BMW prý unikly obrázky modelu M2 Cabrio, který vůbec neměl vzniknout

5.9.2016 | Petr Prokopec | 3 příspěvky

BMW v minulosti rezolutně popřelo, že by otevřenu verzi M2 chystalo. Tak buď nás tahalo za nos, nebo teď dělá to samé někdo mimo automobilku.

Letos v únoru se šéf projektu BMW M2 Frank Isenberg rozhodl zklamat všechny příznivce jízdy s větrem ve vlasech. Doslova řekl: „M2 Cabrio nebude. Musíme tento model udržet tak puristický jako 1 M Coupe,” a dodal něco v tom smyslu, že majitelé kabrioletů nejraději jen tak korzují po bulvárech, což je činnost, u které prý divize M klidně může chybět.

Je samozřejmě otázkou, nakolik lze Isenbergovi věřit. BMW M4 i M6 se v provedení bez pevné střechy vyrábí a automobilka to jistě nedělá proto, že by v tomto případě u korzování po bulvárech chybět nechtěla. Mohl mluvit pravdu, nicméně mohl také jen mlžit - lidé z konkurenčních automobilek leckdy lepší zdroje než média taktéž nemají.

Druhé možnosti by napovídaly obrázky, které vidíme před sebou. Kolegové z holandského Autoblogu je označují za uniklé oficiální rendery verze M2 Cabrio, sami ale netvrdí, že by musely znamenat brzké odhalení podobného vozu. Podobné obrázky může automobilky stvořit i v případě vozů, které nakonec do výroby nepošle a pochopitelně - také může jít o podvrh.

Opaku by napovídal počet takových záběrů, na druhou stranu vypadají jako obrázky používané v oficiálním konfigurátoru a z něj „vytřískat” jakýsi slepenec verzí M235i, která se jako kabriolet vyrábí, a M2 v provedení kupé, by zase nemuselo být tak složité.

Do závěrů se pouště nebudeme a snímky vám prostě ukážeme. Buď se díváte na vůz, který vzniknout měl a nakonec nevznikne, nebo na vůz, vzniknout neměl a přece vznikne, nebo na podvrh neměnící nic na tom, že takový vůz vzniknout neměl a také nevznikne. Vyberte si, realitu ukáže čas. Je-li to autentický únik něčeho, co se má na trhu objevit v dohledné době, možná se už na autosalonu v Paříži dočkáme nějakého překvapení....

BMW prý unikly obrázky modelu M2 Cabrio, který vůbec neměl vzniknout - 1 - BMW M2 Cabrio unik 01BMW prý unikly obrázky modelu M2 Cabrio, který vůbec neměl vzniknout - 2 - BMW M2 Cabrio unik 02BMW prý unikly obrázky modelu M2 Cabrio, který vůbec neměl vzniknout - 3 - BMW M2 Cabrio unik 03BMW prý unikly obrázky modelu M2 Cabrio, který vůbec neměl vzniknout - 4 - BMW M2 Cabrio unik 04BMW prý unikly obrázky modelu M2 Cabrio, který vůbec neměl vzniknout - 5 - BMW M2 Cabrio unik 05BMW prý unikly obrázky modelu M2 Cabrio, který vůbec neměl vzniknout - 6 - BMW M2 Cabrio unik 06BMW prý unikly obrázky modelu M2 Cabrio, který vůbec neměl vzniknout - 7 - BMW M2 Cabrio unik 07BMW prý unikly obrázky modelu M2 Cabrio, který vůbec neměl vzniknout - 8 - BMW M2 Cabrio unik 08BMW prý unikly obrázky modelu M2 Cabrio, který vůbec neměl vzniknout - 9 - BMW M2 Cabrio unik 09BMW prý unikly obrázky modelu M2 Cabrio, který vůbec neměl vzniknout - 10 - BMW M2 Cabrio unik 10BMW prý unikly obrázky modelu M2 Cabrio, který vůbec neměl vzniknout - 11 - BMW M2 Cabrio unik 11BMW prý unikly obrázky modelu M2 Cabrio, který vůbec neměl vzniknout - 12 - BMW M2 Cabrio unik 12BMW prý unikly obrázky modelu M2 Cabrio, který vůbec neměl vzniknout - 13 - BMW M2 Cabrio unik 13BMW prý unikly obrázky modelu M2 Cabrio, který vůbec neměl vzniknout - 14 - BMW M2 Cabrio unik 14BMW prý unikly obrázky modelu M2 Cabrio, který vůbec neměl vzniknout - 15 - BMW M2 Cabrio unik 15BMW prý unikly obrázky modelu M2 Cabrio, který vůbec neměl vzniknout - 16 - BMW M2 Cabrio unik 16BMW prý unikly obrázky modelu M2 Cabrio, který vůbec neměl vzniknout - 17 - BMW M2 Cabrio unik 17BMW prý unikly obrázky modelu M2 Cabrio, který vůbec neměl vzniknout - 18 - BMW M2 Cabrio unik 18BMW prý unikly obrázky modelu M2 Cabrio, který vůbec neměl vzniknout - 19 - BMW M2 Cabrio unik 19BMW prý unikly obrázky modelu M2 Cabrio, který vůbec neměl vzniknout - 20 - BMW M2 Cabrio unik 20BMW prý unikly obrázky modelu M2 Cabrio, který vůbec neměl vzniknout - 21 - BMW M2 Cabrio unik 21
BMW M2 Cabrio se ukázalo na obrázcích, které mají mít původ v BMW. Pokud by se ukázaly být skutečné, samotný výsledek vizuálně nemá čím překvapit

Zdroj: Autoblog.nl

Petr Prokopec

Další zajímavé články:

Diskuze 3 příspěvky

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše

Reklama