Reklama

Co musí ustát podvozek auta, když vjedete do výmolu? „Oholený” Mercedes ukáže

Že jízda po rozbité silnici není pro auto žádný med, je jasné snad každému. Ale co musí vůz zvládnout v opravdu velkému výmolu? Podívejte se na to.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Co musí ustát podvozek auta, když vjedete do výmolu? „Oholený” Mercedes ukáže

18.10.2017 | Marek Bednář | 7 příspěvků

Že jízda po rozbité silnici není pro auto žádný med, je jasné snad každému. Ale co musí vůz zvládnout v opravdu velkému výmolu? Podívejte se na to.

Nikdo nemá rád díry v silnicích. Možná majitelé autoservisů ano, protože pak k nim lidé častěji jezdí pro nové díly podvozku, ale i oni sami po nekvalitních vozovkách musejí jezdit, takže by asi i oni byli radši, kdyby všechny silnice na světě byly z hladkého asfaltu, bez hlubokých děr a záplat.

Jenže takové nejsou. Ne v Česku, ne v Německu, ne v Británii, ne v USA, prostě nikde. A tak odpružení našich aut dostává pořádně zabrat pokaždé, když někam jedeme. Většinou to cítíme, často taky slyšíme, zejména ty větší rány nás skoro i bolí - jen to není vidět. Až do chvíle, kdy si pustíte tohle video.

Vidíme na něm Mercedes E 320 CDI, který dva roky stál a který jedno dealerství značky zdarma poskytlo autorovi videa, aby s ním dělal, co se mu zlíbí. Ten napřed vyměnil přední pružiny, protože byly prasklé, a pak auto zbavil vnější slupky, abychom viděli, co se děje v jeho útrobách, když bude projíždět obrovskou, 20 cm hlubokou dírou.

Tohle auto je na cestě na vrakoviště. Víme to, i tak je ale velmi nepříjemné sledovat, jak je na snad jedné z nejhorších silnic v USA mučeno kvůli internetové slávě. Ponaučení si z toho však můžou vzít jednak řidiči, že mají na díry dávat opravdu pozor, pokud by to náhodou dosud nedělali. A jednak úřady, aby, proboha, o silnice dbaly lépe. Daní na to platíme dost...

Co musí ustát podvozek auta, když vjedete do výmolu? „Oholený” Mercedes ukáže - 1 - mercedes e 320 cdi w211 v dirach 01Co musí ustát podvozek auta, když vjedete do výmolu? „Oholený” Mercedes ukáže - 2 - mercedes e 320 cdi w211 v dirach 02Co musí ustát podvozek auta, když vjedete do výmolu? „Oholený” Mercedes ukáže - 3 - mercedes e 320 cdi w211 v dirach 03Co musí ustát podvozek auta, když vjedete do výmolu? „Oholený” Mercedes ukáže - 4 - mercedes e 320 cdi w211 v dirach 04Co musí ustát podvozek auta, když vjedete do výmolu? „Oholený” Mercedes ukáže - 5 - mercedes e 320 cdi w211 v dirach 05Co musí ustát podvozek auta, když vjedete do výmolu? „Oholený” Mercedes ukáže - 6 - mercedes e 320 cdi w211 v dirach 06
Propadlým kanálům bychom se v Praze doporučovali vyhýbat jako čert kříži

Zdroj: Warped Perception@YouTube

Marek Bednář

Další zajímavé články:

Diskuze 7 příspěvků

Reklama
Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše


Reklama