Slavný komik si koupil nové Bugatti, 15 minut po převzetí už s ním naboural

Hovořme o velmi emotivním dnu, při kterém si nejprve převezmete auto za desítky milionů a o chvíli později už voláte policii kvůli nehodě. Právě takový se přihodil Tracymu Morganovi.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Slavný komik si koupil nové Bugatti, 15 minut po převzetí už s ním naboural

5.6.2019 | Mirek Mazal

Hovořme o velmi emotivním dnu, při kterém si nejprve převezmete auto za desítky milionů a o chvíli později už voláte policii kvůli nehodě. Právě takový se přihodil Tracymu Morganovi.

Slavný americký herec a především komik Tracy Morgan měl opravdu špatný začátek týdne. Čtvrt hodiny po zakoupení dodnes nejetého, sněhově bílého Bugatti Veyron 16.4 Grand Sport do nového hypersportu najela řidička s Hondou CR-V. Filmová celebrita vyjela z obchodního zastoupení na Manhattanu a hned za rohem na křižovatce došlo k nehodě, ke které musela být přivolána policie.

Podle prvního vyšetřování Morgan těsně po půl druhé odpolední odvážel Veyron ze slavnostního převzetí. Při odbočování vpravo si herce v nízkém voze nevšimla dáma ve vysokém SUV, a proto bokem do auta za desítky milionů korun najela. Svědci zatím jasně obviňují ženu, protože prý během nepozorného přejíždění mezi pruhy telefonovala.

Kolem místa střetu se rychle shromáždili zvědaví kolemjdoucí, přibyli i fanoušci rychlých kol a obecenstvo vyplnili i obdivovatelé černošského komika. Ten pár hodin po události na svůj twitterový účet poslal hromadný vzkaz: „Díky za jakékoli obavy, ale jsem naprosto v pořádku. A moje nové auto? Uvidíme. Mám vás rád.“

Kontakt mezi auty nastal v malé rychlosti, takže poškození není velké, přesto bude faktura za opravu u Bugatti vysoká a snadno překročí i 1 milion Kč. Obchodník dealerství nevěřil vlastním očím, když se Veyron po chvíli vrátil se šrámem na levém předku u řidiče. „Nemohl jsem tomu uvěřit. Byla to jeho první jízda,“ reagoval překvapeně prodejce Frank Pica na poškození roadsteru, za který měl Morgan zaplatit 2 miliony dolarů (45,8 milionu Kč).


Slavný komik si koupil nové Bugatti, 15 minut po převzetí už s ním naboural - 1 - Bugatti Veyron Grand Sport nehoda USA 01Slavný komik si koupil nové Bugatti, 15 minut po převzetí už s ním naboural - 2 - Bugatti Veyron Grand Sport nehoda USA 02Slavný komik si koupil nové Bugatti, 15 minut po převzetí už s ním naboural - 3 - Bugatti Veyron Grand Sport nehoda USA 03Slavný komik si koupil nové Bugatti, 15 minut po převzetí už s ním naboural - 4 - Bugatti Veyron Grand Sport nehoda USA 04Slavný komik si koupil nové Bugatti, 15 minut po převzetí už s ním naboural - 5 - Bugatti Veyron Grand Sport nehoda USA 05Slavný komik si koupil nové Bugatti, 15 minut po převzetí už s ním naboural - 6 - Bugatti Veyron Grand Sport nehoda USA 06Slavný komik si koupil nové Bugatti, 15 minut po převzetí už s ním naboural - 7 - Bugatti Veyron Grand Sport nehoda USA 07Slavný komik si koupil nové Bugatti, 15 minut po převzetí už s ním naboural - 8 - Bugatti Veyron Grand Sport nehoda USA 08Slavný komik si koupil nové Bugatti, 15 minut po převzetí už s ním naboural - 9 - Bugatti Veyron Grand Sport nehoda USA 09Slavný komik si koupil nové Bugatti, 15 minut po převzetí už s ním naboural - 10 - Bugatti Veyron Grand Sport nehoda USA 10Slavný komik si koupil nové Bugatti, 15 minut po převzetí už s ním naboural - 11 - Bugatti Veyron Grand Sport nehoda USA 11
Bugatti Veyron Tracyho Morgana vydrželo nové a nebourané jen čtvrt hodiny

Zdroje: TMZ, Page Six

Mirek Mazal

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše

Reklama