První velký bílý rapper má dodnes auto ze svého nejslavnějšího klipu, je zas jako nové

Po čtyřleté renovaci ukázal veřejnosti své někdejší auto americký hudebník, s nímž svého času lámal žebříčky hitparád s jedním chytlavým songem - Ice Ice Baby. Písničky už nedělá, ale auto má pořád.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Zajímavosti

První velký bílý rapper má dodnes auto ze svého nejslavnějšího klipu, je zas jako nové

1.2.2020 | Mirek Mazal

První velký bílý rapper má dodnes auto ze svého nejslavnějšího klipu, je zas jako nové

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Po čtyřleté renovaci ukázal veřejnosti své někdejší auto americký hudebník, s nímž svého času lámal žebříčky hitparád s jedním chytlavým songem - Ice Ice Baby. Písničky už nedělá, ale auto má pořád.

Americký hudebník Robert Matthew Van Winkle, kterého spíše budete znát pod jeho uměleckým jménem Vanilla Ice, v 90. letech bořil hudební žebříčky. Průkopník bílého rapu do klipu ke svému největšímu hitu Ice Ice Baby obsadil Ford Mustang 5,0 a leckdo by si mohl myslet, že tohle auto dávno sežral zub času. Omyl, Vanilla Ice jej vlastní dodnes a po letech renovací se s tímto bílým kabrioletem vrátil na scénu ve velkém stylu.

Vanilla Ice už nikdy nezopakoval úspěch chytlavé písně pubertálního mladíka za volantem frajerského Mustangu. Místo návratu do rádií se letos 53letý producent soustředil na jiné aktivity a v jejich rámci se mimo jiné pustil do obnovení slávy vozidla použitého v klipu, který i dlouho po chvílích své největší slávy dosáhl na Youtube 310 milionů zhlédnutí.

Rozsáhlá renovace Fordu trvala čtyři roky a po jejím dokončení výsledky práce sám Vanilla Ice představil během setkání Cars & Coffee v Palm Beach Outlet Mall na Floridě. Davu příznivců zpěvák svěží nový červeno-bílý interiér doplněný o množství postaviček boha lásky s kulometem v ruce. Postavička z římské mytologie se objevila i na pestrobarevném outfitu rappera, který se ozdobil masivním řetězem kolem krku.

Kromě převažující bílé si majitel neodpustil chromové detaily uvnitř i vně čistě vyleštěného Mustangu. Samozřejmě přijde vhod ohlušující aparatura, bez dunivého rámusu by z dálky nebyl slyšet příjezd stárnoucího lamače dívčích srdcí. Kýčovitá úprava Fordu dnes vypadá hodně nepatřičně, Vanilla Ice ale správně říká, že jen takto připomíná kulturu své doby. Podívejte se na něj sami.


První velký bílý rapper má dodnes auto ze svého nejslavnějšího klipu, je zas jako nové - 1 - Vanilla Ice Ford Mustang historie 01
Ford Mustang 5,0 známý ze slavného klipu Ice Ice Baby...

První velký bílý rapper má dodnes auto ze svého nejslavnějšího klipu, je zas jako nové - 2 - Vanilla Ice Ford Mustang historie 02První velký bílý rapper má dodnes auto ze svého nejslavnějšího klipu, je zas jako nové - 3 - Vanilla Ice Ford Mustang historie 03První velký bílý rapper má dodnes auto ze svého nejslavnějšího klipu, je zas jako nové - 4 - Vanilla Ice Ford Mustang historie 04
...se dočkal kompletní renovace

První velký bílý rapper má dodnes auto ze svého nejslavnějšího klipu, je zas jako nové - 5 - Vanilla Ice Ford Mustang po renovaci 01První velký bílý rapper má dodnes auto ze svého nejslavnějšího klipu, je zas jako nové - 6 - Vanilla Ice Ford Mustang po renovaci 02První velký bílý rapper má dodnes auto ze svého nejslavnějšího klipu, je zas jako nové - 7 - Vanilla Ice Ford Mustang po renovaci 03První velký bílý rapper má dodnes auto ze svého nejslavnějšího klipu, je zas jako nové - 8 - Vanilla Ice Ford Mustang po renovaci 04První velký bílý rapper má dodnes auto ze svého nejslavnějšího klipu, je zas jako nové - 9 - Vanilla Ice Ford Mustang po renovaci 05První velký bílý rapper má dodnes auto ze svého nejslavnějšího klipu, je zas jako nové - 10 - Vanilla Ice Ford Mustang po renovaci 06První velký bílý rapper má dodnes auto ze svého nejslavnějšího klipu, je zas jako nové - 11 - Vanilla Ice Ford Mustang po renovaci 07První velký bílý rapper má dodnes auto ze svého nejslavnějšího klipu, je zas jako nové - 12 - Vanilla Ice Ford Mustang po renovaci 08První velký bílý rapper má dodnes auto ze svého nejslavnějšího klipu, je zas jako nové - 13 - Vanilla Ice Ford Mustang po renovaci 09První velký bílý rapper má dodnes auto ze svého nejslavnějšího klipu, je zas jako nové - 14 - Vanilla Ice Ford Mustang po renovaci 10První velký bílý rapper má dodnes auto ze svého nejslavnějšího klipu, je zas jako nové - 15 - Vanilla Ice Ford Mustang po renovaci 11První velký bílý rapper má dodnes auto ze svého nejslavnějšího klipu, je zas jako nové - 16 - Vanilla Ice Ford Mustang po renovaci 12První velký bílý rapper má dodnes auto ze svého nejslavnějšího klipu, je zas jako nové - 17 - Vanilla Ice Ford Mustang po renovaci 13První velký bílý rapper má dodnes auto ze svého nejslavnějšího klipu, je zas jako nové - 18 - Vanilla Ice Ford Mustang po renovaci 14
Do detailu jej na veřejnosti ukázal sám Robert Matthew Van Winkle alias Vanilla Ice

Zdroje: WPTV News | West Palm Beach Florida@Youtube, jjlightning@Youtube, Ice@Youtube, Vanilla Ice@Twitter

Mirek Mazal

Živá témata na fóru

zobrazit vše