BMW M3 pro DTM 2012: zpátky do boje

 | 3 příspěvky | 18.7.2011 Petr Štefek
Reagovat

goes

bohuzel zavody silnicnich.. | 18.7.2011 10:05reagovat
avatar

bohuzel zavody silnicnich vozu jsou rok od roku nudnejsi. kdysi bych si neumel predstavit nejit za sezonu aspon jednou na DTM, WTCC apod. dnes ty prachy za to radeji splachnu do hajzlu, bo je to neskutecna nuda. Neskutecne zmrvene pravidla, michani nemichatelneho apod.

WTCC - to, ze tam jezdi dizly mi nevadi, at si jezdi, ale proc to proboha michat s benziny? at je MS silnichc vozu dizly a MS silnich vozu benzin, takto se jen resi jak synteticky dosahnout stejnych podminek. Dnes uz tam ani nic poradneho nejezdi a je to nuda na par kol.

DTM - parada, cele dve znacky a mozna pribude treti. Joo kde je doba Opelu, Alfy, MB, BMW, Audi apod. kdy tam jezdilo hafo znacek a mlelo se to od A do Z.

Z tohoto pohledu bych byl pro postupne zruseni vsech motoristickych zavodu, protoze to realne nici zivotni prostredi a jediny duvod, proc to tolerovat byla zabava. A ta tam dnes neni.

Nepřihlášený karelpipa

za vrchol motorsportu, a h.. | 19.7.2011 22:59reagovat
avatar

za vrchol motorsportu, a hlavně zábavy v něm považuju éru supertouring v BTCC (pro mně hlavně sezona 98).

souboje tělo na tělo...na oděrky se nehraje (v dnešním DTM se nesmějí dotknout, jinak okamzite odpadne nejaky dulezity aerodynamicky prvek, znemoznujici jezdit stejne rychle jako souperi.

To povazuju za chybu.

Auta dělat jen maximalne vylepseny a vyztuzeny (podvozek, brzdy, gumy, rám, mensi kridlo, motor základ uzity z provozu a vpredu jen jednodussi spoiler napriklad).

tady například:

http://www.youtube.com/watch?v=zXkWUCBoe4k

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený karelpipa

Reakce na: za vrchol motorsportu, a h.. | 19.7.2011 23:03reagovat
avatar

ještě jsem zapomněl, zvláště u cestovních vozů by měla být auta co nejpodobnější, jen řádně ''natuněna'' zevnitř + menší křídlo vzadu, trochu širší přes blatníky

(to se dá udělat i restrikcí na minimální počet takto vyrobených aut urcenych do provozu - výsledkem by byly i serie hodně se podobající autům z těchto sérií)

hlavně žádný přehazování pozic (superpole se tomu myslim rika) a další neuvěřitelně debilní pravidla, jen pro ty kdo tomu nerozumí.

Přidat příspěvek
(pro zasílání reakcí, adresa nebude zveřejněna)
Max. 2000 znaku
b_468_60.gif

Autobazar

zobrazit vše