- -

The Grand Tour se v třetí epizodě vrátí k autům, Clarkson by rád „přivítal” i Trumpa

Třetí díl Clarksonovy nové show představí epický road trip s Astonem Martin, Rolls-Roycem a Dodgem napříč Itálií. A také důsledek prohrané sázky.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

The Grand Tour se v třetí epizodě vrátí k autům, Clarkson by rád „přivítal” i Trumpa

30.11.2016 | Petr Prokopec | 1 příspěvek

Třetí díl Clarksonovy nové show představí epický road trip s Astonem Martin, Rolls-Roycem a Dodgem napříč Itálií. A také důsledek prohrané sázky.

Půlka týdne značí, že za chvíli bude pátek. Můžeme se začít těšit na třetí epizodu The Grand Tour, v níž se Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May opětovně vrací zpět k automobilovému řádění. Tím jistě udělají radost kritikům druhého dílu, kteří si stěžovali na malý výskyt čehokoliv, co by mělo čtyři kola a volant. Místo kroucení s ním se totiž trojice zaměřila na destrukce a střílečky.

Co nás tedy v nové epizodě čeká? Především epický road trip napříč Itálii, jež si Jezza a spol. budou užívat v tak odlišných vozech, jako jsou Aston Martin DB11, Rolls-Royce Dawn a Dodge Challenger SRT Hellcat. Asi nemusíme dodávat, kdo si vybere který model nebo že u toho budou působivé scenérie. Kromě veřejných komunikací navíc nebude chybět ani řádění na okruhu.

Neobvyklá bude vsuvka zachycující demolici Clarksonova domu, což je důsledek prohrané sázky z první epizody. O tomto počinu jsme informovali ještě před začátkem The Grand Tour, v té době ovšem nikdo neznal okolnosti. Nyní je ale vše jasné, byť asi nemusíme dodávat, že i toto je součást scénáře.

Otázkou je pak segment zvaný Celebrity Brain Crush, ve kterém namísto interview zemře nějaká ta celebrita. Právě na tuto část nové show padá nemalá kritika, neboť opakovaný vtip zkrátka přestává být vtipem. V prvním díle šlo možná o zábavu, nicméně v tom druhém se již prskalo. V tom třetím pak nejspíše „zařve“ Simon Pegg.

Navíc dle slov Jeremy Clarksona bychom s dalším pokračováním měli počítat, neboť Jezza nedávno uvedl, že by velmi rád představil v show také Donalda Trumpa. Je jasné, do jaké části show by nově zvolený americký prezident zamířil. Jde ale spíše o přání než realitu, Bílý Dům - a ani Trump sám - nejspíše nic takového nedovolí.

Tím dnes končíme, závěrem jen dodáme, že živé výstupy The Grand Tour byly tentokráte natáčeny v britském Whitby.

The Grand Tour se v třetí epizodě vrátí k autům, Clarkson by rád „přivítal” i Trumpa - 1 - The Grand Tour S01E03 trailer 01The Grand Tour se v třetí epizodě vrátí k autům, Clarkson by rád „přivítal” i Trumpa - 2 - The Grand Tour S01E03 trailer 02The Grand Tour se v třetí epizodě vrátí k autům, Clarkson by rád „přivítal” i Trumpa - 3 - The Grand Tour S01E03 trailer 03The Grand Tour se v třetí epizodě vrátí k autům, Clarkson by rád „přivítal” i Trumpa - 4 - The Grand Tour S01E03 trailer 04The Grand Tour se v třetí epizodě vrátí k autům, Clarkson by rád „přivítal” i Trumpa - 5 - The Grand Tour S01E03 trailer 05The Grand Tour se v třetí epizodě vrátí k autům, Clarkson by rád „přivítal” i Trumpa - 6 - The Grand Tour S01E03 trailer 06The Grand Tour se v třetí epizodě vrátí k autům, Clarkson by rád „přivítal” i Trumpa - 7 - The Grand Tour S01E03 trailer 07The Grand Tour se v třetí epizodě vrátí k autům, Clarkson by rád „přivítal” i Trumpa - 8 - The Grand Tour S01E03 trailer 08
Ve třetí epizodě The Grand Tour nás čeká epický road trip napříč Itálií i demolice Clarksonova domu

Petr Prokopec

Další zajímavé články:

Diskuze 1 příspěvek

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše


Reklama