CB Auto má nový autosalon Škoda v Táboře

Nová ŠKODA Fabia byla slavnostně představena v novém autosalonu ŠKODA CB Auto v Táboře.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Tiskové zprávy

CB Auto má nový autosalon Škoda v Táboře

28.11.2014 | tisková zpráva

CB Auto má nový autosalon Škoda v Táboře

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Nová ŠKODA Fabia byla slavnostně představena v novém autosalonu ŠKODA CB Auto v Táboře.

CB Auto v nově otevřeném autosalonu v Táboře představila nový model Škoda Fabia dne 11. 11. 2014 v 11.11 hodin. Zcela nové prodejní a servisní prostory společnosti CB Auto zde byly slavnostně otevřeny ředitelem společnosti panem Ing. Martinem Slavíčkem a členem představenstva panem Zdeňkem Čermákem ml. za podpory zástupců Importéra Škoda Auto Česká republika panem Karlem Starým, vedoucím poprodejních služeb a panem Ing. Pavlem Tomanem z oddělení marketingu a strategie.

Společným přestřihnutím pásky tak byl oficiálně zahájen provoz zcela nového moderního autosalonu Škoda CB Auto v Táboře, který se nachází na ulici Soběslavská 2985. Jeho design i vybavení je tvořeno podle posledních standardů mladoboleslavské značky. Otevřené prostory nového konceptu autosalonu umožňují přímou interakci se zákazníky, což je v dnešní době velmi důležité. Součástí nového autosalonu je samozřejmě také zóna pro čekající zákazníky na servis s možností občerstvení a využitím internetu, poskytování těchto služeb je pro společnost CB Auto běžným standardem.

K příjemné atmosféře slavnostního otevření nového prodejního stánku, spojeného s představením nové Fabie, přispělo například vystoupení dětské taneční skupiny Lentilky, catering a živá hudba, celodenní program byl doprovázen moderátorem. Koneckonců slavnostní atmosféru dokreslují i přiložené fotografie.

Společnost CB Auto působí na trhu od roku 1992 a v současné době nabízí svým zákazníkům vysoce profesionálním přístupem prodejní a servisní služby značky Škoda ve třech autorizovaných provozovnách. Sídlo společnosti CB Auto se nachází v Českých Budějovicích a k pobočce v Českém Krumlově se nyní nově připojuje zastoupení autorizovaného prodeje a servisu Škoda CB Auto v Táboře na ulici Soběslavská 2985.


CB Auto má nový autosalon Škoda v Táboře - 1 - CB Auto Skoda  CB Auto Skoda Tabor6CB Auto má nový autosalon Škoda v Táboře - 2 - CB Auto Skoda  CB Auto Skoda Tabor5CB Auto má nový autosalon Škoda v Táboře - 3 - CB Auto Skoda  CB Auto Skoda Tabor4CB Auto má nový autosalon Škoda v Táboře - 4 - CB Auto Skoda  CB Auto Skoda Tabor1CB Auto má nový autosalon Škoda v Táboře - 5 - CB Auto Skoda  CB Auto Skoda Tabor2
Snímky z otevření nového autosalonu CB Auto Škoda v Táboře

tisková zpráva

Všechny články na Autoforum.cz jsou komentáře vyjadřující stanovisko redakce či autora. Vyjma článků označených jako inzerce není obsah sponzorován ani jinak obdobně ovlivněn třetími stranami.