Reklama

Úpravy jako tato přivádí šéfy Ferrari k nepříčetnosti

Krása je v očích toho, kdo se dívá a možná se vám takto vyparáděné Ferrari GTC4Lusso bude líbit. Víme ale o lidech, kterým se zamlouvat jistě nebude.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Tuning

Úpravy jako tato přivádí šéfy Ferrari k nepříčetnosti

6.8.2017 | Petr Miler | 20 příspěvků

Krása je v očích toho, kdo se dívá a možná se vám takto vyparáděné Ferrari GTC4Lusso bude líbit. Víme ale o lidech, kterým se zamlouvat jistě nebude.

Ferrari FF probouzí vášně už od své premiéry v roce 2011. Přišlo se zvláštním vzhledem, docela svéráznou technikou i podivným jménem. Nedávný facelift přitom situaci příliš nezměnil - jméno vozu je docela jiné a přesto divné, do nabídky přibyl druhý, menší motor a vzhled je beztak zdrojem debat. I když má tento model také své světlé stránky a dozajista nejlépe poslouží jako auto pro každý den, za úplně šťastné dítě bychom jej neoznačili. Jde přesto rozpačitost vozu posunout ještě dál? Možná se budete divit, ale jde.

Jeden z faceliftovaných kusů, tedy model se jménem GTC4Lusso, se dostal do rukou zákazníkovi ze Spojených arabských emirátů. A víme, že arabský vkus je trochu jiný. Majitel se tak nespokojil se sériovým provedením a své Lusso nechal vylepšit způsobem, který nejlépe popisují fotografie níže.

Vůz tak dostal růžovou, možná spíš purpurovou či nachovou barvu, se kterou spojuje zlatá 21" kola značky Vossen a LEDkové majáky skryté v masce chladiče. Všechno z toho bychom označili za kontroverzní, zvlášť majáky určené snad pro rozhánění „překážející lůzy” nám přijdou být laciné. Řekli bychom otřepané, že vkus si za peníze nelze koupit, ale nemusíte s námi souhlasit. Jsme si však jisti, že radost z této úpravy nebudou mít u Ferrari, kde vám takto zbarvené auto nevyrobí ani za všechny peníze světa - zakázal to sám zakladatel firmy a Italové se tomu nikdy nehodlají zpronevěřit.

O existenci tohoto vozu se dozvídáme díky Vincenzu Romeovi, jehož jméno vysvětlí hned několik pocitů, které z fotografií můžete mít. Mohou vám přijít velmi kvalitní, neboť Romeo je špičkový profesionální fotograf, kterého si čas od času najímají i bohatí majitelé některých aut, aby jim zvěčnil jejich stroje. To je i tento případ. A mohou vám také přijít jako počítačové dílo, což je dáno tím, že Romeo věnuje dost času postprodukci a fotky všemožně vylepšuje. Vůz ale přesně v této podobě existuje.

Samozřejmě, každý nechť si dělá se svým autem co chce a pokud jej činí právě takto vyparáděné GTC4Lusso šťastným, proč ne. Šéfy Ferrari ale pohled na tento stroj jistě těšit nebude, i když jinak neznámý majitel může být snadno jedním z vážených zákazníků značky...

Úpravy jako tato přivádí šéfy Ferrari k nepříčetnosti - 1 - Ferrari GTC4Lusso Pink Romeo 01Úpravy jako tato přivádí šéfy Ferrari k nepříčetnosti - 2 - Ferrari GTC4Lusso Pink Romeo 02Úpravy jako tato přivádí šéfy Ferrari k nepříčetnosti - 3 - Ferrari GTC4Lusso Pink Romeo 03Úpravy jako tato přivádí šéfy Ferrari k nepříčetnosti - 4 - Ferrari GTC4Lusso Pink Romeo 04Úpravy jako tato přivádí šéfy Ferrari k nepříčetnosti - 5 - Ferrari GTC4Lusso Pink Romeo 05Úpravy jako tato přivádí šéfy Ferrari k nepříčetnosti - 6 - Ferrari GTC4Lusso Pink Romeo 06Úpravy jako tato přivádí šéfy Ferrari k nepříčetnosti - 7 - Ferrari GTC4Lusso Pink Romeo 07Úpravy jako tato přivádí šéfy Ferrari k nepříčetnosti - 8 - Ferrari GTC4Lusso Pink Romeo 08Úpravy jako tato přivádí šéfy Ferrari k nepříčetnosti - 9 - Ferrari GTC4Lusso Pink Romeo 09Úpravy jako tato přivádí šéfy Ferrari k nepříčetnosti - 10 - Ferrari GTC4Lusso Pink Romeo 10Úpravy jako tato přivádí šéfy Ferrari k nepříčetnosti - 11 - Ferrari GTC4Lusso Pink Romeo 11
Růžové Ferrari se zlatými koly a majáky? Majiteli to přijde tak dobré, že se o to chtěl podělit s celým světem objektivem dobře placeného fotografa...

Zdroj: Vincenzo Romeo

Petr Miler

Další zajímavé články:

Diskuze 20 příspěvků

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše