Někdo si zamiloval Audi A4 tak moc, že si z něj postavil i rychlou loď

Líbí se vám za volantem vaší A4 tak moc, že byste v ní byli nejraději pořád? Přinejmenším na vodě to už není problém. A Přemek Podlaha by na vás byl hrdý.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Někdo si zamiloval Audi A4 tak moc, že si z něj postavil i rychlou loď

26.8.2017 | Petr Miler | 2 příspěvky

Líbí se vám za volantem vaší A4 tak moc, že byste v ní byli nejraději pořád? Přinejmenším na vodě to už není problém. A Přemek Podlaha by na vás byl hrdý.

Auta jsou skvělá věc, mají ale jednu nevýhodu - jsou to jen auta. Můžete s nimi jet skoro kamkoli v závislosti na tom, jaké si vyberete, podmínkou je ale pevná půda pod nohama. Existují tedy i obojživelné stroje, dobrý kompromis ale nepředstavují - jsou to špatná auta i mizerné lodě. Takže co s tím, pokud se vám ve vašem autě tuze líbí a voda láká. Složit ruce v klín?

Ne nutně, jak ukazuje případ vozu, který můžete spatřit níže. Patří blíže neupřesněnému majiteli z Nizozemska, který miluje Audi A4. A tak vzal jeden starší exemplář a zkřížil jej s rychlým člunem, skoro doslova. Výsledek je bizarní, ale účel plní. Navíc ona A4 je původem kabriolet, takže dovoluje to, co většina podobných člunů nikoli - jízdu s nataženou i zataženou střechou, podle počasí a nálady.

Chcete-li tedy brázdit vaším autem po Lipně a neskončit na jeho dně, toto se zdá být dobrou inspirací. Výsledek musí být pořádně těžký a soudě podle viděného je základem pořad „no-name” loď s motorem od Hondy, ale co už, za volantem si budete připadat jako v Audi. Čekat můžete palec nahoru od všech nadšených automobilistů a kdyby tu s námi ještě byl Přemek Podlaha, i on by se jistě pýchou dmul. Však se podívejte se na (zatím zřejmě ještě ne zcela kompletní) výsledek sami...

Někdo si zamiloval Audi A4 tak moc, že si z něj postavil i rychlou loď - 1 - Audi A4 lod rychly clun 01Někdo si zamiloval Audi A4 tak moc, že si z něj postavil i rychlou loď - 2 - Audi A4 lod rychly clun 02Někdo si zamiloval Audi A4 tak moc, že si z něj postavil i rychlou loď - 3 - Audi A4 lod rychly clun 03Někdo si zamiloval Audi A4 tak moc, že si z něj postavil i rychlou loď - 4 - Audi A4 lod rychly clun 04Někdo si zamiloval Audi A4 tak moc, že si z něj postavil i rychlou loď - 5 - Audi A4 lod rychly clun 05Někdo si zamiloval Audi A4 tak moc, že si z něj postavil i rychlou loď - 6 - Audi A4 lod rychly clun 06Někdo si zamiloval Audi A4 tak moc, že si z něj postavil i rychlou loď - 7 - Audi A4 lod rychly clun 06aNěkdo si zamiloval Audi A4 tak moc, že si z něj postavil i rychlou loď - 8 - Audi A4 lod rychly clun 07Někdo si zamiloval Audi A4 tak moc, že si z něj postavil i rychlou loď - 9 - Audi A4 lod rychly clun 08
I když to na první pohled úplně nevypadá, tohle je skutečně Audi A4. Alespoň kdesi uprostřed

Zdroj: Autojunk

Petr Miler

Další zajímavé články:

Diskuze 2 příspěvky

Autobazar

zobrazit vše