Autobond má nový showroom v Ostravě

Jeden z největších dealerů s celorepublikovým zásahem otevřel svůj nový stánek v severomoravské metropoli.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Tiskové zprávy

Autobond má nový showroom v Ostravě

11.10.2013 | tisková zpráva

Autobond má nový showroom v Ostravě

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Jeden z největších dealerů s celorepublikovým zásahem otevřel svůj nový stánek v severomoravské metropoli.

V pátek 4. října přestřižením symbolické pásky slavnostně otevřen nově dostavený a rekonstruovaný areál Autobond Group a.s. v Ostravě-Hrabové. Na celkové ploše bezmála 14 500 metrů čtverečních vyrostla také kompletní nová servisní hala (1 400 m2). Její součástí jsou kromě provozních opravárenských prostor, vybavených nejmodernější servisní technikou, i kanceláře příjmu a sklady náhradních dílů jednotlivých značek. V dalších dvou objektech, v nichž původně byl samostatně umístěn prodej vozů Kia a Toyota, došlo rekonstrukcí původních prostor servisu k rozšíření stávajících ploch autosalonů obou značek a vzniku dalších nových výstavních ploch. Nově se zde budou prodávat také automobily Ford, Suzuki a Subaru.

Součástí celkového pojetí projektu „Nová Hrabová“ byla i úprava nezpevněných ploch asfaltem a zaplocení celého areálu. Celkové náklady na všechny dostavby a rekonstrukce se pak vyšplhaly k částce vyšší než 45 miliónů korun, na kterých se jako finanční partner podílela převážnou měrou Raiffeisenbank a.s. Dokončením a uvedením celého areálu do provozu se provozovna Hrabová stala jedním z největších v ostravské aglomeraci.

Pro společnost Autobond Group a.s.je pak největší pokud jde o plochu i počet obchodovaných značek. Vlastníci vkládají do této provozovny velké naděje a věří, že se vbrzku stane i největší co do tvorby výkonů a samozřejmě i kýženého zisku. U příležitosti slavnostního otevření řekl předseda představenstva a výkonný ředitel společnosti mgr. Petr Šrámek: „Byli bychom velmi rádi, kdyby si do našeho nově otevíraného areálu nalezlo cestu co nejvíce zákazníků a přesvědčili se nejen o šíři námi poskytovaných služeb, ale zejména o její kvalitě a cenové přiměřenosti“.


Autobond má nový showroom v Ostravě - 1 - Autobond
Otevření nového showroomu Autobondu

tisková zpráva

Všechny články na Autoforum.cz jsou komentáře vyjadřující stanovisko redakce či autora. Vyjma článků označených jako inzerce není obsah sponzorován ani jinak obdobně ovlivněn třetími stranami.