- -

Svět se nechal zmást chytrým videem Škody, toto není Karoq bez kamufláže

Když pustíte do světa snímek hovořící o jméně nového SUV a ukazujete v něm části SUV, je nasnadě si myslet, že jde o tentýž vůz. Jenže nejde.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Svět se nechal zmást chytrým videem Škody, toto není Karoq bez kamufláže

1.5.2017 | Petr Miler | 7 příspěvků

Když pustíte do světa snímek hovořící o jméně nového SUV a ukazujete v něm části SUV, je nasnadě si myslet, že jde o tentýž vůz. Jenže nejde.

Minulý pátek v českém automobilovém éteru jasně patřil nové Škodě Karoq. Automobilka samotné auto sice ještě veřejně neukázala, ale předvedla nám jej a představila ho v tolika detailech, že jsme vám o něm mohli povědět prakticky vše důležité. Teď už si skutečně počkáme hlavně na odhalení designu, třebaže po rozličných špionážních záběrech je jasné, že velké překvapení už z toho nebude. A nebo nemusíme čekat ani na to?

Mohlo by se zdát, že nikoli. Škoda současně s pátečním „balíčkem” informací vypustila do světa mimo jiné přiložená videa, která v různých jazykových mutacích různými způsoby ve stručnosti přibližují pohádku o jméně Karoq. A jsou na něm vidět segmenty zcele nemaskovaného SUV ve studiu, zaměřující se na příď či boky vozu. Přišlo nám tak hned několik tipů, že automobilka už auto vlastně ukázala podobně nešikovně jako v případě Kodiaqu a podobné zkazky se objevily v médiích či na sociálních sítích. Jenže je to tentokrát Škoda, kdo byl chytřejší.

Ačkoli se videa zjevně zcela záměrně snaží navodit dojem, že ukazují části Karoqu, toto není Karoq. Kamera se chytře pohybuje kolem vozu, který vypadá jako SUV toho ražení a svými designovými prvky odpovídá viděnému, realita je ovšem jiná - před kameru byl postaven Kodiaq, který je pouze specificky snímán, aby to nešlo snadno poznat. A krom toho, že to víme, protože jsme Karoq viděli, vám můžeme nabídnout i obrazový důkaz - po zesvětlení obrázků z videa na vás vykoukne i označení vozu na přídi - Kodiaq.

Mnoho povyku pro nic, toto není ani částečné odhalení, i když s videem Škoda nachytala půlku světa. Vás už teď nenachytá...

Svět se nechal zmást chytrým videem Škody, toto není Karoq bez kamufláže - 1 - Skoda Karoq teaser fake 01Svět se nechal zmást chytrým videem Škody, toto není Karoq bez kamufláže - 2 - Skoda Karoq teaser fake 02Svět se nechal zmást chytrým videem Škody, toto není Karoq bez kamufláže - 3 - Skoda Karoq teaser fake 03Svět se nechal zmást chytrým videem Škody, toto není Karoq bez kamufláže - 4 - Skoda Karoq teaser fake 04Svět se nechal zmást chytrým videem Škody, toto není Karoq bez kamufláže - 5 - Skoda Karoq teaser fake 05Svět se nechal zmást chytrým videem Škody, toto není Karoq bez kamufláže - 6 - Skoda Karoq teaser fake 06Svět se nechal zmást chytrým videem Škody, toto není Karoq bez kamufláže - 7 - Skoda Karoq teaser fake 07
Obrázky z videí se snaží navodit dojem teaserů Karoqu...

Svět se nechal zmást chytrým videem Škody, toto není Karoq bez kamufláže - 8 - Skoda Karoq teaser fake 08
...jde ale pouze o jméno, záběry ukazují jen a pouze už známý Kodiaq

Svět se nechal zmást chytrým videem Škody, toto není Karoq bez kamufláže - 9 - Skoda Karoq ilustrace nove 01Svět se nechal zmást chytrým videem Škody, toto není Karoq bez kamufláže - 10 - Skoda Karoq ilustrace nove 02
Karoq bude jiný, ale ne přesně takový - od Kodiaqu se bude lišit více, než se na první pohled zdá

A post shared by ŠKODA España (@skoda_spain) on

Petr Miler

Další zajímavé články:

Diskuze 7 příspěvků

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše