Agresivní řidič sprostě nadával všem okolo, spravedlnost ho dostihla záhy

Karma, boží mlýny, spravedlnost boží, říkejte tomu jakkoli, ale tady to zabralo. Řvoucí šofér si tak dlouho zahrával, až dostal facku a způsobil řetězovou nehodu.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Agresivní řidič sprostě nadával všem okolo, spravedlnost ho dostihla záhy

13.3.2020 | Mirek Mazal

Agresivní řidič sprostě nadával všem okolo, spravedlnost ho dostihla záhy

/

Karma, boží mlýny, spravedlnost boží, říkejte tomu jakkoli, ale tady to zabralo. Řvoucí šofér si tak dlouho zahrával, až dostal facku a způsobil řetězovou nehodu.

Kanada není místo, odkud by často přicházely zprávy o agresivních jedincích na silnicích, přesto se našel tamní řidič, který se takto choval a za své nevybíravé chování byl obratem potrestán. Natočenou událost bychom spíše očekávali v České republice či ještě dále na východě, kde roste závist ruku v ruce s nepřejícností zapšklých motoristů, poučné záběry zpoza oceánu ale též dobře připomínají, jak krátkozraké je zbytečné rozčilování se za volantem.

Nejmenovaný agresor z místa řidiče černého Chevroletu Cruze pořvával na řidiče okolo, včetně autora přiložených záběrů. Těžko říci, co mu vadilo, asi se ostatní na silnici nechoval tak, jak očekával. Muž s kamerou jako by tušil nadcházející problém a po chvíli příprav namířil objektiv rovnou na hlasitého šoféra vyvolávajícího konflikty v hustém provozu na předměstí Vancouveru.

Křikloun se vyklonil z okna, otočil hlavu do strany a řval přímo do kamery. Právě to se mu stalo osudným, neboť během pár sekund mu osud nadělil pořádný políček. Vhodný průplesk připravily asi nadpřirozené síly, karma, nebo snad boží spravedlnost protože nic lepšího si v té chvíli nepříčetný šofér nezasloužil. Tmavý Cruze narazil přímo do zádě stojícího Chevroletu Bolt, naštvaný muž totiž v návalu vzteku přehlédl kolonu aut a nedobrzdil za posledním z nich.

Nehoda v ne úplné nízké rychlosti způsobila řetězovou reakci celkem čtyřech vozů. Původci se kameraman vysmál a jen jen dobře, že se nikomu nic vážného nestalo. Škoda čtyřech nabouraných aut, možná ale i to za facku airbagem jednomu z absurdně se chovajících řidičů - a odstrašující příklad pro všechny ostatní - stojí.


Agresivní řidič sprostě nadával všem okolo, spravedlnost ho dostihla záhy - 1 - Chevrolet Cruze nadavky nehoda 02Agresivní řidič sprostě nadával všem okolo, spravedlnost ho dostihla záhy - 2 - Chevrolet Cruze nadavky nehoda 03Agresivní řidič sprostě nadával všem okolo, spravedlnost ho dostihla záhy - 3 - Chevrolet Cruze nadavky nehoda 04Agresivní řidič sprostě nadával všem okolo, spravedlnost ho dostihla záhy - 4 - Chevrolet Cruze nadavky nehoda 05Agresivní řidič sprostě nadával všem okolo, spravedlnost ho dostihla záhy - 5 - Chevrolet Cruze nadavky nehoda 06Agresivní řidič sprostě nadával všem okolo, spravedlnost ho dostihla záhy - 6 - Chevrolet Cruze nadavky nehoda 07Agresivní řidič sprostě nadával všem okolo, spravedlnost ho dostihla záhy - 7 - Chevrolet Cruze nadavky nehoda 08Agresivní řidič sprostě nadával všem okolo, spravedlnost ho dostihla záhy - 8 - Chevrolet Cruze nadavky nehoda 09
Výtržník v Chevroletu brzy dojel na své chování, zde doslova

Zdroj: Jag Sidhu@Youtube

Mirek Mazal

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše