Nissan Terrano 2014: japonský Duster nafocen nemaskovaný, ze všech stran

Nissan sice nám podobu svého nového Terrana více než naznačil oficiálními skicami, pokud ale trpíte omezenou fantazií, tyhle fotky vám ukážou vše.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Představení

Nissan Terrano 2014: japonský Duster nafocen nemaskovaný, ze všech stran

18.8.2013 | Petr Miler | 5 příspěvků

Nissan Terrano 2014: japonský Duster nafocen nemaskovaný, ze všech stran

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Nissan sice nám podobu svého nového Terrana více než naznačil oficiálními skicami, pokud ale trpíte omezenou fantazií, tyhle fotky vám ukážou vše.

Zrovna dnes jsme se v krátkém článku o „ukrajinském Renaultu” jménem Lodgy rozpovídali o tom, kolik rozličných jmen a značek už stihly přijmout za své rumunské Dacie. Nejde jen o Renault na Ukrajině, v Rusku či Brazílii, ale také o Ladu znovu v Rusku a v některých koutech světa dokonce o jiná křestní jména. Však třebaDacia Logan si v Turecku říká nejen Renault, ale také Symbol. Na jedno, pro Dacie docela nové jméno jsme ale tak trochu zapomněli - před pár týdny totiž avizoval svou verzi Dusteru také Nissan, a to rovnou pod staronovým označenímTerrano.

Automobilka už stihla nejen slíbit, že takový vůz představí, ale ukázala rovněž jeho první skicu. Byla to sice jen malůvka, ale vcelku výmluvná, a tak jsme na odhalení skutečného auta pokorně čekali na 20. srpen, kdy se mělo představit v celé své... kráse. Dnes máme 18. srpna a čekat už nemusíme, neboť vůz se podařilo nafotit in natura kdesi v prostorách patřících některé z částí konglomerátu Renault-Nissan.

Přesný původ snímků neznáme - na světlo světa je vytáhl rakouský Autofilou, ale z Rakouska zřejmě pocházet nebudou. Odkud obrázky pocházejí nás ale až tak zajímat nemusí, důležitější je, že si můžeme ze všech stran prohlédnout výsledek křížení rumunských, francouzských a japonských genů. Jak se vám zamlouvá, řekněte sami, máme ale pocit, že tohle auto by s prvky typickými pro terénni Nissany mohlo být pro mnohé atraktivnější než rumunský originál.

Více k jeho možnostem a budoucnosti vůbec nám Nissan řekne nejpozději v úterý, kdy se dozvíme nejen podrobnosti k technice, ale také k tomu, kam má namířeno. Pro začátek bude dozajista čistě asijskou, zejména pak indickou záležitostí, už několikrát jsme ale vyjádřili své přesvědčení, že tenhle „Nissan” by mohl jít dobře na odbyt třeba i v Evropě...


Nissan Terrano 2014: japonský Duster nafocen nemaskovaný, ze všech stran - 1 - Nissan Terrano 2014 III spy prvni 01Nissan Terrano 2014: japonský Duster nafocen nemaskovaný, ze všech stran - 2 - Nissan Terrano 2014 III spy prvni 02Nissan Terrano 2014: japonský Duster nafocen nemaskovaný, ze všech stran - 3 - Nissan Terrano 2014 III spy prvni 03
Tohle je ex-Dacia Duster v japonském hávu. Terranu III to podle nás, s ohledem na okolnosti, docela sluší...

Zdroj: Autofilou

Petr Miler

Diskuze 5 příspěvků

Všechny články na Autoforum.cz jsou komentáře vyjadřující stanovisko redakce či autora. Vyjma článků označených jako inzerce není obsah sponzorován ani jinak obdobně ovlivněn třetími stranami.

Živá témata na fóru

zobrazit vše