Reklama

Zánovní Lamborghini shořelo na popel. Důvod je varovný pro kohokoli z nás

Plápolající Lamborghini není zase tak ojedinělý úkaz, v tomto případě ale nebyl důvod ani trochu typický. Požár způsobilo něco, co se zítra může klidně stát komukoli z nás.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Zánovní Lamborghini shořelo na popel. Důvod je varovný pro kohokoli z nás

9.7.2018 | Mirek Mazal | 6 příspěvků

Plápolající Lamborghini není zase tak ojedinělý úkaz, v tomto případě ale nebyl důvod ani trochu typický. Požár způsobilo něco, co se zítra může klidně stát komukoli z nás.

Na plameny šlehající ze zadní části Lamborghini jsme si za ta léta už zvykli. S trochou nadsázky se dá říci, že to věc, která k italským sporťáků tak nějak patří, a tak nás zpráva o zpopelněném Huracánu Performante zpočátku nechala chladnými. Detaily této smutné události ale poukázaly na nebezpečí, které se týká všech řidičů bez ohledu na značku nebo typ automobilu.

Po nedávné jízdě zvané GoldRush s cílem v Las Vegas se dva účastníci v Lamborghini vraceli domů. Jeden z nich ale do cíle nedojel, protože z jeho miláčka zůstal ohořelý vrak. Jeho modré Lamborghini Huracán Performante se stalo obětí požáru benzínové stanice v St. Louis.

Oba řidiči odešli dovnitř zaplatit načerpané palivo, když od vedlejšího stojanu začalo odjíždět MPV. Nic až tak zvláštního, kdyby ale řidič nezapomněl vytáhnout tankovací pistoli z hrdla nádrže. Vůz tak utrhl hadici čerpacího zařízení a na místě se rozlil benzín. Dostal se až k rozpálenému Lamborghini s nápisy z nedávné akce, které okamžitě zachvátil požár. Místní jednotka hasičů přijela během pár minut, nicméně v boji s horkým živlem neměla šanci.

Nikdo nebyl zraněn, ale hustý štiplavý dým byl vidět z dálky. Plameny kompletně zpustošily benzínku i výkonný supersport. Kamarád postiženého majitele měl štěstí, že z jeho zářivého automobilu nezůstala jen železná kostra prolitá vodou s logem býčích zápasů. Dávejte tedy při tankování pozor - stačí se třeba během něj zapovídat, člověk může snadno zapomenout, že palivo ani pořádně nenabral, vyrazit na cestu a neštěstí je na světě...

Zánovní Lamborghini shořelo na popel. Důvod je varovný pro kohokoli z nás - 1 - Lamborghini Huracan Performante shorelo USA 01Zánovní Lamborghini shořelo na popel. Důvod je varovný pro kohokoli z nás - 2 - Lamborghini Huracan Performante shorelo USA 02Zánovní Lamborghini shořelo na popel. Důvod je varovný pro kohokoli z nás - 3 - Lamborghini Huracan Performante shorelo USA 03Zánovní Lamborghini shořelo na popel. Důvod je varovný pro kohokoli z nás - 4 - Lamborghini Huracan Performante shorelo USA 04Zánovní Lamborghini shořelo na popel. Důvod je varovný pro kohokoli z nás - 5 - Lamborghini Huracan Performante shorelo USA 05Zánovní Lamborghini shořelo na popel. Důvod je varovný pro kohokoli z nás - 6 - Lamborghini Huracan Performante shorelo USA 06Zánovní Lamborghini shořelo na popel. Důvod je varovný pro kohokoli z nás - 7 - Lamborghini Huracan Performante shorelo USA 07Zánovní Lamborghini shořelo na popel. Důvod je varovný pro kohokoli z nás - 8 - Lamborghini Huracan Performante shorelo USA 08Zánovní Lamborghini shořelo na popel. Důvod je varovný pro kohokoli z nás - 9 - Lamborghini Huracan Performante shorelo USA 09Zánovní Lamborghini shořelo na popel. Důvod je varovný pro kohokoli z nás - 10 - Lamborghini Huracan Performante shorelo USA 10Zánovní Lamborghini shořelo na popel. Důvod je varovný pro kohokoli z nás - 11 - Lamborghini Huracan Performante shorelo USA 11Zánovní Lamborghini shořelo na popel. Důvod je varovný pro kohokoli z nás - 12 - Lamborghini Huracan Performante shorelo USA 12
Požár z nepozornosti zničil Lamborghini Huracán Performante. Tentokrát kupodivu nebyla vina v samotném autě

Zdroje: Fox2Now St. Louis, Parker Gelber@Facebook

Mirek Mazal

Další zajímavé články:

Diskuze 6 příspěvků

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše