Falešný Mercedes-AMG G63 v úpravě Brabus je levná cesta k německé legendě

Podobným autům se za normálních okolností jen smějeme, tohle dílo ale vypadá překvapivě věrohodně. Jen se oproti originálu poněkud zmenšilo.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Tuning

Falešný Mercedes-AMG G63 v úpravě Brabus je levná cesta k německé legendě

6.11.2019 | Mirek Mazal

Falešný Mercedes-AMG G63 v úpravě Brabus je levná cesta k německé legendě

/

Podobným autům se za normálních okolností jen smějeme, tohle dílo ale vypadá překvapivě věrohodně. Jen se oproti originálu poněkud zmenšilo.

Pokud se už tak schopný a drahý Mercedes-AMG G63 dostane do rukou tunerům od Brabusu, jeho schopnosti i cena stoupají do závratných výšin. Německý úpravce produkuje jedny z technicky nejvýstřednějších modifikací sériových AMG a třída G patří mezi stroje často laděné na výkon až 800 koní.

Hranatému SUV s kulatými světlomety v sérii se nápadně podobá nedávno uvedené Suzuki Jimny, občas se o něm proto mluví jako o zmenšeném Géčku. Podoba tu skutečně je, proto se podnik Fast Car Service Center z Blízkého východu rozhodl dotáhnout příbuzné rysy k dokonalosti a vznikl typ provizorně označovaný Brabus Jimny.

Japonsko-německý hybrid vytvořený velmi kvalitní přestavbou Suzuki vypadá velmi věrohodně, protože komplexní sada doplňků na míru čítá správné kopie reflektorů, kol, originál dobře napodobují i mřížky chlazení a falešný dojem silně podporují věrohodně obkreslené tvary nárazníků, zrcátek, klik dveří nebo krytu rezervy na zádi.

Prostá replika G63 AMG zpracováním překvapuje, projekt určitě posouvá na další úroveň nový interiér vyrobený z perforované červené kůže. Malý Jimny se samozřejmě nemůže vyrovnat úrovni luxusu mnohonásobně dražšího Brabusu, v každém případě se svému vzoru nebezpečně přibližuje nejen prvním dojmem. Jen velikostně je trochu jinde.


Falešný Mercedes-AMG G63 v úpravě Brabus je levná cesta k německé legendě - 1 - Suzuki Jimny upravene jako Brabus G63 foto 01Falešný Mercedes-AMG G63 v úpravě Brabus je levná cesta k německé legendě - 2 - Suzuki Jimny upravene jako Brabus G63 foto 02Falešný Mercedes-AMG G63 v úpravě Brabus je levná cesta k německé legendě - 3 - Suzuki Jimny upravene jako Brabus G63 foto 03Falešný Mercedes-AMG G63 v úpravě Brabus je levná cesta k německé legendě - 4 - Suzuki Jimny upravene jako Brabus G63 foto 04Falešný Mercedes-AMG G63 v úpravě Brabus je levná cesta k německé legendě - 5 - Suzuki Jimny upravene jako Brabus G63 foto 05Falešný Mercedes-AMG G63 v úpravě Brabus je levná cesta k německé legendě - 6 - Suzuki Jimny upravene jako Brabus G63 foto 06Falešný Mercedes-AMG G63 v úpravě Brabus je levná cesta k německé legendě - 7 - Suzuki Jimny upravene jako Brabus G63 foto 07Falešný Mercedes-AMG G63 v úpravě Brabus je levná cesta k německé legendě - 8 - Suzuki Jimny upravene jako Brabus G63 foto 08Falešný Mercedes-AMG G63 v úpravě Brabus je levná cesta k německé legendě - 9 - Suzuki Jimny upravene jako Brabus G63 foto 09Falešný Mercedes-AMG G63 v úpravě Brabus je levná cesta k německé legendě - 10 - Suzuki Jimny upravene jako Brabus G63 foto 10
Suzuki Jimny se mění na Mercedes-AMG G63 od Brabusu po instalaci komplexního balíčku doplňků firmy Fast Car Service Center

Zdroj: Fast Car Service Centre@Instagram

Mirek Mazal

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše