Policistovi bez helmy se za jízdy vzepřela zabavená motorka

Jednostopý stroj se nenechal osedlat neobvyklým řidičem. Zabavený terénní motocykl skončil na zemi, stejně jako její dočasný řidič s odznakem na hrudi.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Policistovi bez helmy se za jízdy vzepřela zabavená motorka

9.4.2019 | Mirek Mazal

Jednostopý stroj se nenechal osedlat neobvyklým řidičem. Zabavený terénní motocykl skončil na zemi, stejně jako její dočasný řidič s odznakem na hrudi.

Policisté jsou pořád jen lidé jako my všichni ostatní, ale v rámci výkonu služby by se měli snažit jít příkladem. Video z ulice newyorského Harlemu ničemu podobnému nenasvědčuje a těší leda obecenstvo, které strážníkům nepřeje nic dobrého. Řadový příslušník newyorského policejního sboru před kamerou vyrazil na zabaveném motocyklu a po pár metrech si málem rozbil hlavu.

Důstojník Brian Hinton usedl na cizí motorku, se kterou měl problémy hned od prvních metrů. Vrčící stroj se mu stavěl na zadní kolo, i tak policista postupně doskákal ke křižovatce, kterou projel na červenou s nohama vlajícíma za sebou. Nezvládnutá jízda vyvrcholila dalším přískokem vpřed a splašený oř se definitivně vzepřel a vyhodil ze sedla uniformovaného jezdce.

Hilton si ošklivě natloukl, při pádu hlavou na asfalt si ani nestihl uvědomit, že si nevzal žádné ochranné pomůcky. Absence helmy by ostatním motorkářům zadělalo na problémy (i když v USA ne všude), ale troufalý strážce zákona se vytrestal sám. Tvrdý pád jistě zabolel, ale naštěstí nezanechal vážnější následky. Horší bude vysvětlování poškozeného auta, které zrovna stálo nejblíže celému incidentu. Odhozený motocykl doklouzal až do černého Cadillacu přímo před zraky přihlížejících.

Policejní mluvčí uvedl, že bylo potřeba odvézt motorku na státní záchytné parkoviště. V takovém případě se prý smí jet po vlastní ose, jak se to snažil předvést Hilton, ale jistě ne tímto způsobem Po neúspěšném pokusu zamířil rovnou do nemocnice kvůli poraněnému rameni, sdělila mluvčí NYPD Jessica McRorie.


Policistovi bez helmy se za jízdy vzepřela zabavená motorka - 1 - Nehoda na zabavenem motocyklu NYPD 01Policistovi bez helmy se za jízdy vzepřela zabavená motorka - 2 - Nehoda na zabavenem motocyklu NYPD 02Policistovi bez helmy se za jízdy vzepřela zabavená motorka - 3 - Nehoda na zabavenem motocyklu NYPD 03Policistovi bez helmy se za jízdy vzepřela zabavená motorka - 4 - Nehoda na zabavenem motocyklu NYPD 04Policistovi bez helmy se za jízdy vzepřela zabavená motorka - 5 - Nehoda na zabavenem motocyklu NYPD 05
Policistovi bez helmy se za jízdy vzepřela zabavená motorka - 6 - Nehoda na zabavenem motocyklu NYPD 06Policistovi bez helmy se za jízdy vzepřela zabavená motorka - 7 - Nehoda na zabavenem motocyklu NYPD 07Policistovi bez helmy se za jízdy vzepřela zabavená motorka - 8 - Nehoda na zabavenem motocyklu NYPD 08Policistovi bez helmy se za jízdy vzepřela zabavená motorka - 9 - Nehoda na zabavenem motocyklu NYPD 09Policistovi bez helmy se za jízdy vzepřela zabavená motorka - 10 - Nehoda na zabavenem motocyklu NYPD 10
Zbytečně nebezpečný odvoz motorky na policejní parkoviště předvedl jeden z newyorských strážníků, takto se to opravdu dělat nemá

Zdroj: Scott Johnson@Twitter

Mirek Mazal

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše

zobrazit vše

Reklama