Bohatý šejk si pořídil hned dvě Bugatti v inverzních barvách, vypadají jako pandy

Někteří to označují za obscénní exhibici bohatství, pohled na oba stroje vedle sebe je ale zajímavý. Člověka nutí promnout si oči, zda vidí správně, je to ale skutečně dvakrát „inverzní totéž”.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Bohatý šejk si pořídil hned dvě Bugatti v inverzních barvách, vypadají jako pandy

21.8.2019 | Mirek Mazal

Někteří to označují za obscénní exhibici bohatství, pohled na oba stroje vedle sebe je ale zajímavý. Člověka nutí promnout si oči, zda vidí správně, je to ale skutečně dvakrát „inverzní totéž”.

Francouzskou Riviéru si postupně podmaňují bohatí návštěvníci z Blízkého východu. Vítaná klientela v podobě ropných magnátů pravidelně zvelebuje účty hotelových společností na Azurovém pobřeží. Vyhledávaná rekreační oblast na pobřeží Středozemního moře přitahuje šejky, kteří si na dovolenou přepravují i vlastní vozový park. A návštěvy z východu jsou někdy skutečně nepřehlédnutelné.

Tento týden se jedna z arabských výprav vydala trávit volný čas do ulic Cannes a automobiloví fotografové nestačí mačkat spouště fotoaparátů. Vyhledávaný region Francie překypuje výjimečnými automobily i za normálních okolností, ale všechna Ferrari, Lamborghini či Bentley tentokrát zastínila kolona čekající na svého pána před luxusním hotelem Intercontinental Carlton.

Loni dorazila saudskoarabská delegace v čele s černo-bílým Bugatti Chiron. Tehdy se přidaly další speciality, ale šestnáctiválcová bestie zajistila spolehlivě největší rozruch. Letos se na stejném místě objevil druhý exemplář Chironu, který je vyveden v úplně stejné, ale inverzní specifikaci. Jeden Chiron byl majiteli asi málo, proto si šejk přikoupil druhý kus v opačném barevném provedení - tam, kde je první černý, je ten druhý bílý a naopak.

Dvě stejná auta takového ražení v inverzních barvách v rukou jednoho majitele nelze označit jinak než jako rozmařilost a rovnostářští Francouzi to bez okolků označují za obscénní exhibici bohatství. A to si možná nevšimli všeho - opulentní dvojici francouzských hypersportů střeží Mercedes G 63 AMG 6x6 též připomínající pandu - ten majitele obou strojů doprovází prakticky kamkoliv.


Bohatý šejk si pořídil hned dvě Bugatti v inverzních barvách, vypadají jako pandy - 1 - Sejkove na dovolene v Cannes foto 01Bohatý šejk si pořídil hned dvě Bugatti v inverzních barvách, vypadají jako pandy - 2 - Sejkove na dovolene v Cannes foto 02Bohatý šejk si pořídil hned dvě Bugatti v inverzních barvách, vypadají jako pandy - 3 - Sejkove na dovolene v Cannes foto 03Bohatý šejk si pořídil hned dvě Bugatti v inverzních barvách, vypadají jako pandy - 4 - Sejkove na dovolene v Cannes foto 04Bohatý šejk si pořídil hned dvě Bugatti v inverzních barvách, vypadají jako pandy - 5 - Sejkove na dovolene v Cannes foto 05Bohatý šejk si pořídil hned dvě Bugatti v inverzních barvách, vypadají jako pandy - 6 - Sejkove na dovolene v Cannes foto 06Bohatý šejk si pořídil hned dvě Bugatti v inverzních barvách, vypadají jako pandy - 7 - Sejkove na dovolene v Cannes foto 07
Saudskoarabský šejk si pořídil hned dva Chirony v inverzních barvách a někteří to přijímají s velkou nelibostí

Zdroj: florian_photographyy@Instagram

Mirek Mazal

Reklama
Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše

Reklama