Sbohem, autosalony. Premiéra iPhonu X včera ukázala, jak jsou u konce s dechem

 | 20 příspěvků | 13.9.2017 Petr Prokopec
Reagovat

Nepřihlášený xpert

kruty, ale naprosto pravdi.. | 13.9.2017 11:27reagovat
avatar

kruty, ale naprosto pravdivy. iphone jsem sledoval online a bylo to dost dobry, teda aspon iksko, desitka. iaa mi bylo celkem sumak, snad jen ten merkl

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený

Prokopec objevil Ameriku.?.. | 13.9.2017 11:39reagovat
avatar

Prokopec objevil Ameriku.?

Pan Jobs byl průkopníkem tolika věcí které lidem dochází až dnes 20 let po uvedení prvního Iphonu v roce 2007.Již tehdy byla jeho prezentace pouze o něm a produktech pro lidi.Mnoho lidí se mu smálo. I tento příspěvek píši na přístroji který vymyslel on a pan Wozniak.Znám spousty lidí co mělo keci jak by si nikdy dotekový telefon nekoupilo a dnes se s ním předvádí a chlubí jaká super věc to je.

Pan Jobs vymyslel krabičku která umí vše.Která zlikvidovala zbytečnosti jako mít navigace, budíky, foťáky, kalkulačky, přehravače hudby, tablety...Volání je dnes ta poslední funkce mobilu

Prezentace bez textů pouze obrázky fakta a přímá komunikace k lidem.

Stejně tak prezentuje výrobky pan Musk.

A divil by jste se jak moc podobný produkt auta jsou.Jelikož to co umí mobil budou i interiéry aut.Již téměř jsou.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený

Reakce na: kruty, ale naprosto pravdi.. | 13.9.2017 11:41reagovat
avatar

Také jsem na Youtube koukal.Nádherná vzpomínka i na pana Steva i krásná slova.Iphone8 je neuvěřitelně našláplejSteve Jobs by měl radost

Nepřihlášený Gašpo

Reakce na: Prokopec objevil Ameriku.?.. | 13.9.2017 12:26reagovat
avatar

Mňa nový iPhone nezaujíma, nikdy som nemal potrebu ho vlastniť už z princípu samotnej logiky, že tam nefunguje správa zložiek dat, možnosť prídavnej SD karty atd ako v Androide. iPhone považujem za snobskú značku, uznávam že bol priekopník, ale budiž, neviem vlastne čo ponúka nový a za akú" ľudovú"cenu. Možno je to totálna bomba a o hodne prichádzam. :-)

V každom prípade by som ale navigácie nezavrhoval. Sám ale nechcem mať zabudovanú v aute za príplatok. Podľa mňa sú to vyhodené peniaze. Kúpil som si Navitel, ktorý funguje ako menší tablet s Androidom a oproti smartphonu má vačšiu obrazovku a rýchlejšiu odozvu.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený rock

Reakce na: Prokopec objevil Ameriku.?.. | 13.9.2017 12:49reagovat
avatar

Umí vše, ale nic z toho pořádně, což je úděl všech univerzálních věcí ;-).

A proto mám -a asi ještě dlouho budu mít- kalkulačku zvlášť, přehrávač hudby zvlášť, budík zvlášť, foťák zvlášť. Přesto, že tyhle funkce můj smartphone samozřejmě zvládá taky.

Nepřihlášený Michal Chaloupka

Reakce na: Prokopec objevil Ameriku.?.. | 13.9.2017 13:03reagovat
avatar

Já mám třeba pořád hloupý telefon a opravdu to nehodlám měnit. Nicméně abych to zkrátil a bylo to všem jasné: stačilo by na pár dní vypnout proud a viděl byste. Natož udělat něco podobného třeba za 20 let. Musím říct, že máme opravdu nakročeno správným směrem :(

Nepřihlášený

Reakce na: Mňa nový iPhone nezaujíma,.. | 13.9.2017 15:01reagovat
avatar

Uvědom si to, že to že dnes používáš nějaký android v jiné značce a dotek. telefon můžeš poděkovat panu Jobsovi a Vowniakovi a značce Apple. Byl to vynálezce všeho a ostatní je jen jejich kopie!!! A to co Apple umí neumí žádný jiný telefon.I když se Lenovo, Samsung a další snaží...

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený honza

Lepší a dražší nové auto s.. | 13.9.2017 17:10reagovat
avatar

Lepší a dražší nové auto si může dovolit jen zlomek populace, lepší a dražší nový telefon si mohou dovolit masy.

Nepřihlášený Gašpo

Reakce na: Uvědom si to, že to že dne.. | 13.9.2017 17:53reagovat
avatar

Napísal som "uznávam že bol priekopník". Mám si snáď postaviť doma jeho oltár a modliť sa k nemu? Ak by s tým neprišiel on, prišiel by niekto iný. Myslíš že ak by Ford neprišiel s pásovou výrobou, vyrábali by sa dodnes všetky autá po jednom?

Nepřihlášený

Šeš hlupák bože můj | 13.9.2017 21:07reagovat
avatar

Šeš hlupák bože můj

Nepřihlášený DR

Dotykovej telefon už byl d.. | 13.9.2017 21:52reagovat
avatar

Dotykovej telefon už byl dávno před Iphonem... you must learn...

Nepřihlášený blue.sun

Reakce na: Prokopec objevil Ameriku.?.. | 14.9.2017 07:15reagovat
avatar

Pan Jobs vskutku nic nevymyslel. Telefony uměly tyhle věci dávno před iPhonem, a to i včetně kapacitního displeje. Většina telefonů s operačním systémem z doby představení iPhonu byla mnohem schopnější, chytřejší i rychlejší, než jablečné "zázraky". Bohužel se to svezlo s tím, že Apple je v USA kultovní značka (aniž by k tomu byl reálný důvod) a lidi se mohli přetrhnout, jen aby měli telefon s jablíčkem. Co na tom, že neuměl pomalu ani pořádně volat a posílat zprávy?

Apple umí tak třetinu toho, co ostatní značky. Jen to slepé ovce ještě neprohlédly, jim stačí to jablíčko.

Nepřihlášený Karel

Bože, to je zase článek o.. | 14.9.2017 07:26reagovat
avatar

Bože, to je zase článek o naprostém hovně na osmnáct odstavců opakující pořád dokola to stejné.

Nepřihlášený Pepa

placenej clanek, sem rad z.. | 14.9.2017 08:06reagovat
avatar

placenej clanek, sem rad ze sem tu byl s adblockem

Nepřihlášený Katka

Telefon si klidně koupím i.. | 14.9.2017 11:47reagovat
avatar

Telefon si klidně koupím i podle předváděčky na internetu, ale auto si chci vybírat na živo. V tom jsou podle mě autosalony nezastupitelné. Nechci chodit od prodejce jedné značky k druhému, abych mohla vybírat. Však ono si to časem sedne. Divadla taky nezanikla s kinem, ani kina s televizí ...

Nepřihlášený Anndy

Z online pohladu - za stol.. | 17.9.2017 10:56reagovat
avatar

Z online pohladu - za stolom od PC to môže znieť ako pravda. Rovnako ako pri pohľade na Excel s číslami o výhodnosti toho ktorého spôsobu prezentácie.

Ale pre mna ako zákazníka (čo samozrejme automobilky môžu dlabať) je možnosť vidieť naživo a v reálnom čase porovnať autá o ktoré mám záujem + si ich ohmatať - celkom ťažko nahraditeľná len videom, či streamom.

Na druhú stranu - doba je taká, že auto je obyc. spotrebný tovar - a ľudia k jeho výberu aj tak pristupujú. Zaujímajú ich divné veci a ani si ho už nepotrebujú "osahať" pred kúpou. A vyberajú podľa svojich čoraz rôznejších kritérií.

Rovnako to platí aj pri iPhone. Apple nikdy telefóny inak nepredstavoval a keď porovnám staršie konferencie s poslednou, tak to vyznieva rovnako ako pri autosalonóch. Nuda nuda a len nuda a hranie sa na minulosť.

Nepřihlášený DDT

sledovat prezentaci telefo.. | 24.9.2017 01:55reagovat
avatar

sledovat prezentaci telefonu na videu? no to né,

telefon má u mě důležitost někde mezi pračkou a tiskárnou, tzn. hlavně ať to dělá to co to dělat má a jeho vzhled mě neirituje.

tahle "telefonní doba" mně nějak uniká, ať pozuruju kohooiliv, kdekoliv, ja má trochu času, kdejakej trouba si pořád hraje s telefonem. chlap vyleze ze saunu, sotva otevře skříňku, už mokrou prackou sahá po telefonu... pár sedí v restauraci, vůbec spolu nemluví, každej si sólo hraje s telefonem... ale kdyby ty lidi řešili kšeft života, ale hovno, vsadím se, že si prohlížejí debilitu typu facebook nebo s někým pinkaji dvouslovní zprávy o hovně...

jo jo, debilita dnešních lidí nezná hranic...

Nepřihlášený stanislav

Reakce na: Prokopec objevil Ameriku.?.. | 24.9.2017 12:51reagovat
avatar

to samý umí třeba i sony xperia z5 ,která je daleko propracovanější 2x levnější a hlavně má android

Přidat příspěvek
(pro zasílání reakcí, adresa nebude zveřejněna)
Max. 2000 znaku
b_468_60.gif

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše