Reklama

Tohle zbylo po těžké nehodě ze zánovního Lamborghini. Opilý řidič měl velké štěstí

Tohle je další z důkazu, že řídit pod vlivem alkoholu je extrémně nerozumné. Jen díky velkému štěstí je tu na odpis akorát italský supesrsport.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Tohle zbylo po těžké nehodě ze zánovního Lamborghini. Opilý řidič měl velké štěstí

30.4.2018 | Mirek Mazal | 3 příspěvky

Tohle je další z důkazu, že řídit pod vlivem alkoholu je extrémně nerozumné. Jen díky velkému štěstí je tu na odpis akorát italský supesrsport.

O neplánovanou pitvu svého prý jen pár měsíců starého Lamborghini Huracán se postaral zámožný majitel, který v opilosti ztratil kontrolu nad vozem a doslova ho rozpůlil. Nezodpovědný řidič pod vlivem alkoholu uháněl vysokou rychlostí okresem Fairfax County ve Virginii, ale přecenil své schopnosti havaroval.

Na ulici Gallows Road italský sporťák ztratil trakci a ovíněný muž za volantem nedokázal správně zareagovat. Auto vyletělo ze silnice a narazilo do betonového sloupu veřejného osvětlení. Lamborghini dostalo zásah na solar, rozpadlo se na dvě části a desetiválcový motor zůstal ležet metry od zbytku karoserie.

Intenzivní náraz rozpáral Huracán jako nic, o to větší štěstí měl vlastník kdysi hezkého černého supersportu. Během incidentu v autě seděl sám, dokonce po akrobatickém představení vystoupil, aby se podíval na následky své zběsilé jízdy. Asi odolný jedinec, protože zůstat při vědomí po takové ráně, to musí být dáno osudem. Každopádně může hovořit o velkém štěstí - trefit sloup jinak, nemusel se v životě podívat už vůbec na nic.

V okamžiku přijeli hasiči, aby uhasili doutnající trosky. Scenérií nehody byly tak překvapeni, že obrázky z místa zveřejnili na internetu. Je na nich vidět rozseknuté Lamborghini. Motor se zadní nápravou stojí opodál na chodníku, tomu se říká trefa do černého a nejlepší připomenutí, že jezdit pod vlivem alkoholu se prostě nemá.

Tohle zbylo po těžké nehodě ze zánovního Lamborghini. Opilý řidič měl velké štěstí - 1 - Lamborghini Huracan na dve pulky USA nehoda 01Tohle zbylo po těžké nehodě ze zánovního Lamborghini. Opilý řidič měl velké štěstí - 2 - Lamborghini Huracan na dve pulky USA nehoda 02
Jen udiveně hledět na rozpárané zánovní Lamborghini mohl neznámý Američan po zběsilé jízdě pod vlivem alkoholu. Má obrovské štěstí, že se mu prakticky nic nestalo

Zdroj: Fairfax Fire/Rescue@Twitter

Mirek Mazal

Další zajímavé články:

Diskuze 3 příspěvky

Autobazar

zobrazit vše