Operativní leasing Škody se dočista změnil. Teď nabízí cokoli, na různě dlouho

Říká si stále „Bez starostí“, nabízí ale něco docela jiného než dosud. Teď si můžete vybrat jakýkoliv vůz s výbavou dle vaší volby. Je libo Octavii RS 245?
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Představení

Operativní leasing Škody se dočista změnil. Teď nabízí cokoli, na různě dlouho

11.4.2017 | Petr Prokopec | 8 příspěvků

Říká si stále „Bez starostí“, nabízí ale něco docela jiného než dosud. Teď si můžete vybrat jakýkoliv vůz s výbavou dle vaší volby. Je libo Octavii RS 245?

Operativní leasing pro privátní klientelu roste na popularitě a jednou ze značek, které jej u nás nabízí, je i Škoda. Program „Bez starostí“ jsme vyzkoušeli také my, když jsme si tímto způsobem pořídili model Yeti. Ten již naši flotilu opustil a je nám to docela líto. Po celou dobu pronájmu nebylo třeba řešit problémy, a pokud se nějaký objevil, jednoduše stačilo zajet do servisu, vzít si náhradní vůz a po několika hodinách zase zvládnout zpětnou rošádu.

Nemluvíme o tom pochopitelně pro nic za nic, automobilka se čerstvě rozhodla, že operativní leasing pro jednotlivce posune do nové fáze. Nyní si tak můžete vybrat jakýkoliv model značky v individuální konfiguraci, a to včetně motorizace, výbavy či příplatkových prvků. Vybírat lze také dobu trvání nájmu (24 až 48 měsíců) i nájezd (od 5 000 do 150 000 km).

Znamená to tedy, že dopřát si můžete i modely Octavia RS a RS 245. Stejně tak lze sáhnout třeba po SUV Kodiaq, který v kombinaci s motorem 1,4 TSI o výkonu 110 kW/150 koní a pohonem 4x4 vychází na 9 699 Kč měsíčně. Tato cena je přitom platná při uzavření smlouvy na 48 měsíců s nájezdem 20 000 km za rok. Kromě toho máte předplacený i servis Standard a uzavřené pojištění Škoda Standard se spoluúčastí pět procent.

Součástí rozšířené individualizace je také volba spoluúčasti, ta může být pouze jednoprocentní. Sjednat lze i Pojištění Plus, které zahrnuje prodlouženou zápůjčku náhradního vozu, přímou likvidaci nezaviněné i spoluzaviněné škody a pojištění rozdílu mezi pořizovací a časovou cenou vozidla, úrazové pojištění osob ve vozidle, pojištění zavazadel ve vozidle nebo Pojištění právní ochrany Asistent.

Vybírat můžete také variantu bez servisu, v takovém případě již nějaké ty starosti s vozem mít budete. Po skončení pronájmu lze odkoupit vůz za zůstatkovou cenu do osobního vlastnictví. Pokud vás to zaujalo, přesnější informace vám sdělí kterýkoli z 200 dealerů, kteří umí na místě sestavit individuální kalkulaci pro vybraný vůz, nájezd, trvání nájmu i doplňkové služby.

Operativní leasing Škody se dočista změnil. Teď nabízí cokoli, na různě dlouho - 1 - Skoda Octavia RS 245 oficialni nove 01Operativní leasing Škody se dočista změnil. Teď nabízí cokoli, na různě dlouho - 2 - Skoda Octavia RS 245 oficialni nove 02Operativní leasing Škody se dočista změnil. Teď nabízí cokoli, na různě dlouho - 3 - Skoda Octavia RS 245 oficialni nove 05Operativní leasing Škody se dočista změnil. Teď nabízí cokoli, na různě dlouho - 4 - Skoda Octavia RS 245 oficialni nove 07Operativní leasing Škody se dočista změnil. Teď nabízí cokoli, na různě dlouho - 5 - Skoda Octavia RS 245 oficialni nove 08Operativní leasing Škody se dočista změnil. Teď nabízí cokoli, na různě dlouho - 6 - Skoda Octavia RS 245 oficialni nove 09
Operativní leasing pro jednotlivce vám nyní umožní i pronájem Škody Octavia RS 245....

Operativní leasing Škody se dočista změnil. Teď nabízí cokoli, na různě dlouho - 7 - Skoda Yeti bez starosti test 06Operativní leasing Škody se dočista změnil. Teď nabízí cokoli, na různě dlouho - 8 - Skoda Yeti bez starosti test 10Operativní leasing Škody se dočista změnil. Teď nabízí cokoli, na různě dlouho - 9 - Skoda Yeti bez starosti test 29Operativní leasing Škody se dočista změnil. Teď nabízí cokoli, na různě dlouho - 10 - Skoda Yeti bez starosti test 19Operativní leasing Škody se dočista změnil. Teď nabízí cokoli, na různě dlouho - 11 - Skoda Yeti bez starosti test 20Operativní leasing Škody se dočista změnil. Teď nabízí cokoli, na různě dlouho - 12 - Skoda Yeti bez starosti test 26
...zatímco my dříve vyzkoušeli model Yeti v „předdefinovaném” provedení

Petr Prokopec

Další zajímavé články:

Diskuze 8 příspěvků

Reklama
Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše