Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky

Po základních cenách z minulého týdne Škoda odhaluje i kompletní ceník nového Kodiaqu. Kolik stojí výkonnější a lépe vybavené verze?
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Představení

Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky

5.10.2016 | Petr Prokopec | 8 příspěvků

Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Po základních cenách z minulého týdne Škoda odhaluje i kompletní ceník nového Kodiaqu. Kolik stojí výkonnější a lépe vybavené verze?

Upraveno 20:00 V první verzi zveřejněného ceníku uděla Škoda chybu. Nesprávně v něm stálo, že motor 2,0 TSI bude mít výkon 162 kW. Později došlo k nápravě na již dříve avizovanou hodnotu 132 kW/180 k. V návaznosti jsme upravili i článek.


Prvními cenami Škody Kodiaq jsme se zabývali v souvislosti s debutem nového SUV na pařížském autosalonu. Při té příležitosti jsme zmínili i datum zahájení prodeje a tím je právě dnešní den. Venku je tedy kompletní ceník a očkem tedy můžeme hodit nejen po všech sumách, za které je „Kouďák“ k mání, ale rovněž i po jednotlivých prvcích výbavy.

Než tak ovšem učiníme, jen v rychlosti zrekapitulujeme, že prozatím je možné novinku objednávat pouze s benzinovými motory 1,4 TSI (110 kW/150 koní) a 2,0 TSI (132 kW/180 koní) či turbodieselem 2,0 TDI (110 kW/150 koní a 140 kW/190 koní). Dále lze vybírat mezi pohonem předních kol a 4x4, stejně jako jsou k dispozici také manuální či automatické převodovky. Tím nám aktuální selekce končí, již příští rok ovšem dojde k jejímu rozšíření.

Co se týče samotných cen, ty skutečně startují na sumě 677 900 Kč. Za tu je přitom možné pořídit benzinový motor 1,4 TSI spárovaný buď s pohonem předních kol a automatickou převodovku, nebo se systémem 4x4 a manuálem. V obou případech přitom dostáváte výbavu Active, která zahrnuje 17palcová kola Ratikon, střešní ližiny, zadní LEDky, přípravu na tažné zařízení nebo ochranu před natankováním špatného paliva.

Uvnitř lze pak počítat s automatickou dvouzónovou klimatizací Climatronic, multimédii Swing s 6,5palcovým barevným dotykovým displejem a osmi reproduktory či malým koženým paketem a zadními sedadly dělenými v poměru 40:20:40. Po stránce bezpečnostní pak nechybí ani sedm airbagů či především systémy Front Assist s funkcí automatického brzdění a detekce chodců Pedestrian monitor.

Na úrovni Active je přitom možné sáhnout po všech výše zmíněných motorizacích, což ostatně platí také o stupních výbavy Ambition a Style. První jmenovaná přitom nad rámec základu dále přihazuje třeba multimediální systém Bolero s osmipalcovým displejem, bezklíčové startování, tempomat s omezovačem rychlosti, dvě schránky před spolujezdcem či ochranu hran dveří Door Edge Protection.

V zavazadelníku pak nechybí kupříkladu vyjímatelná diodová svítilna či cargo elementy, zatímco ve dveřích řidiče a spolujezdce se objevují deštníky. Ceny přitom startují na sumě 730 900 Kč, za kterou je opět k dispozici benzinová jedna-čtyřka ve dvojí kombinaci. Ke stejné strategii pak Škoda přistoupila i u slabšího dieselu, kdy za 775 900 Kč dostanete buď automat a 4x2 či manuál a 4x4.

Přesunout se můžeme na vrchol k úrovni Style, která je k dispozici od 795 900 Kč. I na tomto stupni přitom Škoda zachovala předchozí duální selekci, a to jak u benzinového motoru, tak u dieselu 2,0 TDI, který vychází na 840 900 Kč. Výbava přitom zahrnuje osmnáctky Triton, stříbrné střešní ližiny nebo chromované lišty oken. Kromě toho tu zvenčí máme i plnohodnotné Full LED světlomety.

Do kabiny se pro změnu nastěhovala vyhřívaná přední i zadní sedadla, port na USB pro cestující vzadu nebo prémiový audio systém Canton s deseti reproduktory, subwooferem a výkonem 575 W. Kromě toho nechybí detekce únavy řidiče, elektricky stavitelné sedadlo řidiče s pamětí, bezklíčové odemykání/zamykání/startování Kessy nebo zadní parkovací kamera.

I přes tuto šíři standardních doplňků je samozřejmě k dispozici také příplatková výbava, ze které můžeme vypíchnout hlavně třetí řadu sedadel. Za tu na úrovni Active platíte 21 500 Kč, u druhých dvou stupňů pak 18 tisíc korun. Zmínit lze také 19palcová kola (19 500 Kč, resp. 11 000 Kč) nebo adaptivní podvozek DCC s režimem Off-road (25 000 Kč).

Možností je ale mnohem více, přičemž s ohledem na fakt, že vrcholné motorizace 2,0 TSI a 2,0 TDI startují na nejvyšší úrovni výbavy Style na částkách 885 900 Kč, respektive 950 900 Kč, není problémem překročit milionovou bariéru. Přesvědčit se o tom můžete v kompletním oficiálním ceníku níže nebo v PDF (1,4 MB). A automobilka slibuje i brzké doplnění vozu do jejího online-konfigurátoru.

Kompletní český ceník Škody Kodiaq


Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 1 - Skoda Kodiaq cenik CR komplet 01Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 2 - Skoda Kodiaq cenik CR komplet 02Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 3 - Skoda Kodiaq cenik CR komplet 03Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 4 - Skoda Kodiaq cenik CR komplet 04Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 5 - Skoda Kodiaq cenik CR komplet 05Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 6 - Skoda Kodiaq cenik CR komplet 06Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 7 - Skoda Kodiaq cenik CR komplet 07Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 8 - Skoda Kodiaq cenik CR komplet 08Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 9 - Skoda Kodiaq cenik CR komplet 09Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 10 - Skoda Kodiaq cenik CR komplet 10Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 11 - Skoda Kodiaq cenik CR komplet 11Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 12 - Skoda Kodiaq cenik CR komplet 12

Technická data všech benzinových verzí

Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 13 - Skoda Kodiaq oficialni vse technicka data benzin 01Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 14 - Skoda Kodiaq oficialni vse technicka data benzin 02Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 15 - Skoda Kodiaq oficialni vse technicka data benzin 03

Technická data všech dieselových verzí

Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 16 - Skoda Kodiaq oficialni vse technicka data diesel 01Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 17 - Skoda Kodiaq oficialni vse technicka data diesel 02Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 18 - Skoda Kodiaq oficialni vse technicka data diesel 03

Rozměry vozu

Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 19 - Skoda Kodiaq oficialni vse rozmery 01

Nějak takto bude nejspíše vypadat základní varianta Kodiaqu

Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 20 - Skoda Kodiaq zaklad prvni 01Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 21 - Skoda Kodiaq zaklad prvni 02Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 22 - Skoda Kodiaq zaklad prvni 03Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 23 - Skoda Kodiaq zaklad prvni 04Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 24 - Skoda Kodiaq zaklad prvni 05Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 25 - Skoda Kodiaq zaklad prvni 06Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 26 - Skoda Kodiaq zaklad prvni 07Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 27 - Skoda Kodiaq zaklad prvni 08Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 28 - Skoda Kodiaq zaklad prvni 09

Pár nových oficiálních fotek Škody Kodiaq z městského prostředí

Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 29 - Skoda Kodiaq Paris 2016 nove 01Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 30 - Skoda Kodiaq Paris 2016 nove 02Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 31 - Skoda Kodiaq Paris 2016 nove 03Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 32 - Skoda Kodiaq Paris 2016 nove 04Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 33 - Skoda Kodiaq Paris 2016 nove 05Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 34 - Skoda Kodiaq Paris 2016 nove 06

Fotografie Škody Kodiaq 1,4 TSI v pětimístném provedení

Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 35 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 01Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 36 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 02Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 37 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 03Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 38 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 04Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 39 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 05Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 40 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 06Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 41 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 07Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 42 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 08Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 43 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 09Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 44 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 10Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 45 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 11Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 46 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 12Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 47 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 14Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 48 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 15Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 49 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 16Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 50 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 17Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 51 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 18Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 52 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 19Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 53 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 20Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 54 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 21Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 55 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 22Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 56 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 23Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 57 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 24Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 58 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 25Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 59 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 26Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 60 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 28Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 61 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 29Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 62 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 30Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 63 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 31Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 64 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 32Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 65 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 33Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 66 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 34Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 67 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 35Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 68 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 36Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 69 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 37Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 70 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 38Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 71 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 39Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 72 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 40Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 73 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 41Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 74 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 42Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 75 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 43Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 76 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 44Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 77 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 45Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 78 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 46Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 79 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 47Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 80 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 48Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 81 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 49Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 82 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 50Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 83 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 51Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 84 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 52Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 85 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 53Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 86 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 54Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 87 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 55Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 88 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 56Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 89 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 57Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 90 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 58Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 91 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 59Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 92 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 60Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 93 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 61Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 94 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 62Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 95 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 63Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 96 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Bila 64

Fotografie Škody Kodiaq 2,0 TDI v sedmimístném provedení

Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 97 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Seda 01Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 98 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Seda 02Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 99 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Seda 03Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 100 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Seda 04Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 101 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Seda 05Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 102 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Seda 06Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 103 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Seda 07Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 104 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Seda 08Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 105 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Seda 09Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 106 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Seda 10Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 107 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Seda 11Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 108 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Seda 12Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 109 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Seda 13Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 110 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Seda 14Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 111 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Seda 15Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 112 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Seda 16Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 113 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Seda 17Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 114 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Seda 18Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 115 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Seda 19Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 116 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Seda 20Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 117 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Seda 21Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 118 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Seda 22Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 119 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Seda 24Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 120 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Seda 25Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 121 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Seda 26Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 122 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Seda 27Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 123 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Seda 28Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 124 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Seda 29Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 125 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Seda 30Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 126 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Seda 31Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 127 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Seda 32Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 128 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Seda 33Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 129 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Seda 34Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 130 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Seda 35Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 131 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Seda 36Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 132 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Seda 37Škoda Kodiaq odhalila ceny všech verzí, do 1 milionu Kč se vejdou bez výjimky - 133 - Skoda Kodiaq prvni vlastni Seda 38

Petr Prokopec

Diskuze 8 příspěvků

Živá témata na fóru

zobrazit vše