Reklama

Operativní leasing Škody se dočista změnil. Teď nabízí cokoli, na různě dlouho

Říká si stále „Bez starostí“, nabízí ale něco docela jiného než dosud. Teď si můžete vybrat jakýkoliv vůz s výbavou dle vaší volby. Je libo Octavii RS 245?
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Představení

Operativní leasing Škody se dočista změnil. Teď nabízí cokoli, na různě dlouho

11.4.2017 | Petr Prokopec | 8 příspěvků

Říká si stále „Bez starostí“, nabízí ale něco docela jiného než dosud. Teď si můžete vybrat jakýkoliv vůz s výbavou dle vaší volby. Je libo Octavii RS 245?

Operativní leasing pro privátní klientelu roste na popularitě a jednou ze značek, které jej u nás nabízí, je i Škoda. Program „Bez starostí“ jsme vyzkoušeli také my, když jsme si tímto způsobem pořídili model Yeti. Ten již naši flotilu opustil a je nám to docela líto. Po celou dobu pronájmu nebylo třeba řešit problémy, a pokud se nějaký objevil, jednoduše stačilo zajet do servisu, vzít si náhradní vůz a po několika hodinách zase zvládnout zpětnou rošádu.

Nemluvíme o tom pochopitelně pro nic za nic, automobilka se čerstvě rozhodla, že operativní leasing pro jednotlivce posune do nové fáze. Nyní si tak můžete vybrat jakýkoliv model značky v individuální konfiguraci, a to včetně motorizace, výbavy či příplatkových prvků. Vybírat lze také dobu trvání nájmu (24 až 48 měsíců) i nájezd (od 5 000 do 150 000 km).

Znamená to tedy, že dopřát si můžete i modely Octavia RS a RS 245. Stejně tak lze sáhnout třeba po SUV Kodiaq, který v kombinaci s motorem 1,4 TSI o výkonu 110 kW/150 koní a pohonem 4x4 vychází na 9 699 Kč měsíčně. Tato cena je přitom platná při uzavření smlouvy na 48 měsíců s nájezdem 20 000 km za rok. Kromě toho máte předplacený i servis Standard a uzavřené pojištění Škoda Standard se spoluúčastí pět procent.

Součástí rozšířené individualizace je také volba spoluúčasti, ta může být pouze jednoprocentní. Sjednat lze i Pojištění Plus, které zahrnuje prodlouženou zápůjčku náhradního vozu, přímou likvidaci nezaviněné i spoluzaviněné škody a pojištění rozdílu mezi pořizovací a časovou cenou vozidla, úrazové pojištění osob ve vozidle, pojištění zavazadel ve vozidle nebo Pojištění právní ochrany Asistent.

Vybírat můžete také variantu bez servisu, v takovém případě již nějaké ty starosti s vozem mít budete. Po skončení pronájmu lze odkoupit vůz za zůstatkovou cenu do osobního vlastnictví. Pokud vás to zaujalo, přesnější informace vám sdělí kterýkoli z 200 dealerů, kteří umí na místě sestavit individuální kalkulaci pro vybraný vůz, nájezd, trvání nájmu i doplňkové služby.

Operativní leasing Škody se dočista změnil. Teď nabízí cokoli, na různě dlouho - 1 - Skoda Octavia RS 245 oficialni nove 01Operativní leasing Škody se dočista změnil. Teď nabízí cokoli, na různě dlouho - 2 - Skoda Octavia RS 245 oficialni nove 02Operativní leasing Škody se dočista změnil. Teď nabízí cokoli, na různě dlouho - 3 - Skoda Octavia RS 245 oficialni nove 05Operativní leasing Škody se dočista změnil. Teď nabízí cokoli, na různě dlouho - 4 - Skoda Octavia RS 245 oficialni nove 07Operativní leasing Škody se dočista změnil. Teď nabízí cokoli, na různě dlouho - 5 - Skoda Octavia RS 245 oficialni nove 08Operativní leasing Škody se dočista změnil. Teď nabízí cokoli, na různě dlouho - 6 - Skoda Octavia RS 245 oficialni nove 09
Operativní leasing pro jednotlivce vám nyní umožní i pronájem Škody Octavia RS 245....

Operativní leasing Škody se dočista změnil. Teď nabízí cokoli, na různě dlouho - 7 - Skoda Yeti bez starosti test 06Operativní leasing Škody se dočista změnil. Teď nabízí cokoli, na různě dlouho - 8 - Skoda Yeti bez starosti test 10Operativní leasing Škody se dočista změnil. Teď nabízí cokoli, na různě dlouho - 9 - Skoda Yeti bez starosti test 29Operativní leasing Škody se dočista změnil. Teď nabízí cokoli, na různě dlouho - 10 - Skoda Yeti bez starosti test 19Operativní leasing Škody se dočista změnil. Teď nabízí cokoli, na různě dlouho - 11 - Skoda Yeti bez starosti test 20Operativní leasing Škody se dočista změnil. Teď nabízí cokoli, na různě dlouho - 12 - Skoda Yeti bez starosti test 26
...zatímco my dříve vyzkoušeli model Yeti v „předdefinovaném” provedení

Petr Prokopec

Další zajímavé články:

Diskuze 8 příspěvků

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše