- -

Seatu se vymklo z rukou lákání na nové SUV Arona, nafotili ho zcela bez maskování

Španělé se chtěli se zcela odhalenou Aronou jen proletět nad Barcelonou a více toho neukázat než ukázat. Někdo je ale překvapil svou fototechnikou.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Seatu se vymklo z rukou lákání na nové SUV Arona, nafotili ho zcela bez maskování

21.6.2017 | Petr Prokopec | 3 příspěvky

Španělé se chtěli se zcela odhalenou Aronou jen proletět nad Barcelonou a více toho neukázat než ukázat. Někdo je ale překvapil svou fototechnikou.

Španělská automobilka se již připravuje na slavnostní odhalení nového Seatu Arona, ke kterému dojde v pondělí 26. června v Barceloně. Ne zcela originálněse tak rozhodla vzít malé SUV a s zavěšeným autem pod helikoptérou se proletět nad městem. To bývá cestou k tomu, jak přilákat pozornost a mnoho toho neukázat, však na fotkách bez pořádného přiblížení není skoro nic vidět.

Seat musel doufat, že nikdo nebude mít po ruce „dlouhé sklo“, neboť to chce opravdu pořádný objektiv, abyste minimálně stovky metrů vzdálený, pohybující se objekt vyfotili tak, aby byly vidět detaily. Jenže někdo ho měl, tasil a způsobil, že na tuhle upoutávku asi Španělé rádi vzpomínat nebudou - Arona byla nafocena tak, že skrývat už nemá co.

Ač jsme si novinku mohli prohlédnout zcela bez maskování poměrně nedávno, tehdy šlo pouze o počítačové vizualizace. Nové snímky tyto pohledy z palubního systému přebíjejí a malé SUV ukazují v barvách i detailech. Je ale třeba dodat, že rozhodně nejde o základní provedení.

Svědčí o tom nejen velká litá kola, ale také dvoubarevné lakování. Kromě toho si lze povšimnout i plnohodnotných čelních LEDek, které základní modely na sto procent nedostanu. Na stříbrně lakované ochranné pláty vpředu a vzadu se ale těšit mohou, stejně jako na černé plastové lemy ve spodní části karoserie. Také střešní ližiny a spoiler nejspíše budou standardem u všech verzí.

Stranou vzhledu pak lze dodat, že Arona bude stát stejně jako spřízněná Ibiza na modulární platformě MQB A0. Základ nabídky tedy bude tvořit benzinový litrový tříválec naladěný na 95 nebo 115 koní, o patro výše pak najdeme jedna-pětku TSI se 150 koňmi či 1,6litrový turbodiesel disponující 115 koňmi. Volit pak bude možné mezi manuálem či automatem DSG.

S ohledem na snahu udržet ceny při zemi dostane Arona pouze pohon předních kol, kromě toho nejspíše nelze očekávat ani hybridní či elektrické provedení. To ale nejspíše lidem vadit nebude, což ostatně platí také o zákaznících Volkswagenu a Škody. I tyto značky totiž nabídnou své vlastní pojetí malého SUV, přičemž T-Breeze dorazí jako druhý v pořadí.

Seatu se vymklo z rukou lákání na nové SUV Arona, nafotili ho zcela bez maskování - 1 - Seat Arona 2018 bez maskovani Barcelona 01Seatu se vymklo z rukou lákání na nové SUV Arona, nafotili ho zcela bez maskování - 2 - Seat Arona 2018 bez maskovani Barcelona 02Seatu se vymklo z rukou lákání na nové SUV Arona, nafotili ho zcela bez maskování - 3 - Seat Arona 2018 bez maskovani Barcelona 03
Seat Arona byl nově nafocen zcela bez maskování. Nikoliv však v ulicích Barcelony, nýbrž nad ní

Zdroj: Diario Motor

Petr Prokopec

Další zajímavé články:

Diskuze 3 příspěvky

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše