Lewis Hamilton ukázal své na míru ušité Ferrari, záběry ale musel nechat stáhnout

Hamilton je pilotem Mercedesu, ví se o něm ale, že si kupuje i auta jiných značek. To ovšem ještě neznamená, že se jimi může také chlubit.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Zajímavosti

Lewis Hamilton ukázal své na míru ušité Ferrari, záběry ale musel nechat stáhnout

23.12.2017 | Mirek Mazal | 2 příspěvky

Lewis Hamilton ukázal své na míru ušité Ferrari, záběry ale musel nechat stáhnout

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Hamilton je pilotem Mercedesu, ví se o něm ale, že si kupuje i auta jiných značek. To ovšem ještě neznamená, že se jimi může také chlubit.

Loajalitu svých zaměstnanců vyžaduje každý zaměstnavatel. Očekává se, že lidé placení jednou firmou nebudou podporovat výrobky konkurenčních společností a když už si nějaký dopřejí, nebudou to veřejně hlásat. Jak je ale vidno, někteří to berou na lehkou váhu. Tento týden se totiž objevily nové informace o spojení Lewise Hamiltona s automobilkou Ferrari, které by se ven bez přispění samotného Lewise H. na světlo světa nikdy nedostaly.

Pokud vám kombinace Hamilton a Ferrari nejde příliš přes ústa, není se čemu divit. Aktuální mistr světa Formule 1 sedlá vozy Mercedes-AMG Petronas Motorsport, které jsou pro Ferrari konkurencí. Že dvaatřicetiletý Hamilton automobily miluje i mimo závodní dráhu a rád si dopřeje speciální stroje na přání, není nic nového a v případě automobilek, jako je Pagani, to Mercedesu asi nevadí. Hamilton ale kupuje i supersporty z Maranella a tento týden se sociálními sítěmi začali šířit záběry Hamiltona a jeho na míru postaveného LaFerrari.

Zveřejnil je americký herec, komik a Hamiltonův přítel Andrew Bachelor, známý na sociálních sítích jako „KingBach”. Toho zjevně Hamilton přivítal ve své garáži a s chutí mu představil některá ze svých aut. Mezi nimi se objevilo také LaFerrari, které Italové Britovi postavili na míru - záběry odhalují mimo jiné prahy a středovou konzoli s Hamiltonovým jménem.

Obrázky pochopitelně vyvolaly velký zájem, brzy ale byly z Bachelorova profilu rychle staženy. Americký herec k tomu jistě neměl žádný důvod, ani Hamilton neprotestoval - na záběrech se usmívá. Důvody smazání jsou jasné, u Mercedesu muselo spojení jeho nejlepšího pilota s konkurenční značkou vyvolat pozdvižení a Hamilton jistě Bachelora požádal o stažení. A ten to pochopitelně udělal.

Otázkou však je, jestli si třícípá hvězda tímto spíše neuškodila. Internet má paměť a záběry si pořád můžete prohlédnout níže. Takto ale jako „zakázané ovoce” přitahují ještě větší zájem, než dosud...


Lewis Hamilton ukázal své na míru ušité Ferrari, záběry ale musel nechat stáhnout - 1 - Lewis Hamilton LaFerrari stazene 02Lewis Hamilton ukázal své na míru ušité Ferrari, záběry ale musel nechat stáhnout - 2 - Lewis Hamilton LaFerrari stazene 01Lewis Hamilton ukázal své na míru ušité Ferrari, záběry ale musel nechat stáhnout - 3 - Lewis Hamilton LaFerrari stazene 03Lewis Hamilton ukázal své na míru ušité Ferrari, záběry ale musel nechat stáhnout - 4 - Lewis Hamilton LaFerrari stazene 04Lewis Hamilton ukázal své na míru ušité Ferrari, záběry ale musel nechat stáhnout - 5 - Lewis Hamilton LaFerrari stazene 05Lewis Hamilton ukázal své na míru ušité Ferrari, záběry ale musel nechat stáhnout - 6 - Lewis Hamilton LaFerrari stazene 06Lewis Hamilton ukázal své na míru ušité Ferrari, záběry ale musel nechat stáhnout - 7 - Lewis Hamilton LaFerrari stazene 07Lewis Hamilton ukázal své na míru ušité Ferrari, záběry ale musel nechat stáhnout - 8 - Lewis Hamilton LaFerrari stazene 08Lewis Hamilton ukázal své na míru ušité Ferrari, záběry ale musel nechat stáhnout - 9 - Lewis Hamilton LaFerrari stazene 09Lewis Hamilton ukázal své na míru ušité Ferrari, záběry ale musel nechat stáhnout - 10 - Lewis Hamilton LaFerrari stazene 10Lewis Hamilton ukázal své na míru ušité Ferrari, záběry ale musel nechat stáhnout - 11 - Lewis Hamilton LaFerrari stazene 11
Pro Mercedes bylo zjevně nepřijatelné, aby se pilot jeho stáje F1 chlubil Ferrari. Tyhle záběry musely ze sítě pryč

Zdroj: Kingbach@Instagram

Mirek Mazal

Diskuze 2 příspěvky

Autobazar

zobrazit vše