Nejlevnější ojetá Škoda Superb Combi TDI v Evropě si užila své, vypadá ale překvapivě dobře

Nedá se říci, že byste si ji mohli splést novou, daleko od normálně používané ale nemá. A minimálně cenou láká, tak dostupný největší naftový kombík Škody abyste na trhu pohledali.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Zajímavosti

Nejlevnější ojetá Škoda Superb Combi TDI v Evropě si užila své, vypadá ale překvapivě dobře

1.8.2021 | Petr Miler

Nejlevnější ojetá Škoda Superb Combi TDI v Evropě si užila své, vypadá ale překvapivě dobře

/

Foto: Scandex, publikováno se souhlasem

Nedá se říci, že byste si ji mohli splést novou, daleko od normálně používané ale nemá. A minimálně cenou láká, tak dostupný největší naftový kombík Škody abyste na trhu pohledali.

Nedávno jsme vám předestřeli přehled nejlevnějších ojetých kombíků, které pořád stojí za to. A mezi nimi jako bonus zmínili i Škodu Superb Combi druhé generace. Tedy vlastně první generace, neboť v rámci původní iterace Superbu jako takového nebyl kombík vůbec nabízen. Nepatří mezi vyloženě nejlevnější auta tohoto druhu, s cenami použitelných exemplářů začínajících okolo 100 tisíc Kč jde ale o velmi zajímavou alternativu v poměru k užitné hodnotě. A možná i překvapivě nízkou sumu vzhledem k tomu, jak dobře si u nás škodovky drží ceny a kam se ceny ojetin poslední dobou ženou.

Mezi levnými kousky ale musí být některý nejlevnější a právě na takový jsme před pár dny náhodou narazili. Je to dnes jasně nejlevnější ojetá Škoda Superb Combi TDI v Evropě, která nebyla bouraná, není porouchaná ani jinak zničená. Je „jen” hodně ojetá, vzhledem k tomu ale vypadá překvapivě dobře.

Na tachometru má „tučných” 409 000 km, ale podívejte se, jak tohle auto vypadá - víc jak 400 tisíc km byste mu hádali jen stěží. Zastřít nejde snad jen ohmataný volant a pár dalších znaků opotřebení, nicméně se málokdy jedná o projevy naznačující více jak 600 tisíc km na tachometru. A nahlédněte do motorového prostoru, i tady je vzhledem k historii vozu čisto a uklizeno.

Jedná se jinak o verzi 1,6 TDI s výkonem 105 koní, tedy ne zrovna tím nejvytouženějším dieselem, minimálně provozní efektivitou ale nezklame a manuální převodovka může někoho i potěšit. Výbava je obecně skromná, i na automatickou klimatizaci musíte zapomenout, ty nejdůležitější věci tu ale jsou, vysloveně „oholený” Superb neexistuje.

Tohle všechno s řádně vedenou servisní historií může být vaše za 3 800 Eur, tedy asi 96 tisíc Kč od dánského specialisty na ojetiny podobného ražení. Možná je to i tak finanční sebevražda, ale možná také ne - koupit ne úplně mizerně vypadající Superb Combi TDI pod 100 tisíc korun je docela lákavé.


Nejlevnější ojetá Škoda Superb Combi TDI v Evropě si užila své, vypadá ale překvapivě dobře - 1 - Skoda Superb Combi TDI nejlevnejsi EU 2021 srp 01Nejlevnější ojetá Škoda Superb Combi TDI v Evropě si užila své, vypadá ale překvapivě dobře - 2 - Skoda Superb Combi TDI nejlevnejsi EU 2021 srp 02Nejlevnější ojetá Škoda Superb Combi TDI v Evropě si užila své, vypadá ale překvapivě dobře - 3 - Skoda Superb Combi TDI nejlevnejsi EU 2021 srp 03Nejlevnější ojetá Škoda Superb Combi TDI v Evropě si užila své, vypadá ale překvapivě dobře - 4 - Skoda Superb Combi TDI nejlevnejsi EU 2021 srp 04Nejlevnější ojetá Škoda Superb Combi TDI v Evropě si užila své, vypadá ale překvapivě dobře - 5 - Skoda Superb Combi TDI nejlevnejsi EU 2021 srp 05Nejlevnější ojetá Škoda Superb Combi TDI v Evropě si užila své, vypadá ale překvapivě dobře - 6 - Skoda Superb Combi TDI nejlevnejsi EU 2021 srp 06Nejlevnější ojetá Škoda Superb Combi TDI v Evropě si užila své, vypadá ale překvapivě dobře - 7 - Skoda Superb Combi TDI nejlevnejsi EU 2021 srp 07Nejlevnější ojetá Škoda Superb Combi TDI v Evropě si užila své, vypadá ale překvapivě dobře - 8 - Skoda Superb Combi TDI nejlevnejsi EU 2021 srp 08Nejlevnější ojetá Škoda Superb Combi TDI v Evropě si užila své, vypadá ale překvapivě dobře - 9 - Skoda Superb Combi TDI nejlevnejsi EU 2021 srp 09Nejlevnější ojetá Škoda Superb Combi TDI v Evropě si užila své, vypadá ale překvapivě dobře - 10 - Skoda Superb Combi TDI nejlevnejsi EU 2021 srp 10Nejlevnější ojetá Škoda Superb Combi TDI v Evropě si užila své, vypadá ale překvapivě dobře - 11 - Skoda Superb Combi TDI nejlevnejsi EU 2021 srp 11Nejlevnější ojetá Škoda Superb Combi TDI v Evropě si užila své, vypadá ale překvapivě dobře - 12 - Skoda Superb Combi TDI nejlevnejsi EU 2021 srp 12Nejlevnější ojetá Škoda Superb Combi TDI v Evropě si užila své, vypadá ale překvapivě dobře - 13 - Skoda Superb Combi TDI nejlevnejsi EU 2021 srp 13Nejlevnější ojetá Škoda Superb Combi TDI v Evropě si užila své, vypadá ale překvapivě dobře - 14 - Skoda Superb Combi TDI nejlevnejsi EU 2021 srp 14Nejlevnější ojetá Škoda Superb Combi TDI v Evropě si užila své, vypadá ale překvapivě dobře - 15 - Skoda Superb Combi TDI nejlevnejsi EU 2021 srp 15Nejlevnější ojetá Škoda Superb Combi TDI v Evropě si užila své, vypadá ale překvapivě dobře - 16 - Skoda Superb Combi TDI nejlevnejsi EU 2021 srp 16Nejlevnější ojetá Škoda Superb Combi TDI v Evropě si užila své, vypadá ale překvapivě dobře - 17 - Skoda Superb Combi TDI nejlevnejsi EU 2021 srp 17Nejlevnější ojetá Škoda Superb Combi TDI v Evropě si užila své, vypadá ale překvapivě dobře - 18 - Skoda Superb Combi TDI nejlevnejsi EU 2021 srp 18Nejlevnější ojetá Škoda Superb Combi TDI v Evropě si užila své, vypadá ale překvapivě dobře - 19 - Skoda Superb Combi TDI nejlevnejsi EU 2021 srp 19Nejlevnější ojetá Škoda Superb Combi TDI v Evropě si užila své, vypadá ale překvapivě dobře - 20 - Skoda Superb Combi TDI nejlevnejsi EU 2021 srp 20
Nejlevnější ojetý Superb Combi TDI ve funkčním stavu je pořádně ojetý, na své kilometry a svou historii ale vypadá dobře. Foto: Scandex, publikováno se souhlasem

Zdroj: Mobile.de

Petr Miler