Ženě ukradli auto a nenechala si to líbit, zloděje po dvou dnech dopadla sama

Nepochybně statečná a vynalézavá žena zastoupila práci policie a po zlodějích se vydala na vlastní pěst. Nic podobného nelze doporučit, i když příběh má šťastný konec.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Zajímavosti

Ženě ukradli auto a nenechala si to líbit, zloděje po dvou dnech dopadla sama

17.7.2019 | Mirek Mazal

Ženě ukradli auto a nenechala si to líbit, zloděje po dvou dnech dopadla sama

/

Nepochybně statečná a vynalézavá žena zastoupila práci policie a po zlodějích se vydala na vlastní pěst. Nic podobného nelze doporučit, i když příběh má šťastný konec.

Dobrodružnou náturu předvedla okradená Američanka, když si zloděj troufl na její šedou Toyotu 4Runner. Vůz se ztratil po krátkém zastavení u benzínové stanice, kdy Danielle Reno nevypnula motor a nezamkla auto. Zlodějům tak usnadnila práci, stačilo skočit za volant a ujet pryč. Žena ovšem nezůstala bezradně sedět s rukama v klíně, nýbrž využila všech možností pro nápravu své chyby.

Toyota byla odcizena se všemi věcmi včetně kabelky, mobilního telefonu i peněženky s kreditními kartami. Amatérská vyšetřovatelka využila chybějících cenností a stopovala pohyb zatím neznámého zloděje i s vozidlem. Okradená monitorovala platby jednou nezablokovanou kreditkou po dobu dvou dnů, zároveň všechny adresy srovnávala s polohou zapnutého mobilu. Ke konci pátrací akce se objevila platba na nedaleké benzínce, kam Danielle zamířila, aby se od obsluhy dozvěděla, že posádka prohodila pár slov o cestě na večeři do blízké restaurace.

Reno se sestrou vyrazily k podniku, kde poznaly zlodějku Toyoty, která se prozradila i cizí peněženku. Skutečná majitelka 4Runneru bleskově využila druhou sadu klíčů a odjela se svým vozem do bezpečí. Mezitím na místo před restauraci dorazila policie, která si po zavolání pro trojici žen podezřelých z krádeže osobního vozidla přijela a zatkla je.

Během dvoudenního používání podezřelé napáchaly nechutné škody uvnitř Toyoty. Danielle si svoji úspěšnou záchrannou akci natočila, proto můžeme vidět, proč auto muselo putovat na kompletní vyčištění a dezinfekci interiéru. Šerif kvitoval dopadení zlodějek, ale varoval před podobnými akcemi na vlastní pěst, což můžeme jen podtrhnout. Zlodějky tentokrát nebyly moc protřelé ani nebezpečné, ale příště to může být jinak - zoufalec, který krade auta pro pozdější vlastní využití může být snadno zoufalý až do té míry, že proti vám v podobné situaci použije násilí. A to za nález auta, navzdory naší lásce k nim, prostě nestojí.


Ženě ukradli auto a nenechala si to líbit, zloděje po dvou dnech dopadla sama - 1 - Zena vystopovala sve ukradene auto 01Ženě ukradli auto a nenechala si to líbit, zloděje po dvou dnech dopadla sama - 2 - Zena vystopovala sve ukradene auto 02Ženě ukradli auto a nenechala si to líbit, zloděje po dvou dnech dopadla sama - 3 - Zena vystopovala sve ukradene auto 03Ženě ukradli auto a nenechala si to líbit, zloděje po dvou dnech dopadla sama - 4 - Zena vystopovala sve ukradene auto 04Ženě ukradli auto a nenechala si to líbit, zloděje po dvou dnech dopadla sama - 5 - Zena vystopovala sve ukradene auto 05Ženě ukradli auto a nenechala si to líbit, zloděje po dvou dnech dopadla sama - 6 - Zena vystopovala sve ukradene auto 06Ženě ukradli auto a nenechala si to líbit, zloděje po dvou dnech dopadla sama - 7 - Zena vystopovala sve ukradene auto 07Ženě ukradli auto a nenechala si to líbit, zloděje po dvou dnech dopadla sama - 8 - Zena vystopovala sve ukradene auto 08
Danielle vystopovala ukradenou Toyotu i s méně čistotnými pachatelkami

Zdroje: Danielle Reno@Facebook, Click 2 Houston

Mirek Mazal

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše