Policie při honičce zabila dalšího člověka, ani přiznat to nesvede

 | 516 příspěvků | 2.3.2013 Walter Kraft
Reagovat

Nepřihlášený BHudak

Pokud vim, tak se zastavil.. | 2.3.2013 14:20reagovat
avatar

Pokud vim, tak se zastavil o zátaras. Tojest i když ho naháněli, nechat ho jet nemůžou, tak se policie zkoordinovala tak, jak jste tu pokaždé psali, že by měla jednat. Tudíž nechápu to hanění. Pokud se člověk řítí rychle i když se ho očividně policie snaží zastavit a nezastaví ho ani to, že před sebou vidí zátaras, tak je to prostě fatální selhání toho jedince, kterej je dle mého názoru kandidát na darvina. Jak víte, že to prostě nechtěl skončit sám a nepustil to do těch aut schválně?

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Roxy C.

Naprostý souhlas, nechápu,.. | 2.3.2013 14:22reagovat
avatar

Naprostý souhlas, nechápu, jak si někdo může myslet, že je tohle v pořádku...

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Roxy C.

Reakce na: Pokud vim, tak se zastavil.. | 2.3.2013 14:24reagovat
avatar

Jak můžeš být tak hloupý a tohle si myslet? Prostě se jel projet s autem a i kdyby to byl zloděj, chtěl by ho někam odvézt a neupozorňovat. Měl být sledován a dopaden, ne tímhle šíleným způsobem naháněn a nakonec vehnán do pasti vytvořené ostatními auty. Zastavit ano, a dopadnout ano, ale ne takto. Chápeš to?

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Marek Řezáč

Konečně inteligentní komen.. | 2.3.2013 14:27reagovat
avatar

Konečně inteligentní komentář někoho s mozkem. Je strašné, že se policie takhle chová a ani se nestydí.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený space

Naprosto souhlasím s autor.. | 2.3.2013 14:27reagovat
avatar

Naprosto souhlasím s autorema tohle je moje první reakce na asi desátou diskuzi, kde většina pochvalně souzvukuje, jak je dobře, že ho zabili.

Mají mraky prostředků, jenže jsou frustrovaní z práce. Něco zdlouhavě vyšetří - je to kmotr, ruce pryč, něco odhalí - jde to do politiky, ruce pryč. Pak se vynoří bezbranný hňup, tak si udělají kowbojku a uvolní adrenalín...

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený BHudak

Kdyby ho nechala jet a ten.. | 2.3.2013 14:29reagovat
avatar

Kdyby ho nechala jet a ten vocas by cestou někoho sejmul, tak to by bylo zase keců, proč policie kromě přihlížení z vrtulníku nic nedělala. To, že to dopadlo jak to dopadlo je podle mě fatální selhání toho jedince. Rozumnej člověk pokud před sebou vidí zátaras, tak zastaví nebo alespon zpomalí. Evidentně to do toho zátarasu napral v plný rychlosti, tojest žádná snaha brzdit...

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený TDi

Autore ty jsi vůl. Tipuju,.. | 2.3.2013 14:29reagovat
avatar

Autore ty jsi vůl. Tipuju, že při jízdě nafetovanýho švýcara jsi kvičel přesně obráceně. Ale dneska může psát články i osel s dokončenou ZŠ. Palec dolů za tvůj pitomej článek. Příště si šetři dech a víc mysli.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený RoVi

Jak je řečeno - je znakem.. | 2.3.2013 14:30reagovat
avatar

Jak je řečeno - je znakem civilizované společnosti vyřešit podobnou věc civilizovaně. To se nestalo. Holt nejsme civilizovaná společnost, ale když vidím reakce některých, ani se nedivím. Tohle jednání může schvalovat jen idiot.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený RoVi

Reakce na: Kdyby ho nechala jet a ten.. | 2.3.2013 14:31reagovat
avatar

Jsi opravdu idiot, kdyby ho nevyprovokovala, nikdy by takto nejel.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený NCCM

+1, není co dodat. Jsem zv.. | 2.3.2013 14:32reagovat
avatar

+1, není co dodat. Jsem zvědavý, co budou všichni ty co to schvalují říkat, až příště poslouží za zátaras. Neschopnost domyslet důsledky amatérského jednání policie je jen znakem vaší hlouposti.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Embed

Naprostý souhlas, platíme.. | 2.3.2013 14:36reagovat
avatar

Naprostý souhlas, platíme policii dost prostředků na to, aby tyto sictuace řešila bez takových následků.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený BHudak

Reakce na: Jsi opravdu idiot, kdyby h.. | 2.3.2013 14:37reagovat
avatar

Vážim si toho, že si si na mě udělal názor. Takže když někdo jede rychle, vyjede za nim policejní auto, protože si myslí, že řidič bude soudnej a zastaví, tak je to špatně. Řidič nezastavil, ale začal ujíždět. V tu chvíli se začalo jednat a koordinovat nebo si myslíte, že vrtulník na sledovačku přiletí do dvou minut , aby se dalo vše hodit rychle do klidu? Zkoordinováním kolegů se podařilo zastavit provoz, aby se tenhle evidentně nebezpečnej člověk zastavil. Pokud člověka nezastaví maják, tak si řeknu ještě jakž takž. Člověk zpanikařil. Pokud ale člověka nezastaví ani zeď před sebou, tak to se na mě nezlob, ale tady je něco špatně a na straně policie vidim pouze to, že ten zátaras neudělala z vlastních aut a použila auta ostatních, v kterých očividně ještě nechala lidi.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený D.

Nahánění a snahu ho dostat.. | 2.3.2013 14:37reagovat
avatar

Nahánění a snahu ho dostat ze silnice schvaluji, nepřímo vzniklý zátaras z aut jen náhodou jedoucích tím místem už ani omylem. PČR může být ještě ráda, že došlo "jen" k jednomu vážnému zranění nezúčastněné osoby.

Nepřihlášený xpert

Reakce na: Autore ty jsi vůl. Tipuju,.. | 2.3.2013 14:38reagovat
avatar

podobny diskuze maji jedno kouzlo - rychle se pozna kdo je idiot :) tenhle "zasah" muze schvalovat jen uplny pako.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený xpert

Reakce na: Vážim si toho, že si si na.. | 2.3.2013 14:39reagovat
avatar

mysli chlape, kdyz nekdo nezastavi, tak co budu delat? vsechno proto, aby jel jeste rychlejc a delal jeste vetsi kraviny? necham ho zdanlive ujet a capnu si ho v klidu nekde u pumpy. nahaneni s vytlacovanim, zataras na dalnici, to je uplne spatne...

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Karbonyl

Na začátku všeho byl sedmn.. | 2.3.2013 14:40reagovat
avatar

Na začátku všeho byl sedmnáctiletý ogara, který sedl do auta a vyrazil do provozu, ačkoli tam neměl co pohledávat. Od této chvíle měl máslo na hlavě a když se ho policie pokusila zastavit, tak měl automaticky stáhnout ocas mezi nohy a uznat, že to podělal. On to ale vyhrotil dál a zákrok policie je jen reakcí na jeho chování. Že to skončilo takhle, je blbé, ale buďme rádi, že ten adolescent nevzal někoho s sebou. Neměl k tomu daleko. Obviňovat policii, že tomu puberťákovi nevymetla dálnici, aby mohl dojet, kam potřebuje, je krapet mimo.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený desdy

Reakce na: Jak je řečeno - je znakem.. | 2.3.2013 14:41reagovat
avatar

jasně, v civilizované společnosti by ho nechali ujet... no tvl

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Beaty

Reakce na: jasně, v civilizované spol.. | 2.3.2013 14:43reagovat
avatar

No rozhodně by ho nezabili... Tady pro to udělali max. Lepší nechat ujet zloděje (kterým nebyl) než někoho zabít (to mohl být kdokoli). Nemyslíš?

Nepřihlášený Beaty

Reakce na: jasně, v civilizované spol.. | 2.3.2013 14:43reagovat
avatar

Konečně novinář, který mi připadá jako někdo kdo bojuje za zdravý rozum...

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Pavel

Bohuzel zemrel zase nevinn.. | 2.3.2013 14:45reagovat
avatar

Bohuzel zemrel zase nevinny chudak! Jeste ze nezabil nekoho dalsiho! To by za to bohuzel mohla zase ta neschopna policie! Vse je ve vychove a toleranci!?

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Karbonyl

Reakce na: Bohuzel zemrel zase nevinn.. | 2.3.2013 14:48reagovat
avatar

Jaký nevinný chudák, proboha? Bylo mu sedmnáct a neměl v tom autě absolutně co dělat! Když už na něj policie přišla, tak to měl odstavit, říct "jo, byl jsem se projet", přijmout adekvátní trest a ne si z dálnice dělat Kobru 11.

Nepřihlášený BHudak

Reakce na: Konečně novinář, který mi.. | 2.3.2013 14:48reagovat
avatar

Policie ho zabila? Já myslel, že on naboural do evidentně stojící překážky sám. Zastavit mohl. Nezastavil. Zemřel na následky vlastního rozhodnutí.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený IQ ?

Docela by me zajimalo jak.. | 2.3.2013 14:53reagovat
avatar

Docela by me zajimalo jak by to resili treba v Nemecku!?

Nepřihlášený BHudak

Nějak si tu na autoforu pr.. | 2.3.2013 14:58reagovat
avatar

Nějak si tu na autoforu protiřečíte, viz odstavec pod fotkou toho šaška s velkým klíčem:

http://www.autoforum.cz/zivot-ridice/nehoda-policej niho-vw-passat-r36-na-videu-tak-se-pomaha-na-d8/

Nepřihlášený Franta

No tenhle článek je trochu.. | 2.3.2013 15:00reagovat
avatar

No tenhle článek je trochu mimo mísu... Mě by jenom zajímalo, kde v zahraničí nebo jak autor říká v civilizované zemi, by ho potají sledovali :-D

Za to jak to dopadlo může onen řidič, pokud vím, tak je v zákoně jasně uvedeno, že KAŽDÝ je povinen uposlechnout výzvy policisty. Pokud této výzvy neuposlechl, tak ho policie nemůže nechat jen tak odjet...

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Fořt

Zajímavé. Článek je napsan.. | 2.3.2013 15:02reagovat
avatar

Zajímavé. Článek je napsaný velmi pečlivě tak, aby i méně bystří pochopili, jaké mají být priority rozumného člověka. Někteří přesto nechápou. Já podepisuji, amaterismus je přesně slovo co na ten zásah sedí.

Nepřihlášený Jaroslav

Reakce na: Policie ho zabila? Já mysl.. | 2.3.2013 15:10reagovat
avatar

Souhlasím, vina je plně na straně řidiče, zastavit mohl, ale nechtěl. Navíc co dělal 17 letý kluk za volantem? Kdo je zodpovědný za tohle? Policie?

Nepřihlášený

http://www.dfens-cz.com/vi.. | 2.3.2013 15:10reagovat
avatar

http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2013030101.

To oznost ujizdejiciho byla od zacatku znama. To dava celou zaeziost do zcela jineho kontextu. Bez ohledu na prani otce bylo ve verejnem zajmu nechat pubertaka vyblbnout, i kdyby mu mel dojit benzin treba az na Novem Zelandu. Ze opacny pristup ma sva rizika a minimalni prinsy, podle mne bije do oci.

Nepřihlášený lukas

17-letý řidič? Od kdy se u.. | 2.3.2013 15:12reagovat
avatar

17-letý řidič? Od kdy se u nás může řídit auto od17? Půjčil? Koho se ptal? Pokud vím při půjčení se musí člověk zeptat, jinak je to krádež! Police zabila? Jak? Že narazil do kolony stojících aut? Znakem civilizované společnosti je, že zlodějům umožníme krást a silničním pirátům ujíždět dál??? Tak to bych se asi měl odstěhovat. V jiných necivilizovaných společnostech na západě by ho vytlačili a vůbec nikdo by nic neřešil, ujížděl před zákonem. To že za to zaplatil cenu nejvyšší je bohužel smutný fakt, ale rozhodl se sám.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený

Souhlas s lukas, za předpo.. | 2.3.2013 15:18reagovat
avatar

Souhlas s lukas, za předpokladu, že bude sloužit jako zátaras, nejlépe s celou rodinou.

Nepřihlášený jirka

Nikdo ho nezabil. Zabil se.. | 2.3.2013 15:21reagovat
avatar

Nikdo ho nezabil. Zabil se sám. Rozhodl se riskovat svůj život a zaplatil daň. Článek jsem ani celý nečetl, protože už s úvodními odstavci hluboce nesouhlasím. Kdyby se obětí jízdy tohoto nezletilého piráta stala autorova žena, psal by o nezvládnutí ze strany policie? Co má asi policie dělat, když nedovolenou rychlostí v plném provozu ujíždí nějaký idiot? Nechat ho jet dál, ať se vyblbne? Jste normální? Ten člověk dostal, co si zasloužil. Za to, kolik problémů způsobil, by si zasloužili ještě jeho rodiče alespoň profackovat, protože nemalá vina leží na nich. V dobré rodině s dobrou výchovou nepřipadá v úvahu, aby výrostek sebral auto otci a ujel.

zajda

Vy všichni kdo jste spokoj.. | 2.3.2013 15:22reagovat
avatar

Vy všichni kdo jste spokojeni s postupem policie - připadá vám opravdu normální udělat zátaras ze stojících civilistů v autech a z druhé strany vydivočit pronásledovaného majáky a nahnat ho do toho zátarasu? Chtěli byste být součástí zátarasu?

Nepřihlášený lukas

To, že udělali zátaras s a.. | 2.3.2013 15:31reagovat
avatar

To, že udělali zátaras s auty civilistů je určitě chyba, to že do ní najel ovšem nikoli.

Nepřihlášený josephko

Čo je to za magora - autor.. | 2.3.2013 15:41reagovat
avatar

Čo je to za magora - autor tohto článku? Obhajuje človeka, ktorý ide 200 po diaľnici a nemá ani vodičský preukaz, ani vek na šoférovanie. Keby išiel po prázdnej diaľnici, tak prosím, policajti sa s ním môžu pokojne hrať na mačku a myš.

Ale tento vodič bol neriadené torpédo, ktorý každú chvíľu mohol spôsobiť nehodu s množstvom mŕtvych. A to už nie je hra o fazuľky, ale boj o životy ostatných účastníkov premávky.

Ten istý magor by predpokladám bol napísal , v prípade, že by bol ten vodič niekoho zabil, že prečo polícia nezakročila ráznejšie.

Sloboda či práva jedného končí tam, kde začína sloboda, resp. druhého. A pokiaľ niekto predstavuje smrteľné nebezpečenstvo pre ostatných, má byť zastavený za KAŽDÚ cenu, ktorá neohrozí ostatných.

A okrem toho, jedným zo základných pravidiel cestnej premávky je jazdiť tak, aby vodič bol schopný zastaviť na vzdialenosť, na ktorú má rozhľad. Kto to toto kedykoľvek a kdekoľvek nerešpektuje, nemôže sa čudovať, že potom nesie následky.

Nepřihlášený

Josephko je další, kterého.. | 2.3.2013 15:44reagovat
avatar

Josephko je další, kterého bych posadil do té oktávky a použil jako zátaras. Na zadní sedadla bych pak umístil jeho nejbližší. Děti pochopitelně do sedaček, aby se jim nic nestalo.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Vojta

Osobně málokdy přispívám d.. | 2.3.2013 16:05reagovat
avatar

Osobně málokdy přispívám do diskuzí, ale ač netvrdím, že řidič si zasloužil smrt, ale rozhodně ho nelituji. Mně totiž narozdíl od drtivé většiny vás, co píšete o šíleném zákroku Policie, již ŠÍLENÝ řidič při jeho zběsilé jízdě jednoho z blízkých zabil. Kdyby tenkrát takový zátaras vznikl, nezemřel by zbytečně nevinný člověk. A vám nepřeji, abyste něco podobného zažili. Pochybuji, že byste pak psali takové nesmysly! A pokud vím, tak civilní řidiči vozidel byli bezpečně mimo auto. Sám bych vozidl bez rozvahy poskytl!

Nepřihlášený Michal

Zajímalo by mě co by autor.. | 2.3.2013 16:07reagovat
avatar

Zajímalo by mě co by autor článku psal kdyby ten kluk někoho zabil. Myslím si že by to bylo něco jako: " Policie byla neschopná zastavit řidiče a za to jí platíme" a popisovat tam totální selhání celého systému. Podle mě je to jednoduchý. Porušil zákon, dali mu šanci zastavit atd. nezastavil tak ho zastavili oni....

Nepřihlášený olda

Reakce na: Konečně novinář, který mi.. | 2.3.2013 16:13reagovat
avatar

absolutní souhlas!

Nepřihlášený nookie

Musím souhlasit s článkem,.. | 2.3.2013 16:30reagovat
avatar

Musím souhlasit s článkem, pokud byl tedy ten mladý neozbrojený kluk tak hrozně nebezpečný měli možnost použít spustu jiných prostředků, které mají k dispozici, a ne hrát si na Kobru 11 a z lidí co jedou po dálnici udělat živý štít/blok. Být jedním z poškozených zvažoval bych trestní oznámení proti zasahujícím dálničním střelcům.

Kdyby takhle divoce stíhali teroristy, ozbrojené bankovní lupiče.. možná by to dávalo smysl. Stíhat kluka co vzal tátovi auto a nadělat přitom jednu mrtvolu, zraněné a 8 poškozených aut to svědčí o profesním nezvládnutí zásahu.

Nepřihlášený olda

Rád bych znal následující.. | 2.3.2013 16:33reagovat
avatar

Rád bych znal následující fakta:

1) Otec - oznámil na policii, že mu syn vzal auto?

2) Policie - sledovala auto pol. autem bez majáku?

3) Jak dlouho?

4) Kdy a za jakých okolností začal mladík zrychlovat?

5) Pronásledovala policie mladíka po D-1 pol. vozy se zapnutými majáky?

Odpověď na tyto otázky pomůže vysvětlit chování mladíka, který následovně zahynul.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený MaňaS

Reakce na: Rád bych znal následující.. | 2.3.2013 16:53reagovat
avatar

Pokud vim tak otec to udajne ohlasil den predem vecer. pronasledovani zacalo az druhy den cca ve 14 hodin

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený tomas

Autor asi ani neví o čem p.. | 2.3.2013 16:56reagovat
avatar

Autor asi ani neví o čem píše. Jednou že poškozeno bylo 8 aut, o pár řádků dál už to bylo 13 a o dalších pár řádků dál dokonce 5 hořících a 3 mrtví. Navíc je blbost tvrdit to, že policie trvala na jeho zastavení a tím ho donutila ujíždět rychlostí přes 200km/h. Taky mě policie zastavovala a neujížděl jsem jak magor. Navíc policie nemůže jet v neoznačeném autě a bez majáků jak rychle chce, to by se dopouštěli přestupku i oni a kdyby ho přestali sledovat tak to ještě neznamená, že kluk pak pojede předpisově. Kdo ví co se mu honilo hlavou.

Nepřihlášený ferovychlap

Přečetl jsem jen první dva.. | 2.3.2013 17:03reagovat
avatar

Přečetl jsem jen první dva odstavce článku, a přestože většinou si odpustím komentáře k těmto "odborníkům", tak to co jsem četl, zase zvedlo ze židle mě a nebojím se napsat, že autor článku je jen zaujatý idiot. Nic víc, nic míň.

Nejsem myláček policie a nedělám si iluze, že odvádí svou práci perfektně (spíše naopak), ale v tomto případě se nedá policii vytknout ani ň!

Automobil je zbraň a tenhle chlapec vzal zbraň, která nebyla jeho, neměl licenci na držení zbraně (řidičské oprávnění), ve svých letech nemět absolutně žádné zkušenosti se zacházením s takovou zbraní(!) a touto zbraní ohrožoval(!!!) další lidi(!). Policie jej nejprve sledovala, varovala a když na výzvy nereagoval (naopak začal se zbraní reagovat agresivněji), tak jej policie měla zpacifikovat. Ten chlapec se nakonec zabil sám a to jen díky vlasní nezkušenosti, když nezvládl vozidlo a naboural do stojící kolony(!) - nezvládl zacházení se zbraní.

Ročně najezdím více než sto tisíc km mezi stejně ozbrojenými řidiči, ale běhá mi mráz po zádech, když vidím kolem sebe, kolik je takových zamindrákovaných idiotů (jako je autor článku) a s touto svou mentalitou se pak chopí zbraně jako je automobil a vyrážejí do běžného provozu!

Nepřihlášený

VRAZI Z ACABu!!!!!!!!!!!!!.. | 2.3.2013 17:05reagovat
avatar

VRAZI Z ACABu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nepřihlášený ease

Policie nikoho nezabila, z.. | 2.3.2013 17:06reagovat
avatar

Policie nikoho nezabila, zabil se sám. Autor článku zřejmě trpí nenávistí k policii.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Vincent

Nikde jsem se nedočetl, že.. | 2.3.2013 17:14reagovat
avatar

Nikde jsem se nedočetl, že by ten kluk byll stíhán proto, že ohrožoval někoho nebezpečnou jízdou. Jeho otec prostě zavolal, ať ho najdou, napřed ho seldovala soukromá firma, posléze policie. Začal ujíždět až poté, co viděl rozblikanýho Passata v zrcátku. Je to blb (...byl), ale kvůli tomu, že vzal otci auto a očividně NIKOHO neohrožoval svou jízdou (do "zásahu" policie) přece nespustím akci na plný dálnici, která, vzhledem ke zkušenostem 17ti letýho "řidiče" ani nemůže skončit jinak. TO je asi rozdíl mezi zfetovaným Švýcarem v protisměru...

jack daniels

I starší lidé zpanikaří a.. | 2.3.2013 17:38reagovat
avatar

I starší lidé zpanikaří a jedou jako prasata. Viz . důchodce co se lekl policie,šlápl na plyn ,naboural pár aut a skončil v baráku. Nahánět nezkušeného znamená těžký průser. Příště ho rozstřílí samopalem

Nepřihlášený go

Panove, policie od zacatku.. | 2.3.2013 17:48reagovat
avatar

Panove, policie od zacatku diky oznameni otce pracovala s informaci, ze auto ridi 17 kluk. Da se predpokladat, ze nez jej zacala s majakama nahanet jel primerene. Byl husty provoz. Kdyz si dam do rovnice vek ridice, jeho "zkusenosti v rizeni", jeho psychiku spojenou s vekem, situaci na dalnici v dany den a hodinu, tak mne vypadne zcela odlisny postup k jeho zadrzeni nez byl zvolen ... Vsem bylo 17, delali jsme kraviny, nekdo mensi, nekdo vetsi, ale vzdy nasledoval primereny pristup rodicu a trest, myslim, ze tady stacila trocha psychologie na strane strazcu zakona a trocha zdraveho rozumu ...

Nepřihlášený martin

NIKDO Z VÁS U TOHO NEBYL a.. | 2.3.2013 18:11reagovat
avatar

NIKDO Z VÁS U TOHO NEBYL a neměl tu čest se rozhodovat pod tlakem času a okolností to se pak soudí a kritizuje. Po bitvě každý generál. To že svým jednáním málem zabil x dalších nevinných lidí to už nikdo nevidí.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený

A Vy jste tam byl ? | 2.3.2013 18:13reagovat
avatar

A Vy jste tam byl ?

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Yokozum

ten článek musel psát hodn.. | 2.3.2013 18:18reagovat
avatar

ten článek musel psát hodně velky kokot!!

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Yokozum

Reakce na: ten článek musel psát hodn.. | 2.3.2013 18:20reagovat
avatar

Když umřel tak umřel, dobře mu tak, chtěl bych vidět jak byste mluvily, kdyby vám sejmul ten debílek děcko. To by všichni nadávaly kde je policie. O hovado na silnici míň..

Nepřihlášený 007

Chudák, vždyť vlastně vůbe.. | 2.3.2013 18:29reagovat
avatar

Chudák, vždyť vlastně vůbec nic neudělal,jenom neměl řidičák,ukradl auto a ohrožoval ve vysokých rychlostech spousty nevinných lidí,včetně dětí.Ale čeho by se bál když dobře věděl,že ho ještě nelze trestat jako dospělého,neboť mu pár měsíců do 18ti chybí.

Nepřihlášený pivko

Očekávám autore, že tedy a.. | 2.3.2013 18:30reagovat
avatar

Očekávám autore, že tedy automaticky podáváte TO v této věci. Kecat na netu umí každý, ale co takhle zkusit něco udělat?

Nepřihlášený

Je smutne, ze uz ma pristu.. | 2.3.2013 18:30reagovat
avatar

Je smutne, ze uz ma pristup k internetu kdejaky debil ...

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený divák

Asi se hoši od PČR na služe.. | 2.3.2013 18:37reagovat
avatar

Asi se hoši od PČR na služebně často dívají na Kobru 11. A chudáky stojící v koloně na D1 si použijí jako polštář. Pánové, v televizi nesedí v rozmetaných autech žádní lidé. Přemýšlejte o tom a ty Leoši taky.

Nepřihlášený krysa

Dobře mu tak, furt lepší n.. | 2.3.2013 19:14reagovat
avatar

Dobře mu tak, furt lepší než aby zabil jiného na silnici a papínek s advokáty ho z kriminálu dostal.

Jen tak dále policisté ! Díky.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený autore, děláš si legraci?

Váš verdikt tedy je, že ja.. | 2.3.2013 19:15reagovat
avatar

Váš verdikt tedy je, že jakékoliv auto řítící se 200 km rychlostí po dálnici se má nechat jet, policisté zajít na kafíčko a počkat, až zastaví pro benzín nebo až překročí hranice? Tento článek je názor pubertálního kluka. Nehledě na to, že kdyby tou rychlostí pokračoval, mohl někoho klidně zabít, takhle zabil "jen" sebe..

Nepřihlášený Dammter

Nechat ho lítat po celé dál.. | 2.3.2013 19:18reagovat
avatar

Nechat ho lítat po celé dálnici a počkat až ten člověk zastaví, jestli vůbec? To si děláte legraci. :D

woody

Sem chodim cist slusne psa.. | 2.3.2013 19:20reagovat
avatar

Sem chodim cist slusne psane testy aut, ale z tech vasich nazoru na praci policie, EU, eco auta apod. se mi chce obcas zvracet. Chapu, ze s necim nesouhlasite, ale proc tak agresivne na vsechno plivat jed? Nactiletmu, slavnymu "youtuberovi" a "vlogerovi" hrablo a protoze rad dela vtipny videa, zrejme zacal natacet zivou verzi GTA. Bez ridicaku si to vali po dalnici a kasle na policii. No super! Ze by ho treba po 100 metrech pomaleho stihani nechali jet, ne? Pohadky ho instantni helikoptere nebo tajnych autech, ktere se hned v konkretnim miste objevi, mi prijde jak z levneho serialu Nemecke vyroby. Policie nemohla tusit, kterej smejd v tom jede a co ma za lubem! Vyuzila auta, ktera ma prombeznou sluzbu v terenu a tedy jasne viditelna policejni auta. Kluk bby se jim vzdycky snazil zdrhnout, dokud by je videl v zrcatku. Souhlasim s policii a jejich zasahem! Smrt tomu klukovi nepreju, ale nikdo ho prece nezastrelil do zad pri pomale chuzi po chodniku. Ukrad auto a vlastnim rozhodnutim to napral do aut, ktere urcite videl dele, nez par sekund.

zajda

Jak řítícího se po dálnici.. | 2.3.2013 19:21reagovat
avatar

Jak řítícího se po dálnici 200 km rychlostí? Ten hoch evidentně začal jet mimo své schopnosti až v okamžiku, kdy ho začali nahánět. Do té doby se jeho počínání obešlo bez nehod.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Lahvi

to snad není možný... poku.. | 2.3.2013 19:24reagovat
avatar

to snad není možný... pokud si tady na silnicích bude každý takový pako jako tendle moci dělat co chce a eště ho v tom lidi budou podporovat tak to tady furt bude na těch silnicích stát za prd. Ten vůl se zabil SÁM!!!! líto mi je pouze těch lidí který eště zranil

Nepřihlášený BHudak

Hlavně nedej bože, aby pol.. | 2.3.2013 19:43reagovat
avatar

Hlavně nedej bože, aby policie někoho začala provokovat majákem. Zvlášť když vidí podezřelého, který, stejně jako každý jiný, má podle zákona povinnost zastavit...

Nepřihlášený Zdenda

Policisté jednali tak, jak.. | 2.3.2013 19:51reagovat
avatar

Policisté jednali tak, jak je jejich povinnost. Kdyby daný mladý řidič zastavil na výzvu policistů, tak možná skutečně dostal jen pár facek. Nikdo nemohl vědět, kdo v tom autě jede a co spáchal. Proto nesouhlasím s autorem článku.

Nepřihlášený Petr

Z takového článku je mi zl.. | 2.3.2013 19:58reagovat
avatar

Z takového článku je mi zle. Divím se, že vedení redakce nemá dostatečnou sebereflexi a něco takového nechala zveřejnit.

To jsou žvásty do hospody a ne do média, které by mělo mít alespoň základní úroveň odpovědnosti.

Nepřihlášený Věra Ledvinová

Absolutně souhlasím s člán.. | 2.3.2013 20:01reagovat
avatar

Absolutně souhlasím s článkem, je to nehorázné selhání policie.

Nepřihlášený Agent

Reakce na: Jak řítícího se po dálnici.. | 2.3.2013 20:04reagovat
avatar

zajda: Policajti ho určitě nezačali nahánět, oni mu jako první naznačili ať zastaví (maják + stopka), místo toho jim začal ujíždět.

Následně ho, pokud jsem četl, předjeli a on do jejich auta 2x narazil a ujížděl dál - v ten moment se z toho stává útok zbraní na veřejného činitele a pokus o vraždu (Lacina by mohl vyprávět) - prokázal že je nebezpečný - a policajti získali právo ho jakkoliv zastavit, třeba střelbou na auto.

Pokud by ho nepronásledovali a nechali jet, určitě by kvůli tomu byli kázeňsky popotahovaní za nesplnění svých povinností.

Nepřihlášený Agent

Reakce na: Jak řítícího se po dálnici.. | 2.3.2013 20:13reagovat
avatar

Jo ještě bych dodal - mladíka nezastavil nějaký zátaras, ale normální kolona aut v jízdním pruhu - stačilo jakékoliv zúžení třeba kvůli opravě dálnice v jiném místě a dopadlo by to úplně stejně.

Ten blázen byl všem nebezpečný a jediné co bych policii vytkl je, že ho z dálnice násilím nesundali dříve.

V demokratickém státě, kde má policie nějakou autoritu, by se s ním takhle nepárali.

Nepřihlášený P.Z.

Skvěle napsáno, nemám co b.. | 2.3.2013 20:31reagovat
avatar

Skvěle napsáno, nemám co bych dodal. Snad jen to, že otevřeně pohrdám každým, kdo ten šílený zásah policie obhajuje. Dalo se to řešit bez rizika pro kohokoli a kdo kontrast mezi tím a realitou nevidí, nemá buď oči nebo mozek.

Nepřihlášený T.

Reakce na: Autore ty jsi vůl. Tipuju,.. | 2.3.2013 20:32reagovat
avatar

Tak tak.Na tomto webu vládne anarchie redaktorů.Zde se amatérstká novinařina a moc internetu předvádí v plné kráse.To je špatné.Demokracie není tohle.

Až by ten mladík X ve 170ti km/h zajel vaši manželku, dceru, lásku, kamaráda, miminko v kočarku a nebo rodiče, tak by se váš názor okamžitě otočil.V cizině dva výstřeli a pak by ho zastřelili ještě v autě.Jen proto, aby neumřeli dalš lidé.To je logické.Držte raději hubu!!! Ať to tu nedopadne, jako v Rusku.Takovej bordel.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Jouza

Pane redaktore, normalne s.. | 2.3.2013 20:35reagovat
avatar

Pane redaktore, normalne s Vami problem nemam, rad si prectu Vase clanky .. po jejich precteni clovek musi premyslet. Ale co jste vyplodil dnes znamena jedine ... jste blbec.

1. napisete ze policie mela tisic moznosti jak zastavit auto jedou ci 200km/h ... muzete napsat alespon jeden scenar?

2. pokud nekdo najizdi do vozidla Policie, okamzite to beru jako utok .. tzn. tento clovek se nezastavi pred nicim, nikym ... tzn ... je nutne jej zastavit okamzite jakymkoliv zposobem!

Nechci se zastavat policie, treba to mohla udelat jinak ... treba hur. Nevim, nemam k tomu znalosti, a to same ocekavam od Vas, nemate znalosti a nekoho kritizujete.

Jsem rad ze se to obeslo bez smrti nezucastnenych lidi.

Jsem zvedavej jak by policejni vrtulnik zatavil vozidlo jedouci 200km v hodine, kdyz i pro tento vrtulnik to neni bezna rychlost ... toto dokaze bojovy vrtulnik, ne civilni.

Joo .. a nemam nic spolecneho s policii ...

Nepřihlášený BHudak

Jasně. Každej, kdo má jine.. | 2.3.2013 20:39reagovat
avatar

Jasně. Každej, kdo má jinej názor je tu hned idiot, dement nebo nemá mozek. To všechno podle pár útržků, ještě tendenčně napsanejch, jak to jako že bylo. GIBS měl X krát víc informací, jak nějakej Walter Kraft a uzavřel to jasně. Ale tady je to samá konspirační teorie, jak ruka ruku myje... Člověk žasne.

Nepřihlášený MaňaS

Podle mě PČR jednala správ.. | 2.3.2013 20:40reagovat
avatar

Podle mě PČR jednala správně. Pronásledovala ho dost dlouho. a když jsi dám k sobě věk řidiče a rychlost vozidla tak si stale myslím žr to dopadlo ještě dobře. Autor článku má mindráky vůči PČR které si nema jak léčit a proto píše nesmysly

Nepřihlášený Sinuhet

Děkuji redakci, že má odva.. | 2.3.2013 20:42reagovat
avatar

Děkuji redakci, že má odvahu zveřejnit takhle kontroverzní článek! (viz negativní komentáře)

Jinak se článkem souhlasím a vypadá to, že spousta negativních komentátorů jej nečetla.

Zajímala by mě kolem ještě spousta dalších údajů a taky vím, že kdyby policie nezasáhla nijak, taky bych jí to měl v případě obětí za zlé. Ale tohle bylo úplně mimo...

A inspirace komentářem z jiného webu: Nemáme trest smrti. Komentátoři, kteří to berou jako adekvátní trest, protože si za to může sám, si takovou věc asi neuvědomují...

Nepřihlášený pedroo

To se tady zase někteří t.. | 2.3.2013 20:51reagovat
avatar

To se tady zase někteří tváří jako humanisté ale nechápou zásadní obrazy této tragédie... co dělal 17.letý kluk za volantem? jaká je povolená rychlost na dálnici? co se dělá, je-li za vozem policejní a má zapnutý maják?.. chceme demokracii a spravedlnost,dodržování zákonů,... každý je za svůj život zodpovědný a kdo takovou jízdou ohrožuje můj nechť je třeba zastřelen...

Nepřihlášený Michal

Naprosto jednostranně zaměře.. | 2.3.2013 20:55reagovat
avatar

Naprosto jednostranně zaměřenej článek ze kterýho vyplývá, že policie zavraždila nějakého řidiče kvůli porušení předpisů. Autor snad veškerou vinu dává policii, ALE ten kluk mohl vždycky zastavit. Mě by v 17 letech ani nenapadlo si půjčit silnou tatíkovo audinu a prohánět se s ní kdesi na dálnici. Ten kluk musel být buďto neuvěřitelně rozmazlenej fracek nebo to neměl v hlavě v pořádku. Autor se mi zdá taky mimo realitu, když popisuje svoje teorie o tom jak správně měla policie jednat, např. viz. "potichu ho sledovat v neoznačeném autě". To ho jako budou potichu sledovat 200km rychlostí? Passatem, kterýho si určitě nevšimne!? Kluk si za to může sám, má na tom 100% vinu. Kdyby se ho nepokoušeli zastavit neprodleně na dálnici a tajně ho sledovali a přitom havaruje ve 200hm rychlosti způsoí stejnou škodu, tak autor předpokládám napíše o tom, jak předvedla policie dobrou práci...

Nepřihlášený Pup

Já jen doufám, že to tím c.. | 2.3.2013 20:56reagovat
avatar

Já jen doufám, že to tím celé neskončí. Být jedním z těch, které policie použila jako živé zátarasy, tak bych dnešek strávil burcováním médií a sepisováním trestního oznámení, pokud tedy už nejsou všichni pisálkové po ramena zalezlí v režimních análních otvorech. Představte si sami sebe, nejlépe s rodinou, jako živý štít, kterému policajti ženou do zad A6 v rychlosti 200+. Co bude příště, budou policajti zastavovat auta házením kolemjdoucích pod kola? Nejvíc mě děsí ty hordy Mirků Dušínů v diskusích, spravedlivých nad spravedlivými, kdo z nás neměl v pubertě chuť jít se projet fotrovým fárem? Kdo z vás, kdo má doma puberťáka, dá ruku do ohně, že se mu něco podobného nemůže stát? Chyby dělají i dospělí, puberťáci pak často píčoviny na n-tou, ale to není důvod je zabít, ještě za použití lidských štítů.

Nepřihlášený Martin

Reakce na: A Vy jste tam byl ? | 2.3.2013 21:01reagovat
avatar

Naštěstí jsem měl ten den volno....

Nepřihlášený jarda cvalda

Vážený pane, bagatelizov.. | 2.3.2013 21:02reagovat
avatar

Vážený pane,

bagatelizovat čin tohoto "mladíka" prostě nelze a to hned z několika důvodů:

1) Auto je zbraň a kdo toto neuznává, neměl by sedat za volant

2) Odcizených aut jsou v ČR tisíce ročně a bohužel nejsou prostředky k tomu, aby se pokaždé, když je některé zahlédnuto, vysílala letecká služba, víte kolik stojí provoz vrtulníku? Klidně i 100 000KČ za hodinu provozu - proto je také nutné v některých případech pachatele pronásledovat.

3) Takoový osud nelze přát nikomu, ale když několik kilometrů ujíždí policii, rozhodně to není na "facku a pět tisíc pokuty", i kdyby zastavil, je to minimálně pozastavení řidičského průkazu na několik let + pokuta do výše 50 000,- a možná obžaloba z obecného ohrožení.

Nechť si z tohoto smutného příkladu vezmou všichni ponaučení..PS: Kdyby jste byl Vy, pane autor, tím řidičem který leží v nemocnici díky jednomu hlupákovi, který věřil že oblafne celý svět, věřím, že Váš názor by byl opačného rázu. Taky ho mohla PČR nechat jet a v následující vesnici by smetl děti na přechodu, ale to je jen hypotéza, stejně tak, jako polovina článku. :-)

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený

Pravidla se mají dodržovat.. | 2.3.2013 21:10reagovat
avatar

Pravidla se mají dodržovat. A kdo je nedodržuje a nerespektuje, tak zaplatí. Někdy i cenou nejvyšší.

Každého života je škoda, mladého zvlášť, ale vybral si sám. Neměl tam co dělat. Howgh!

Nepřihlášený Mirda

Mě to je teda celkem volný,.. | 2.3.2013 21:21reagovat
avatar

Mě to je teda celkem volný, ale nechápu proč ho PaChové s tim jejich úžasným dálničním protipirátským Interceptorem prostě nedojeli a nezablokovali/ nevytlačili/ nezastřelili atd. Vždyť nám média meldujou v jednom kuse, jaký jsou to machři se speciálním závodnickým výcvikem. Jenomže to by museli riskovat vlastní prdele a mohli by si třeba nabourat služební káru. Je přece jednodušší udělat si zátaras z nic netušících řidičů, co s tím nemají nic společnýho, nechat je sedět v autech a z bezpečí sledovat, jestli ten mladej zastaví, nebo si zahraje kuželky s autama civilistů. Co se vám na tom jako nelíbí? GIBS říká, že to bylo v cajku, tak není co řešit, né?

Nepřihlášený TDI

Jak tady můžete psát takov.. | 2.3.2013 21:23reagovat
avatar

Jak tady můžete psát takový hovna? Chtěli ho zastavit protože je někdo upozornil že nemá řidičák. Předpokládám že otec od kterýho si auto vzal bez dovolení. Tak je jasný že po něm nezačaly hned střílet, ale chtěli ho zastavit na majáky. Když si ten blbec myslel že jim ujede, jeho smůla. Je mrtvej, jeho rodina přišla kvůli jeho blbosti o syna. Nemluvím o tom že poškodil několik dalších aut a zničil tu Audinu. A ten zásah policie a ostatních záchraných složek jsme zaplatily my všichni. Tak se vzpamatujte.

Nepřihlášený poplatník

Musím souhlasit s autorem.. | 2.3.2013 21:39reagovat
avatar

Musím souhlasit s autorem článku. Je to další selhání policie a její další znevěrohodnění v očích lidí. Ještě bych to chápal, kdyby to byl deset let hledaný terorista. Policie znala totožnost, jeho společenskou "nebezpečnost", znala majitele auta, mohla to řešit následně. Vůbec se neměla pouštět do honičky, zastavovat provoz na už tak nebezpečné D1 a udělat z aut a lidí živý sťít. Pokud to nezvládla sama např. jeden passat předjede a druhý vyblokuje z boku na svodidla, nebo pouze sledování vrtulníkem, třeba by sjel z dálnice a tam dát zastavovací pás, nebo sledování v neoznačených autech a počkat, až zastaví, tak se na to měli vy.rat. Výsledek-vrátili ho otci domů v pytli, několik zničených aut, tramatizovaných lidí, spousta škody, ale nikdo chybu neudělal, je to podle zákona, podle inspekce ok. Až příště zastaví provoz na dálnici, radši hned uteču z auta, je možné, že vzadu jede další puberťák s tátovou audinou a v patách má modře bleskový passat.

Nepřihlášený Jerry

To že si POLICIE udělá z b.. | 2.3.2013 22:00reagovat
avatar

To že si POLICIE udělá z běžných účastníků bez jejich vědomí zátaras je neuvěřitelné. A co takhle na nejbližším sjezdu odklonit všechny stranou, rozvinout hřeby? To je mejspíš dost práce na víc! No když to vezmu z druhý strany - honička několik desítek kilometrů - to nejspíš byli v kontaktu s řídícím střediskem víc než intenzivním a rozhodně věděli do pár minut že nehoní AUDI do MOSKVY a věděli velmi dobře že tam sedí 17 letý maldík kterýho je potřeba bezpečně odstavit a ne popravit. Celý je to na nic!

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený BHudak

Jasný, na dálnici jsou "sp.. | 2.3.2013 22:02reagovat
avatar

Jasný, na dálnici jsou "spawn pointy" a jakmile se zjeví tohle auto, tak ty spawn pointy začnou chrlit vrtulníky a neoznačený auta, který to ujíždějící auto budou okamžitě "tiše" sledovat...

Nepřihlášený tomek

Reakce na: Jak můžeš být tak hloupý a.. | 2.3.2013 22:07reagovat
avatar

Prostě se jel projet ? Ve stylu kobry 11 po dálnici ? To se nedá omlouvat, mohl někoho sejmout. Honit se s policií už byl vrchol jeho bláznovství. Ale co, škoda jeho mladého života ..

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený BHudak

Reakce na: To že si POLICIE udělá z b.. | 2.3.2013 22:09reagovat
avatar

Jakmile začneš odklánět dopravu, tak svádíš dva pruhy do jednoho odbočovacího. Tím se sníží propustnost komunikace a auta se budou tak jako tak štosovat. Každej by předpokládal, že hledaný auto se zapojí do kolony, z který by bylo lehký ho pak vyhmátnout (viz článek tady na AF a teorie pana Jandy, jak chytnout piráta) a ne, že to do tý kolony napálí v plný rychlosti. Furt lepší, než kdyby nechali provoz a s tou AUDInou by třeba někde štrejchnul nějaký auto, který by v tu chvíli jelo 130km/h. TO by mohly bejt následky daleko horší a tenhle scénář byl v tu chvíli asi očekávanější než to, že to napálí do stojící kolony, kterou před sebou musel vidět. Ještě jednou přikládám na článek p. Jandy: http://www.autoforum.cz/zivot-ridice/nehoda-policejniho-vw-p assat-r36-na-videu-tak-se-pomaha-na-d8/

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Jerry

... no nejspíš záznamové z.. | 2.3.2013 22:29reagovat
avatar

... no nejspíš záznamové zařízení Policejního PASSATA bude mít předpokládám neočekávanou poruchu a tak video a komunikaci jako důkaz křišťálově čistého postupu neuvidíme ...

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený drak

Ještě tam bylo několik těžc.. | 2.3.2013 22:34reagovat
avatar

Ještě tam bylo několik těžce raněných.Být rodinou těch raněných zažaluju rodiče toho kluka.Ne POLICII!Když si fracek dělal co chtel !! To je jak kdyby vzal fotrovi špatně uschovanou pistol.?plně stejné.Přesto, že mě cajti ajejich chování sere tak tohle není jejich problém. Neserou mě dopraváci.Ti druzí a měšťáci.Ti co s ejen flákají v autech a po benzínkách a když jde do tuhého vyserou se na vás!

Nepřihlášený drak

Reakce na: ... no nejspíš záznamové z.. | 2.3.2013 22:45reagovat
avatar

Nemyslím si, že by policejní videa měl vidět každý blbeček na internetu.Kór když zde čtu některé ty srance. To je věc pro soud a inspekci.Ten borec může být rád, že nezabil další a nepůjdou sedět i nezodpovědní rodiče!!!!!

Nepřihlášený Jerry

Reakce na: Jakmile začneš odklánět do.. | 2.3.2013 23:06reagovat
avatar

Jestli je postup s vytvořením popisovaný bariéry opravdovým služebním postupem, tak to někdo šeredně nedomyslel. Byť ty co přijedou jako první budou v bezpečí za svodidly vždycky bude riziko že ten kdo je poslední v řadě to schytá. A za takhle vysokou cenu mi to nepříjde dobře. Kdyby chtěla být policie férová a riskovat minimálně steně jako civilové, mohli klidně odcouvávat tak jak přijížděli ti poslední a stavět se tak aby opravdu POMÁHALI a CHRANILI a ne aby to dělali tak že ostatní chráni je.

Nepřihlášený Fanas

Me by zajimal nazor diskut.. | 2.3.2013 23:07reagovat
avatar

Me by zajimal nazor diskutujicich, kdyby policie postupovala tak, ze by vozidlo pronasledovala potaji, nepozorovane a cekala az dotycny zastavi. Mezitim by dotycny zpusobil dopravni nehodu, pri ktere by doslo ke zraneni, ci umrti. Take by jste tady tvrdili jak to byl spravny postup nechat ridice bez ridicskeho opravneni jezdit po dalnici ? Nebo by jste tvrdili jak to od nich bylo neprofesionalni ?

Nepřihlášený čert

Velice mě fascinuje jak js.. | 2.3.2013 23:12reagovat
avatar

Velice mě fascinuje jak jsou někteří jedinci chytrý,když je po boji a co by se všechno mělo udělat jinak.kdo asi nutil toho mladýho ujíždět 200 km na mokru a ohrožovat ostatní řidiče,když tam postaví zátaras tak normální člověk asi zastaví a někdo ne.jak ho asi měla policie donutit aby zastavil.to si mají před něj kleknout a prosit ho.musel před sebou vidět jaká je situace a podle toho se zachovat.jenže on dělal hroznýho machra.chci vzkázat těm chytrejm,že kdyby se tam stalo něco jejim blízkým tak budou taky mluvit jinak

Nepřihlášený poplatník

Dobře, připustme, že řidiče.. | 2.3.2013 23:56reagovat
avatar

Dobře, připustme, že řidiče bylo třeba zastavit, nešlo třeba stáhnout toho passata za ním, myslel by si, že ujel, uklidnil se, pak by zřejmě zastavil za kolonou, mezitím by ho blokla auta za ním a mohli si pro něj dojít. Když jedu 200plus, pronásledovaný modrou blikačkou a najednou je přede mnou kolona, nemám šanci zastavit, jeli jste někdy po dálnici, sotva stačíte zapnout výstražný blinkry, a ti za váma,tak tak že stihnou zabrzdit. Všem normálním lidem muselo být jasný, že to takhle dopadne. V tom je idiotské jednání policie. A ohrozili a poškodili spoustu dalších lidí. Přál bych vám obhajovačům jet po dálnici s rodinkou do kina, najednou to stojí, asi nehoda, zezadu přiletí pronásledovaná audina , rezseká vám auto na sr.čky, vaši ženu/muže nakládá vrtulník, jste úplně v háji, ještě před 5 minutama jste vedli spokojený život a den poté se dozvíte, že všechno proběhlo správně, jen jste byli ve špatný čas na špatným místě. Osobně se ode dneška budu cítit na D1 ještě hůř, než předtím..

Nepřihlášený rohYpnol

Autor zcela neví, která "b.. | 2.3.2013 23:59reagovat
avatar

Autor zcela neví, která "bije"... Ano, můžeme hovořit o nesprávném postupu policie, bez debaty. Ale o pochybení nebo snad o svalování VINY na policii??? Je autor vůbec při smyslech? Bohužel, nesprávný postup zcela zapadá do našich reálií, které si dokážu živě představit, když vím jak to chodí ve státní správě. Ač vím jen kusé zprávy, pak pokud si mohu dovolit zaspekulovat, správný postup měl být: 1) přenechat sledování vrtulníku (asi nebyl na místě...) 2) snažit se v okamžicích, kdy nebyl okolní provoz, prostřelit pneu (asi byl okolní provoz nebo byla jízda příliš rychlá...) 3) najet a vytlačit vozidlo ze silnice (v USA tohle mají zmáklé a najedou do auta tak, že mu rozhodí zadní část a pronásledovaný jde do smyku) 4) rozrolovat příčný pás trnů a nechat projet - píchne gumy a dojelo se... (jenže jak za provozu na D1 rozrolovat napříč pás trnů, že....) Body 3 a 4 mají jedno společné - vznikly by škody, ať již na majetku PČR nebo na propíchlých gumách jiných vozů. A s těmahle škodama by měli zasahující policisté problém (náhrada škody atp., policie nemá peníze a z toho, že jim rozštípaly zbrusu nový Passat by asi pochvalu nedostali... každý policista si tak 100x rozmyslí, jestli mu to stojí za to). Možná se mohlo postupovat lépe, ale po bitvě je každý generál. A zpráva GIBS? Autor zcela zapomíná, že to je úřední dokument. Tam nelze napsat jak v blogu na internetu, že to šlo i jinak, lépe. I GIBS musí postupovat striktně podle zákona a podle postupů! Prověří tedy kroky policie a pokud postupovala v souladu s předpisy a nařízeními, jakou jinou výslednou zprávu čekat??? Že vše proběhlo legálně ale kvůli pocitu, že to šlo i lépe za to i tak může policie? Držte se svého kopyta! Testujte automobily a nekecejte do věcí, kterým rozumíte jak slepý houslím....

Nepřihlášený Karel

Reakce na: Pokud vim, tak se zastavil.. | 2.3.2013 23:59reagovat
avatar

500 m před tim místem, kde vytvořili zátaras je zatáčka. Při rychlosti 250 kterou policajti uvádí ujede auto za sekundu 70 metrů, přičemž při týhle rychlosti je brzdná dráha 300m. Od výjezdu ze zatáčky po náraz do vozidel (za předpokladu že nezačal brzdit) ho dělilo 7 sekund. Jak promyšlené!

Nepřihlášený poplatník

Anebo to můžeme vzít z dru.. | 3.3.2013 00:44reagovat
avatar

Anebo to můžeme vzít z druhé strany. Schválený postup podle předpisů musí znít asi nějak takto: "Pronásledujeme vozidlo pachatele a pokoušíme se je zastavit podle svých možností a pokud se toto nedaří, z důvodů, že má např. rychlejší auto, umí líp řídit, pak vytvoříme z ostatních účastníků provozu zátaras a budeme doufat, že pachatel před ním z vysoké rychlosti zvládne zastavit, pokud ne, zastaví se o vozidla a osoby ostatních ostatních účastníků silničního provozu. Po incidentu pomáháme hasit případná hořící vozidla a ošetřovat zraněné, příp. vyčkáme příjezdu dalších složek záchranného systému."

To musí být schválený oficiální postup, aspoň podle inspekce. Nebo žádný neexistuje a pronásledování je tak nějak podle situace. Někdo tady říkal, po bitvě je každý generál, já říkám, po jaké bitvě, s tím snad policie počítá, že někdo nemusí zastavit na výzvu a učí své zaměstnance, jak postupovat. Jestli žádný postup neexistuje, nebo vypadá, tak jak jsem pospal výše, tak je něco špatně, ne????????

Nepřihlášený J.D.

Ach... obhajujete 17 letéh.. | 3.3.2013 01:52reagovat
avatar

Ach... obhajujete 17 letého spratka, kterej letí 200+kmh rychlostí po dálnici v ukradeným (byť otcově) autě, bourá po cestě do aut, včetně policejních?! Já žasnu, jak se někdo může stavět na stranu toho caparta. Sám si nedovedu představit co by mě dohnalo k tomuhle šílenství, završivší to tím, že s plynem na podlaze vletim mezi stojící auta. Ještě řekněte, že chudáček jinak nemohl a že se bál, že dostane od pana polišmena na holou!!! Soud si chlapeček celej vytvořil sám. Jeho ruka ukradla tátovi klíče od Audi, jeho noha sešlápla pedál na podlahu, jeho mozek vylétl kamsi z hlavy. Je to jen a jen jeho vina. Jen jeho. Táhněte do HAJZLU s obhajováním zmrda, kterej zranil nevinný lidi. Ještě že v tý Octavii na 119.km neseděly vzadu lidi/děti. Co? Takže ho měli nechat doject na druhou stranu republiky, vletět ve městě na chodník s lidma, nebo mu na konci jeho výletu předat diplom a cukrovou vatu za řidičský výkon? Kdyby bylo povoleno vytlačování ze silnice, tak ho mohli poslat někam do pangejtu. Další věc je, že v takový rychlosti a v provozu se těžko dá něco dělat nebo střílet po kolech. A poslední věc je, že ti policajti v autech o tom, kde bude záteras nerozhodujou. A komentáře typu, že ho vyprovokovali policajti snad nemůžete myslet vážně! Ten kluk by na drogách nebo totální magor. Je jasný, že se musel bát, ale pokud měl špetku rozumu, musel si uvědomit, že policejním autům opravdu neujede. Váš názor je tedy, že každý kdo ujíždí policii má být nechán, ať si jede?! Jak to bude pak vypadat?! Vaše názory mi připadají jako "Já tě nechtěl praštit, ale to ty ses na mě křivě podíval".

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Komisar

Uvažuji takto - primárně c.. | 3.3.2013 01:58reagovat
avatar

Uvažuji takto - primárně chci, aby mě policie ochránila!

Co je více nebezpečné? 17-letej kluk, co s autem celkem umí a jede "normálně"

A nebo kluk, kterej nemá papíry a mezi auty se řítí 200+km/h a to za ním jede ještě x policejních aut?

Jasně to druhé! Proto nechápu, jak někdo může toto schvalovat, kdyby jste tam byli, mohli jste skončit hodně zle (jako ten těžce zraněný!)

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Komisar

Reakce na: Uvažuji takto - primárně c.. | 3.3.2013 01:59reagovat
avatar

Už jen z toho důvodu, že bych tam mohl být já, nebo někdo z mé rodiny atd. bych si přál, aby PČR jednala s větším rozmyslem a hlavně bezpečně pro okolí

- tohle mi přijde, jako střílet po lupiči za bílého dne na Václaváku - nezodpovědná blbost!

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Pup

Reakce na: Ach... obhajujete 17 letéh.. | 3.3.2013 02:01reagovat
avatar

Ten kluk nejel 200+, dokud se do toho nevložila policie, ty debile!!!

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený J.D.

Jinak tímto článkem pro mě.. | 3.3.2013 02:05reagovat
avatar

Jinak tímto článkem pro mě autoforum ztratilo na vážnosti, stejně jako hrdě sdílivší FB web DriveMag.

Like pro přispívající Jospephko a Vojta!!!

taky pro Rohypnol, čert, Fanas yokozum, 007

Jsem hrozně rád, že /například/ ten kretén co moderoval v pátek večer program na F1 nezmanipuloval skrz éter celej národ...

Nepřihlášený Kein

I kdyby v autě jel sám Sat.. | 3.3.2013 02:05reagovat
avatar

I kdyby v autě jel sám Satan, bariéra z civilistů je NEPŘÍPUSTNÁ za jakýchkoliv podmínek. Co to je za moresy proboha? Není to poprvé co tohle PČR udělala a není to poprvé co GIBS vše posvětil. Ani ne za 24h má GIBS jasno, že nikdo nepochybil. Neplatím PČR za to aby někde z mého auta a mě dělala živý terč pro nějakého šílence, kterého vyprovokovali do ruda.

Nepřihlášený J.D.

Reakce na: Ten kluk nejel 200+, dokud.. | 3.3.2013 02:08reagovat
avatar

Pup: Díky za oslovení, ale Debil se nejmenuji (těsně vedle).

Podle tvé reakce mám já, až mě policie bude chtít zastavit a zkontrolovat doklady, šlápnout podlahu, nabourat je a začít ujíždět, pak zmrzačit člověka a obhájit se slovy "policie mě vyprovokovala" ? :D Kurva, fetuješ?!

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Pup

Reakce na: Pup: Díky za oslovení, ale.. | 3.3.2013 02:13reagovat
avatar

Jseš sedmnáctiletej puberťák, kterej jede bez papírů fotrovým fárem? Kolik dětí jsi vychoval a za který z nich bys dal krk na špalek, že neudělá v životě nějakou píčovinu?

Nepřihlášený J.D.

Reakce na: Ten kluk nejel 200+, dokud.. | 3.3.2013 02:28reagovat
avatar

Jezdim autem od mala, z klína jsem dědovi slez v 11. Jezdili jsme na fichtlech po okolí vesnice od 14, policajtů jsme se báli jak čert kříže, jednou nás chytli. Řešilo se to domluvou, že máme mít přilby, nejezdit po "hlavní" a dávat bacha na auta. Zkušenost 2: Kámoš neměl papíry (17 mu bylo), přijel s auťákem na zábavu, poliši si ho všimli, taky se posral a chtěl uject, ale i přes tu kravinu po 20 vtěřinách zapnul mozek a vysral se na to. Nakonec z toho neměl až takovou pakárnu. Jenže mít koule vject na dálnici je jiná dimenze než přeject mezi prdelákovem do hornídolní. A ujíždět tak dlouho a bourat do ostatních? A nevysrat se na to ani po takový době a zjištění, že policejní auto je rychlejší? Jinak je mi 21. A kraviny dělal každej asi. Jenže tohle je naprostej úlet a zmrdství. Jsem zvědavej na pitvu, jestli byl čistej nebo ne. Nevyřešíme nic, tim, že si budem nadávat do xxx a ****. Ale nebuďte generálové po bitvě. Když je někdo schopnej tohodle v plným provozu tak sebelepší postup nezaručí bezpečnost všech. Mohl udělat něco mnohem horšího. A do těch lidí nenabourali policajti ale jen a jen ten kluk v Audi. Ta policejní auta ho nepopotlačovala! O nějakým vyprovokování se přece nedá diskutovat. Radši si necham dát odklad řidičáku než to takhle posrat.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený J.D.

Reakce na: Jezdim autem od mala, z kl.. | 3.3.2013 02:31reagovat
avatar

k tomu že řídim od mala, aby to nevyznělo blbě -- na veřejně uzavřených cestách. Auto jsem ovládat uměl dobře dávno před autoškolou. Ale ani za milion bych si tehdy nedovolil vzít tátovi auto a vydat se na silnici sám.

Nepřihlášený Pup

Reakce na: Jezdim autem od mala, z kl.. | 3.3.2013 02:53reagovat
avatar

Jezdlis bez papírů a řešilo se to domluvou...dneska už ale žádná domluva neexistuje příteli, je to všechno natvrdo za nic a to je velká motivace proč se snažit ujet. Drakonický tresty za mladickou nerozvážnost případně bagatelní přestupky a tohle je výsledek. Zoufalí lidé dělají zoufalé věci, mně je dvakrát tolik co tobě plus rok k tomu, mám x-krát tolik zkušeností než si vůbec umíš představit a bez papírů bych skončil já i moje rodina, kterou živím - dost dobrá motivace radši zkusit zmizet, než si nechat sebrat papíry za to, žes jel podruhý 61 na nesmyslný čtyřicítce, co? Když už nemáš představu jako rodič, zkus si to představit ze svý pozice, kolik chytrejch rodičovskejch keců na tebe udělalo nějakej dojem? Mýmu synovi je 16 a auto neumí sám ani odemknout, ale kde máš jistotu, že se třeba nepůjde svézt s nějakým kámošem, kterýmu s policejním majákem za prdelí nerupnou nervy, jako se to nejspíš stalo v tomto případě? Buď hodně opatrnej, než začneš psát soudy jako ten na kterej jsem reagoval, obrátí se to proti tobě mnohem dřív než bys věřil.

Nepřihlášený Sleeper

Jako marketingový tah na k.. | 3.3.2013 05:21reagovat
avatar

Jako marketingový tah na krátkodobé zvýšení čtenosti (přístupů na stránky i reálných uživatelů) tenhle článek určitě zafunguje. V rámci objektivity očekávám další autorovo dílo o včerejší tragické nehodě u Slaného, kde zahynuli tři lidé...

Nepřihlášený angeor

Policie to proste posrala.. | 3.3.2013 05:39reagovat
avatar

Policie to proste posrala a kdyby ten chlap v te stribrne octavii mel na zadnich sedadlech spolujezdce, bylo by po nich. Proste civilni auta, jeste s lidma uvnitr se nepouzivaji jako barikada. Meli tu dalnici odklonit na nejaky sjezd a tam to resit. Pokud by jel porad 200 a nezpomalil, tak by asi narazil do policejnich aut, ktera by blokovala dalnici a nebo by vylitl z dalnice na sjezdu. Takhle se to proste nedela. Beha mi mraz po zadech z toho ze by se to stalo me, ze bych nic netusici dobrzdoval do "zatarasu" a zezadu by to do me nekdo napalil....

Nepřihlášený Hellebrand

Každý svého štěstí strůjce.. | 3.3.2013 06:37reagovat
avatar

Každý svého štěstí strůjcem a ten mrtvý idiot si o to řekl sám. Byl bych zvědavý jak dopadl test na drogy nebo alkohol ( půjde-li udělat).Žádný normální člověk by policii takto neujížděl.

Nepřihlášený Tovarik

Reakce na: To že si POLICIE udělá z b.. | 3.3.2013 08:18reagovat
avatar

Já si myslím, že právě chtěli vyklidit dálnici pokud to bylo u exitu. Třeba si představovali, že auta svedou pryč, tenhle to tam kolem prosviští v levym a pak už ho nějak zastaví na prázdný dálnici. To je ale samozřejmě za provozu nereálný. V tom místě se to zadrhne. Neustále přijíždějící další auta vytvoří kolonu. Nikdo z nich netuší o co jde, takže se určitě všichni hned nezačnou řadit za sebe do pravýho pruhu a vznikne situace jako u každýho jinýho zúžení.

Nepřihlášený olda

Reakce na: Pokud vim tak otec to udaj.. | 3.3.2013 08:49reagovat
avatar

Díky za reakci. Jak sám vidíš, není zájem o objektivní vysvětlení celé situace. Škoda!

Nepřihlášený III

Ak by nahánačka trvala o 5.. | 3.3.2013 09:21reagovat
avatar

Ak by nahánačka trvala o 5 min. dlhšie a ten kretén by zabil niekoho iného, aké by vtedy boli vaše reakcie na (ne)konanie polície?

Po vojne je každý generál.

Proste ohrozoval bezpečnosť premávky...

Nepřihlášený serraf

Asi 50% ludi v tejto disku.. | 3.3.2013 09:22reagovat
avatar

Asi 50% ludi v tejto diskusii nerozmysla, alebo je uplne blbych.. 1. Chalan neletel po dialnici 200! Toto sa stalo az POTOM, co sa ho vydalo prenasledovat policajne auto. 2. Policajti mali informaciu o tom ze za volantom sedi 17 rocny chlapec s otcovim autom a nie nejaky vrah(ked aj nie pri zacati prenasledovania, tak urcite do 10 minut ano!) 3. absolutne suhlasim s autorom, ze policajti mali mnozstvo moznosti, minimalne ked poznali vsetky tieto skutocnosti. Na nete je mnozstvo videii, ako policajti nechaju pachatela trochu poutiect(kdeby sa asi tak na dialnici stralil vsakze?), on spomali, kedze v zrkadle nevidi majaky a policia uz medzi tym vymysli vhodny sposob zadrzania(ostnate pasy natiahnute cez vozovku namiesto zivej zatarasy?). 4. osobne sa mi stalo, ze ma nameralo policajne auto za prekrocenie rychlosti(nevsimol som si radar) a nejak som si nevsimol ani hliadku ktora sa za mnou vydala s majakmi :D Vsimol som si ich az potom co sa nato vykaslali a otocili sa s5. Vysledok? Ja som okamzite spomalil a bol stastny ze som bez pokuty...Nikto nebol zraneny(co keby mi preplo v hlave a zacal by som unikat..). A nakoniec bol spokojny aj organ, pretoze cca za 2 tyzdne mi domov prisiel dopis s fotkou a sekom na 150 eur, ktore som nasledne zaplatil... 5. postup policie bol vsak bohuzial, napriek nelogickosti a hluposti, absolutne v medziach zakona, inak povedane mali nato pravo :( (oni maju v ramci zakona pravo na vela veci..), co ale neznamena ze verejnost nemoze ziadat odstupenie kompetentnych za chybne posudenie okolnosti. Byt jednym zo zranenych..okamzite podavam zalobu a ziadam vyvodenie zodpovednosti

Nepřihlášený inspektor

Reakce na: Konečně inteligentní komen.. | 3.3.2013 10:00reagovat
avatar

podívejte policie se zachovala uplně tak jak měla a to že ten parchant nezastavil a díky tomu zemřel tak zato si může sám a né policie,mě je akorád líto těch jeho rodíču ale jeho samotného ne.

Nepřihlášený Lukáš

Já jenom nechápu, jak se i.. | 3.3.2013 10:01reagovat
avatar

Já jenom nechápu, jak se i přes to všechno najdou jedinci, kteří za tento čin odsuzují policii, která jednala správně.

Byl sice mladej, bez papírů a navíc v "kradeném" autě, ale to ho v žádném případě neomlouvá - to si mohl rozmyslet než do toho auta sedal. Policie se v tomto případě zachovala naprosto korektně - snažila se zabránit, aby udělal daleko větší paseku někde ve městě.

To by tady potom ostatní řvali, jak máme neschopnou policii, že se tomu nesnažili zabránit už na dálnici.

Jakožto jeden ze zasahujících záchranářů jsem si udělal obrázek o tom, jaká situace panovala pár minut po nehodě přímo na místě. Vozidla stála odstavená v odbočovacím pruhu - hned na jeho počátku, policejní zátaras byl řešen tak, aby měl řidič dostatek místa sjet z dálnice, kde nebude ohrožovat tolik lidí.

A jestli si vy, zde čtoucí myslíte, že dva pruhy a asi 50 metrů volného prostoru k vlastnímu odbočovacímu manévru z dálnice mu nemohlo stačit, jste pěkně na omylu. To, že trefil auto je zcela jeho problém. Policie drtivou většinu aut byla schopna za ten krátký časový interval přesměrovat mimo dálnici.

Určitě bych netoleroval v budoucnu řidiče, kteří si myslí, že jim patří celá dálnice, že řídí tank. Ať už je to sedmnáctiletý, nebo šedesátiletý...

Už tím, že poškodil tolik aut po cestě... Vaše názory o podávání žalob jsou špatně směřované. Správně by měly být adresované na otce toho mrtvého piráta. Ten za něj totiž nese zodpovědnost.

Nepřihlášený karf

Velmi inteligentní článek,.. | 3.3.2013 10:43reagovat
avatar

Velmi inteligentní článek,pane redaktore.Běžte dělat policistu.Podle toho co píšete byste byl nejlepší policista na světě.

Nepřihlášený turek hasan

pan redaktor asi na něčem.. | 3.3.2013 10:47reagovat
avatar

pan redaktor asi na něčem frčí... ani jsem ten blábol nedočetl do konce!!!

Nepřihlášený anonym

tak jako autor tohoto člán.. | 3.3.2013 11:10reagovat
avatar

tak jako autor tohoto článku je silně omezen,píšeš absolutní blbosti,zavři pusu a běž šoupat nohama někam. Jak může někdo napsat

"Bylo to trvání policie na jeho zastavení, které později zemřelého řidiče donutilo pohybovat se v provozu naprosto nestandardním způsobem a tatáž příčina stála i za tragickou nehodou, kterou celá honička...."

Bez urážky,ale jsi omezený člověk,díky kterým by se ten stát tady úplně rozpadl,kdyby to tu mělo fungovat podle tebe.

Policie mu dala jasný příkaz zastavit,nezastavil,a v tu chvíli už je sám za sebe,myslíš snad že by ho měli poprosit?

Jo a ještě nechápu,jakto,že na začátku článku uvádíš,že nejdřív bylo zrušeno 8 aut,poté píšeš 13,stejně tak jako na začátku hořeli dvě auta,na konci článku jich bylo pět, a stějně jako na začátku článku umřel jeden,na konci článku umřeli tři. ?????? nechápu tvoje myšlenkový pochody,a jsem rád,že na postu policie nejsi ty.....

Nepřihlášený !!!!!!!!!!!!!

To auto ukradl fotrovi už.. | 3.3.2013 11:14reagovat
avatar

To auto ukradl fotrovi už den předem a fízláci ho dopadli až druhý den odp.na dálnici při honičce.

Naprostá nečinnost pořádkové policie.Nejsou schopni chytnou 17 leté děcko, když sám otec jim to nahlásí !!!

Naprosté selhání rodičů.Výchova nezletilého, zabezpečení vozu, klíčů od vozidla !!! Stejné jako uschova zbraně!

A dálnice? Tam můžou být všichni rádi, že neumřelo více lidí.Chci vám jen říct, že to byla taková rychlost, že se tam nedalo s dálnice odklonit nic. Ten člověk ujel v přepočtu 50km za čtvrt hodiny.Děláte jen machry a nevíte o nehodách nic!!!!!! Už jste někdo tahal zraněného od krve a v šoku??? Držte raději hubu a nechte policajty být!!!!

Měli ho vyhodit do svodidel hned a nečekat.Hajzla jednoho!!!!

V USA by dostal kulku už den předem někde na okrsce nebo by si to sakra rozmyslel jestli má nebo nemá zastavit.Je zřejmé, že mu policajti chtěli dát pouta ještě živému a vyčkávali, že zastaví.Měli ho zastřelit pokud do nich najižděl a neuposlechnul policii.

Proberte se !!!!!

Nepřihlášený !!!!!!!!!!!!!

Pro upřesnění. Dálniční p.. | 3.3.2013 11:36reagovat
avatar

Pro upřesnění.

Dálniční policie konala správně.Bohužel by zde v ČR mělo být k takovým věcem přistupováno o moc víc tvrdě.I zodpovědnost za to co dělají nezletilé děti. Tam by se mělo začít!!!Stačí co si dovolují už na základkách a rodiče je ještě brání.A na silnicích? Vidím to na každý den.Co Octavka to 25 let obchoďák to vymaštěnej čurák.Rychlost nerychlost plná čára neplná obce neobce.Předjíždění v pravo na dálnici, vlakové přejezdy to samé.Za vše může policie??? Co drahé auto to arogantní podnikatel tupec co ohrožuje ostatní a nic se jim nestane.Policajty vidět na okresní silnici v civilním autě je svátek a když, tak jsou tresty ubohé.V USA?? Flastr, zabavené auto, 3 měsíce do lochu nebo tučná kauce.Stejné ve všem ostatním.Neplatíš zálohu na elektriku a plyn okamžitě tě odstřihnou.

Nemakáš neexistuje mít mobil auto internet atd. To je ve všem.

Nepřihlášený Jerry

Jak píše servr idnes mělo.. | 3.3.2013 11:41reagovat
avatar

Jak píše servr idnes mělo by jít o YouTubera s nikem M4rty09 ... zkuste se podívat a poslechnout si jeho mluveny doprovod při jeho oblíbených virtuálních soubojích ... "Sakra vždycky když už mu můžu jednu natáhnout, a vono to zrovna nereaguje tak ta klávesa se nějak zadrhne a přestane fungovat ... ty vo*e to mě na tom fakt s*re, pár jich dostane, monitor červená, ale po 3 sekundách je uzrdavený a stačí pár stisků CTRL+ a protivník usmrcen ... on sedá do auta a přes lidi na chodnících si jede městem ... sem tam sejme nějaké to auto - vede i polemiku nad řidičským průkazem ..." ... NO V REÁLNÝM SVĚTĚ DRUHÝ ŽIVOT NEDOSTAL !!! https://www.youtube.com/watch?v=tQCRIzgm5Z4 Doporučuji sekvenci od 2:40 - 5:25 - jeho uvažování o řidičáku. ... ? sekvence od 11:10 z toho až mrazí ... neměl tak trochu posunutý uvažování o realitě?! - i tohle je tedy potřeba vnímat jako dolňující informaci o všech okolnostech.

Nepřihlášený !!!!!!!!!!!!!

Reakce na: Už jen z toho důvodu, že b.. | 3.3.2013 11:49reagovat
avatar

Tak tak!!!! Pokud pojede i 150 a bude ujíždět a napadat najížděním Policii nebo jiné, tak je to na kulk do hlavy.Stejné jako odjíždění od nehody je na tvrdej kriminál a neposkytnutí pomoci zraněném ještě víc !!!

Nepřihlášený radim

NO TAK TO JE NEUVĚŘITELNÉ.. | 3.3.2013 11:55reagovat
avatar

NO TAK TO JE NEUVĚŘITELNÉ TAKŽE POLICIE POUŽILA CIVILNÍ OSOBY A JEJICH MAJETEK JAKO "ZÁTARAS"??? KDE TO JSME CO SI TO DOVOLUJÍ??? TOTO MUSÍ OKAMŽITĚ SKONČIT. KAŽDÝ BLB KTERÝ SE NeUPLATNIL JINDE SI TEĎ HRAJE NA SIMÍRA??? ten mladý blb který otci vzal auto to samozřejmě dělat neměl, nicméně postupem policie jejich diletantismem, neodborností a hrou na simira a akční filmy došlo k ohrožení života a zdraví nevinných lidí. BYLO TO NUTNÉ? to ta situace nešla řešit vysílačkou a např. vrtulníkem? v německu je běžné že policie upouští od honičky vždy když pronásledovaný vjede do obytné zóny nebo je silný provoz!!! proč asi??? TATO SITUACE SE JIŽ NIKDY NESMÍ OPAKOVAT A PŘÍSLUŠNÍ POLICISTÉ MUSÍ BÝT OKAMŽITĚ HNÁNI PŘED SPRAVEDLNOST!!!

Nepřihlášený radm

Reakce na: Vážený pane, bagatelizov.. | 3.3.2013 11:56reagovat
avatar

NO TAK TO JE NEUVĚŘITELNÉ TAKŽE POLICIE POUŽILA CIVILNÍ OSOBY A JEJICH MAJETEK JAKO "ZÁTARAS"??? KDE TO JSME CO SI TO DOVOLUJÍ??? TOTO MUSÍ OKAMŽITĚ SKONČIT. KAŽDÝ BLB KTERÝ SE NeUPLATNIL JINDE SI TEĎ HRAJE NA SIMÍRA??? ten mladý blb který otci vzal auto to samozřejmě dělat neměl, nicméně postupem policie jejich diletantismem, neodborností a hrou na simira a akční filmy došlo k ohrožení života a zdraví nevinných lidí. BYLO TO NUTNÉ? to ta situace nešla řešit vysílačkou a např. vrtulníkem? v německu je běžné že policie upouští od honičky vždy když pronásledovaný vjede do obytné zóny nebo je slný provoz!!! proč asi??? TATO SITUACE SE JIŽ NKDY NESMÍ OPAKOVAT A PŘÍSLUŠNÍ POLICISTÉ MUSÍ BÝT OKAMŽITĚ HNÁNI PŘED SPRAVEDLNOST!!!

Nepřihlášený risco

Autor má jasno. Všechno ví,.. | 3.3.2013 12:40reagovat
avatar

Autor má jasno. Všechno ví, všechno zná. Z každého jeho slova čiší nenávist k policii. Článek je tendenční, bez pořádných argumentů. Prostě žvást.

Zobrazit reakce..

vijo

Rok, alebo dva dozadu sme.. | 3.3.2013 13:10reagovat
avatar

Rok, alebo dva dozadu sme mali podobnú situáciu... teda určite ich bolo viac, o tejto však viem, pretože sa stala v meste kde bývam.

(http://presov.korzar.sme.sk/c/5586798/unikali-pred- policajtmi-chlapec-havariu-neprezil.html)

Zhrniem to: v podstate to isté - chlapec zobral rodičom auto, išli sa povoziť... celkom im to aj išlo, predpokladám, že nikoho neohrozovali (alebo nie v takej miere) až do chvíle keď ich začala naháňať polícia. Skončilo sa to stĺp rozstreleným autom a smrťou. Takisto to bolo z právneho hľadiska korektné, ale pritom svinstvo ako noha...

Sám som zažil naháňačku, keď mi policajná hliadka neskoro dala výzvu na zastavenie (boli kdesi na úrovni zadných dverí keď zdvihol placku, samozrejme, že som to ignoroval, však má policajt dávať výzvu na zastavenie včas) a nakoniec ma s chuťou naháňalo 6 policajných áut, že som drogový dealer. :D

Polícia má rada takého situácie, lebo si pripadá ako v Kobre 11...

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Zvaadha

Zákony jsou jasné: Řidičsk.. | 3.3.2013 13:15reagovat
avatar

Zákony jsou jasné: Řidičské oprávnění B možné získat od 18 let. Nebylo mu 18, nemohl mít řidičské oprávnění, neměl tam co dělat. Když viděl, že ho chce Policie zastavit, má zákonnou povinnost zastavit, a ne sešlápnout pedál k podlaze. Že měl strach? Viz první dva důvody - neměl tam co dělat. A klukovina? Odpustťe, ale pod klukovinou si představuji hlouposti co dělají děti na základní škole, když hází hrušky po autech apod., tohle není klukovina, ale obecné ohrožení. Nehledě na to, že v 17 by měl být člověk na tolik soudný, že si je vědom svého jednání a případných následků. Pokud tomu tak nebylo, v jeho hlavě muselo být něco špatně. A pokud to někdo obhajuje tvrzením, že ho Policie vyprovokovala výzvou k zastavení vozidla, tak by měl okamžitě odevzdat řidičák a jít na psychologické vyšetření. Když mě ve městě budou chtít kontrolovat, mám sešlápnout pedál na podlahu a doufat, že nikoho netrefím? Odpusťte, ale obhajovat takový čin, je primitivní. Můžeme se dohadovat, zda to mohlo dopadnout jinak, ale chlapec si sám vybral svou cestu tím, že nezastavil, ale začal ujíždět. Řeči o provokaci jsou úplně mimo. Sice škoda mladého života, a tak aby nebyla jeho smrt úplně zbytečná, používal bych tento případ ve školách jako demonstraci toho, jak může dopadnou frajeřina a "půjčení si auta bez dovolení jak otce, tak i zákona."

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Honza RS

Se tady hádáte jak malý. V.. | 3.3.2013 13:22reagovat
avatar

Se tady hádáte jak malý. V Americe by se sním jako tady nemazlily. Zákon zní jasně a ten kdo ho nedodržuje, má být dopaden. Je blbý že umřel, ale proč riskoval a zaplatil tím nejcenějším? Mnoho policistů jsou stejní jako my, tátové a mámy od rodin a určitě nejsou cool z toho co se při té honičce stalo, když ho pronásledovali. Kdyby na silnici nebylo tolik debilů, všem by se Nám jezdilo líp a hodně lidí by nepřicházelo na silnicích o své milované...

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Tomek7

Reakce na: Rok, alebo dva dozadu sme.. | 3.3.2013 13:52reagovat
avatar

bez zkušeností se jel povozit 250 km/h ? Nezlobte se, ale to není povozit, to je jako poslepu střílet z pistole na náměstí... možná někoho trefí a možná ne. Kluka je mi líto, postup policie nebyl ideální, ale i kdyby po něm stříleli (tam kde by nebyl žádný provoz), bral bych to jako legální. Několik takových idiotů už mě málem vytlačilo ze silnice a jakákoliv obrana vůči nim je legální... člověk jezdí svižně, ohleduplně, ignoruje chyby ... ale stejně se vždy může najít ten blbec, co se mě pokusí zabít.

Nepřihlášený bobeš

Já vzpomínám, když jsem vz.. | 3.3.2013 13:53reagovat
avatar

Já vzpomínám, když jsem vzal dědovi škoda 120 z garáže, že to bylo krásný dobrodružství. Každeý jsme si to jednou prožili. Je to vzpomínka na mládí a není na tom nic špatného. Klukovina, kterou vyřeší jedna facka. Bohužel dneska máme strach sami ze sebe.Teroristi, gangy, sebevrazi co píšou o svých budoucích činech týdny na facebooku. Není to selhání policie, je to selhání lidské společnosti. Místo abychom si užívaly každé vteřiny života, závidíme, jsme nešťastní, přestože žijeme v naprostém luxusu a člověk už neví co dál. Dvě blondýny, ferrari, barák ve dvaceti, úspěch a sláva a stejně trpíme depresemi. Už nám nestačí něco jen tak prožít. Kdyby se jel projet jen tak za domem, nikdo by si toho ani nevšiml. A to je právě ono. Pokud nebude zítra plný internet, jak se řítím 200km po dálnici v rychlém Audi, nebude to ono.Potřebujeme být obdivováni a uznáváni a ti kterých se to netýká v sobě pěstují zárodek něčeho špatného a nedomyšleného, co pak velmi jednoduše vyústí v obrovskou tragedii. Příčina a důsledek je v tomto případě nedozírná! Výsledek je mrtvý mladý člověk, fatální kolaps policie, kvůli rozmazlenému mladému klukovi, milionové škody naprosto zbytečně. Nezasloužíme si svobodu a demokracii už vůbec ne, každý jsme si to definovali bohužel po svém!

Nepřihlášený Mike

Reakce na: Se tady hádáte jak malý. V.. | 3.3.2013 13:58reagovat
avatar

V Americe je spousta věcí jinak - třeba řidičák tam mají už od 16 (stát od státu samozřejmě odlišnosti a pak taky odlišnosti za jakých podmínek). Chápu potřebu ho zastavit, absolutně odmítám způsob, jakým to dopadlo. Ti tátové a mámy od rodin totiž dohnali blbého puberťáka, aby na poslední chvíli brzdil před kolonou - "zátarasem" tvořenou jinými táty a mámami od rodin, kteří v tom byli úplně nezúčastněně. A málem jeden odešel s ním. Sám jsem párkrát brzdil před náhle vytvořenou kolonou a měl jsem tak akorát, co dělat při povolené rychlosti. Udělat něco takového klukovi, který jede ke 200 a sotva umí točit volantem, to nemohlo dopadnout jiným způsobem. Mohl narazit do policejních aut, mohl přejet pásy s hřeby, osobně si nemyslím, že by to bylo přiměřené, ale nestěžoval bych si, opravdu měl zastavit na první výzvu. Ale udělat překážku z těch osob, v jejichž jménu zasahují, jejichž majetek, zdraví a životy mají chránit ? No, nezlobte se na mě, to se nesmí stát.

Proč je první pravidlo nehody na dálnici vypadnout a zmizet za svodidla ? Protože někdo za tebou nemusí stihnout včas zastavit ? Myslíte si, že ten kluk byl tak dobrý, aby se s tímto vypořádal ? Neměli by profesionálové vědět, co je bezpečné a co už hraničí s obecným ohrožením ? Protože v mých očích je obecným ohrožením pustit auto s "řidičem" na stojící kolonu a doufat, že se s tím vypořádá bez ztráty kytičky.

Tohle není o tom klukovi, ten udělal blbost a dělal další, když jim ujížděl, nikdo tu o tom nepochybuje. Ale popravdě, jeho chování nebylo nepředvídatelné a šlo to řešit i jiným způsobem. Možná tak, aby to přežil kluk, tátovo auto a všichni ostatní. Ale určitě se to mělo řešit tak, aby to odnesl jen ten kluk a ne nikdo v koloně vozidel...

Nepřihlášený Michal Wawrzyczek

Myslím, že člověk, který n.. | 3.3.2013 14:45reagovat
avatar

Myslím, že člověk, který napsal tenhle článek je naprostý idiot. Nevím jestli inteligence tohoto národa klesá takovým tempem, že si už lidé nejsou schopni ani uvědomit možnosti a fyzikální zákony tohoto světa, ale už me serou všichni novináři článkama, které jsou zajímavé jenom tím, že vzbuzují nenávist... Měli ho nechat ujet kriple? Aby to později udělal někomu jinému? Dej se na Havarijní řízení a nebo běž dělat do státní správy a změň zákony a postupy policie. Místo toho aby jsi se snažil psát o něčem co má smysl řešíš věci kterým nerozumíš a jenom jsi malé bezvýznamné dítě které vyrušujě dospělé od práce. Nejhorší je že ty si to nemyslíš a že ti někteří i věří... To je to nejsmutnější...

Nepřihlášený A1Ex

Reakce na: Tak tak.Na tomto webu vlád.. | 3.3.2013 15:13reagovat
avatar

Jasně takže kdyby za sebou neviděl majáky určitě pojede pořád 200km/h..

Nepřihlášený Cqs

Držím autorovi článku palc.. | 3.3.2013 15:20reagovat
avatar

Držím autorovi článku palce a veľa nervov pri čítaní komentárov. Je až neuveriteľné, čo si ľudia z jedného, celkom priamočiareho, článku dokážu vydedukovať. Už to bolo napísané asi sto krát, ale ešte raz to zopakujem. tu vôbec nejde o to, že by nemal byť ten mladý fagan stíhaný a potrestaný, ale o to, akú cestu pri prenasledovaní zvolila polícia. Tento fakt autor článku rieši a nie, či si ten puberťák zaslúžil smrť alebo nie. Aj keď to je takisto otázne. Viem, že pre veľa prispievajúcich je zákon zrkadlo božej prezreteľnosti a porušnie akéhokoľvek zákona by sa malo trestať smrťou, ale našťastie nemáme všetci tento názor. Všetkým obhajcom polície, skúste si ten článok prečítať CELÝ a trochu použiť mozog. Pracovalo sa tu s niekoľkými variantami: + polícia prestane prenasledovať fracka a situáciu ukľudní na preplnenej dialnici, proti tomu by nikto rozumný nič nenamietal, + popr. použila vrtulník, proti tomu by nikto rozumný nič nenamietal + polícia by prenasledované auto zablokovala alebo vystrčila mimo dialnicu, proti tomu by nikto rozumný nič nenamietal + polícia zvolila vytvorenie kolóny z civilistov ako blok proti prenasledovanému autu, fatálna blbosť a známka totálneho amatérizmu v radoch polície

Nepřihlášený EasyMan

Zdravím, m4thy (Nebudu jme.. | 3.3.2013 15:45reagovat
avatar

Zdravím, m4thy (Nebudu jmenovat přesné jméno jelikož se dopustil trestné činnosti do 18 let) byl můj nejlepší kámoš. Znali jsme se již od dětství a nechápu proč tohle udělal. Od něho bych to nikdy nečekal. Jen snad můžu říct že mu hrozil vyhazov ze školy a se svými rodiči se taky moc nemusel. Když jsem se to dozvěděl myslel jsem že mě klepne. On takový pohodový kluk. Ne to ne ,proč by to dělal. Znám ho a s autem to uměl. Už od 10 ho učil řídit táta a on by zvládl udržet to auto pod kontrolou. Kdyby Policie takto nezareagovala tak by teď byl mezi námi. Max. By mohl dostat 7,5 roku a to nevím za co. Takže i kdyby mu odebrali svobodu tak by tam byl přibližně 2 roky za ohrožování lidských životů. Podle mě to policie pěkně spackala a když si vezmu že denně se řítí lidi 200 km/h rychlostí po dálnici a nikdo to neřeší mě to bolí ještě víc.

Nepřihlášený LukE

Reakce na: Zákony jsou jasné: Řidičsk.. | 3.3.2013 16:00reagovat
avatar

Cqs: tento článek je jen subjektivním názorem jedince, který má afekt k policii, navíc je v článku obsaženo spoustu nepřesných informací ve kterých má autor sám trochu větší nepořádek.

Nevidím nejmenší důvod, proč obviňovat policii z toho, že zakročila. My řidiči máme zodpovědnost za sebe a za své okolí, které nesmíme ohrozit. To snad všichni víme.

Celé pronásledování skončilo tím, že ujíždějící nezvládl vozidlo ani situaci, která nastala a to ho v žádném případě neomlouvá. Kdykoliv měl možnost bezpečně zastavit a nevystavovat sebe ani ostatní účastníky ohrožení.

Pořád se jedná o trestný čin obecného ohrožení a neuposlechnutí výzev k zastavení.

Nepřihlášený Honza

Autora článku v mladí zřej.. | 3.3.2013 16:17reagovat
avatar

Autora článku v mladí zřejmě nějaký příslušník policie opakovaně znásilňoval, jinak si nedokážu vysvětlit, co ho vedlo k napsání takové snůšky hloupostí. Cqs: Nezlob se na mě, ale ty tebou popisované varianty jsou všechno krávoviny, stačí jenom použít mozog a viděl bys to. + Policie přestane pronásledovat fracka, načež fracek sjede do obydlené oblasti, kde sundá lidi na zastávce nebo na přechodu. Výsledek: mnohem více nešťastných rodin a ještě větší oheň na střeše nežli teď. + Policie použije vrtulník a co jako? Opěť nic nebrání frackovi ve spáchání horší věci, než se stala. Nehledě na to, že nasazení vrtulníku je velmi nákladná záležitost a pokud by měl vzlétávat kvůli každému magorovi, kterému přeskočí v hlavě a nereaguje na výzvy k zastavení, tak policajtům nezbydou prachy na nic jiného. + Vystrčení auta mimo dálnici ve dvousetkilometrové rychlosti? To ponechám bez komentáře, na to se nedá rozumně reagovat... Jó, v klidu od kompu s kafíčkem v ruce, to se to teorie o postupu policie vymýšlí náramně. Jak se říká, po bitvě je každý generál. Policie zvolila v tu chvíli nejoptimálnější řešení a že to dopadlo, tak jak to dopadlo, je vinou jen a jen toho mladíka. To on němel krást rodičům auto, to on měl zastavit na výzvu policie, ne nikdo jiný...

Nepřihlášený Honza

Doporučuju všem, kteří jso.. | 3.3.2013 16:22reagovat
avatar

Doporučuju všem, kteří jsou přesvědčeni o špatném postupu policie.

goo.gl/rMXtH

Nepřihlášený ladis

pup: muzes mi rici, po kte.. | 3.3.2013 16:24reagovat
avatar

pup: muzes mi rici, po ktery casti tyhle republiky jezdis? ja ze bych te opravdu nerad potkal....podle toho co popisujes, ze radsi ujedes nez zastavit, mas asi pekne vyhrablo. pokud ti dela problem na 40 zpomalit natolik, aby si jel max o 20 vic, tak se nad sebou zamysli. kupa rychlosti je u nas nastavena zbytecne, to uznavam, napr 50 na 5. kvetna smer z prahy ven,rekl bych az debi... ale argumentovat timto mi prijde jako pakarna. ja kdybych prisel o ridicak, tak si to muzu taky hodit, takze jezdim rychleji, ale stale tak ze pouzivam mozek, coz se o mnoha lidech rici neda, podle vseho ani o tobe.

jinak s tim jak to dopadlo souhlasim, borec udelal osudovou chybu a zaplatil za ni nastesi jen on sam. vetsina kritizujicich policii by si mela zkusit jit treba na 4 dny k policii a poznat, jak maj svazany ruce pri cemkoliv. mam u policie kamarada a kdyz nam povidal jak se ritili za autem po meste co jelo 150......nezavidim jim to. a jak uz bylo napsano, az vam takovyhle hovado zabije vase nejblizsi, budete zase brblat.

Nepřihlášený d

Reakce na: Vážim si toho, že si si na.. | 3.3.2013 17:04reagovat
avatar

Az na to ze toho mladika policia nahanala preto ze im volal otec, cize tatko zistil ze mlady uradol auto, a aby sa jemu ani nikomu nic nestalo oznamil to policii. Policia na dialnici auto nasla, uz mala v tom case byt pripravena a skoordinovana na zastavenie vyvadzajuceho mladika, a mala zabranit dalsim skodam, jak na zdravi a zivote, tak na majetku. Policia problem vyriesila tak ze ohrozila zatarasom desiatky ludi, mladeho fagana zabila, a napachala skody za x mega. Ano mozete povedat ze za to moze ten mladas a moze, ale len ciastocne. Oni su totiz plateny za to ze ked to ten tatko ohlasi, tak oni tomu zabrania, a nezabranili, skor to cele zhorsili. A aky bude vysledok, nabuduce ziaden tatko policii nic neoznami, a mlady zrazi na prechode mamku s kocikom alebo nieco podobne. Popravde pre mna z tohto plinie poucenie, nic nehlasit policii, problemi riesit sam, a nikdy neuposluchnut vyzvu policajta lebo sa stanem sucastou pasce na idiota, a zaplatim to svojim zdravim a majetkom. Jo tomu vravim pomahat a chranit.

Nepřihlášený Flap

Pane autore, opravdu "poli.. | 3.3.2013 17:18reagovat
avatar

Pane autore, opravdu "policie DONUTILA později zemřelého pohybovat se po dálnici nestandardním způsobem"? Vy si taky v skrytu duše myslíte na to, že byste fotrovi šlohnul audinu a všem nám to ukázal, co?

Nepřihlášený Pan X

Autor článku je stejnej hl.. | 3.3.2013 17:50reagovat
avatar

Autor článku je stejnej hlupák jak ten co uhořel

Nepřihlášený Anonym

Reakce na: Jsi opravdu idiot, kdyby h.. | 3.3.2013 17:51reagovat
avatar

Kdyby nebyl čurák, tak se nic takovýho nestane

Nepřihlášený autor

Ten člověk co to psal, si.. | 3.3.2013 18:27reagovat
avatar

Ten člověk co to psal, si nehorázně protiřečí!!

Policie ho honila, protože jel rychle a ohrožoval dopravu. Chtěli ho (jak autor píše, že by měli) za každou cenu ale bezpečně zastavit. Zastavovala dopravu a postavila zátaras. Kdyby použila hřebíky, tak je hromada propíchanejch aut a asi by se stalo to samý. To s trestem smrti, policie ho nezabila. Zabil se sám. Když někdo vykradne banku a pak se oblíčen policií zastřelí, tak za to taky určitě může policie.

Jseš úplně mimo!!

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Kompas

chudák Márty :( :( | 3.3.2013 18:50reagovat
avatar

chudák Márty :( :(

Nepřihlášený vick

Kolik z Vás, co jste tak h.. | 3.3.2013 19:05reagovat
avatar

Kolik z Vás, co jste tak hrozně rozhořčení ze zásahu policie, by si dovolilo nezastavit na výzvu policisty a ujet, nebo ještě vytlačovat policejní auto ze silnice ? ? ? Asi nikdo že ?

By to prostě "hrdina" a dostal co si zasloužil . . . .

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Sinuhet

Reakce na: Kolik z Vás, co jste tak h.. | 3.3.2013 19:17reagovat
avatar

Já na výzvu policie nezastavil a ujel, když vás to tak zajímá...

Nepřihlášený Sinuhet

Reakce na: Ten člověk co to psal, si.. | 3.3.2013 19:18reagovat
avatar

Policie ho honila, protože jel rychle a ohrožoval dopravu.

Ne, policie ho honila, protože dostala echo. Jak se můžeme přesvědčit z mýtných bran, dokud ho policie nehonila, jel nenápadně, tedy běžnou rychlostí. Držte se prosím faktů.

Nepřihlášený vick

http://www.facebook.com/pa.. | 3.3.2013 19:26reagovat
avatar

http://www.facebook.com/pages/M4rty09/104246613034370

Nepřihlášený Honza

Sinuhet: A co bys tedy nav.. | 3.3.2013 19:33reagovat
avatar

Sinuhet: A co bys tedy navrhoval? Nechat ho bez povšimnutí pokračovat v jízdě?

Nepřihlášený Funnyman

Ľudia, žijeme v spoločnost.. | 3.3.2013 19:45reagovat
avatar

Ľudia, žijeme v spoločnosti, kde platia isté pravidlá. Myslite na to, že v tom aute mohol byť hocikto, opitý, zfetovaný, hľadaný, alebo inak nebezpečný. To je každý, kto chce ujsť policajnej hliadke a nezastavuje policajtom. Polícia si musí udržiavať istú autoritu. Keby ho polícia nechá ísť, časom to začne robiť čoraz väčšia masa šoférov a my by sme sa dostali na úroveň života v ghetách na okrajoch veľkomiest, kde nechodí polícia, ale rovno armáda!

Mladík asi moc hral Need for Speed.

Jediné, čo sa dá polícií vytknúť je, že napriek miliónom, ktoré idú na jej technické vybavenie nebola schopná vozidlo inak znepojazdniť... Pás s klincami, alebo po česky hřeby nie je len výmysel z hier, či mýlim sa? Načo majú autá s výkonom, keď ich nevedia použiť?

Jediné, čo je proti zdravému rozumu, je vystavenie občanov na diaľnici riziku. Ale keď sa nad tým rizikom zamyslíte trošku hlbšie, v tom riziku boli tak či tak. Ten pako mohol ešte pred tým ako trafil zátaras trafiť hociktorého účastníka cestnej premávky...a čo potom? Policie nebyla schopna zastavit řidiče včas, ten zpúsobil nehodu a xy ranených a mrtvych!!!! Nebudťe blbí lidi a MYSLETE!!!!

Nepřihlášený Prinz Eugen

Při představě, že moje aut.. | 3.3.2013 20:20reagovat
avatar

Při představě, že moje auto nějací tupohlaví vygumovaní ploskolebci použijí jako štít proti neřízené dvoutunové střele se mi otevírá kudla v kapse. Jak si to ti přizdisráči vůbec můžou dovolit? Přijít takhle o auto tak si asi najdu velitele zásahu a dotrhám ho jako noviny, zmrda...

Nepřihlášený ebbe

Prestanme konecne odpovedn.. | 3.3.2013 21:56reagovat
avatar

Prestanme konecne odpovednost za vlastni chyby svalovat neustale na ostatni! My Cesi jsme v tomhle naprosti prebornici. Driv za vsechno mohli imperialisti, no a dnes kdokoliv, jen ne my sami. Neco totalne podelame, ale pak nadavame hlavne na ty, kteri podle nas na nasi blbost nebo provokaci nereagovali idealne. Takze my za to vlastne ani nemuzeme. V tomto pripade je dle teto logiky na vine samozrejme policie. Kdy se konecne najde nekdo, kdo udela pruser a rekne: Omlouvam se, udelal jsem hloupost, bylo to po pravde tak a tak, doznavam se. Je mi to uprimne lito, prosim poskozene o odpusteni a hodlam nest nasledky. Neeeee, lepsi je samozrejme z mista nehody ujet. Zakon prece prestoupil ten kluk a to hned nekolikrat a tim to vse zacalo. Misto aby zastavil, tak auto pouzil jako zbran a mohl zabit spoustu lidi, kdyby napriklad zpusobil na dalnici retezovou havarii. Myslim, ze nema smysl mluvit o provokaci ze strany policie, jejiz prace ma vychazet z platnych zakonu - jsem presvedcen, ze to auto nemohli nechat jet jen tak dal. At laskave posoudi odbornici a ne podprumerny autor webu pan Rakovan nebo my ostatni, kteri o praci policie a moznych resenich a rizicich takove situace vime celkem prd, jestli to slo udelat sikovneji, bezpecneji apod. Ani me se nelibi, ze policie vytvorila prekazku z aut zpomalenim dopravy, ale taky nevim, jake jine moznosti vyhodnotili a zavrhli a z jakych duvodu. Souhlasim s temi, co rikaji, ze kdyby ho nechali jet a on nekoho zabil, coz se klidne mohlo stat a ne ze ne, tak by tady dnes luza rvala, ze by meli ty policajty, co za nase prachy jen prihlizeli ve svem Passatu, povesit. Dle meho nazoru policie ten problem nevytvorila, toho kluka zadny policajt do toho auta prece neposadil. A v sedmnacti letech uz ma clovek dost rozumu, aby pochopil, ze kdyz udelam blbost a policajti me pri tom chytnou, tak hra skoncila a asi to skonci par fackama od otce. Proste Game Over i pro tohoto pocitacoveho gamblera. A jestli to v tomhle veku nekdo nechape, tak je to sice smula, ale policie musi chranit predevsim..

Nepřihlášený ebbe

P.S. Misto jmena pana Rako.. | 3.3.2013 22:04reagovat
avatar

P.S. Misto jmena pana Rakovana z jineho webu si dosadte jmeno pan Krafta, vyjde to nastejno.

Zdejsi militantni ridice nenavidejici policii to asi nepresvedci, ale pro ostatni je tady vyjadreni cloveka, ktery do toho asi vidi vice nez drtiva vetsina z nas: http://zpravy.idnes.cz/expert-hodnoti-nehodu-sedmnactileteho -mladika-na-dalnici-d1-pou-/krimi.aspx?c=A130303_134142_krim i_jav

Nepřihlášený katayama

Policie nikoho NEZABILA! T.. | 3.3.2013 22:18reagovat
avatar

Policie nikoho NEZABILA! Ten člověk měl možnost se rozhodnout - na (myslím standardní) výzvu policie nezastavil a začal ujíždět, jel více než 200km/h a ohrožoval životy ostatních řidičů, napálil to sám do zátarasy (zajímalo by mě, jestli vůbec brzdil nebo se rozhodl pro konec - hlavně svůj, na ostatní lidi kolem asi nemyslel, když je byl schopen ohrožovat i před tím). Není chybou policie, že dotyčný na výzvu nezastavil, ujížděl a narazil do zátarasy - za to vše nese zodpovědnost ten, který auto řídil. Odkud autor článku ví, co vše měli daní policisté v daný moment k dispozici a jak mohli daný problém nejlépe řešit? To má mít policie kvůli každému neukázněnému mladíkovi ve vzduchu vrtulník, v zásobě civilní auto a ještě posádku, co bude dotyčného sledovat celou dobu než se vyblbne a zastaví? Články od tohoto "moudrého" autora (s hodností Civilizovaný generál po bitvě) přestávám číst.

Nepřihlášený Frantizsekk

Vozim vzadu dve maly deti.. | 3.3.2013 22:55reagovat
avatar

Vozim vzadu dve maly deti. 8 mesicu dcerka a necely 3 roky synek.

Kdyz se nekde zastavi doprava, asi je budu muset rychle odpoutat a utikat s nima v naruci. Treba budou zrovna zastavovat kamion.

Nepřihlášený Vincent

http://blog.aktualne.centr.. | 3.3.2013 22:59reagovat
avatar

http://blog.aktualne.centrum.cz/blogy/tomas-haas.php?itemid= 19307

Nepřihlášený Vincent

Shrňme si kauzu: největší.. | 3.3.2013 23:12reagovat
avatar

Shrňme si kauzu:

největší kontroverze - policie použila nic netušící lidi a jejich vozy jako štíty. Opravdu to chce někdo obhajovat? Mohli by v nich být i vaši blízcí, nebo vy.

Policie vyhodnotila situaci, jako by se jednalo o mimořádně nebezpečného jedince, kterého je třeba zastavit jakýmikoli prostředky. Do tohoto rozhodnutí to byl blb, který se jel projet. Jako šílenec se začal chovat až po pokusu policie ho zastavit. To už je diskutabilnější část příběhu. Živé terče naopak neoddiskutovatelnou prasárnou.

Nepřihlášený Ondra S.

Koukám, že tu lůza stádníc.. | 3.3.2013 23:37reagovat
avatar

Koukám, že tu lůza stádních ovcí pochvalně hýká nad nevydařeným počinem bandy silničních uniformovaných loupežníků (škodit a okrádat), kteří stopovali kluka v tátově půjčeném autě tak nešikovně, že vyrobili nehodu se smrtelnými následky, která se vůbec nemusela stát.

1) kluk auto neukradl, půjčil si ho od otce, ale bez dovolení, takže tento skutek se měl řešit tak nějak v rámci rodinné výchovy doma, nikoliv oznámením na policii a honičkou.

2) kluk jel nejprve relativně normálně, opravdu rychle jel až potom, co ho policie začala honit a byla to reakce na jejich snahu ho zastavit.

3) když už ho chtěli zastavovat, tak to měli dělat nějak šetrněji, třeba sevřením mezi třemi auty a postupným zpomalením nebo ho nechat ujet a zastavit ho potom na sjezdu, nebo někde jinde opodál.

4) toho kluka celkem chápu, že nechtěl zastavit policii, auto tátovi nechtěl určitě definitivně ukrást, ale v podstatě si ho jen půjčil bez dovolení a věřím, že ho nechtěl zničit, ani poškodit. Možná doma hrál hru ned for speed a když ho začali honit, zkusil si to v reálu.

5) Auto proti policejnímu stíhání nebylo vyzbrojeno, tak jak bych si to představoval já, třeba bazukou, takže stíhací policejní vůz nemohl zničit, protože kdyby to mohl udělat, tak by už nemusel ujíždět a ohrožovat ostatní civilisty.

6) Celé tady toto stíhání je nesmyslné, protože k čemu to vede? Řidič se akorát snaží bezhlavě ujet, ohrožuje u toho ostatní a často havaruje a ještě přitom někoho sestřelí, takže v Americe od tohoto stíhání, obvykle za překročení rychlosti už ustoupili, protože je to horší, než kdyby ho nechali ujet a potom si ho třeba předvolali k podání vysvětlení, nebo si na něho počkali u něj doma, nebo až někde zastaví.

Nepřihlášený Honza

Ondra S.: 1) Půjčení be.. | 4.3.2013 00:11reagovat
avatar

Ondra S.: 1) Půjčení bez dovolení = krádež. 2) Opravdu, ty jsi velký myslitel. Takže předpokládám, že analogicky k tomu navrhuješ nechávat ozbrojené lupiče, co právě vykrádají banku, bez povšimnutí a v žádném případě nevolat policii. Co kdyby byli chudáci lupiči příslušníky vystrašeni a opravdu začali střílet?! 3) Sevření vozu ve dvousetkilometrové rychlosti za plného provozu? Dej si studenou sprchu a zkus o tom ještě popřemýšlet. 4) Kde bydlíš? Já jenom, abych věděl, kterým místům se mám vyhybat, kdyby ses opojen Need for Speedy také pustil do újíždění policii. 5) Přiznám, tento odstavec jsem né zcela pochopil. Pro plné pochopení je pravděpodobně nutné mít zhlédlou velkou spoustu amerických filmů a IQ < 70. 6) Vede to k zabránění v jízdě dotyčnému a tedy ochránění dalších, potenciálně ohrožených lidí. Jak prosté...

Nepřihlášený Jakub

Dobře mu tak, aspon mame o.. | 4.3.2013 05:52reagovat
avatar

Dobře mu tak, aspon mame o jednoho debila na cestach min. Ale asi byla zanedbana vychova. A nadavat na policajty umi kazdy...

Nepřihlášený Roman

Zdravím Jak tak vidím tak.. | 4.3.2013 08:02reagovat
avatar

Zdravím

Jak tak vidím tak většina lidí si nějak nevšimla že než za ním začali jet policajti tak jel naprosto normálně.

Nepřihlášený Kuba

CO MÁM DĚLAT, KDYŽ POLICIE.. | 4.3.2013 09:40reagovat
avatar

CO MÁM DĚLAT, KDYŽ POLICIE ZASTAVÍ DOPRAVU???

Dodnes jsem zastavil a čekal (asi se vpředu něco děje). Nyní asi šlápnu na plyn a projedu, CO KDYŽ JE TO ZATARAS A ZA 10SEKUND DO MĚ NAPALÍ ÚPRCHLÍK RYCHLOSTI 200KM/H??? Já tedy opravdu NECHCI BÝT ZATARAS vrahů, kteří si říkaji Česká policie. Za toto by měl někdo sedět. Doporučuji důkladně si prohlídněte fotky místa činu!!! Kde jsou policejní vozy tvořící zataras??? Já vidím jen rozmlacené civilisty v levých dvou pruzích a vím o civilistech co skončili v nemocnici (o tom mrtvé klukovi ani nemluvě). Už je to jako Drebin "zabil jsem 5lidi, ještě že mám odznak".

Nepřihlášený Ivan

Kromě vrahů policie mě děs.. | 4.3.2013 09:48reagovat
avatar

Kromě vrahů policie mě děsí ovce diskutující a je jich všude dost. Takže, když pan z Novy řekně, že jsem zlý, tak mě ukřižuji na náměsti a ovce budou ještě tleskat. Se pak můžem divit, že celá EU i ČR je tam , kde je, když voliči jsou hloupé stádo. Nikdo neví co se dělo, ale ví, že za to může kluk co jel po cestě (o jak to divné chování), nemůže za to policie, která civilními vozy zablokovala dálnici (to je přec neormálka), protože co kdyby ten kluk byl (a zde si dosaďte co potřebujete) anebo v dalším okamžiku udělal (a zde si dosaďte co potřebujete). Nevím, zda z těch ovcí mám blít nebo se bát.

Nepřihlášený Ivan

A viděli jste na Nově toho.. | 4.3.2013 10:01reagovat
avatar

A viděli jste na Nově toho "hodného" řidiče pro nadměrný náklad a "zlého piráta". Já jsem se koukal na video, kde hodný pán vytlačuje piráta ze silnice. Nebo nevím, jak se dostal záběr kamery na zrcátku do protisměru. Já viděl pána, co zastavil a šel jim rozčíleně říct, že je slušnost občas pustit tu kolonu vzadu. Ano, je slušné, když jedeme z nadměrným nákladem občas uhnout a pustit ty zablokované dopředu. Ale z TV Nova na mě šel asi zvuk z jiné reportáže, než jsem viděl. Tenhle stát ovcí je čím dál tím tupější. ps. A kdyby to řekli na Nově, tak by se mnou i všichni souhlasili :-D

Nepřihlášený Ivan

Reakce na: Pokud vim, tak se zastavil.. | 4.3.2013 10:09reagovat
avatar

Ty si dement. Kdyby ses aspoň podíval na fotku a ne jen horlivě propagoval NOVOU injektovaný "správný" názor, tak bys viděl, že se ten kluk snažil zatarasem vzniklou kolonu projet odstavným pruhem. On možná ani nevěděl, že před tou kolonou je zataras. A rozsekal se už při tom projíždění o civilní vozy !!! A já na fotkach ani žádné zbytky policejních vozů neviděl !!!

Nepřihlášený Ivan

Reakce na: Prostě se jel projet ? Ve.. | 4.3.2013 10:11reagovat
avatar

Milá ovce, mohl? mohl? Mohl také vymyslet lék proti rakovině! Zabít někoho, protože něco možná mohl je hloupé. Ale obhajovat to je stejně dementí. Asi by tě měli také zabit, protože bys mohl zítra někoho přejet!

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Ivan

Reakce na: Kdyby ho nechala jet a ten.. | 4.3.2013 10:13reagovat
avatar

Ty jsi opravdu idiot. Další co schválí zabití člověka, protože by mohl... Ty bys taky zítra mohl, třeba bys mohl někoho přejet, takže tě zabijeme. OK?

Nepřihlášený Ivan

Reakce na: Tak tak.Na tomto webu vlád.. | 4.3.2013 10:17reagovat
avatar

Mohl? Kolik ještě idiotů schváli vraždu, protože by ten kluk něco mohl? Když si představím, jak bys ty v rychlosti 200km/h vjel ke mě do obyváku na svém oslu a přejel mi rybičky, tak to tě asi budu muset nechat zabít. Protože bys mohl ... A představ si, jak to říkaji na NOVĚ, že jseš hajzl co by mohl ..., co by mohl třeba znasilnit malou holčičku, tak co s tebou, že ...

Nepřihlášený Flowtec

Kdy už si asi tak vytáhnet.. | 4.3.2013 10:17reagovat
avatar

Kdy už si asi tak vytáhnete ty vaše malý pošramocený hlavičky z prdelí, co kluci a holky? Ten malej dement, neměl za volantem co dělat - ať už jel podle předpisů nebo ne - takže svou smrt si zavinil sám a je to jeho blbost. Policie jednala tak, aby toho krypla co ohrožuje provoz na silnicích z nich dostala co nejdříve, za což má můj obrovský dík!

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený miki

Reakce na: Autore ty jsi vůl. Tipuju,.. | 4.3.2013 10:35reagovat
avatar

Souhlas!!!

Nepřihlášený John

Myslim, ze se tu nikdo nez.. | 4.3.2013 11:29reagovat
avatar

Myslim, ze se tu nikdo nezastava kluka a jeho hlouposti. Ovsem je treba nezamenovat akci a reakci, to podle me autor clanku zduraznuje. Kluk vyjel na vyjizdku, pak se otocil jel domu. Nejel rychle, pravidla neporusoval, nikoho neohrozoval, to je DULEZITE. Bez ridicaku jezdi rada lidi. Rychle jel az kdyz ho zacala pronasledovat policie. Kdyby k tomuto nedoslo, prijel domu, dostal od taty par facek, .. kdo vi co by bylo dal, mozna nic, ale vyrknout za tohle trest smrti? Takhle byl vyprovokovan ke zbesile jizde, zbytecne, identita znama, nebyl nebezpecny, nebyl zlodej, ... zbytecna honicka, proste Kobra11 na co se tresou dalnicni policajti kazdy den, pohonit si... :-( pak uz se jenom nabaluji trable, nezastavite, tuknete do nekoho, potize se kupi, ... uz se neda couvnout, vsechno jde do prdele a uz se nepremysli :-( Zaverem clanku je pouze informaci, aby policajti priste resili situaci citliveji a honicka ohrozujici zivoty lidi ve chvili kdy jeste o nic neslo, to je proste totalni nesmysl v takove chvili :-(

Nepřihlášený Mixo

REDAKCI: Za prve, drzte.. | 4.3.2013 11:32reagovat
avatar

REDAKCI:

Za prve, drzte se Vasi profese a piste recenze na auta. Nehrajte si na vsevedouci a spravedlive. Nektere Vase komentare jsou extremne agresivni a ciste desktruktivni.

Za druhe, reknete co mela policie udelat? Kdyz jede blazen 200, tak to dobre skoncit nemuze.

Za treti, neco o tom mladikovi. Vecer pred nehodou se na mol ozral. http://www.novinky.cz/krimi/294894-sedmnactilety-ridic-noc-p red-nestestim-ujizdel-policistum-v-pocitacove-hre.html

Nepřihlášený harrod

Mne by zajimalo, kolik cla.. | 4.3.2013 12:08reagovat
avatar

Mne by zajimalo, kolik clanku (dost mozna od tech stejnych pisalku) bychom si precetli o tom, ze PCR neudelala nic v okamziku kdyby to ten spratek nezvladl a sesrotoval to auto i bez honicky s PCR.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Peter

Reakce na: Pokud vim, tak se zastavil.. | 4.3.2013 12:13reagovat
avatar

Neviem mne príde celkom prirodzené že policia sa snaží zastaviť a zneškodniť pachatela, a možno to bude poučenie pre tích čo by chcely utekat pred policiou.A prečo utekal ak mal len požičané auto??? Isto to nebolo len tak mal niečo za ušami....Je mi lúto akurat tích nevinních aut okolo dufam že maju narok na odškodné ....

Nepřihlášený Speedy

A co podle vás chytráků as.. | 4.3.2013 12:21reagovat
avatar

A co podle vás chytráků asi měla policie dělat? Neřešit kradené auto a nechat ho jet? Nebo mu prostřelit pneu? Každý umí jen kritizovat postup policie, ale kdo by vymyslel nějaký lepší způsob? Kdyby neudělali nic, tak by taky bylo špatně.

Osobně nejsem nakloněn těch jejich "super tajných a skvělých" Passatů, ale proti takovým autům jako byla zde ohořelá A6 by Octávka byla slabá. A bohužel jsou chvíle jako je tato, kdy ožívají kousky ze scénáře německé KOBRY 11. Škoda toho mladého života. Články jako je tento si laskavě strčte do pr*ele kreténi...

Nepřihlášený Tomek

Reakce na: Milá ovce, mohl? mohl? Moh.. | 4.3.2013 12:36reagovat
avatar

máte pravdu, to "mohl" není argument. Argumentem je jeho jízdní projev, který byl skutečně životu nebezpečný. Je mi vždy milejší, aby cajti sejmuli takového osla (samozřejmě nějakou rozumnější metodou), než aby sejmul on mne. Možná jsem blbá ovce, když nesnážím idioty co jezdí jak prasata a ohrožují okolí - mě a mou rodinu párkrát "mohli" zabít ... nezabili, bylo to na centimentry nebo zlomky sekund, takže .... asi jsem jen ovce, když o tom píšu a používám "mohli".

Mimochodem, taky jsem jako kluk honil motorku a auto po poli, ale nedělal jsem takové šílenosti.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený beda

Reakce na: Kdy už si asi tak vytáhnet.. | 4.3.2013 12:56reagovat
avatar

všem co jsou nadšeni z postupu policie přeji, aby až příště policije zase požene s houkačkama nějakýho piráta, byli oni tím posledním autem v zácpě kterou ta samá policie vytvoří. (nejlíp s dětma na zadních sedačkách)

Nepřihlášený ans

U Kozlova je odpočívka a n.. | 4.3.2013 13:18reagovat
avatar

U Kozlova je odpočívka a na Beranově SSÚD. Tak to měli udělat jako centrální průplev a auta "náhodně" odesílat ke kontrole. Z SSÚD vytáhnout materiál ke zúžení dálnice do 1 pruhu a pak 2, co budou posílat a 10 kousků, kteří budou česat řidiče. Řidiči by opět nadávali, ale večer by se fízli mohli pochlubit s pár úlovky (včetně tohohle kluka) a byl by pokoj. Ostatně - takhle už to několikrát úspěšně praktikovali.

Nepřihlášený Flowtec

beda: Tobě přeju, ty hubo.. | 4.3.2013 13:20reagovat
avatar

beda: Tobě přeju, ty hubo zkurvená nevymáchaná, aby příště až zase takovej magor pojede ať ti srazí matku, fotra a tobě přejede psa i s rodinou ty kryple debilní!! A policie ať se v klidu dívá z pozdálí a uděluje pokuty za špatné parkování :)

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený ans

Pak tu ještě máme náš slav.. | 4.3.2013 13:30reagovat
avatar

Pak tu ještě máme náš slavný mýtný systém a povětrnostní kamery po všech dálnicích. To je takový problém dát hlášku na SPZ a koukat, kde vyplave? Pokud vím, stotožňující brány - ty s kamerama - má Brno i Praha... Nakonec na postavení zúžení stačí čtvrt hodiny, tedy 30km. V tuto chvíli to znamená, že se opravdu chtěli projet, protože půlka práce znamenala sedět u stolu s počítačem a druhá oxidovat v terénu.

Nepřihlášený goro

tohle se mně hrubě nelíbí,.. | 4.3.2013 13:37reagovat
avatar

tohle se mně hrubě nelíbí, to je fatální profesionální selhání elementárního smyslu policie.

neumím se smířit s myšlenkou, že cestování autem od teď mám vnímat navíc jako riziko pro mě a zbytek posádky včetně dětí, tím že si policie z mého vozu může kdykoliv a kdekoliv udělat zátarasu pro polapení neozbrojeného, řidičsky nezkušeného, vystresovaného pubescenta?

kde to jsme, že si ti debilové myslí, že cílem jejich práce je hrubou silou a co nejrychleji zvítězit nad někým, kdo v jejich očích porušil zákon, a to bez ohledu na výsledek a kohokoliv dalšího?

Nepřihlášený Neznáš

R.I.P M4arty09 :( | 4.3.2013 14:14reagovat
avatar

R.I.P M4arty09 :(

Nepřihlášený beda

Reakce na: beda: Tobě přeju, ty hubo.. | 4.3.2013 14:31reagovat
avatar

ano magor se může vyskytnout vždy a všude (třeba na vebu pod nikem Flowtec)

a každý může být ve špatnou dobu na špatném místě.

ale ty auta do kterých naboural tam nebyly náhodou, ta tam zastavila policie.

což samozřejmě nemůžete pochopit, protože soudě vašeho příspěvku nejste vzhledem k mozkové kapacitě normálního myšlení schopen

Nepřihlášený Flowtec

Pane Bédo vy jste mi ale v.. | 4.3.2013 15:06reagovat
avatar

Pane Bédo vy jste mi ale vykuk :D Běžte dělat ředitele policie, nebo pro mě za mě ředitele Zeměkoule a já asi vyhodím všechny encyklopedie co mám doma, protože teď mám VÁS! Nebudu tady o ničem spekulovat, od policie to asi nebyl nejlepší postup, ale naštěstí zemřel jen ten jeden idiot co si chtěl zahrát GTA naživo. Tak si zahrál a GAME OVER.

Nepřihlášený martina

policie to posrala... a o.. | 4.3.2013 15:48reagovat
avatar

policie to posrala...

a on se neměl snažit ujet, jenže.. polovina z vás, bejt jim, byste taky ujížděla.

chyba je na obou stranách a za tim si stojim

...

a fakt mě to mrzí... chudák kluk, měl toho ještě tolik před sebou

Nepřihlášený 3men

Přátelé ono trochu jinak.N.. | 4.3.2013 15:56reagovat
avatar

Přátelé ono trochu jinak.Náraz do té Octavie byl jen proto, že ten pan majitel Octavie neměl v pravém pruhu určeným pro jiné účeli co dělat!!! Je ovšem hrozné co se stalo všem. Smrt je hrozná, ale co jsem viděl v médiích, tak ten chlapec nebo mladý skoro dospělý můž ukradl vědomně zbraň /auto nebo pistole to je stejné/.Pistol má také papíry, aby se mohla používat.Ten kluk neutekl jen tak od mamky do lesa !!! A ostatní už asi viděl každý v TV.... V USA nebo Německu by se s ním takhle nikdo od Policie nesral. I když pružnost pořádkové policie je zarážející ten den předem. Dali mu šanci dost dlouho, aby zastavil. Bohužel si nedal říct.To je v této zemi normální !Co nezakážeš a nedáš za to tvrdý trest, tak to každý ignoruje.

Nepřihlášený 3men

Musím se smát na všechny t.. | 4.3.2013 16:06reagovat
avatar

Musím se smát na všechny ty trapné názory a soudy na začátku této diskuse. Než média ukázala pravdu, jak to vlastně bylo, že to bylo záměrně a s chlastem. Špinit druhou stranu dokáže každý. Sami jezdíte, jak prasata taky.Ruku na srdce kdo z vás jezdí na dálnici 130 a po okrskách 90. Já ne protože se to ani nedá.... Na dálnici jedete 130 a kdejakej čurák v oktavce vás problikává.V pravém pruhu se zase jet nedá, protože vám upadne náprava. Tak jezdím jak se zrovna dá, abych nezavazel.A na okrskách a 1 třída, když jedu na omezovač /max.90km/ a vidím co se děje kolem mě je neuvěřitelné!!!!! V obcích stejné.Cvaknu si na padesát a připadám si, jak když jsem ten debil já!!!! Největší kreténi na silnicích jasně vedou obchodáci v combi octaviích v TDI. Dostanou firemní auto a všichni se poserte jedu jáááá

Nepřihlášený Rivit

Súhlasím s tvrdením, že po.. | 4.3.2013 16:08reagovat
avatar

Súhlasím s tvrdením, že policia mohla zakročiť ináč, ale jedno je isté vodič v ukradnutom voze urobil väčšiu chybu a to tú, že vôbec začal utekať.... je to zbabelé a sebecké kedže poškodil tým majetok poškodených. No... po bitke je každý Generál... :/

Nepřihlášený Bob

Dobrý den, připravujeme.. | 4.3.2013 16:18reagovat
avatar

Dobrý den,

připravujeme petici za zrušení dálničních passatů, myslíme si že mrtvých už bylo dost. Prosím podpořte nás.

http://www.facebook.com/pages/Jsme-pro-zru%C5%A1en%C3% AD-Kobry-11/498705920165916?fref=ts

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený vilik

Reakce na: Mne by zajimalo, kolik cla.. | 4.3.2013 16:20reagovat
avatar

Nechapu co pořad mate,jel v autě po pul flašce vodky,nadměrnou rychlostí,auto bylo nahlášeno kradené,nereagoval na nic v jeho věku nemá co dělat za volantem ŘP je snad od 18 let.Policie jednala jak měla bohužel mladého života,co by jste psali kdyby sejmul rodinu s několika jejich potomky nebo školní výlet.Potom by bylo co dělala naše policie.A co rodiče nemaj taky vynu na výchově když jejich ratolest dělá tyhle kraviny?

Nepřihlášený Bob

Dobrý den, připravujem.. | 4.3.2013 16:22reagovat
avatar

Dobrý den,

připravujeme petici za zrušení dálničních passatů, myslíme si že mrtvých už bylo dost. Prosím podpořte nás.

http://www.facebook.com/pages/Jsme-pro-zru%C5%A1en%C3% AD-Kobry-11/498705920165916?fref=ts

Nepřihlášený Bob

facebook - Jsme pro zrušen.. | 4.3.2013 16:24reagovat
avatar

facebook - Jsme pro zrušení Kobry 11

díky

Nepřihlášený Tom

Reakce na: Dobrý den, připravujeme.. | 4.3.2013 16:37reagovat
avatar

Vole!!!

Uvědom si, že ty první passaty na sebe vydělali již během jednoho roku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To o něčem svědčí, jak to u nás vypadá na silnicích !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Takových vozů v civilu je právě málo, protože jezdí všichni, jako prasata a serou na plné, stopky, rychlostní omezení na všechno i želez. přejezdy. To stačí normální fábie v civilu bez polepů a kameru na palubovku a radar, aby taková prasata přestala na českých silnicích jezdit !!!

Všechny na měsíc do lochu papíry na 5 let a flastr 100 000 kč a on by si to každý kurva rozmyslel se takhle chovat.

Nevíš co meleš! Uvědom si, jak se množí provoz a nehod je stejně nebo méně.

Dobře umrtí motorkáře to ho taky odsoudili toho fízla, že udělal chybu.Má řidičák, jako všichni.Ale kolik kreténů ta auta oflastrovala a zastavila!!!

Nepřihlášený omg

To vypadá, že pan autor čl.. | 4.3.2013 17:04reagovat
avatar

To vypadá, že pan autor článku na místě byl, pachatele dobře znal a snad s ním i seděl v autě. Jak můžete vědět, co se mu honilo hlavou? Co když chtěl spáchat sebevraždu a naboural schválně??? To už jste trošku nedomyslel... Třeba na youtube si podle jeho videí můžete udělat obrázek, v jakém psychickém stavu se nacházel a možná tohle už delší dobu plánoval...

Nepřihlášený omg

Tahle diskuze to je teda s.. | 4.3.2013 17:09reagovat
avatar

Tahle diskuze to je teda síla. Tady jste buď totální bezmozci a nebo psychologové toho kluka, že všichni víte, jak by se choval, kdyby ho policajti nezačali honit...

Nepřihlášený

Naprosto souhlasím se zása.. | 4.3.2013 17:20reagovat
avatar

Naprosto souhlasím se zásahem Policie. Pokud někdo nechce doržovat zákony , musí počítat s následky. Bylo mu 17? A co? Ukradl auto, on narážel do ostatních, on svým nezákonným chováním vše způsobil. Tak zaplatil. Nechutná štvanice na Policii. Ale to se určite někomu hodí,

Nepřihlášený vana

Autor je určitě z těch, kt.. | 4.3.2013 18:13reagovat
avatar

Autor je určitě z těch, kteří jsou tak mohutně civilizovaní, že si určitě dobrovolně domů nastěhoval rodinku cigánů. Kocába na tebe.

Na hrubý pytel hrubá záplata.

Kdyby ten frajírek o kilometr dál sejmul mladou rodinu ve staré škodovce, za to by taky mohla policie? Frajer si holt spletl dálnici s NFS a naštěstí za to zaplatil sám, na rozdíl od nevinných děcek v paneláku ve Frenštátě. S takovýma nemůžu mít soucit, naopak jsem rád, že už nebudou ohrožovat ostatní.

Nepřihlášený Hovnik

Zabití motorkáře kvůli otáče.. | 4.3.2013 18:18reagovat
avatar

Zabití motorkáře kvůli otáčení za změřeným 63kmh. Kulka prolítne sedadlem spolujezdce kolemjedoucího auta při stíhání zloděje 300 tis. a teď mrtvý pachatel ,přizabitý nevinný,zničená auta,zastavená dálnice.... Co bude dál????

Nepřihlášený Milan

V prvé řadě neměl co dělat.. | 4.3.2013 19:52reagovat
avatar

V prvé řadě neměl co dělat za volantem... prostě se mu to vymstilo... Policajti jsou sice *** , ale on si za to může sám...

PS. moc pěkný článek pane 'autore',příště zkuste víc přemýšlet ;)

Nepřihlášený Jirka

Koukám, že tento web má něj.. | 4.3.2013 20:39reagovat
avatar

Koukám, že tento web má nějaký problémy s policií. Ať napíše autor článku jak by situaci řešil. Pokud má nápad, ať poradí policii ČR. Chtěl bych vidět ty komenty kdyby zapříčinil nehodu a havaroval díky němu autobus plný dětí. Co by tu každej chytrák psal... Policie o něm věděla jen přihlížela... atd atd. Těmito články se tento web pasuje na propadák!

Nepřihlášený Jaryn Blaž

Takže policie bude jen při.. | 4.3.2013 21:30reagovat
avatar

Takže policie bude jen přihlížet jak se porušují předpisy a krade aby se chudáčkové náhodou nevyplašili a neublížili si. Nebyl by to výsměch těm slušným co zákony dodržují a nekradou. Dle mne každý normální člověk když vidí majáky policie která se jej snaží zastavit, zastaví. Tento mladíček si o svém osudu rozhodl sám.

Nepřihlášený mmm

Reakce na: No tenhle článek je trochu.. | 4.3.2013 21:39reagovat
avatar

Mladík měl možnost milionkrát zastavit na výzvu policie.. Mladík neměl ve skutečnosti za volantem co dělat.. Pokud by způsobil dopravní nehodu od, odsoudili by policii za nečinnost.. Mohl zastavit za kolonou, nezastavil.. Dnešní video dokazuje to, že se choval na dálnici jako agresivní blázen.. Zamyslete se lidé nad tím, že policie by určitě ráda použila prostředky k zastavení vozu... Ale jaké?

Nepřihlášený Pavel

05.03.2013: Podle mého.. | 5.3.2013 00:46reagovat
avatar

05.03.2013:

Podle mého to je chyba policie, hodit ho na dálnici a řítit se 200km/h je nesmysl a jsou jiné možnosti auto odstavit (např.odklonění provozu dálnice, uzavření. Zbytečně riskovali zdraví a životy dalších lidí na dálnici !!!

A to že inspekce řekne to je ok, je opět divné. A my jak stádo krav mlčíme a nic.... Co ná vyburcuje?

Pavel

Nepřihlášený Martin

Autorovi clanku: preco pla.. | 5.3.2013 04:55reagovat
avatar

Autorovi clanku: preco placete nad rozlatym mliekom? Preco ste sa neozvali skor proti zakonom, ktore tu existuju? Policajti plnia to, na com sa spolocnost dohodla, hoci to moze byt aj kravina. ...na druhej strane na vec moze byt aj opacny nazor. Co ak by ten chalan niekoho pri svojej jazde zabil? Co je to za vychovu, ze si niekto zoberie bez dovolenia nieco, co mu nepatri. Co je to za vychovu, ze niekto porusuje zakony a hazarduje so svojim, ale i inymi zivotami. Mal 17 rokov. Od 14-15 byva trestna zodpovednost. Bohuzial ho asi rodicia a spolocnost zodpovednosti nenaucili. Nasu spolocnost nezaujima ludsky zivot. Ani jeho rodicov nezaujimal zivot ich syna. Iba povrchne. Pozrime sa realite do oci a zacnime vychovavat vlastne deti ...aby sme sa aj my jedneho dna nezobudili a nepozerali sa na spravy ako zomiera nase dieta. Kolko prikladov potrebujeme? ...asi by sme mali zacat postupne, odseknut prst za prvu kradez a celu ruku za druhu, aby sme sa jedneho dna necudovali, ze spravime chybu, ktora nas bude stat zivot

Nepřihlášený ivan

Reakce na: máte pravdu, to "mohl" nen.. | 5.3.2013 08:46reagovat
avatar

Jseš blbá ovce. Kdybys používal SVŮJ mozek tak si snadno rozhodneš zda raději,

1/ aby kolem tebe projel někdo dvoustovkou nebo 2/ abys dělal zataras svým vlastním tělem.

Dvoustovkou mě někdo předjede skoro vždy a žiju, ale zataras jsem ještě nedělal. Ovšem, když přeci všichni z Novy ví, že to byl zfetovaný, ožralý a znásilňující ... Jenže ona Nova lže, ten kluk dojel z Prahy do Výškova, tam se otočil a jel zpět - BEZ NEHODY, bez přejetých miminek, bez znásilněných veverek. K nehodě došlo, až když zasáhla policie. A brala si vzor z TERORISTů, použila lidský štít - CIVILISTY !!!

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Tomek

Reakce na: Jseš blbá ovce. Kdybys pou.. | 5.3.2013 09:05reagovat
avatar

tobě vole přijde normální ujíždět policii a dělat riskantní manévry ? Mě ne. Vám nervákům ale zjevně jo. A pokud chceš vyšilovat, tzak už radši nic nepiš.

Nepřihlášený Tomas

autor: "Nemám nejmenších p.. | 5.3.2013 10:48reagovat
avatar

autor: "Nemám nejmenších pochyb o tom, že policie včera naprosto selhala..."

ja zas nemam pochyb, ze rozum autora naprosto selhal rozum autora clanku.

Nepřihlášený M

Reakce na: Milá ovce, mohl? mohl? Moh.. | 5.3.2013 15:49reagovat
avatar

Jo tady je někdo vysazen na pčr co ? Když ho nezastaví ani zataras tak to musel být pěkný debil ! Jak víte kolik prostředků použili ?

Nejlepší je komentovat něco o čem nemáte ani páru. Tak se radši běžte zpátky koukat na Kobru 11.

jajat

Reakce na: Pokud vim, tak se zastavil.. | 5.3.2013 21:46reagovat
avatar

Tak tohle je opravdu moc? A co si vážený pane představujete, aby policie udělala s takovým floutkem, který nemá respekt před zákonem. Má snad po každých 10 km stát s transparentem a prosit mladíka, aby zastavil? Já osobně bych mu prostřílela gumy a měl po jízdě. Proč nezastavil na výzvu policie, aby tak učinil...vždyť to mohlo skončit tak jak řikáte, dostal by pár facek od táty, možná domácí vězení a zákaz počítače a tatínek tučnou pokutu. Proč si tohle především neuvědomil mladík, který jel tak závratnou rychlostí po dálnici, muselo mu být naprosto jasné, že to nemůže dapodnout dobře. Navíc si dobře pamatuji, že D1 už jednou takovou akci zažila, zfetovaného maldíka,který narážel do aut, a když ho zastavila kolona aut, tak ještě ohrožoval řidiče ve stojících autech a to ho nemusela ani honit policie. Všichni bychom si měli uvědomit, že policie je tady proto,aby určitým způsobem, který ji dává zákon usměrňovala pravidla a zákony v této zemi, to že jsou tady lidi, kteří nechtějí respektovat polici, neznamená, že policie je odpovědná za jejich činy!!!!! A pane Krafte, troufám si říct, že zrovna vy jste ten typ člověka, který policii určitě nerespektuje, ale jakmile by Vám někdo ubližoval, tak by jste se oháněl, že policie nepostupuje dost důsledně....

Nepřihlášený Slava

Pan redaktor ma pravdu. Po.. | 5.3.2013 23:03reagovat
avatar

Pan redaktor ma pravdu. Policie jiste mohla najit jiny zpusob jak toho kluka zastavit. Taky se uz nikde nepise co bylo duvodem ke snaze zastavit ho? Namatkova kontrola?To asi tezko. Snad ze auto pujcene od taty bylo nahlaseno jako kradene?A nebo rychlost..?

Nepřihlášený Zdeněk

Tak zaprve pokud někomu je.. | 6.3.2013 00:04reagovat
avatar

Tak zaprve pokud někomu je 17 nemá za volantem co dělat, i kdyby to byl král silnic máme nějaký předpisy, když je pokakanej, aby policie nezabavila auto, který potajmu zbalil otcovi a pak ujíždí 200km/h, a protože nemá školu smyku tak to pošle do prvního auta který potká, nezaslouží si nic jinýho než umřít. Všichni takový ať je jim 15 nebo 50. Přesně kvůli takovým lidem jsou nehody... kdo za to prvopůvodně může policie nebo on kterej za volantem neměl vůbec co dělat ? zranil dalších x lidí a sám umřel, žádná ztráta, akorát nevim jak se omluvěj těm zraněnejm...

Nepřihlášený mm

nezlobte se , ale když ho.. | 6.3.2013 08:10reagovat
avatar

nezlobte se , ale když ho pořád všichni omlouváte bylo mu 17,podle dalších ohlasů byl i opilý to řekl kamarád na fcb a to že zrovna dojel nějakou kolonu za to policie nemůže a zastavit auto v rychlosti 200km/h není jen tak.Kdyby ho chtěli zastavit tak i tak bude policie špatná, protože by stejně v této rychlosti zemřel tak koho obviňujete na vině je on a né policie

Nepřihlášený Slava2

Byl to hajzl a já i další.. | 6.3.2013 10:09reagovat
avatar

Byl to hajzl a já i další hrdí češi se znovu radi staneme zatarasem a živým štítem pro takové hajzly mladé. Rád obětuji život svůj, manželky i dětí. Až PČR řekne tvořte zataras, tak přivezu i babičku. Protože takové mladé hajzly je třeba za každou cenu zastavit.

A jsem rád, že je nás tu hodně co rádí položime své životy pro správnou věc (a i pár cizích životu ..)

Nepřihlášený Boldrick

Prej počkat až sám zastav.. | 6.3.2013 10:44reagovat
avatar

Prej počkat až sám zastaví, že jednou musí, a pak mu dát výchovnou facku... Že při cestě ohrožoval ostatní účastníky provozu na životě, to se taky bere jako klukovina - to bude skryto pod tou věcou více méně bezpečně. Vždyť vrazi a krimiálnící jsou vlastně taky jen přerostlé děti, které zaslouží pochopení. Něco je k hrůzným činům dohnat muselo. Nejlíp, kdyby policie pachatelům rozdávala černé puntíky a těm hodným lízátka. Třeba by vymziela kriminalita a rovněž věčné domáhání se práv těch, kteří neustále narušují práva druhých...

Nepřihlášený pepper

Mozna kdyby ho nehonili a.. | 6.3.2013 17:38reagovat
avatar

Mozna kdyby ho nehonili a motal se po meste tak mohl nadelat daleko vetsi paseku, zkoncilo to jeste relativne dobre. Vsechny auta naboural on, ne policie takze skodu holt budou muset zaplatit jeho rodice, pojistovna za to neda ani korunu. Kdyz nekdo lita 200 po dalnici a neumi ridit tak to ani jinak dopadnout nemohlo, dostal co chtel, moznost zastavit mel.

Nepřihlášený honziss

Ze to chlapec posral je as.. | 6.3.2013 18:00reagovat
avatar

Ze to chlapec posral je asi jasny a nikdo s tim neudela. Ale to ze PCR takhle posere zasah, po tom by se jit melo, neplatim sakra dane aby si ze me PCR nekde stavela zataras!

Nepřihlášený Rcc

Podle reakcí je vidět, že.. | 6.3.2013 21:30reagovat
avatar

Podle reakcí je vidět, že tu jsou lidé připraveni žít v policejním statě. Předpokládám, že budete takto chytří až třeba vaše díťe udělá nějakou pitomost a policie ho svým chováním zabije. Doufám, že vy i v tomto přípaďě řeknete, dobře mu tak. Autor článku má pravdu, a tyhle reakce jsou opravdu smutné.

Nepřihlášený Ondra

Autore. Tobě dobře hrabe... | 7.3.2013 12:17reagovat
avatar

Autore. Tobě dobře hrabe. :)

Dejme tomu, že by ho policie nechala ujet a on po třeba 20km narazil na kolonu, smetl by tam 4 auta a zabil 4 rodiny i s dětmi. Pak by to byla čí chyba? Opět policie, protože neudělala vše pro jeho zastavení.

Sorry, ale jednoznačně chyba kluka, co udělal životní chybu. Doslova a do písmene.

Nepřihlášený el.tigre

Nevím kdo je autor článku,.. | 7.3.2013 12:24reagovat
avatar

Nevím kdo je autor článku, co dělá, co ví, z jakého titulu daný zásah kritizuje. Z textu nevyčtu, že by dotyčný u zásahu byl. Každá situace má nějaký vývoj. Když je po všem, najde se spousta lidí, kteří "ví" jak to mělo být jinak. Zvlášť v ČR. Pane autore, já si myslím, že 17 letý mladík bez řidičáku v silném autě je ohrožením bezpečnosti pro ostatní účastníky silničního provozu. Bylo třeba ho zastavit dřív než někoho zabije. Co byste tu asi psal kdyby policie dotyčného nestíhala, jen sledovala a on by někde zabil třeba rodinu s dětmi. Odhaduji, že byste se tu rozčiloval kvůli nečinnosti PČR, a že pro to daně neplatíte. Osobně nevím proč by měli policisté v dálniční hlídce v konkrétním případě předpokládat, že když řidiče vyzvou k zastavení, on to neudělá. To není policejní stát, to je předpoklad normální reakce zdravého člověka. Pokud následně začal ujíždět bylo zřejmě pozdě. Rozjel se scénář. Bylo jen otázkou času kdy to někam narve. Je jedno jestli kolona byla způsobená omezením dopravy policií nebo by vznikla sama od sebe. Jsou věci, které s nejlepšími úmysly spustíte a ony dopadnou strašně. V tomhle případě bohužel zabil, ale naštěstí jen sebe. Nebyl jsem u toho, mám informace jen z tisku a došel jsem k takovému závěru. Pokud vycházíte taktéž jen z tisku je to jen Vaše interpretace. Spíše mne zaráží, že je takový článek na těchto stránkách.

Honza M.

Nepřihlášený kabyd14

Reakce na: Kdyby ho nechala jet a ten.. | 7.3.2013 19:57reagovat
avatar

Přesně policie dělala svoji praci :PByl to blazen...

Nepřihlášený Laxu

tenhle článek psal opravdo.. | 7.3.2013 20:07reagovat
avatar

tenhle článek psal opravdovej kretén... Sedni si za volant idiote a zkus donutit zastavit psychpata ...

Nepřihlášený luboš žaloudek

koukám že je to tady samej.. | 7.3.2013 23:03reagovat
avatar

koukám že je to tady samej uvědomělej šofér =D ... promiňte ale řekněte mi JAK adekvátně podle vás zastavíte ujíždějící auto když je řidič naprostej kretén a na výzvy nereaguje? nebo se na to měli prostě vy*rat a nechat ho jet dál ? nebo co měli podle vás teda dělat? jinak autor očividně taky dobře vypatláno asi =D.... všichni tady kritizujete fízly ale proč.. představte si v takový situaci sebe jak by ste to řešili ... ne nejsem policajt a taky je nesnášim jen je mi z podobných článků poněkud "blivno" nechápu jak můžete takhle jednoduše jejich postup odsoudit když ste tam ani nebyli...

Nepřihlášený Casial

Tohle byl typický adept na.. | 8.3.2013 19:19reagovat
avatar

Tohle byl typický adept na Darwinovu cenu. Možná ji i dostane, když ho někdo nominuje. Honit se po dálnici s policajtama, to holt může skončit nataženýma bačkorama, s tím se dá počítat. Jako že proti policii mám tisíc a jednu výtku, tak nad tímhle nehnu brvou.

Nepřihlášený tedybeer

souhlasím..aspoň něco prav.. | 8.3.2013 19:43reagovat
avatar

souhlasím..aspoň něco pravdivého -_-

Nepřihlášený katayama

No oni ani promenadovat se.. | 8.3.2013 19:50reagovat
avatar

No oni ani promenadovat se po D1 v kradenem aute tam a zpet neni moc chytry napad. Kdybych se chtel projet, tak bych si spise vybral technickou okresku nez jednotvarnou, nudnou, preplnenou, rozbitou D1, kde je velka pravdepodobnost, ze potkam policajty...

Nepřihlášený ufun

Jediné co neschvaluji na z.. | 8.3.2013 23:17reagovat
avatar

Jediné co neschvaluji na zásahu policie, je použití civilních vozidel a nedostatečné zabezpečí místa zátarasu, aby nebyl zraněn někdo nevinný!!! Jinak si položte otázku proč syn ukradne tátovi auto a jde se jen tak projet? Neměli mu ještě náhodou vyklidit celou dálnici, aby si kluk mohl v klidu zařídit ve vysoké rychlosti? Další otázka: proč se ten kluk bál zastavit napadlo to někoho? A nebo si snad myslel, že to je jako hry na pc, kde se nic nestane a v pohodě ujede polici?

Nepřihlášený miras

Líbí se mi jak tu hodně li.. | 8.3.2013 23:54reagovat
avatar

Líbí se mi jak tu hodně lidí obhajuje toho kluka, že než viděl policii tak jel bez problémů...jak víte, že by za dalších 100 km nezpůsobil dopravní nehodu kde by někoho zabil? To by jste ho asi neobhajovali co? Neměli mu vyklidit náhodou celou dálnici a dávat to ještě v přímém přenosu na TV, aby si i ostatní 17 letí kluci mysleli, že když ukradnou auto tátovi tak se můžou v klidu projíždět po dálnici a policie jim udělá doprovod jako nějaké VIP osobnosti!!!! Že ten kluk nesklopil ocas mezi nohy a nezastavil na výzvu policie, bylo jen jeho rozhodnutí!!!

K tomu zátarasu měla policie použít svá auta a hlavně ochránit nezúčastněné řidiče!!! To byla a je jejich jediná chyba!!

Ale já tam nebyl tak nemůžu soudit jejich počínání

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Krocan

Měli ho sejmout. dokud se.. | 9.3.2013 10:18reagovat
avatar

Měli ho sejmout. dokud se tu bude xindl prohánět po silnicích a policie bude přihlížet, pořádek tu nebude. Než aby vzal někoho s sebou, měli střílet.

Nepřihlášený Janek

Reakce na: Líbí se mi jak tu hodně li.. | 9.3.2013 14:23reagovat
avatar

někteří lidi nemusí policii už z toho principu, že si dovoluje omezovat jejich závodní ambice a "nespravedlivě" trestá přestupky, které podle nich ani nejsou přestupky, protože oni na to mají jiný názor, který rádi vyjadřují nejen v diskuzích, ale i na silnici vybrždováním a dalšími "legitimními" způsoby ....

Nepřihlášený alfi

Reakce na: Naprosto souhlasím s autor.. | 9.3.2013 14:56reagovat
avatar

nezabili ho policajti, zabil se sám. Všichni tu řešíte co měli a neměli dělat policajti (po bitvě každý generál), ale nikdo tu neřeší, co měl nebo neměl dělat on. Nezlobte se na mě, ale když policajt přikáže zastav, tak by měl zastavit, všechno ostatní, pokud tak neudělá, je už jeho volba a jeho boj. V jiné zemi by ho rozstříleli na kaši už po tom prvním nezastavení. Obhajujete grázla.

Nepřihlášený Roman

Policie to udělala správn.. | 9.3.2013 18:19reagovat
avatar

Policie to udělala správně a když se zabil tak je to jen dobře aspoň bude na silnicích o jednoho magora méně. Hlavně že nezemřeli neviní třeba příbuzní někoho z vás to by jste reagovali asi trochu jinak co?

Nepřihlášený Cahir

A stokrát ne. Na vině je ři.. | 10.3.2013 16:16reagovat
avatar

A stokrát ne. Na vině je řidič, který auto řídil. On je ten, který porušil zákony a používal auto jako zbraň a ohrožoval okolí. Pokud vím, tak policie do žádného auta nenarazila. Násilník a sebevrah, který neměl slušné vychování. Na vině by tedy měli být i jeho rodiče. I oni by měli nést určitou odpovědnost, protože mladík nebyl plnoletý. Ale to ne. To je mnohem snažší to zkoušet házet na policii, která buď práci samozžejmě nedělá a když ano, tak blbě. Ale rodiče ani ten chudák mladík za nic přece nemůžou. Tohle je právě ten úpadek morálky, který táhne západní společnost ke dnu. Lidé vzpamatujte se. Tohle je cesta do záhuby.

Nepřihlášený martin

podle meho nazoru policie.. | 11.3.2013 13:26reagovat
avatar

podle meho nazoru policie udělal nejlip to že nějakej 17 letej blbeček není schopnej i když vidi že je v pr.. usoudit že by měl zastavit tak je to naprostý hnup ale narod z něj dělá strašnýho chudáčka že mu bylo 17 a ze police udělal zateras v USA by jeste na něj stříleli.

Nepřihlášený Ian

San Andreas? Chudák, dojel.. | 13.3.2013 13:22reagovat
avatar

San Andreas? Chudák, dojel si pro poslední level a měl Game over.Restart se nekonal.

Nepřihlášený Michaela

Reakce na: Naprostý souhlas, nechápu,.. | 13.3.2013 20:00reagovat
avatar

Policie si myslí,že je na západě a kdo neudělal v 17 letech žádnou chybu ,at hodí kamenem.Jeho táta,když zavolal na toho chlapce policii tak určitě nečekal,že mu jej dovezou v černém pytli.Všichni co tady píšete a jste spokojení,že ten klučina zemřel nevěřím,že můžete být něčí mámou nebo tátou.

Nepřihlášený

Autoroj toho článku jednou.. | 14.3.2013 09:18reagovat
avatar

Autoroj toho článku jednou přeju a opravdu ze srdce, aby se on nebo jeho blízcí měli tu čest setkat na dálnici s tímto tipem zmrdů :) děkuji bohu že policie nepřestala honit zmrda... Jel jsem o 30 km před nimi... a teď do mě písálci a autore :D škoda že nemůžete stát předemnou... to vím že by ste byli malý jak červíci :D

Nepřihlášený

Reakce na: Naprostý souhlas, nechápu,.. | 14.3.2013 09:19reagovat
avatar

jsi primitiv...do háje stebou

Nepřihlášený Orel

Policie jednala naprosto s.. | 17.3.2013 23:00reagovat
avatar

Policie jednala naprosto správně. A co se týče toho že to mohl být jednou něčí táta to je sice hezký..ale taky to kvůli tomu že si myslel že je superman, mohl napálit do auta s nějakou rodinou...Dobře mu tak..Každému takovému kokotovi bych přál jako naposled vidět zadek naložené Tatry s pískem......

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený beda

Reakce na: Policie jednala naprosto s.. | 19.3.2013 12:14reagovat
avatar

tak až zase bude policie tak správně jednat doufám, že poslední co ten "kokot" uvidí bude zadek TVOJEHO auta, kde budeš mít na zadních sedadlech děti nebo rodiče nebo přátele .......

podívej se na tu fotku oktavie co do ní napálil a zkus se zamyslit jestli je to nejlepší způsob jak zastavit auto

Nepřihlášený el.tigre

Reakce na: Autor má jasno. Všechno ví,.. | 22.3.2013 09:12reagovat
avatar

"doufám, že poslední co ten "kokot" uvidí bude zadek TVOJEHO auta, kde budeš mít na zadních sedadlech děti nebo rodiče nebo přátele". Prej a bude Ti prano.

vis "bedo", to se muze stat. Nebude to chyba policie, ale toho "kokota". I policie dela chyby. Jsou to jen lide. Ale nemyslim si, ze tohle byl ten pripad na ktery bys mohl takhle ukazovat.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený čert

Reakce na: Naprostý souhlas, nechápu,.. | 22.3.2013 21:52reagovat
avatar

je to špatný,že přišel o život,ale nikdo ho do toho nenutil a v pořádku to neni,ale jak ho asi mají zastavit,když dostával výzvu k zastavení a málem zabil někoho jinýho a oni takovýho nechají volně jezdit a když někoho úpotom zraní tak bude zle

Nepřihlášený beda

Reakce na: "doufám, že poslední co te.. | 23.3.2013 21:44reagovat
avatar

policie ho nebyla schopná zastavit, to jsou teda profíci super vyškolení řidiči nezvládnou dostat ze silnice 17 ti letýho smrada bez papírů, tak ho ženou s majákama 100 km a nenapadne je nic lepšího než vytvořit zátaras z civilních aut. co asi mysleli že se stane?

za 20minut nedokázali vymyslet nic, než to, že pro lidi co nic neudělali uspořádaj takovou policejní odrůdu ruské rulety.

toto je opravdu případ, kdy se policie projevila jako banda neschopnejch amatérů

Nepřihlášený Delphin

Co říkáte na tohle: http:.. | 25.3.2013 21:28reagovat
avatar

Co říkáte na tohle:

http://zpravy.idnes.cz/svedectvi-karla-kanky-o-zasah u-policie-na-dalnici-d1-f8t-/krimi.aspx?c=A130319_175858_kri mi_cen

To by mě zajímalo, jestli to GIBS zase odloží, nebo si už tentokrát netroufnou.

Nepřihlášený valdert

Tím, že sám riskoval a nak.. | 14.4.2013 00:16reagovat
avatar

Tím, že sám riskoval a nakonec se zabil, v tom problém nevidím. Problém je způsob jak celá akce skončila. Ohrozit tolik životů nezúčastněných tímto případem je celkové selhání přístupu pomáhat a chránit. Je zásadní, že policisté neumějí a nechtějí používat pásy jako jinde v cizině. Vozy nemají zkonstruované jako jejich kolegové v USA a dělají podobné vylomeniny. Kolikráte jsem diskutoval toto s řadovými policisty a sami přiznávají, že kvůli papírům a dalším okolnostem je lepší použít služební vůz, než vytvářet zátarasy pásy a podobnými prostředky. Na jižní spojce na začátek zátarasu při šťárách postaví služební vůz. A jde o běžné prohlídky. Tady použili spoluobčany a jednoho málem nechali zabít. Já bych je zažaloval za obecné ohrožení. Totálně nepovedená, neprofesionální akce.

Nepřihlášený rasto

policia mala hlavne chrani.. | 11.2.2015 11:00reagovat
avatar

policia mala hlavne chranit ostatnych ucastnikov premavky co neurobila = zlyhanie

Nepřihlášený ...

Srovnávat to se sušenkou j.. | 4.8.2015 19:51reagovat
avatar

Srovnávat to se sušenkou je trochu zcestné. Srovnával bych to spíš s ukradením pistole a nábojů v gunshopu. I u té nemusí být hlavní účel krádeže zabíjení, ale neopatrným zacházení k tomu může velmi snadno dojít.

Policie musí zajistit bezpečnost okolí. Že naše policie není v dopravě schopná hbitě eliminovat nebezpečí je problém výcviku a neochoty pro zákrok obětovat vlastní modrožlutou Ochcávku a riskovat pár modřin.

Nepřihlášený Kocik

Autor clanku radsi bez kom.. | 10.10.2015 05:05reagovat
avatar

Autor clanku radsi bez komentare. Zase chytrej co pise od stolu nekde na PC. V jste tam snad byl? Takze vlastne za to vsechno muze Policie za to ze ujizdel a dokonce si Policie dovolila rodice pronasledovat. Ridic svoji jizdou ohrozoval ostatni na zivote a na zdravi a v takovym pripade si myslim ze je v poradku tak jak konala Policie. Dal uz se vyjadrovat snad ani nebudu

Nepřihlášený Mika

Člověk ujíždějící před ruk.. | 13.5.2017 00:33reagovat
avatar

Člověk ujíždějící před rukou i autem zákona se zcela dobrovolně rozhodl, že jsou mu zcela lhostejné životy ostatních účastníků silničního provozu. Když si neváží životů ostatních lidi, tak se nezaslouží ten svůj. Každý mentál, který tady protestuje, ať si představí, že mu tenhle gangster cestou zabil jeho dítě/partnera/rodiče/nebo známého. Teď je po něm, a svět je o něco lepší.

Nepřihlášený Mike2051

Je hezký vidět jak tady ka.. | 13.5.2017 14:11reagovat
avatar

Je hezký vidět jak tady každý idiot píše, že ohrožoval ostatní. Pokud by jsi o tom něco zjistili, tak vědí, že dokud ho nezačala honit Amatérská Policie ČR, tak jel normálně a nikoho neohrožoval. Bohužel jsme evidentně národ stupidních ignorantů...

Nepřihlášený zdendys

Je zajímavé číst zde různé.. | 26.12.2017 10:57reagovat
avatar

Je zajímavé číst zde různé názory ..... ano onen chlapec udělal klukovinu za kterou bohužel draze zaplatil , a při tom mohl dostat jenom nějakou pokutu - podle toho jak by se choval , a bylo by vystaráno , ale bohužel pro něj si vybral špatnou verzi !!

Podívejme se na to jinak : když už tedy udělal tuto klukovinu - proč hlídce nezastavil , když neměl co dělat za volantem !!! Proč se k tomu nepostavil čelem jako chlap !!! Pokud vím tak všichni musíme zastavit na výzvu Policie !!!

Byly by vaše reakce stejné kdyby při pouhé jízdě, kdy ho ještě nehonila Policie naboural do někoho z vás a způsobil vám , nebo vašim blízkým těžké zranění , nebo dokonce smrt ?????? To by asi potom člověk četl : kde byla Policie , proč nějak nezakročila,co dělají pro to aby se takové věci neudály , kde je prevence , hlavně že pomáhaj a chráněj atd...

Je to to samé jako u zdrogovaných a opilých řidičů, nebo u těch co vědomě porušují zákaz řízení - svým jednáním a chováním ohrožují nás ostatní řidiče , kteří usedáme takřka denně za volant a také se chceme každý den vrátit domů ke svým blízkým a to bez jakékoliv újmy na zdraví !!!!!

Nepřihlášený Zdeněk

Policie jednala podle záko.. | 28.12.2017 19:51reagovat
avatar

Policie jednala podle zákona. V danou chvíli mladík nereagoval na pokyn policie " zastav vozidlo" a jel dál. Policisté nemohli ani tušit kdo řídí vozidlo jestli nějaký grázl na drogách, nebo kluk co si nedokáže v danou chvíli představit kam může jeho jednání vézt.

Kdyby půjčeným autem od taťky zabil někoho jiného z poškozených vozů asi by váš článek byl napsán trochu jinak....

Nepřihlášený Pavel

Reakce na: Jsi opravdu idiot, kdyby h.. | 29.12.2017 09:31reagovat
avatar

Takže pokud mě policie vyprovokuje, tím že mě chce kontrolovat, pak můžu dělat vše možné (jízda na červenou, nerespektovat značení, atd. a policiesi má počkat až někoho zramuju nebo až se sám přihlásím.

Závěr: policie má nechat boží mlýny, ať si melou podle svého?

Nepřihlášený Pavel

Reakce na: podobny diskuze maji jedno.. | 29.12.2017 09:42reagovat
avatar

Být vámi, tak se jen tak lehce nepřiznám.

Nepřihlášený Láďa

Hrozný komentáře..normální.. | 29.12.2017 11:32reagovat
avatar

Hrozný komentáře..normální člověk zastaví a vyžere si trest. Ale takový, který si myslí, že umí řídit, když mu ještě teče mlíko po bradě a nezastaví???? A vůbec že seděl za volantem v provozu kde neměl co dělat??? Nechápu co se tu řeší, mohl si za to sám

Nepřihlášený Robert

Reakce na: Je smutne, ze uz ma pristu.. | 29.12.2017 17:24reagovat
avatar

To píšeš o sebe? Tak súhlasím.

Nepřihlášený ondřej

Toho idiota, kdo psal tenh.. | 29.12.2017 17:25reagovat
avatar

Toho idiota, kdo psal tenhle článek by měli nakopnout do prdele a vyhodit.

Policie by naopak měla mít mnohem větší pravomoci k ochraně lidí kteří si to zaslouží.

Upřímnou soustrast rodině , ale ten kluk si za to mohl sám .. kdyby kdykoli zastavil , tak by vpodstatě jako nezletilý nedostal nijak významný trest (max podmínku).. Kolikrát už se mluvili o tolika řidičích , jak ujížděli před policií pod vlivem alkoholu a drog a svou bezohlednou jízdou zavinili x nehod s dobrým, špatným nebo tragickým koncem.

Kdyby to bylo na mě, tak by měla policie střílet na pneumatiky v lokalitách kdě hrozí min šance ohrožení okolí (né řidiče) , samozřejmě po opakovaném pokusu o zastavení dotyčného řidiče bezpečnou cestou.

S tragickým koncem by měl počítat každý bezohledný řidič , který chce ohrožovat okolí nebo si honit ego a kašlat na zákony či policii!

Opravdu je mi líto rodiny postiženého v tomto případu , ale budžš to poučením pro ostatní hazardéry. Snad se takových případů bude opakovat min a ostatní dostanou rozum.

PS: by mě zajímalo jak by redaktor reagoval , kdyby dotyčný 17.letý kluk sejmul například nevinnou rodinu a při nehodě zabil například rodiče ... Rozhodně stojím za policií, doufejme že se z tohoto a podobných případů jednou lidé poučí.. a přestanou věřit kravinám z akčních filmů.

Nepřihlášený Josef Novák

Reakce na: Konečně inteligentní komen.. | 29.12.2017 19:50reagovat
avatar

Ty chytráku, moc by mne zajímal tvůj "názor", kdyby tenhle idiot za volantem vjel na chodník a zabil tam tvoji ženu, nebo tvoje dítě !!!!

Zákony jsou proto, aby se DODRŽOVALY, což je ovšem v tomhle státě k smíchu, protože patří ke způsobu "myšlení" s jakoukoliv právní normou patřičně vydrbat .....

Nepřihlášený Jan

prosím Vás jak mohli polic.. | 29.12.2017 19:55reagovat
avatar

prosím Vás jak mohli policisti vědět že to řidí kluk?já osobně myslím že naše zkorumpovaná vláda dělá všechno pro to že dnešní mládež nemá žádný respekt k nikomu a ničemu a jak takového chlapečka v\chovali rodiče?jak mohli nechat kličky od auta ?oni vlastně zabily svého kluka

Nepřihlášený Peterson

U nas by po nom aj striela.. | 29.12.2017 21:30reagovat
avatar

U nas by po nom aj strielali.

Pred polrokom zastrelili nevinneho vzadu sediaceho 17 rocneho chlapca.

Len preto ze nahanali policajti auto a neriesili ci v nom niekto este iny sedi. Doslo k zastreleniu chlapca a nasledne vznikla panika v aute a este havarovali.

U nas pri tom vedeli o koho ide a zacali ho prenasledovat lebo vedeli ze ma zakaz soferovat. Stacilo ho pockat doma. Ale westernova nahanacka je zaujimavejsia pre psychopatickych fizlov.

U vas sa mozu vyhovorit ze nevedeli ci sa nejedna o masoveho vraha na uteku ...

Nepřihlášený v. lux

Dobrý večer, nevím kdo vše.. | 29.12.2017 22:56reagovat
avatar

Dobrý večer, nevím kdo všechno je příznivcem Policie ČR, ale docela by mne zajímalo jaká by byla reakce lidí z USA kdyby se tam přetřásal tento problém. U nás si všichni myslí že svoboda volnost a já nevím co všechno , znamená, že si mohu dělat co chci ? Bylo by zajímavé jak tento dotyčný "řidič" reagoval v Čechy opěvované Americe .

Nepřihlášený Jakiub

Taky musím souhlasit. To v.. | 30.12.2017 13:09reagovat
avatar

Taky musím souhlasit. To video už asi nenajdu, ale něco podobného se stalo asi v německu. Policisté v civilním passatu nahaneli motorkaře, který nijak neobtěžoval okolí ale bohužel pro něj nezastavil na pokyn. Snažil se jim na úzké cestě ujet a při tom začal ohrožovat sebe i okolí velice nebezpečnou jízdou až nevybral zatáčku a naboural. Člověk si řekne neměl ujizdet, to ale neznamená že ho ti policisté budou nahanet a nutit zrychlovat. Klidně mohl v te zatáčce být chodník a na něm pěší. Asi by to v novinách nebylo. Si myslím... s rozumem lidi..

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Doddass

autor je zaujatej, je to.. | 30.12.2017 13:57reagovat
avatar

autor je zaujatej, je to stejně myslící tvor jako ten blb, co se zabil.Haní postup policie jako sebestřednej laik, neschopnej pochopit jiné názory, než svoje.Vozidlo, odmítající zastavit a ujíždějící policii signalizuje cokoliv - drogy, alkohol v krvi, nebo ve vozidle, úmysl se zabít čelním střetem, únik hledané osoby, únos osoby - dítěte, krádež... cokoli...policie musí jednat HNED, od toho je ..na rozhodování má vteřiny....a po bitvě samozřejmě přijdou myslitelé jako zde autor, který o tom půl dne přemítá a zvrací rozumy....chvála bohu, že autor nemá snahu u těchto složek pracovat, bo by mu každej utekl, zatím co by dumal jak to udělat nejlíp...doporučuji autorovi shlédnou "Sully Zázrak na řece Hudsonů" nebo "Let (2012)" snad se tam pozná :-)

Nepřihlášený Xxx

Autor článku je normálndio.. | 31.12.2017 00:38reagovat
avatar

Autor článku je normálndiot

Nepřihlášený Gerosimo

Reakce na: Pokud vim, tak se zastavil.. | 31.12.2017 06:39reagovat
avatar

Moc koukaj na kobru11, jsou to už VIP a tlanci. V Americe jel do školy 8mi letej kluk autem rodičů, že ho nerozstříleli na řešeto? Mluví se o profesionalitě bezpečnostních složek, jsou poctiví policajti, kteří svou práci umí a tihle VIP jim kazí reputaci, ať se policie od těchto rádoby policajtů sama očistí, má na to vnitřní mechanismus. Jednak jsou placení z našich daní a kam se poděl etika? Označovaní autora článku někým... , nevím, co by říkal oponent, kdyby se jemu stala křivda po zákroku policie, to by mluvil jinak. Otče syna i auto vám vracíme, ale v jiném skupenství hmoty

Nepřihlášený Gerosimo

Reakce na: Pokud vim, tak se zastavil.. | 31.12.2017 07:10reagovat
avatar

...na zastavení máte 7 vteřin, 6 už uplynulo...

Nepřihlášený ivan

čumí na blbý německý seria.. | 31.12.2017 08:18reagovat
avatar

čumí na blbý německý serial a tak to dopadne

Nepřihlášený Gary

Dle mého názoru je autor m.. | 31.12.2017 08:55reagovat
avatar

Dle mého názoru je autor maličko mimo..A vlastně si odporuje...Ten 17 letej ... ohrožoval svým jednáním společnost (ostatní řidiče) proto muselo být jeho chování eliminovano za cenu několika aut...Toto jednání PČR je v pořádku..že řidič byl pod vlivem a nedokázal racionálně uvažovat...za to zaplatil..

Nepřihlášený Jiří Kocour

Reakce na: Naprostý souhlas, nechápu,.. | 31.12.2017 08:57reagovat
avatar

Od čeho má policie zastavovací pasy s hřeby?od toho aby je používali z dálnice nejde odbočit jenom na výjezdu.

Nepřihlášený Walter Kraft

Walter Kraft píše soustu S.. | 31.12.2017 12:48reagovat
avatar

Walter Kraft píše soustu SR.Č.K aby zvedl návštěvnost webu a evidentně se mu to daří.

Ale měl by se zamyslet a někdy si zkusit zažít situaci z druhé strany.......o čem evidentně nic netuší.

Mějte se ....LOOL

Nepřihlášený Petr

Reakce na: +1, není co dodat. Jsem zv.. | 31.12.2017 15:53reagovat
avatar

Docela by mne zajímalo, co bys zpíval, kdyby příště policie nechala takové auto odjet a pak se ukázalo, že to byl mladý, nerozvážný chlapec, co si přidělal bombu pod košili a v Brně se odpálil v ochodním domě.

Nepřihlášený v

Řidič mohl kdykoliv zastav.. | 31.12.2017 18:37reagovat
avatar

Řidič mohl kdykoliv zastavit,proč to neudělal?Nelituji ho,jen jeho rodiče.

Nepřihlášený Zdeněk

Reakce na: NIKDO Z VÁS U TOHO NEBYL a.. | 31.12.2017 18:58reagovat
avatar

Policajt co se snaží ( vždy) obhájit svojí státem posvěcenou agresivitou. Ve jménu zákona :(

Nepřihlášený Zdeněk

Reakce na: Dobře mu tak, furt lepší n.. | 31.12.2017 19:02reagovat
avatar

Snad příště až tě budou kontaktovat, tak sáhni pro doklady, doufám že vytáhnou bouchačka a jen tak pro legraci tě střelí. Hurá PČR.

Nepřihlášený Tomas

Reakce na: Taky musím souhlasit. To v.. | 31.12.2017 19:19reagovat
avatar

To znamená, že když někdo neuposlechne příkaz policie a bezohledně bude ujíždět, tak ho policie nechá ujet, aby se náhodou nezabil??

Nepřihlášený mirdom

Ne, že by jsem byl Policii.. | 31.12.2017 19:25reagovat
avatar

Ne, že by jsem byl Policii ČR fandou, ale postup Policie schvaluji i když následky jsou nemalé a škoda mladého života. Ale na druhé straně před se vyžadujeme nebo přesněji vyžaduje zákon ochránit životy a majetek. Tomu klukovi do hlavy nikdo neviděl, třeba dostal dopačky a chtěl spáchat sebevraždu nebo skutečně silně přecenil své schopnosti, ale Policii z toho zatracovat nebudu.

Nepřihlášený

vina je plně na straně řid.. | 31.12.2017 19:33reagovat
avatar

vina je plně na straně řidiče, mohl kdykoliv zastavit a bylo po problému.

Nepřihlášený Milan

Porovnejme zásah naší poli.. | 1.1.2018 11:56reagovat
avatar

Porovnejme zásah naší policie se zásahem, který by existoval v obdobné situaci v USA, zemi s nejvyšším stupněm demokracie, alespoň u nás se to takto bere. Že tam americká policie střílí černochy do zad jako králíky přece nevadí.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Petr

Každý máme možnost volby t.. | 1.1.2018 14:03reagovat
avatar

Každý máme možnost volby ten pitomec si vybral sám. Policie odvedla dobrou práci.

Nepřihlášený Yarda

O mrtvých jen dobré. Jen b.. | 1.1.2018 15:13reagovat
avatar

O mrtvých jen dobré. Jen by mne zajímalo, jak podobného cvoka co evidentně může ohrozit ostatní zastavit civilizovaně.

Tehdy mne zaujalo, že při podobných tragédiích mají investigativní bulvární žurnalisti posvícení - zpovídají jeho kamarády, zveřejňují fotky svíček před domem, kde zahynulý bydlel a před školou kam chodil, ale tady nic. Akorát na něk vzpomínal kámoš - vyhledejte si heslo m4rty, pokud to někoho zajímá. Asi byl zájem kohosi mocného, kdo dokáže novináře umravnit, aby se v tom nešťourali.

Nepřihlášený imi

Reakce na: Naprostý souhlas, nechápu,.. | 1.1.2018 20:35reagovat
avatar

Vybral si sám a dobrovolně. Nikdo ho nenutil. Každý kdo má alespoň IQ dnešního datumu ví , jak to skončí.

I policie počítá s tím , že v autě sedí člověk s pudem sebezáchovy. Když je někdo zblblej z PC her nebo videa tak to nemůže jinak skončit. vyhrál darwinovu cenu a to že se zlikvidoval , posloužil lidstvu nejlépe jak mohl. Zachránil tím spousty jiných,nevinných.

To že si někdo spálí ruce o sporák, nemůže za to sporák.

Když někdo strčí prst do zásuvky a dostane ránu, nemůžou elektrárny.

Když se někdo zabije v autě při honičce z policií, nemůže za to policie.

Nepřihlášený Jiří H

vážení, já bych řekl, že t.. | 2.1.2018 19:16reagovat
avatar

vážení, já bych řekl, že tady jde hlavně o selhání rodičů a společnosti, kde děti jsou schopny poslat dospělého do pr.ele, protože tu aroganci vidí ve svém okolí a většinou právě u rodičů, kteří jsou jejich obrazem

Nepřihlášený Fanda

v americe by ho rozstřílel.. | 7.1.2018 00:32reagovat
avatar

v americe by ho rozstříleli ihned po prvním neuposlechnutí pokynu policie zastavit

Nepřihlášený lol

Jeste se takoveho smejda n.. | 7.1.2018 20:31reagovat
avatar

Jeste se takoveho smejda nebezpecneho zastavat? Dobre mu tak SMEJDOVI stesti ze to neodnes nikdo dalsi! A ikdyby odnes MOHL BY ZA TO jen A POUZE ten co neuposlechne vyzvu policie a ujizdi!!!! CO by bylo kdyby sjel z dalnice? Takovej by jeste nekoho prejel ve meste a vsichni by se najednou rozcilovali proc ho policie nezastavila na dalnici...

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený

Reakce na: Na začátku všeho byl sedmn.. | 10.1.2018 21:21reagovat
avatar

Tak s vámi souhlasím. Evidentně si málokdo uvědomuje v jakým kalupu se dějí věci na dálnici. Chceš mu to uvolnit, ale borec to kalí tak že je zase kus před tebou. Takže ze svedení provozu je rázem zátaras. Pak se najde frajer co si chce zkrátit čekání a průser je na světě. Mlaďas to hnojil od začátku do konce. Asi byl odkojenej PS4. Reset a dáme si to znovu. Bohužel tohle je realita!

Nepřihlášený Miras

Reakce na: Ach... obhajujete 17 letéh.. | 10.1.2018 21:45reagovat
avatar

Naprostý souhlas ve všech případech

Nepřihlášený

Vy jste se naprosto zblázn.. | 10.1.2018 22:55reagovat
avatar

Vy jste se naprosto zbláznil! Člověk v 17 by měl vědět co dělá a být za své jednání do jisté míry zodpovědný. Byla to sebevražda a vy tady obviňujete policii, která konečně dělala svoji práci? Pokud chcete někoho vinit, tak rodiče za špatnou výchovu.

Nepřihlášený Bum

Jo, policajti to mozna moh.. | 11.1.2018 21:36reagovat
avatar

Jo, policajti to mozna mohli vzdat a nehonoit ho.Ale ze to byl nejakej hloupej kluk, "pujcujici" si otcovo auto v te dobe asi nevedeli.Ale on stopro vedel ze ma zastavit.A nezastavil.Takze nehazejte vinu na policajty.Jeste ze nezabil nejakeho kolemjedouciho.A ze za kradez nezaslouzil trest smrti. Nezaslouzil ale privodil si ji sam, bohuzel.

Nepřihlášený Bum

Reakce na: Porovnejme zásah naší poli.. | 11.1.2018 21:49reagovat
avatar

Kde jste na tohle prisel?

Nepřihlášený Triple_X

Milý motorový cvoci a auto.. | 12.1.2018 09:15reagovat
avatar

Milý motorový cvoci a automobilový šílenci. Je sice smutné že odešel mladý jedinec z tohoto světa, ale podle námi dostupných informací si za to mohl naprosto sám, takže těžko kohokoliv vinit. Pane autore jestli je pro vás v pořádku nerespektovat opakovaně výzvu policie zastavit a i když vydím kolonu aut před sebou je přes odstavný pruh pokoušet se podjet a nabourat tak se ani vašemu rozhořčování nedivím, ale já osobně bych si toto nedovolil protože se mám rád a pořád mi funguje pud sebezáchovy. Nicméně ať už jeho důvod byl jakýkoliv, rozhodl se tak ,jak se rozhodl a skončilo to tak, jak to skončilo, avšak odpověď na tu otázku co ho k tomuto chování vedlo se asi už nikdy nedozvíme.

Nepřihlášený franta

Mely ho zastavit tim pasem.. | 14.1.2018 06:38reagovat
avatar

Mely ho zastavit tim pasem co propichne pneumatiku tady vse ridej neschopny lidi od totality takrka zadna zmena v chovani byrokratu a jejich nadeniku

Nepřihlášený Freki

Reakce na: Jeste se takoveho smejda n.. | 14.1.2018 10:40reagovat
avatar

Psal jsem to pod jiný článek, ale...

§41 odst. 1 zákona č. 361/2000 Sb.

(1) Řidič vozidla, který při plnění úkolů souvisejících s výkonem zvláštních povinností užívá zvláštního výstražného světla modré barvy,2) případně doplněného o zvláštní zvukové výstražné znamení (dále jen "vozidlo s právem přednostní jízdy"), není povinen dodržovat § 4 písm. c), § 5 odst. 1 písm. f) a g), § 6 odst. 5 a 6, § 7 odst. 1 písm. b), § 11, § 12 odst. 1, 2, 4, 5 a 6, § 13 až 17, § 18 odst. 2, 3, 4 a 8, § 19 odst. 2 a 3, § 20, § 21 odst. 2, 3 a 4, § 22, 23, § 24 odst. 3 a 4, § 25 odst. 1, 2, 3, 4, 5, § 26 odst. 3, § 27, § 28 odst. 2, 3 a 5, § 31, § 32 odst. 6, § 35, § 36 odst. 1 a 2 a § 39 odst. 4 a 5; je však povinen dbát potřebné opatrnosti, aby neohrozil bezpečnost provozu na pozemních komunikacích.

Pokud PČR využije nevinné účastníky dopravního provozu jako zátaras a tím je přímo ohrozí na životě, tak je to odporující výše uvedenému zákonu.

Netrápí mě smrt toho kluka, mohl si za ní sám. Ale ten nesmyslně kovbojský zákrok PČR, který ohrozil mnohem více než samotná jízda toho kluka.

Nepřihlášený Malek

Ty pisálku probuď se! Je n.. | 16.1.2018 07:43reagovat
avatar

Ty pisálku probuď se! Je normální ukrást auto a ujíždět policii a nezastavit? jsi mag.r? jak má pak naše společnost vypadat? Jeho blbost!

Co kdyby ti ten 17 letý parchant pak přejel někde ve městě dítě je to ok? Jdi makat do kamenolomu tam tě takovéto slinty přejdou. Potřeboval by jsi pár ran do hlavy aby se ti rozsvítilo M A G O RE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nepřihlášený tumeck

Žijeme v podělaném policej.. | 19.1.2018 21:19reagovat
avatar

Žijeme v podělaném policejním státě takže se reakci policejní inspekce či jak si ti darmožrouti říkaj ani nedivím!!! Zasraní bengoši můžou všecko není na ně metr a proč taky vždyt' jen pomáhaj a chrání...

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Los kumpos

Znam hodně lidí co šli k.. | 1.2.2018 22:44reagovat
avatar

Znam hodně lidí co šli k policii čr , nebo do armády čr,

vetsinou to jsou prumerni kluci,kterým se nechtělo dělat nebo hledali dobrodružství .tak prosim nehledejte logicke řešení ve vypjatých situacích.většinou tito lidé mají velké problemy v osobním životě .bohužel nejsou lidi , tak jak všude . Bůh s námi!!!!

Nepřihlášený lerka

Kdo co podělal je otázka p.. | 2.2.2018 06:10reagovat
avatar

Kdo co podělal je otázka pro ty co jsou a nebo nejsou policajti. Ti co nesou odpovědnost na silnici neví KDO je v autě. Kolikrát se za dobu "svobody" v tomhle státě proháněl zfetovanej magor po silnici a někoho zabil nebo vážně zranil. Lidé včetně mě, kteří tu píší svůj názor u toho nebyli a reagují až na vyhrocený článek který rozdmýchává vášně a nebo něktrý z příspěvků. Co když by zklidnili hormon a počkali si na výsledky vyšetřování. Mohu tu pouze komentovat článek a autora jak na mě působí. A to je pokus o manipulaci bez důkazů. O autorovi to dost vypovídá.

Nepřihlášený mm

1ý lety nema co delat za v.. | 2.2.2018 18:13reagovat
avatar

1ý lety nema co delat za volantem dobře že chcipl...policie je v tom nevinně zabil se sám idiot o kripla mene jen vic takových zpráv vy češti demnti radeji pracujte jste jen lina česka verbež

Nepřihlášený mm

a taky ta česka demence- k.. | 2.2.2018 18:15reagovat
avatar

a taky ta česka demence- když ho honí je to spatne kdyby ho nechali je to špatně...tak si ty česky blbý narode vyber ...tvl prdel evropy ale kazy si hraje na frajera pritom obe ruce leve mozek taky zakrnely prostě zbytečný stát- prodejte se raději jiným státum protože sami jste neschopní- my co mame nemecke obcanstvi se muzeme jen smat vam tupým slovanum

Nepřihlášený Fána

Reakce na: mysli chlape, kdyz nekdo n.. | 3.2.2018 14:29reagovat
avatar

Vy všichni co tady obhajujete toho 17letýho (machra), jste pokrytci. Všichni lezete amíkům do (_!_) a tady budete vyskakovat. V americe by se sním vůbec nepárali. Zastavili by ho jakýmkoliv způsobem a ještě nakonec by ho rozstřílela na cucky. Nikdo by ani necek. To jen (chytrej) čecháček obhajuje zločince.

Nepřihlášený Marek

Na tohle se dá napsat jen.. | 4.2.2018 12:08reagovat
avatar

Na tohle se dá napsat jen jedno:

"po boji je každý generál"

Nepřihlášený novák

Vážení, když někdo poruší.. | 5.2.2018 13:24reagovat
avatar

Vážení, když někdo poruší PRAVIDLA, v daném případě ZÁKON, musí počítat s represí i s následky, a rolze oddiskutovat.

Jakýsi zhejčkaný zmetek si "vypůjčil" káru od tatínka a myslel si, "že to projde" a EJHLE, neprošlo !!!!Kdyby byl doma veden normálně, pochopil by záhy, že prostě sklapla past a JEDINÉ správné je zastavit a vyčkat dalšího...ALE, jelikož se jednalo o zmetka, který ASI "může všechno",tak místo na brzdy,šlápnul na plyn a dopadlo to, jak to dopadlo.. TAKŽE jaká lítost? Jaké odsuzování policie???Poliši dělali to, co dělat měli !!!!!

Moc by mne zajímalo, jak by tu si exhiboval někdo, komu by tenhle zmetek srazil a zabil dítě......

Nepřihlášený mm

však dobře že chcip sám as.. | 5.2.2018 19:57reagovat
avatar

však dobře že chcip sám aspon nebude škodit decek je jak sraček

Nepřihlášený Honzax

Naprosto souhlasím s autor.. | 15.2.2018 12:53reagovat
avatar

Naprosto souhlasím s autorem. On jasně píše, že toho kluka, co sebral tátovi auto nijak nehájí a že měl být chycen a potrestán. Ale to co poslední roky policie předvádí, je fakt na blití. Toto přece není adekvátní zásah v takové situaci. Adekvátní zásah by byl sledovat ho třeba vrtulníkem, odhadnout kam jede a v místě, kde např. sjede z dálnice, ho v koordinaci s místními jednotkami zablokovat (ale ne auty jiných nevinných lidí) a zpacifikovat. Podle mě dopravní policie absolutně neplní svoji funkci. Pořád se jim nakupují drahá neoznačená auta, kterými pronásledují řidiče, kteří jedou rychle na dálnicích, která je na rychlou jízdu uzpůsobená a společenská nebezpečnost těchto činů je většinou mizivá. To jim jde a v tom jsou "dobří". Ale dělat preventivní činnost, aby byli vidět na silnicích v označených autech a řešili nebezpečné přestupky, jako vybržďování, ohrožování ost. řidičů agresivní bezohlednou jízdou, rychlou jízdu kolem škol a míst, kde se shromažďují děti atd. atd., to už jim tak nejde. Kolikrát člověk projede celou republiku autem a na policajta (viditelného) nenarazí. Podle mě celá koncepce práce dopr. policie je naprosto špatně, dokonce tak, že je to na výměnu jejich šéfa a celého vedení. Copak to nikdo ve vládě a parlamentu nevidí? Co náš drahý prezident Zeman, ten rozumí a mluví vždy a do všeho (něco jako Klaus), proč se neobuje do tohoto problému. Pokud bude práce dopr. policie založena na skryté represi a ne na viditelné prevenci od dětí až po důchodce, nikdy se nic nezmění. Jenže to bychom nesměli žít v Absurdistánu nazývaném Česko, kde normální není v podstatě nic.

Nepřihlášený

Myslím, že policie už chrán.. | 17.2.2018 10:42reagovat
avatar

Myslím, že policie už chrání ty, kteří porušují zákony dostatečně na úkor slušných a poctivých lidí. Tento případ je podle mě ok, ale znám mnoho případů kdy je policie na straně grázlů a pomáhá jim a chrání je...

Nepřihlášený venda

nemůžu souhlasit s autorem.. | 17.2.2018 14:28reagovat
avatar

nemůžu souhlasit s autorem článku. Přiznám se, že jsem taky v 17 párkrát jel bez řidičáku. Vím ale jistě, že ani s řidičákem, ani bez něj, bych nikdy policii neujížděl, protože je to prostě tak nastavené, že jak se za někoho pověsí, tak ho prostě jen tak nenechají. Ten kluk měl zastavit a nést si následky za svojí blbost a frajeřinu. Zákrok policie byl v pořádku, protože dělala to, co měla v popisu práce. Tečka.

Nepřihlášený RV

Reakce na: Policie nikoho nezabila, z.. | 7.3.2018 18:51reagovat
avatar

Policie sice nikoho přímo nezabila, ale minimálně svým jednáním způsobila veřejné ohrožení. Nebyl jsem tam, pokud se to tak ale opravdu stalo a policie udělala z lidí nedobrovolné živé štíty (a sami policisté se nejspíše schovali) měli by být po záísluze potrestáni. Moc si do budoucna rozmyslím, zda na příkaz nějakého policisty zůstanu někde s autem stát.

Nepřihlášený Roman

Reakce na: Jsi opravdu idiot, kdyby h.. | 8.3.2018 07:14reagovat
avatar

Uvědomují si ti kdo obhajuji řidiče co bude následovat až policie nebude stíhat řidiče, který jim nezastaví ? Ve chvíli, kdy to policie nebude dělat, tak ji můžeme zrušit, protože jim zastaví jen pár slušňáku. Zbytek bude mít na háku. Banda bude jezdit ožralá a zfetovaná, protože budou vědět, že je nikdo nezastaví. V daném případě mohl řidič hned na začátku zastavit a dostal by těch pár facek a pokutu. Odkud má policajt vědět kdo sedí v autě, které mu nezastaví ? Po bitvě je každý generál.

Nepřihlášený Frank Drebin

Souhlasím s prvním příspěv.. | 1.4.2018 20:12reagovat
avatar

Souhlasím s prvním příspěvkem od uživatele BHudak.

Co měli policajti dělat? Naskládat tam peřiny?

Ujížděl policajtům a ve 200 km/h to napral do aut před sebou, za vinu bych to dával jen a jen jemu ..

Nepřihlášený Pan pes

Trošku nechápu, jak můžete.. | 2.6.2018 11:26reagovat
avatar

Trošku nechápu, jak můžete tvrdit, že za jeho smrt může police. On ujížděl a na veškeré výzvy nezastavoval a ještě přidal. Za svou smrt si může pouze on sám. Záteraz neschvaluji, ale dementy ještě víc.

Nepřihlášený

Reakce na: Žijeme v podělaném policej.. | 16.6.2018 11:04reagovat
avatar

Ty blbečku, tady je policejní stát?

Zkus něco podobnýho udělat v Americe......

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Johan

Seriál Kobra 11 běží už mo.. | 15.8.2018 08:15reagovat
avatar

Seriál Kobra 11 běží už moc dlouho a někteří zjevně nechápou, že je to jen film a zkoušejí to v reálu. Pro ty co tvrdí, že to bylo v pořádku, jen pro příklad: Zloděj sušenky utíká po václaváku (davy lidí), policista začne střílet, zastřelí "nedopatřením 3 lidi + zloděje. Je zásah ok, podle některých jo, protože padl zloděj a ti ostatní jen byli ve špatnou chvíli na špatném místě, že jo?

Nepřihlášený Johan

Reakce na: Ty blbečku, tady je police.. | 15.8.2018 08:19reagovat
avatar

Jenže v Americe je prioritou neohrozit ostatní - nevinné, tomu je podřízeno vše, protože by je pak veřejné mínění a soudní pře naprosto vyřídily.

Nepřihlášený danielblek@seznam.cz

Autor tohoto článku se zam.. | 15.8.2018 11:01reagovat
avatar

Autor tohoto článku se zamyslel pouze na vině. Musím se ale částečně ne ovšem plně zastat Policie. Ať si pisatel článku uvědomí, že policista v autě který pronásleduje vozidlo pouze jistí že vozidlo je odcizené nikoli okolnosti odcizení. Přičtěte k tomu že pachatel jede rychle a ohrožuje přitom na dálnici všech. Co by jste například řešili, kdyby svou rychlostí pachatel zapříčinil smrtelnou nehodu auta s rodinou. Bylo by zase plno článků jak policie nezastavila vozidlo a nic nekonala. Odsuzovat umí každý ale každé tvrzení má rub i líc. Podotýkám závěrem že nejsem policista.

Nepřihlášený Miroslav Mareš

Můj syn by to neudělal. Ja.. | 28.8.2018 10:21reagovat
avatar

Můj syn by to neudělal. Jakou měl dotyčný výchovu. To jsou ti co zabíjejí neviné lidi. Co a nimi? Vidíte, ani vy nevíte. Takto si je rodiče vychovali, tak teď místo syna mají pouze oči pro pláč a hovno. Stále lepší, než aby plakali jiní tím příběhem postižení. Že je to tak? Škoda ho není, víte co mohl ještě prasečin nadělat a jeho táta si dnes rve vlasy a spytuje svědomí. A on nějaké má?

Nepřihlášený Jarda

Ať se vám to líbí nebo ne,.. | 29.8.2018 15:51reagovat
avatar

Ať se vám to líbí nebo ne, policie ujíždějícího řidiče zastavit MUSELA. V počátku netušila, proč vlastně ujíždí. Kdyby v autě byl ozbrojený zločinec tak ho má nechat na pokoji, aby se náhodou nenaboural ?? Je to smutné, ale řidič zahynul vlastní chybou. Policejní honičku nelze provést tvrdě nebo "sametově".

Nepřihlášený

????? | 29.8.2018 16:06reagovat
avatar

?????

Nepřihlášený Michal220

Proč neudělali zátaras s k.. | 29.8.2018 18:05reagovat
avatar

Proč neudělali zátaras s kamionu?to by se zastavil na místě..a vůbec ma Pčr povoleno dělat zataras tímhle zpusobem?

Nepřihlášený Marek

Nechapu autora clanku, kte.. | 29.8.2018 23:11reagovat
avatar

Nechapu autora clanku, ktery smeruje svym nazorem nasi zemi do vychodniho bloku kde neni potreba dodrzovat zakony. Pokud nekdo umrel je to smutne, ale kdyby neujizdel at uz to byl zlodejicek, vyderac,vrah nevznikl by uvedeny nasledek. Proto at se autor zamysli a az ho nekdy podobny ujizdeji ridic jak se jiz nekolikrate stalo nabori a zabije treba jemu nekoho blizkeho, bude si prat pro tyto lidi trest nejhorsi.

Nepřihlášený Michal220

Nakonec je to výhoda pro P.. | 30.8.2018 08:11reagovat
avatar

Nakonec je to výhoda pro Pčr.S těhle diskutujíc?ch jim nikdo ujíždět nebude.

Nepřihlášený Olda

Nesouhlas s autorem! Jak b.. | 30.8.2018 21:35reagovat
avatar

Nesouhlas s autorem! Jak by jste tuto situaci popisoval, kdyby ten řidič na přechodu porazil třeba Vaši ženu a děti? Sám si vybral, jak bude reagovat na vyzvu Policie aby zastavil. Je logické, že pokud selžou mírnější prostředky, musí nastoupit ty tvrdší. Není dobře, že u toho zemřel člověk, ale svůj osud měl ve svých rukou on sám!

Nepřihlášený Jiří Tesař Ing

Dokud nebude mít policie t.. | 31.8.2018 07:50reagovat
avatar

Dokud nebude mít policie takový respekt u občanů,že např.vždy zastaví auto na její pokyn,budou se takovéto případy o čas stávat.

Všem těm podle nich je každý,kdo schvaluje zastavení ujížděče za každou cenu je idiot,připište si mě k nim také!

Každý ujížděč je potencionální vrah a zkuste si představit,že vám při ujíždění zabil blízkou osobu!

Pak budete psát trochu jinak o práci policie!

A hlavně chybí skutečně tvrdé tresty pro ujížděče a alkoholiky a zdrogované za volantem!Včetně těch co vesele jezdí se zákazem řízení či bez řp.

Nepřihlášený Honza

Opravdu mě udivují názory,.. | 31.8.2018 20:03reagovat
avatar

Opravdu mě udivují názory, že "chudáka" vyprovokovala policie...asi jeli vedle něj a povzbuzovali ho, nebo jej k nepřiměřenému ujíždění dokonce nutili....chudáka. V 17ti letech už má člověk svou hlavu a jistě se dá předpokládat, že ví, jak se má zachovat, když ho staví policie. To že tuto situaci policie vyhrotila mi připadá jako nevyzrálý názor.

Nepřihlášený Roman

Určitě to byl synáček něja.. | 31.8.2018 20:22reagovat
avatar

Určitě to byl synáček nějakého pana podnikatele kterej má peníze tak takoví jejich smradi si myslí že můžou všechno. A že to pak papínek zaně vyžehlí penězma,patřímu to když neuposlech výzvi Policie je to jeho blobost. A taky určitě nejel poprvé papínek mu určitě už párkrát půjčil auto. Já stakovejma mám zkušenost.

Nepřihlášený Bob

Reakce na: Pokud vim, tak se zastavil.. | 31.8.2018 21:19reagovat
avatar

Souhlasím s panem BHudakem - víc není co dodat!

Nepřihlášený Milan

Ten článek je velmi krátko.. | 2.9.2018 18:06reagovat
avatar

Ten článek je velmi krátkozraký. Jistě že za krádež auta a řízení bez řidičáku si nikdo nezaslouží smrt, ale že by mu měla policie pokynout a nechat ho jet dál je naprostý nesmysl. Za prvé policie nemůže vědět, zda není takový člověk opilý na šrot nebo pod drogami a i když na D1 třeba nikoho neohrožoval, nakonec by dojel do Prahy, Do Brna nebo do jiného města a tam mohl klidně zabít mámu s dětma na přechodu, nebo vjet na chodník a zabít tam někoho a co by pisálek psal potom???? No přece policie nechala ujet zloděje bez řidičáku v kradeném autě a tím zavinila smrt několika lidí na přechodu....

Mezi pořádkem a anarchií je tenká hranice a tu hranici určují zákony a policie - jakýkoli ústupek či přivírání očí vede pouze k tomu, že takový čin povzbudí další stovky lidí k opakování - tedy nezastavení a ujíždění před policií...

Policie jednala naprosto správně a za neštěstí může ze 100% ten co ujížděl, tečka. I moje děti chodí po chodnících a přecházejí přes přechody a nechci, aby takové lidi nechala policie prostě ujet - nikdo totiž nemůže předpovědět, zda po pár km nezabijí mámu s kočárkem na chodníku nebo na přechodu moje děti!!!!!! Je dost smutné, že si to tolik lidí včetně autora článku neuvědomuje...

Nepřihlášený Martin

Pane ktery jste napsal ten.. | 3.9.2018 17:51reagovat
avatar

Pane ktery jste napsal tento clanek.je mi lito ze ten 17 lety floutek nejel dal a nesestrelil v aute Vas a Vase deti pokud nejake mate.mozna by jste tady uz dnes nepsal

Nepřihlášený Jan Štulc

Kdyby ho nechala jet a ten.. | 8.9.2018 15:11reagovat
avatar

Kdyby ho nechala jet a ten vocas by cestou někoho sejmul, tak to by bylo zase keců, proč policie kromě přihlížení z vrtulníku nic nedělala. To, že to dopadlo jak to dopadlo je podle mě fatální selhání toho jedince. Rozumnej člověk pokud před sebou vidí zátaras, tak zastaví nebo alespon zpomalí. Evidentně to do toho zátarasu napral v plný rychlosti, tojest žádná snaha brzdit...TAKHLE SE MŮŽE OPRAVDU CHOVAT JEN BLBEC......

Nepřihlášený řidič

Reakce na: Josephko je další, kterého.. | 11.9.2018 11:35reagovat
avatar

To, že udělal z civilistů provizorní zátaras je asi to jediné, co lze napadat.

Jinak si autor článku musí také uvědomit, že tento pachatel neupozornil policii na svoji akci. A tak nebyla připravena. Ani civilní či policejní auta nebyla tam, kde by dle autora měla být. Také vrtulník asi nebyl zrovna v dané oblasti. To je opravdu divné :-). S ohledem na to, kolik mají aut, lidí a vrtulníků se nedá očekávat, že budou vždy a všude.

I když malé rýpnutí - na standardních místech, kde se měří snadno a rychle je najdeme mnohem častěji než v dané situaci :-)

Nepřihlášený mafinel

Jak by asi mohli policajti.. | 11.9.2018 12:22reagovat
avatar

Jak by asi mohli policajti někoho nepozorovaně sledovat civilním autem když se řítí tak vysokou rychlostí? Pak by tam jeli magoři dva. Leda že by si dali na střechu kožaka.....:))))

Nepřihlášený Luděk

Se zásahem policie nemám p.. | 12.9.2018 11:33reagovat
avatar

Se zásahem policie nemám problém. Policie bohužel v naší zemi nemá vcelku žádnou autoritu a to je katastrofa. Jednání toho mladíka svědčí o tom, že neměl žádný respekt před policií a chtěl si hrát na akčního hrdinu. Ať se vám to líbí nebo ne, je to přílišnou takzvanou demokracií. Děcka nemají respekt už od malička protože je k tomu nikdo nevede. Naopak, když děcko cokoli provede, co udělají rodiče když se od něho dozvědí, že dostalo vynadáno nebo nedej bože na zadek. Rodiče hned běží do školky/školy a učitel je kárán neli vyhozen. Tady je ta největší chyba, děti musí mít respekt před autoritou už od mala, jinak bude vládnout naprostá anarchie. A hříšníci se musí nekompromisně trestat!! Co kdyby tento mladík, naboural vás nebo vaše blízké. Pochybuji, že by jste se ho chtěli zastat. Já si myslím, že by policie měla býti více vidět jak na silnicích tak ve městech. Vždyť například maximální rychlost nerespektuje téměř nikdo. Bohužel. :-((

Nepřihlášený Milan

Jedinou chybu policie uděl.. | 13.9.2018 20:29reagovat
avatar

Jedinou chybu policie udělala, že řidiče nezastřelila hned na to, jak odmítl na jejich pokyn zastavit. Když někdo odmítne zastavit na pokyn policie, tak má určitě k tomu nějaký důvod. Policajti nemůžou v tu chvíli vědět, jaký, zda-li je to zloděj, vrah nebo zfetovanej šílenec, tudíž volič Pirátů. A aby ochránili ostatní účastníky silničního provozu, k čemu taky v podstatě slouží, mají zastavit takové vozidlo za každou cenu co nejdřív, než dojde k ublížení na zdraví ostatních, nevinných, účastníků silničního provozu. Hotovo, není potřeba kolem toho tady sluníčkařit a dělat hon na policajty, kteří dělají jen svou práci, za kterou jsou placeni. By mne zajímal pohled nějakého přiblblého sluníčkáře, kdyby člena jeho rodiny, usmrtil při jízdě autem nějakej zfetovanej Pirát.

Nepřihlášený Miroslav Mareš

A příště by někoho zabil?.. | 16.9.2018 20:40reagovat
avatar

A příště by někoho zabil? Už nezabije.

Nepřihlášený Mirek

Plne schvaluji zasah polic.. | 2.10.2018 03:42reagovat
avatar

Plne schvaluji zasah policie. Byl vyzvan aby zastavil a neuposlechl prikazu policie, v zadne zemi by ho nenechali odjet. Co kdyby ten silenec v tom aute, bez ridicaku jedouci nad povolenou rychlost do nekoho narazil a zabil? Bylo by to v poradku? Zastavili nekoho kdo hazardoval s lidskymy zivoty. Zaplatil pouze svym, to nema chybu. Panove od policie udelali dobrou praci.

Nepřihlášený Stanislava

Vážení, základním a nejdůl.. | 2.10.2018 20:21reagovat
avatar

Vážení, základním a nejdůležitějším pravidlem pro každého řidiče je respekt a striktní uposlechnutí příkazu policisty. Jsem překvapená, že se někteří lidé pozastavují nad stup?ovanou intenzitou zákroku policajtů při velmi nebezpečném chování řidiče a opakovaném neuposlechnutí příkazu k zastavení.

Nepřihlášený bobika

Je to již dlouho co se to.. | 2.10.2018 20:38reagovat
avatar

Je to již dlouho co se to stalo-ale děje se to pořád-naposledy mladý Kočka-další nevinně zabitý od pitomce co si na silnici dělal co chtěl.Před lety jsem byl na návštěvě v USA u známého.Při silniční kontrole mě upozornil-nechat ruce na přístrojové desce-žádný rychlý pohyb.Ne vše z USA je dobré-ale TAM MÁ POLICIE VÁŽNOST A RESPEKT-PORUŠÍŠ ZÁKON-BUDEŠ POTRESTÁN-KDYŽ POZDVEDNE NĚJAKOU ZBRAŇ-je zneškodněn.VŠICHNI jsou s tím obeznámeni.Pokud tady byl zátaras a řidič nezastavil-JE TO DEBIL-slušně řečeno-a JEN A JEN !!!!!!!!!!!!!!!!!! JEHO VINA.Co kdyby někde na přechodu či chodníku smetl školku?A v jeho letech je svéprávný-takže žádná omluva.Kdo chce kam-pomožme mu tam.

Nepřihlášený Jan

Jak někdo může takovou hlo.. | 3.10.2018 20:15reagovat
avatar

Jak někdo může takovou hloupost napsat. Nebudu tvrdit, že policie jedná vždy jak má, ale svádět na ni smrt toho mladíka není fér. Řidič toho auta si to způsobil sám v okamžiku kdy ho vůbec napadlo řídit auto bez potřebného oprávnění. Nikdo ho také nenutil neuposlechnout výzev policie k zastavení a ujíždět. Kdyby takový bezohledný řidič naboural vás, budete první křičet kde byla policie. Zajímalo by mě, jak by jste se ho zastával, kdyby zavinil nehodu a třeba někoho zabil ještě předtím, než narazil na policii. Nebo můžeme jezdit všichni bez řidičáků a policie může zlodějům pomáhat krást, aby jim náhodou nebylo ublíženo!

Nepřihlášený jan novak

Jediný amatérismus, který.. | 3.10.2018 21:33reagovat
avatar

Jediný amatérismus, který tady vidím je od autora článku. Chtěl bych vidět, co by dělal, kdyby nějaký zlodějíček bez řidičáku srazil jeho dítě, nebo někoho blízkého, jenom proto, že by ho policie sledovala 4 hodiny, aby počkala, než poprvé zastaví. Myslím, že by ten článek pak vypadal jinak.

Nepřihlášený Josef

Být táta toho kluka,tak ty.. | 4.10.2018 04:44reagovat
avatar

Být táta toho kluka,tak ty policajti mají problem a pohřeb jistej!!!

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Pepe

Kde se ve Vás bere tolik z.. | 4.10.2018 23:24reagovat
avatar

Kde se ve Vás bere tolik zlomyslnosti a nenávisti, vždyť zemřel 17 kluk,je to velká tragédie, upřímnou soustrast rodině.

Přidat příspěvek
(pro zasílání reakcí, adresa nebude zveřejněna)
Max. 2000 znaku
b_468_60.gif

Živá témata na fóru

zobrazit vše