Ano, na silnici se s autem můžete připlést i k bitce bagrů (video)

Když se u nás chlapi poperou, tak jenom nožem a nebo sekyrou. V Rusku přidají pistoli a v Číně po sobě jdou bagry. Bez špetky nadsázky.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Ano, na silnici se s autem můžete připlést i k bitce bagrů (video)

19.4.2016 | Marek Bednář | Přidat příspěvek

Když se u nás chlapi poperou, tak jenom nožem a nebo sekyrou. V Rusku přidají pistoli a v Číně po sobě jdou bagry. Bez špetky nadsázky.

Různé neshody řidičů na silnici často nekončí jen mumláním pod vousy. Někdy se vyřeší klaksonem, jindy gesty, v dalších případech dojde na různá vybržďování nebo podobné odsouzeníhodné zákeřnosti. Aby se člověk ale skutečně s někým pral, to se zase tak často nestává, alespoň u nás. V Rusku jsou lidé zřejmě trochu bezprostřednější, a tak někdy tasí i pistoli a sekerou. V Číně na to ale jdou ještě trochu jinak.

Případ na videu níže je vážně bizarní. Lidé-řidiči se tu nebijí ručně, nýbrž za pomoci svých pracovních strojů. Vidíme souboj bagrů, buldozerů či nakladačů, chcete-li, do kterého se postupně zapojí pět strojů. A není to jen tak nějaké kočkování, jeden z nich se dokonce ocitne na boku po nerozumném otočení se stranou k protivníkovi. A jeden z dalších se ho pak dokonce snaží dostat na kola.

Netušíme, co vedlo piloty těchto strojů k takovému chování. Natáčení nového dílu Top Gearu - kterékoliv verze - to určitě nebylo, protože se to dle dostupných informací odehrálo v Číně. Do všeho se navíc pletou auta normálně po silnici jedoucí a koncem videa vidíme policii, která i podle dalších informací incident vyšetřuje. Na co přijde, je zatím otázkou.

Video nicméně působí, jako by souboj byl plánovaný. Trval totiž docela dlouho a postupně se přidávaly další stroje. Ovšem být řidičem takového nakladače a riskovat jeho zničení při takovéto sice kuriózní, ale zcela nezodpovědné činnosti je hloupost, navíc za provozu. Bez ohledu na je to vážně výjimečná podívaná. A varování, že na silnici musíte čekat úplně všechno...


Ano, na silnici se s autem můžete připlést i k bitce bagrů (video) - 1 - Bitka bargu Cina video 01Ano, na silnici se s autem můžete připlést i k bitce bagrů (video) - 2 - Bitka bargu Cina video 02Ano, na silnici se s autem můžete připlést i k bitce bagrů (video) - 3 - Bitka bargu Cina video 03Ano, na silnici se s autem můžete připlést i k bitce bagrů (video) - 4 - Bitka bargu Cina video 04Ano, na silnici se s autem můžete připlést i k bitce bagrů (video) - 5 - Bitka bargu Cina video 05Ano, na silnici se s autem můžete připlést i k bitce bagrů (video) - 6 - Bitka bargu Cina video 06Ano, na silnici se s autem můžete připlést i k bitce bagrů (video) - 7 - Bitka bargu Cina video 07Ano, na silnici se s autem můžete připlést i k bitce bagrů (video) - 8 - Bitka bargu Cina video 08Ano, na silnici se s autem můžete připlést i k bitce bagrů (video) - 9 - Bitka bargu Cina video 09
Tohle zřejmě nebude běžná součást života v Číně, ale kdo ví...

Zdroj: Shanghai Expat

Marek Bednář

Diskuze Přidat příspěvek

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše

zobrazit vše