Reklama

Rus v BMW X5 M možná ukázal světu, proč jsou SUV tak populární

Leckomu vrtá hlavou, proč si tolik lidí našlo zálibu v autech kategorie SUV. Pár argumentů už jsme slyšeli, jeden Rus nám teď možná ukázal další.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Rus v BMW X5 M možná ukázal světu, proč jsou SUV tak populární

9.2.2018 | Mirek Mazal | 52 příspěvků

Leckomu vrtá hlavou, proč si tolik lidí našlo zálibu v autech kategorie SUV. Pár argumentů už jsme slyšeli, jeden Rus nám teď možná ukázal další.

Ruský řidič za volantem černého BMW příliš nepřispěl k napravení reputace řidičů bavorských vozů. Někteří lidé rádi posuzují knihu podle obalu - v našem případě člověka podle automobilu, ale tentokrát by se možná dalo pochopit, kde se negativní pohled bere.

Na videu můžeme vidět prazvláštní manévr černého BMW X5 mezi dvěma nákladními automobily. Jeden náklaďák jel v pravém pruhu a druhý v levém mírně pozadu. Levoproudař nejspíš naštval řidiče za ním a ten se svým SUV chtěl proklouznout mezi náklaďáky. Řidič BMW X5 ve verzi M tak popohnal stádo koní a předjel dodávku jedoucí vlevo pravým pruhem. Při návratu to levého pruhu ovšem SUV dostalo smyk a po několika snahách o korekci BMW svojí zádí sestřelilo vůz v pravém jízdním pruhu. Ten pak vyjel ze silnice do přilehlého lesa a převrátil se.

Celé nepovedené předjíždění kvalitně zaznamenala palubní kamera jednoho z účastníků. Naštěstí se tu nikomu nic nestalo a chybující řidič tak jen ukázal světu další možný důvod, proč lidé preferují SUV - ukažte nám jiné osobní auto, které ze silnice „sestřelí” nákláďák...

Z nehody si ale můžeme vzít i poněkud serioznější poučení - přes dvě tuny těžká čtyřkolka možná umí zrychlit i na sněhu, ale fyziku nepřelstí ani pokročilá elektronika nebo stovky koní pod kapotou. Stačí špatný pohyb volantem a začnou se dít věci, jak se můžete sami za chvíli podívat.

Rus v BMW X5 M možná ukázal světu, proč jsou SUV tak populární - 1 - BMW X5 nehoda pri podjizdeni 01Rus v BMW X5 M možná ukázal světu, proč jsou SUV tak populární - 2 - BMW X5 nehoda pri podjizdeni 02Rus v BMW X5 M možná ukázal světu, proč jsou SUV tak populární - 3 - BMW X5 nehoda pri podjizdeni 03Rus v BMW X5 M možná ukázal světu, proč jsou SUV tak populární - 4 - BMW X5 nehoda pri podjizdeni 04Rus v BMW X5 M možná ukázal světu, proč jsou SUV tak populární - 5 - BMW X5 nehoda pri podjizdeni 05Rus v BMW X5 M možná ukázal světu, proč jsou SUV tak populární - 6 - BMW X5 nehoda pri podjizdeni 06Rus v BMW X5 M možná ukázal světu, proč jsou SUV tak populární - 7 - BMW X5 nehoda pri podjizdeni 07Rus v BMW X5 M možná ukázal světu, proč jsou SUV tak populární - 8 - BMW X5 nehoda pri podjizdeni 08
Ruská nehoda možná ukazuje jeden z důvodů, proč jsou SUV tak populární - je možné s nimi ze silnice ladně odstranit i nákladní automobil...

Zdroj: Road Cams@Youtube

Mirek Mazal

Další zajímavé články:

Diskuze 52 příspěvků

Reklama
Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše

Reklama