Američany pobláznila akce dealera Fordu, ke každému autu dává brokovnici zdarma

Čechy možná ohromí koberečky zdarma, na Američany to chce jít jinak. Dealer Fordu tak vyměnilo nabídku výbavy zdarma za pořádné dárky typické pro Ameriku a zákazníci se hrnou.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Zajímavosti

Američany pobláznila akce dealera Fordu, ke každému autu dává brokovnici zdarma

27.6.2019 | Mirek Mazal

Američany pobláznila akce dealera Fordu, ke každému autu dává brokovnici zdarma

/

Čechy možná ohromí koberečky zdarma, na Američany to chce jít jinak. Dealer Fordu tak vyměnilo nabídku výbavy zdarma za pořádné dárky typické pro Ameriku a zákazníci se hrnou.

Prodejce Chatom Ford z Alabamy minulý týden spustil nebývalou kampaň zvanou God, Guns and Freedom (Bůh, zbraně a svoboda) spojenou s možností dostat k novému vozu americkou vlajku, skutečnou brokovnici a navrch ještě Bibli. Zvláštní nabídka může působit bláznivě, zájem lidí se ale dostavil okamžitě. Hlavní manažer firmy Koby Palmer spokojeně prohlásil, že kontroverzní akce jim pomohla prodat navíc pět aut za pouhé tři dny, což je vzhledem k velikosti dealerství obrovský úspěch.

Palmer osobně natočil upoutávku na krátkodobé zvýhodnění. Televizní reklamu si lidé rozšířili mezi sebou a někteří z patriotů vyrazili utrácet. Ke svému vystoupení dodal manažer několik výstižných slov: „Žijeme v malém městě s 1 200 obyvateli. Je to velmi malá venkovská oblast. Lidé se opírají o své náboženské přesvědčení, svou pýchu k Americe a milují lov.“

Později vysvětlil i detaily nabídky brokovnice. Místo auta s palebnou zbraní je možné obdržet jen písemný certifikát, který následně slouží k nákupu od jakéhokoli obchodníka s oficiálním povolením distribuovat takové lovecké, sportovní, vojenské či policejní vybavení. Existuje pochopitelně možnost dary odmítnout a nechat zbraň, Bibli i prapor jiným vlastencům. Ale proč by to někdo dělal.

Autor nápadu si akci nemůže vynachválit, jakkoli ne každého vzala u srdce. Originální propagace podle něj šitá na míru místní komunitě. A pokud někomu nevoní, není přece nucen měnit názor. Chatom Ford respektuje každého s odlišným názorem, God, Guns and Freedom ale s ohledem na její úspěch ale pojede dál, konstatuje Palmer.


Američany pobláznila akce dealera Fordu, ke každému autu dává brokovnici zdarma - 1 - Ford v USA dava zbran Bibli a vlajku foto 01Američany pobláznila akce dealera Fordu, ke každému autu dává brokovnici zdarma - 2 - Ford v USA dava zbran Bibli a vlajku foto 02Američany pobláznila akce dealera Fordu, ke každému autu dává brokovnici zdarma - 3 - Ford v USA dava zbran Bibli a vlajku foto 03Američany pobláznila akce dealera Fordu, ke každému autu dává brokovnici zdarma - 4 - Ford v USA dava zbran Bibli a vlajku foto 04Američany pobláznila akce dealera Fordu, ke každému autu dává brokovnici zdarma - 5 - Ford v USA dava zbran Bibli a vlajku foto 05Američany pobláznila akce dealera Fordu, ke každému autu dává brokovnici zdarma - 6 - Ford v USA dava zbran Bibli a vlajku foto 06Američany pobláznila akce dealera Fordu, ke každému autu dává brokovnici zdarma - 7 - Ford v USA dava zbran Bibli a vlajku foto 07Američany pobláznila akce dealera Fordu, ke každému autu dává brokovnici zdarma - 8 - Ford v USA dava zbran Bibli a vlajku foto 08Američany pobláznila akce dealera Fordu, ke každému autu dává brokovnici zdarma - 9 - Ford v USA dava zbran Bibli a vlajku foto 09
Vedoucí dealerství Ford to myslí vážně s červencovou nabídkou zbraně, křesťanské četby a symbolu USA ke každému novému vozu

Zdroje: Metro, Chatom Ford@Facebook

Mirek Mazal

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše