Range Rover Evoque 2017: lehčí facelift přinesl i novou edici Ember

Modernizace britského SUV přinesla červeno-černou speciální verzi, která bude k mání pouhé tři měsíce. Vylepšených multimédií se omezení netýká.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Představení

Range Rover Evoque 2017: lehčí facelift přinesl i novou edici Ember

20.4.2016 | Petr Prokopec | Přidat příspěvek

Range Rover Evoque 2017: lehčí facelift přinesl i novou edici Ember

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Modernizace britského SUV přinesla červeno-černou speciální verzi, která bude k mání pouhé tři měsíce. Vylepšených multimédií se omezení netýká.

Nejmenší SUV britské automobilky je na trhu již od roku 2011. Od té doby bylo prodáno více než 520 tisíc exemplářů, přičemž v loňském roce jsme se dočkali většího faceliftu. Kromě toho Range Rover představil také verzi Evoque Cabrio, zákazníci i tak rozhodně nemohou stěžovat na zastaralost či omezenou nabídku. Nicméně Britové nehodlají usnout na vavřínech a proto představují novinky modelového roku 2017.

Asi nejpodstatnější mezi veškerými změnami je příchod nové edice Ember, která bude k dispozici tři měsíce od letního zahájení výroby Range Roveru Evoque 2017. Tato verze vychází z výbavy HSE Dynamic, vůči ní však dostala do vínku červeně lakovanou střechu či přední a zadní nárazník. Zbytek karoserie pokrývá černý lak, což zahrnuje také označení vozu na obou jeho koncích, 20palcová litá kola i pozadí světlometů.

Červeno-černé téma pokračuje také v interiéru, kde najdete sedadla vyvedená v koženém čalounění Ebony Black a ozdobená kontrastními švy Pimento Red. Podobné téma zdobí také koberečky. Za vše si automobilka na britském trhu účtuje extra 3 800 liber (cca 130 tisíc korun), česká cena by tak měla vyšplhat na zhruba 1,5 mil. Kč v případě dieselového dvoulitru o výkonu 150 koní.

Kromě příchodu edice Ember dojde ke změnám i u ostatních modelů. Ty počítají s příchodem multimediálního systému InControl TouchPro, který má nabízet rychlejší odezvu a mnohem intuitivnější operace. Jeho součástí je přitom i 10,2palcový dotykový systém či navýšená konektivita s mobilními telefony.

Dále můžeme zmínit jízdní režim Low Traction Launch, který při rozjezdu zabraňuje prokluzu kol na sněhu, ledu či v blátě, pokud se tam některý z Evoque náhodou dostane. Zapomenout nesmíme ani na paket Graphite Design, který je taktéž k dispozici na úrovni HSE Dynamic a který zahrnuje 20palcová šedě lakovaná kola či kupříkladu střechu lakovanou kontrastní černí.

Výroba nového modelového roku bude i nadále probíhat v továrně v britském Halewoodu, kde z montážních linek sjíždí každých 80 sekund jeden exemplář. Jak již bylo zmíněno výše, Evoque 2017 se začne produkovat v létě, přičemž první vozy mají k zákazníkům dorazit v září.


Range Rover Evoque 2017: lehčí facelift přinesl i novou edici Ember - 1 - Range Rover Evoque Ember Special Edition 01Range Rover Evoque 2017: lehčí facelift přinesl i novou edici Ember - 2 - Range Rover Evoque Ember Special Edition 02Range Rover Evoque 2017: lehčí facelift přinesl i novou edici Ember - 3 - Range Rover Evoque Ember Special Edition 03Range Rover Evoque 2017: lehčí facelift přinesl i novou edici Ember - 4 - Range Rover Evoque Ember Special Edition 04Range Rover Evoque 2017: lehčí facelift přinesl i novou edici Ember - 5 - Range Rover Evoque Ember Special Edition 05Range Rover Evoque 2017: lehčí facelift přinesl i novou edici Ember - 6 - Range Rover Evoque Ember Special Edition 06Range Rover Evoque 2017: lehčí facelift přinesl i novou edici Ember - 7 - Range Rover Evoque Ember Special Edition 07Range Rover Evoque 2017: lehčí facelift přinesl i novou edici Ember - 8 - Range Rover Evoque Ember Special Edition 08Range Rover Evoque 2017: lehčí facelift přinesl i novou edici Ember - 9 - Range Rover Evoque Ember Special Edition 09Range Rover Evoque 2017: lehčí facelift přinesl i novou edici Ember - 10 - Range Rover Evoque Ember Special Edition 10Range Rover Evoque 2017: lehčí facelift přinesl i novou edici Ember - 11 - Range Rover Evoque Ember Special Edition 11Range Rover Evoque 2017: lehčí facelift přinesl i novou edici Ember - 12 - Range Rover Evoque Ember Special Edition 12Range Rover Evoque 2017: lehčí facelift přinesl i novou edici Ember - 13 - Range Rover Evoque Ember Special Edition 13Range Rover Evoque 2017: lehčí facelift přinesl i novou edici Ember - 14 - Range Rover Evoque Ember Special Edition 14Range Rover Evoque 2017: lehčí facelift přinesl i novou edici Ember - 15 - Range Rover Evoque Ember Special Edition 15Range Rover Evoque 2017: lehčí facelift přinesl i novou edici Ember - 16 - Range Rover Evoque Ember Special Edition 16Range Rover Evoque 2017: lehčí facelift přinesl i novou edici Ember - 17 - Range Rover Evoque Ember Special Edition 17Range Rover Evoque 2017: lehčí facelift přinesl i novou edici Ember - 18 - Range Rover Evoque Ember Special Edition 18Range Rover Evoque 2017: lehčí facelift přinesl i novou edici Ember - 19 - Range Rover Evoque Ember Special Edition 19
Range Rover Evoque bude nově k mání i ve speciální verzi Ember, ovšem pouhé tři měsíce od letního zahájení výroby

Petr Prokopec

Diskuze Přidat příspěvek

Autobazar

zobrazit vše