- -

Unikl detailní pohled na světlo Alfy Romeo Stelvio, k Giulii má hodně blízko

Nové italské SUV bude debutovat v půlce příštího měsíce v L.A. Již nyní si můžeme prohlédnout část jeho čelních partií.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Unikl detailní pohled na světlo Alfy Romeo Stelvio, k Giulii má hodně blízko

12.10.2016 | Petr Prokopec | 10 příspěvků

Nové italské SUV bude debutovat v půlce příštího měsíce v L.A. Již nyní si můžeme prohlédnout část jeho čelních partií.

Do příchodu prvního moderního SUV italské automobilky zbývá ještě něco málo přes měsíc. Nová Alfa Romeo Stelvio bude odhalena 18. listopadu letošního roku na autosalonu v Los Angeles. Premiéra na půdě USA je vyústěním snah značky vrátit se na americký trh. Právě s vyšší stavbou karoserie má šanci tamní publikum zaujmout, byť jistým problémem bude cena. Ta nejspíše odstartuje někde okolo milionu korun, což by pro Alfu neobdivující Američany mohlo být příliš velké sousto.

Vše samozřejmě závisí na vnímání značky jakožto prémiového zboží. Alfa Romeo tak vnímána pochopitelně být chce, byť v souvislosti s prezentací sedanu Giulia došlo na připomenutí zvěstí o kvalitě alfích aut. Je tedy otázkou, jestli uvidíme podobné problémy také u SUV. Nicméně již kvůli samotné značce je třeba doufat, že se tak nestane. Pokud Giulia i Stelvio v showroomech selžou, pak je nejspíše s kdysi slavnou automobilkou konec.

Nejčernější scénář ale nyní necháme spát, místo toho se budeme soustředit na nový snímek čelního světla. Víceméně jde o stejné pojetí jako u již zmiňovaného sedanu, jen zde máme o trochu jiné tvary zejména spodní linie a odlišnou vnitřní grafiku. Rozměry jsou pak o trochu větší, což souvisí s odlišnými dimenzemi, a obdobně je na tom i tvar. K vytknutí tu ale není zcela nic, za nás jde o pohledného „mrkáčka“.

V příštích týdnech pak můžeme očekávat příchod mnoha dalších detailů, ať již oficiální či neoficiální cestou. Je velmi pravděpodobné, že se předčasně na světlo světa dostane i samotný vůz, který je sice prvním SUV značky, nicméně ta již v 50. letech minulého století obdobný model nabízela. Matta Alfa neboli 1900 M byla ovšem ryzím off-roadem, která vznikl kvůli armádní zakázce.

Unikl detailní pohled na světlo Alfy Romeo Stelvio, k Giulii má hodně blízko - 1 - Alfa Romeo Stelvio celni svetlo unik
Zatímco nyní bylo neoficiálně odhaleno čelní světlo...

Unikl detailní pohled na světlo Alfy Romeo Stelvio, k Giulii má hodně blízko - 2 - Alfa Romeo Stelvio unik tovarna video 01Unikl detailní pohled na světlo Alfy Romeo Stelvio, k Giulii má hodně blízko - 3 - Alfa Romeo Stelvio unik tovarna video 02Unikl detailní pohled na světlo Alfy Romeo Stelvio, k Giulii má hodně blízko - 4 - Alfa Romeo Stelvio unik tovarna video 03
...před měsícem jsme si Alfu Romeo Stelvio mohli prohlédnout takřka celou

Zdroj: Alfa Romeo Project 950@Facebook

Petr Prokopec

Další zajímavé články:

Diskuze 10 příspěvků

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše