Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů?

Při nákupu ojetiny věřte jen jasným faktům, ne vlastním pocitům. Tyto vozy vám dokážou, že v případě nájezdu km je možné úplně všechno.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Život řidiče

Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů?

6.2.2016 | Petr Miler | 28 příspěvků

Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů?

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Při nákupu ojetiny věřte jen jasným faktům, ne vlastním pocitům. Tyto vozy vám dokážou, že v případě nájezdu km je možné úplně všechno.

Na sklonku loňského roku jsme vám ukázali čtyři ojetá auta a zeptali se, jestli poznáte, kolik mají najeto kilometrů. Upřímně řečeno, bylo to těžké, byly to hodně ojeté a také dost zachovalé vozy a poznat na nich, jestli mají na tachometru o sto tisíc kilometrů více nebo méně bylo prakticky nemožné. Právě proto jsme je označili za žhavé kandidáty na stočení tachometru, ke kterému ale jejich majitelé či prodávající nepřistoupili. Nepochybně je to ctí, dopustit se této levárny ale prostě mohli a nikde není psáno, že se jí právě na těchto autech nedopustí někdo jiný.

Primárním cílem tohoto článku ale nebylo upozornit na auta, která jednou mohou být „stočena”. A nešlo ani o pokus dělat z vás, našich čtenářů, blbce. Chtěli jsme především upozornit na to, že auto může ujet za krátkou dobu obří porce kilometrů nebo být i relativně vysokými nájezdy zatěžováno dlouhá léta. A že se to na nich od pohledu nedá poznat, alespoň ne do té míry, abyste byli schopni odlišit 120 od 220 tisíc kilometrů nebo 250 od 350 tisíc. Prostě to není reálně možné, u stavu spousty věcí nezáleží jen na najetých kilometrech, ale i dalších okolnostech užívání vozu, které tachometr prostě neodhalí.

Nechtěli jsme se k tomuto tématu vracet, článek měl ale velkou odezvu a za uplynulý měsíc a půl jste nám naposílali spoustu tipů na další podobná auta. Sešlo se nám jich v redakčním mailu přes 300 - některé byly od čtenářů, jiné od prodávajících, kteří chtěli ukázat, že tachometry nestáčí, ač mohou. Poděkování patří všem a už kvůli tomu jsme nechtěli vaši aktivitu nechal ležet ladem a vybrali jsme z nich osm dalších vozů, na které se pro poučení stojí za to podívat.

Hlavní příčinou tak široce rozšířené manipulace se stavem tachometrů totiž není chybějící zákon, který by to zakazoval, ani promyšlené triky bazaristů, které by mátly zákazníky. Je to v prvé řadě slepá víra kupujících. Pochopitelně, někteří prodejci se dopouštějí propracovaných podvodů, falšují servisní knížky, u stočeného auta vymění citlivé věci jako řadičku a nášlapy pedálů, někteří třeba i instalují méně „vysleplá” světla, vymění čelní sklo, stvoří fiktivní faktury za servis... Pakliže to udělají „dobře”, naletí jim klidně i velmi obezřetný kupující, ale ruku na srdce, kolik bazaristů tohle dělá? Většinou servisní knihu vezmou, zahodí, tachometr stočí a vůz tak maximálně naleští. A pak už jen vyprávějí pohádky, kterým lidé bohužel věří. Nic to nemění na tom, že oni jsou ti špatní, my je ale nenapravíme a jiný zákon nejspíše také ne. S lidskou naivitou ale něco dělat lze.

Musíme znovu zopakovat: máte-li při koupi ojetého auta jakoukoli pochybnost, nezdá-li se vám jediný detail, jedna drobnost, dejte od vozu ruce pryč. Milion jiných automobilů čeká na kupce u jiných prodejců a vy nemusíte nic koupit právě dnes. Spousta lidí se ale nejenže neřídí touto prostou zásadou, lidé si pochybnosti sami vymlouvají a třeba u 5 let starého auta bez zdokumentované servisní historie s údajnými 225 tisíci km si říkají, že s ním přece nikdo nemohl více najet, však je to 45 tisíc km za rok, spousta kilometrů. A když už by ho někdo stáčel, přece by nešel na 225 tisíc...

Věřte, že auto může najet skoro jakýkoli počet kilometrů za jakýkoli čas, a to i v případě nepravděpodobných modelů či motorizací. Těchto osm aut budiž důkazem. My vás samozřejmě za nos vodit nebudeme a odhalíme vám celou pravdu, pokud byste si ale sami chtěli říci, kolik může to či ono auto mít v danou chvíli najeto, zůstanou v této kapitole u jednotlivých vozů kilometrové nájezdy skryty a odhalíme vám je v kapitole druhé. U všech vozů do jednoho jsme je ověřovali přímo u prodejců...

1. Škoda Fabia 1,4 16V Combi - v provozu od roku 2006

Škoda Fabia je malé auto. Byť je u nás nezřídka využívané jako rodinné či firemní, je to primárně příměstský vůz, a to i s karoserií kombi. Od takového auta očekáváte nájezd blízký tomu průměrnému a pokud bude hodně vysoký, půjde o pár desítek tisíc km v prvních letech provozu. Tady jde navíc o benzinovou verzi obvykle nepoužívanou k extra vysokým nájezdům.

Tento stříbrný exemplář je ve velmi dobrém stavu, nenajdete na něm podstatnou vadu krom lehce zažloutlých čelních světlometů. Kolik si tedy dokážete představit, že může najet taková Fabia za 10 let, kdybyste k tomu neměli další vodítko?


Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 1 - Napadly by vas ujete km 001Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 2 - Napadly by vas ujete km 002Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 3 - Napadly by vas ujete km 003Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 4 - Napadly by vas ujete km 004Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 5 - Napadly by vas ujete km 005Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 6 - Napadly by vas ujete km 006Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 7 - Napadly by vas ujete km 007Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 8 - Napadly by vas ujete km 008Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 9 - Napadly by vas ujete km 009Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 10 - Napadly by vas ujete km 010Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 11 - Napadly by vas ujete km 011

2. Mercedes-Benz E 200 CDI Kombi - v provozu od roku 2008

Mercedes třídy E je typický polykač velkých kilometrových nájezdů, je to vůz stvořený pro Autobahn. Přes 200 kilometrů o každém pracovním dnu, 1 000 týdně, tedy přes 50 000 za rok nemusí být nic mimořádného, standardem může být i dvojnásobek. Éčka ujedou 200 a více tisíc km v rukou prvních majitelů dost často, ti si je ale obvykle nechávají jen tři roky a i pokud je mají déle, jako hlavní vůz už je pak nepoužívají.

Tato třída E je vizuálně prakticky bez chyby, prodávající říká, že je ve velmi dobrém stavu. Poškozená bočnice sedadla řidiče naznačuje, že kilometrů tady bude více než málo, ale je to 7,5 roku staré auto. Kolik by vás napadlo, že mohlo v horším případě ujet kilometrů?

Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 12 - Napadly by vas ujete km 012Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 13 - Napadly by vas ujete km 013Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 14 - Napadly by vas ujete km 014Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 15 - Napadly by vas ujete km 015Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 16 - Napadly by vas ujete km 016Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 17 - Napadly by vas ujete km 017Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 18 - Napadly by vas ujete km 018Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 19 - Napadly by vas ujete km 019Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 20 - Napadly by vas ujete km 020Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 21 - Napadly by vas ujete km 021Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 22 - Napadly by vas ujete km 022Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 23 - Napadly by vas ujete km 023Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 24 - Napadly by vas ujete km 024Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 25 - Napadly by vas ujete km 025

3. Škoda Octavia I 1,9 TDI Combi - v provozu od roku 2004

I když je to už spoustu let nevyráběné auto, patří Škoda Octavia první generace k žádaným ojetinám, zvláště jako kombík s motorem 1,9 TDI. Modely po faceliftu navíc vizuálně skoro nestárnou a jejich využití se alespoň v České republice různí od „dědova auta” v garáži až po každodenního společníka obchodního cestujícího. Kilometrů tedy může mít najeto hodně, ale také nemusí, nemusí... A to kupujícím leckdy stačí k tomu, aby si sami dokreslili krásný příběh levného a sotva jetého vozu vytoužené specifikace.

Tento v lecčems zachovalý a v lecčems „jetý” exemplář dává tušit, že auto vašeho dědečka na ježdění do kostela to nebylo a teoreticky za 10 let klidně mohlo 20x ujet zeměkouli. Přesto, kolik by vás napadlo, že může mít najeto?

Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 26 - Napadly by vas ujete km 026Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 27 - Napadly by vas ujete km 027Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 28 - Napadly by vas ujete km 028Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 29 - Napadly by vas ujete km 029Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 30 - Napadly by vas ujete km 030Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 31 - Napadly by vas ujete km 031Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 32 - Napadly by vas ujete km 032Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 33 - Napadly by vas ujete km 033Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 34 - Napadly by vas ujete km 034Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 35 - Napadly by vas ujete km 035Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 36 - Napadly by vas ujete km 036Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 37 - Napadly by vas ujete km 037

4. Mercedes-Benz C 180 CDI Kombi - v provozu od 6/2012

Každý větší Mercedes dlouhému cestování přeje, Céčko už ale není to auto, které byste si primárně vybrali pro pravidelné ježdění z jednoho konce Evropy na druhý. Ani tak není neobvyklé, ujede-li třeba 70 tisíc km za rok, také u něj ale obvykle platí, že takto intenzivně jezdí jen chvíli.

Tento vůz byl navíc v provozu jen 3 roky, od té chvíle čeká na nového majitele. Celkově od první registrace uběhlo 3,5 léta. Vypadá velmi dobře, ani sedadla se nezdají být příliš poškozená. Takže kolik by vás napadlo, že mohl dosud ujet?

Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 38 - Napadly by vas ujete km 038Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 39 - Napadly by vas ujete km 039Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 40 - Napadly by vas ujete km 040Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 41 - Napadly by vas ujete km 041Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 42 - Napadly by vas ujete km 042Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 43 - Napadly by vas ujete km 043Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 44 - Napadly by vas ujete km 044Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 45 - Napadly by vas ujete km 045Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 46 - Napadly by vas ujete km 046

5. Audi A6 Avant 3,0 TDI Quattro - v provozu od roku 2005

Audi A6 je další polykač asfaltových ohňů, toto auto je ale od začátku svého bytí provozováno v České republice, kde není zase tak snadné najezdit tolik kilometrů jako třeba v Německu. Měl navíc dva majitele, takže vysoký „manažerský nájezd” lze rozumně očekávat jen od toho prvního.

A podívejte se na tento konkrétní kus. Není bez chyb, pravý světlomet je ale jen orosený z mytí a na ta více než málo opotřebovaná sedadla není třeba dojet až na Měsíc. Takže kolik km byste řekli, že může tahle A6 mít v nejhorší případě za sebou?

Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 47 - Napadly by vas ujete km 047Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 48 - Napadly by vas ujete km 048Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 49 - Napadly by vas ujete km 049Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 50 - Napadly by vas ujete km 050Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 51 - Napadly by vas ujete km 051Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 52 - Napadly by vas ujete km 052Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 53 - Napadly by vas ujete km 053Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 54 - Napadly by vas ujete km 054Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 55 - Napadly by vas ujete km 055Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 56 - Napadly by vas ujete km 056Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 57 - Napadly by vas ujete km 057Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 58 - Napadly by vas ujete km 058Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 59 - Napadly by vas ujete km 059Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 60 - Napadly by vas ujete km 060Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 61 - Napadly by vas ujete km 061Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 62 - Napadly by vas ujete km 062Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 63 - Napadly by vas ujete km 063Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 64 - Napadly by vas ujete km 064Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 65 - Napadly by vas ujete km 065Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 66 - Napadly by vas ujete km 066Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 67 - Napadly by vas ujete km 067Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 68 - Napadly by vas ujete km 068Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 69 - Napadly by vas ujete km 069

6. BMW 118d - v provozu od roku 2005

BMW řady 1 je kompakt, který bude typicky sloužit jako druhé či další auto v rodině někomu, kdo má také trojku nebo pětku. Může se najít fanda, který si jedničku koupí jako jediné auto, protože v této generaci s ním byl i pořádný kus zábavy, ten ale nejspíše nesáhne po 118d. A i když si někdo koupí jedničku jako jiný Golf, což hlavně v Německu nebude zase tak neobvyklé, asi se s ní nevydá po stopách Willyho Foga. Každý rok.

A podívejte se na toto auto. Tedy fotografie nejsou dvakrát kvalitní a od prodávajícího máme lepší zatím jen slíbené, přesto je z nich zřejmě, že ani tento vůz není žádná „voňavka”, na originální stav to také není žádná bída. O to tu ale zase tolik nejde, je to přece jen 10 let stará jednička. Takže co byste mu hádali za kilometráž, když budete čekat ale vážně hodně?

Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 70 - Napadly by vas ujete km 070Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 71 - Napadly by vas ujete km 071Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 72 - Napadly by vas ujete km 072Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 73 - Napadly by vas ujete km 073Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 74 - Napadly by vas ujete km 074Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 75 - Napadly by vas ujete km 075

7. Volvo V70 T5 - v provozu od 5/2013

Volva se pravidelně umísťují na špici pořadí aut zdolávajících největší porce km, takže je vždy třeba čekat hodně. Naposledy to byla právě V70, tedy její předchozí iterace a průměr 182 tisíc km u vozů v rozmezí stáří 8 až 11 let. Ani to nejježděnější auto tedy v průměru nepřekonává 20 tisíc km ročně, u aut starých okolo 10 let.

Tady máme vůz starý 2,5 roku, vážně jen tolik. Vypadá bezvadně, nenajdete na něm větší chybu - přední světla jsou zase jen zamlžená po mytí, to se stane i na novém auté. Jsou tu trochu omačkané a odřené kožené sedačky, ale u leckterého auta s 80 tisící kilometry vypadají hůře. Takže co tahle V70, kolik by vás napadlo, že najela?

Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 76 - Napadly by vas ujete km 076Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 77 - Napadly by vas ujete km 077Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 78 - Napadly by vas ujete km 078Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 79 - Napadly by vas ujete km 079Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 80 - Napadly by vas ujete km 080Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 81 - Napadly by vas ujete km 081Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 82 - Napadly by vas ujete km 082Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 83 - Napadly by vas ujete km 083Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 84 - Napadly by vas ujete km 084Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 85 - Napadly by vas ujete km 085Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 86 - Napadly by vas ujete km 086Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 87 - Napadly by vas ujete km 087Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 88 - Napadly by vas ujete km 088Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 89 - Napadly by vas ujete km 089

8. VW Sharan 2,0 TDI - v provozu od 1/2013

Sharan je další z aut, co mívají vysoké nájezdy, takže i tady je opatrnost na místě. I tak dělají dlouhodobé průměry 161 tisíc km u 8 až 11 let starých vozů a tento je prakticky nový. Má za sebou jen 3 roky od první registrace a vypadá dokonale. Najděte na něm chybu a pošleme vám medaili za pozornost. A má ji vůbec? Možná je to v tomto přehledu chyták, auto po starším pánovi co přecenil svůj rodinný potenciál, teď mu skončil leasing a pouští ho dál. Tak kolik by vás u něj napadlo?

Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 90 - Napadly by vas ujete km 090Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 91 - Napadly by vas ujete km 091Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 92 - Napadly by vas ujete km 092Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 93 - Napadly by vas ujete km 093Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 94 - Napadly by vas ujete km 094Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 95 - Napadly by vas ujete km 095Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 96 - Napadly by vas ujete km 096Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 97 - Napadly by vas ujete km 097Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 98 - Napadly by vas ujete km 098Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 99 - Napadly by vas ujete km 099Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 100 - Napadly by vas ujete km 100Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 101 - Napadly by vas ujete km 101Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 102 - Napadly by vas ujete km 102Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 103 - Napadly by vas ujete km 103Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 104 - Napadly by vas ujete km 104Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 105 - Napadly by vas ujete km 105Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 106 - Napadly by vas ujete km 106Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 107 - Napadly by vas ujete km 107Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 108 - Napadly by vas ujete km 108Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 109 - Napadly by vas ujete km 109Uhádnete, kolik má reálně najeto těchto 8 ojetých Škod, VW či Mercedesů? - 110 - Napadly by vas ujete km 110

Diskuze 28 příspěvků

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše