Automobilka pomohla synovi splnit poslední přání těžce nemocného táty

Život umí být krutý, naštěstí ale ještě existují lidé, kteří jsou ochotni udělat leccos proto, aby jej jiným ulehčili. Obrovský zážitek pro muže s neléčitelnou rakovinou by se neodehrál bez přispění Chevroletu.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Zajímavosti

Automobilka pomohla synovi splnit poslední přání těžce nemocného táty

12.9.2019 | Mirek Mazal

Automobilka pomohla synovi splnit poslední přání těžce nemocného táty

/

Život umí být krutý, naštěstí ale ještě existují lidé, kteří jsou ochotni udělat leccos proto, aby jej jiným ulehčili. Obrovský zážitek pro muže s neléčitelnou rakovinou by se neodehrál bez přispění Chevroletu.

Chevrolet Corvette je dnes ikonou zámořského automobilového trhu. Ještě větší než obvyklý zájem o ni se strhl po odhalení nové generace C8, která zamířila svou koncepcí, provedením i rozličnými technickými vychytávkami minimálně o třídu výše, cenou se ale drží pořád hodně nízko. Mnoho nadšenců bude muset na první kontakt s ní trpělivě čekat možná i měsíce, jeden věrný obdivovatel ale dostal šanci prozkoumat veškeré detaily novinky s předstihem.

Američan Larry Webb je od malička fanouškem Corvette a dnes už patří mezi jednoho z mála lidí, kteří dostali šanci osobně do detailu prozkoumat přednosti i nedostatky generace C8. Závidět mu ale není co, pro pana Webba to byla poslední šance něco takového prožít. Lékaři mu diagnostikovali agresivní formu rakoviny žlučovodu, proti níž neuspěla žádná léčba. To bohužel vyústilo v tu nejhorší prognózu - tomuto muži zbývá už jen blíže nespecifikovaná, ale velmi krátká chvíle života.

Syn sedmdesátiletého penzisty krutou pravdu nesl těžce, ale osudu se postavil se ctí. Pokračovatel rodu se pokusil domluvit soukromou prohlídku Corvette C8 u jednoho z dealerů Chevroletu před jakoukoli veřejnou prezentací a automobilka souhlasila. Nemocný muž se tak dočkal splnění jednoho ze svých posledních přání.

Za dveřmi dealerství Midway Chevrolet se sešla nejbližší rodina s přáteli, aby Larryho doprovodili během privátního debutu nejnovějšího provedení vysněné Corvette. Upřímně dojatý muž si zřejmě naposledy mohl okusit sedadlo amerického supersportu s šachovnicí a zlatým křížem ve znaku. Přítomný prodejce ochotně povyprávěl zajímavosti, poté jeho pozici u spolujezdce vystřídala Larryho žena. Dojemné setkání vyvrcholilo políbením manželského páru, který osud zanedlouho navždy rozdělí...


Automobilka pomohla synovi splnit poslední přání těžce nemocného táty - 1 - Chevrolet Corvette C8 prekvapeni pro nemocneho 01Automobilka pomohla synovi splnit poslední přání těžce nemocného táty - 2 - Chevrolet Corvette C8 prekvapeni pro nemocneho 02Automobilka pomohla synovi splnit poslední přání těžce nemocného táty - 3 - Chevrolet Corvette C8 prekvapeni pro nemocneho 03Automobilka pomohla synovi splnit poslední přání těžce nemocného táty - 4 - Chevrolet Corvette C8 prekvapeni pro nemocneho 04Automobilka pomohla synovi splnit poslední přání těžce nemocného táty - 5 - Chevrolet Corvette C8 prekvapeni pro nemocneho 05Automobilka pomohla synovi splnit poslední přání těžce nemocného táty - 6 - Chevrolet Corvette C8 prekvapeni pro nemocneho 06Automobilka pomohla synovi splnit poslední přání těžce nemocného táty - 7 - Chevrolet Corvette C8 prekvapeni pro nemocneho 07Automobilka pomohla synovi splnit poslední přání těžce nemocného táty - 8 - Chevrolet Corvette C8 prekvapeni pro nemocneho 08Automobilka pomohla synovi splnit poslední přání těžce nemocného táty - 9 - Chevrolet Corvette C8 prekvapeni pro nemocneho 09Automobilka pomohla synovi splnit poslední přání těžce nemocného táty - 10 - Chevrolet Corvette C8 prekvapeni pro nemocneho 10
Chevrolet Corvette C8 jako povzbuzení nemocného táty během posledních dnů života je na jednou stranu okouzlující, na druhou velmi smutné

Zdroj: Reddit

Mirek Mazal

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše