Reklama

Řidiči přestalo jet auto jinak než na zpátečku. Podívejte se, jak si s tím poradil

Když ztratíte možnost zařadit v autě cokoli jiného než zpětný chod, patrně odstavíte svůj vůz u kraje a zavoláte odtah. Ne tak tento samozvaný mistr světa v couvání.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Řidiči přestalo jet auto jinak než na zpátečku. Podívejte se, jak si s tím poradil

7.6.2018 | Mirek Mazal | 10 příspěvků

Když ztratíte možnost zařadit v autě cokoli jiného než zpětný chod, patrně odstavíte svůj vůz u kraje a zavoláte odtah. Ne tak tento samozvaný mistr světa v couvání.

Lidé z úřadu dohlížejícího na silnice v Ohiu, tamní Department of Transportation se nestačili divit, když před kamerami sledujícími provoz na jedné z tamních ucpaných dálnic začal šofér bílého SUV couvat na sjezd, dále na most a několik křižovatek až k obchodnímu centru na parkoviště.

Pravděpodobně Isuzu Rodeo absolvovalo trasu dlouho cca 1,93 kilometru proti směru jízdy. Lokální zpravodajská stanice informuje, že se řidiči porouchal vůz tak, že nemohl zařadit jiný rychlostní stupeň, proto zvolil tuto krkolomnou cestu úniku. Asi se mu nechtělo odstavit vůz na krajnici dálnice a čekat na odtah, pomoci si chtěl sám. Jeho téměř dvoukilometrová couvací ekapáda vyvolala docela pozdvižení a může hovořit štěstí, že se při ní nikomu nic nestalo.

Na druhou stranu, couvat tak daleko přes zatáčky, světelné křižovatky a frekventovanou silnici bez jediného zaváhání je výkon hodný zkušeného řidiče kamionu. Pracovník ODOT za kamerou sledoval celou dobu počínání zmateného Američana, který se stal hvězdou přiloženého videa doplněného zvukem obvykle přidávaným ke groteskám.

Těžko říci, zda to spíše obdivovat nebo odsuzovat a obdobné dilema bude muset řešit i policie, které byl záznam též předán. Řidič na každý pád vyřešil svou svízel docela rychle a když už nic jiného úspěšně baví statisíce lidí na sociálních sítích...

Řidiči přestalo jet auto jinak než na zpátečku. Podívejte se, jak si s tím poradil - 1 - Couvani v provozu zachycene na kameru 01Řidiči přestalo jet auto jinak než na zpátečku. Podívejte se, jak si s tím poradil - 2 - Couvani v provozu zachycene na kameru 02Řidiči přestalo jet auto jinak než na zpátečku. Podívejte se, jak si s tím poradil - 3 - Couvani v provozu zachycene na kameru 03Řidiči přestalo jet auto jinak než na zpátečku. Podívejte se, jak si s tím poradil - 4 - Couvani v provozu zachycene na kameru 04Řidiči přestalo jet auto jinak než na zpátečku. Podívejte se, jak si s tím poradil - 5 - Couvani v provozu zachycene na kameru 05Řidiči přestalo jet auto jinak než na zpátečku. Podívejte se, jak si s tím poradil - 6 - Couvani v provozu zachycene na kameru 06Řidiči přestalo jet auto jinak než na zpátečku. Podívejte se, jak si s tím poradil - 7 - Couvani v provozu zachycene na kameru 07
Couvat dva kilometry v provozu je obdivuhodný i zavrženíhodný akt současně, v tomto případě dopadlo vše na jedničku

Zdroj: Ohio Department of Transportation@Facebook

Mirek Mazal

Další zajímavé články:

Diskuze 10 příspěvků

Reklama

Autobazar

zobrazit vše

Reklama