Reklama

I takhle může dopadnout divoké kličkování městským provozem (video)

Tohoto řidiče musel za jeho divoké manýry potrestat snad sám bůh. Na konci jeho nerozvážnosti byla ta nejméně pravděpodobná nehoda vůbec.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

I takhle může dopadnout divoké kličkování městským provozem (video)

10.5.2017 | Marek Bednář | 9 příspěvků

Tohoto řidiče musel za jeho divoké manýry potrestat snad sám bůh. Na konci jeho nerozvážnosti byla ta nejméně pravděpodobná nehoda vůbec.

Jistě znáte řidiče, kteří kličkují mezi auty, ideálně bez blinkrů, aby se v hustém provozu dostali o pár desítek metrů dopředu. Můžeme říci, že to je hloupé a že to může být i nebezpečné, ale jen bychom opakovali dříve řečené. Místo toho se podívejme na jeden z případů, kdy to řidiči tak úplně nevyšlo. Ty obecně nejsou zase tak výjimečné, tento konkrétní je ale zcela mimořádný.

Přiložené video bylo natočeno v Izraeli, třebaže řidič auta s kamerou hovoří rusky, a vidíme na něm Audi A3 Sportback poslední generace, které se snaží projet mezerou mezi ním a Peugeotem 308 v pravém pruhu. Jenže řidič auta s kamerou zrovna zrychloval (snad ne úmyslně), šofér Audi se zavřením mezery nepočítal a a do Peugeotu narazil. Nebyl to tvrdý náraz, spíše o něj zavadil, tato kolize ale stačila ale na to, aby Audi dokonale rozhodila. A co se dělo pak, je skoro neuvěřitelný příběh.

Vůz se po nárazu nejprve dostal na dvě kola, pak provedl několik přemetů, téměř porazil sloup s vlajkami a v plamenech skončil na SUV značky Ford. A aby toho nebylo málo, auto, na které dopadl, ještě poodjelo, takže následoval definitivní pád na zem.

Jak dopadl řidič, nevíme - na samém konci videa se snaží z auta vylézt podobně divoce, jako před tím jel, takže zjevně přežil bez větší úhony. Jestli byl zraněn nebo se něco zlého přihodilo někomu kromě něj, také nevíme, ale nepředpokládáme to. Audi dost možná lehlo popelem, pokud někdo neměl po ruce hasicí přístroj, auta hoří velmi rychle. A nezbývá než doufat, že příště bude tenhle řidič dvakrát měřit a jednou řezat. A nebo raději neřezat vůbec, alespoň ne v městském provozu...

I takhle může dopadnout divoké kličkování městským provozem (video) - 1 - Audi klickujici mestskym provozem video 01I takhle může dopadnout divoké kličkování městským provozem (video) - 2 - Audi klickujici mestskym provozem video 02I takhle může dopadnout divoké kličkování městským provozem (video) - 3 - Audi klickujici mestskym provozem video 03I takhle může dopadnout divoké kličkování městským provozem (video) - 4 - Audi klickujici mestskym provozem video 04I takhle může dopadnout divoké kličkování městským provozem (video) - 5 - Audi klickujici mestskym provozem video 05I takhle může dopadnout divoké kličkování městským provozem (video) - 6 - Audi klickujici mestskym provozem video 06I takhle může dopadnout divoké kličkování městským provozem (video) - 7 - Audi klickujici mestskym provozem video 07I takhle může dopadnout divoké kličkování městským provozem (video) - 8 - Audi klickujici mestskym provozem video 08I takhle může dopadnout divoké kličkování městským provozem (video) - 9 - Audi klickujici mestskym provozem video 09I takhle může dopadnout divoké kličkování městským provozem (video) - 10 - Audi klickujici mestskym provozem video 10I takhle může dopadnout divoké kličkování městským provozem (video) - 11 - Audi klickujici mestskym provozem video 11I takhle může dopadnout divoké kličkování městským provozem (video) - 12 - Audi klickujici mestskym provozem video 12
Tahle mezera se rychle stala i pro Audi A3 příliš malou. Následující karambol je z těch nejméně pravděpodobných, alespoň v městském provozu určitě

Zdroj: Raw Leak@YouTube

Marek Bednář

Další zajímavé články:

Diskuze 9 příspěvků

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše


Reklama