Konečně víme, kdy začne třetí série Clarksonovy The Grand Tour. A co přinese

Trvalo dlouho, než Clarkson a spol. přišli s detaily svého dalšího návratu na obrazovky. Jakkoliv je ale patrné, že se při natáčení třetí sezóny královsky bavili, jistá skepse tu zůstává.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Představení

Konečně víme, kdy začne třetí série Clarksonovy The Grand Tour. A co přinese

28.11.2018 | Petr Prokopec

Trvalo dlouho, než Clarkson a spol. přišli s detaily svého dalšího návratu na obrazovky. Jakkoliv je ale patrné, že se při natáčení třetí sezóny královsky bavili, jistá skepse tu zůstává.

Pokud by se psal rok 2016, měli bychom touto dobou za sebou již dvě epizody první série The Grand Tour. Nicméně Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May s každou novou sezónou startují vždy o něco později. Loni jsme se tak jejich návratu na televizní obrazovky dočkali až 8. prosince, letos se pro změnu nedočkáme vůbec. Dáno je to skutečností, že první díl uvolní Amazon Prime až 18. ledna. Pravděpodobně poslední, dvanáctou epizodu tak uvidíme až 5. dubna, tedy za více než čtvrt roku.

Je přitom otázkou, zda je nač se těšit. Jakkoliv je totiž venku první trailer, z nějž je jasně patrné, že trojice chlapíků středního věku si před kamerami užila více legrace než kdy předtím, jistá skepse tu zůstává. Pokud bychom totiž byli filmovými kritiky, pak musíme rovnou zmínit, že vše jsme již někdy viděli. Mnohdy šlo sice o horší zpracování, kdy u toho navíc nebyl ani Clarkson a spol., nicméně to nic nemění na faktu, že originalitou třetí série The Grand Tour asi sršet nebude.

Ve výsledku bychom se tedy vlastně ani nedivili, kdyby Amazon již nevyrukoval s dalšími řadami, jak se říká. A to nikoliv jen kvůli chladnému kalkulu globálního giganta, ale i kvůli našim třem oblíbencům - ani oni jistě netouží po tom, aby vykrádali sami sebe. Možná tedy nastal ideální čas na to, aby skončili v nejlepším. Nemusí samozřejmě jít o konec definitivní, ostatně i díky tomu by jejich comeback za pár let dozajista byl událostí roku. To ale již spekulujeme i předbíháme.

Pole dohadů tedy opustíme a budeme se věnovat již jen samotné upoutávce, která nás zavede do mnoha koutů planety. Ostatně trojice moderátorů od počátku letošního roku navštívila mimo jiné Čínu, Kolumbii, Švédsko, Mongolsko či Spojené státy. Během svých epických roadtripů pak okusila jak moderní, tak i letité stroje. Čeká nás tedy kupříkladu souboj těžce modifikovaných amerických muscle cars Dodge Challenger, Chevroletu Camaro a Fordu Mustang.

Clarkson se rovněž usadí za volant McLarenu Senna, stejně jako jej čeká souboj na zamrzlém jezeře, kde se v Lamborghini Urus bude prohánět po, ehm, penisu, tedy dráze jeho tvaru. May pro změnu vyzkouší schopnosti Mercedesu třídy X, a to trháním Jezzovy hlavy, zatímco Hammonda čeká bezmoc poté, co uvázne v Chevroletu Silverado na chatrném dřevěném mostě, jehož nosnost stoprocentně neodpovídá hmotnosti amerického pick-upu.

Více ale již nebudeme slovem zdržovat, ať si trailer můžete jaksepatří vychutnat. Znovu pak jen dodáme, že samotná show odstartuje až 18. ledna příštího roku, tedy za dlouhých sedm týdnů.


Konečně víme, kdy začne třetí série Clarksonovy The Grand Tour. A co přinese - 1 - The Grand Tour S03 prvni trailer 01Konečně víme, kdy začne třetí série Clarksonovy The Grand Tour. A co přinese - 2 - The Grand Tour S03 prvni trailer 02Konečně víme, kdy začne třetí série Clarksonovy The Grand Tour. A co přinese - 3 - The Grand Tour S03 prvni trailer 03Konečně víme, kdy začne třetí série Clarksonovy The Grand Tour. A co přinese - 4 - The Grand Tour S03 prvni trailer 04Konečně víme, kdy začne třetí série Clarksonovy The Grand Tour. A co přinese - 5 - The Grand Tour S03 prvni trailer 05Konečně víme, kdy začne třetí série Clarksonovy The Grand Tour. A co přinese - 6 - The Grand Tour S03 prvni trailer 06Konečně víme, kdy začne třetí série Clarksonovy The Grand Tour. A co přinese - 7 - The Grand Tour S03 prvni trailer 07Konečně víme, kdy začne třetí série Clarksonovy The Grand Tour. A co přinese - 8 - The Grand Tour S03 prvni trailer 08Konečně víme, kdy začne třetí série Clarksonovy The Grand Tour. A co přinese - 9 - The Grand Tour S03 prvni trailer 09Konečně víme, kdy začne třetí série Clarksonovy The Grand Tour. A co přinese - 10 - The Grand Tour S03 prvni trailer 10Konečně víme, kdy začne třetí série Clarksonovy The Grand Tour. A co přinese - 11 - The Grand Tour S03 prvni trailer 11Konečně víme, kdy začne třetí série Clarksonovy The Grand Tour. A co přinese - 12 - The Grand Tour S03 prvni trailer 12Konečně víme, kdy začne třetí série Clarksonovy The Grand Tour. A co přinese - 13 - The Grand Tour S03 prvni trailer 13Konečně víme, kdy začne třetí série Clarksonovy The Grand Tour. A co přinese - 14 - The Grand Tour S03 prvni trailer 14Konečně víme, kdy začne třetí série Clarksonovy The Grand Tour. A co přinese - 15 - The Grand Tour S03 prvni trailer 15Konečně víme, kdy začne třetí série Clarksonovy The Grand Tour. A co přinese - 16 - The Grand Tour S03 prvni trailer 16Konečně víme, kdy začne třetí série Clarksonovy The Grand Tour. A co přinese - 17 - The Grand Tour S03 prvni trailer 17Konečně víme, kdy začne třetí série Clarksonovy The Grand Tour. A co přinese - 18 - The Grand Tour S03 prvni trailer 18Konečně víme, kdy začne třetí série Clarksonovy The Grand Tour. A co přinese - 19 - The Grand Tour S03 prvni trailer 19Konečně víme, kdy začne třetí série Clarksonovy The Grand Tour. A co přinese - 20 - The Grand Tour S03 prvni trailer 20
Co nás čeká ve třetí sérii The Grand Tour? Vlastně nic, co bychom už dříve někdy někde nějak neviděli. Nicméně zábava to jistě bude nemalá

Petr Prokopec

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše

zobrazit vše

Reklama