Home > Rubriky a sekce > Bleskovky > Článek
Aston Martin Vantage S: sportovnější V8 Vantage na osmi minutách videa
11.3.2011 | Petr Miler | Přidat příspěvek
S jako Sport, tak jednoduše označil Aston Martin novou verzi svého nejmenšího modelu V8 Vantage. Po nedávném představení si jeho přednosti můžete vychutnat i na pořádném videu.
Je tomu vlastně jen pár dní, co jsme vám podrobněji představili nový Aston Martin V8 Vantage S. Vůz byl jednou z mnoha novinek ženevského autosalonu a v provedeních kupé i roadster nabízí kombinaci tradičně prvotřídního stylu se zvýšeným výkonem motoru a upraveným podvozkem.
Vůz je v tuto chvíli stále k vidění v Ženevě, přesto se výrobce rozhodl pokročit a k dosud uvolněným materiálům uvolnil i působivé, osmiminutové video převážně z velmi zajímavě profilované trati v americkém Ascari Race Resort. Na něm si můžete vychutnat zvuk téměř čtyřistačtyřicetikoňového osmiválce, krásné zatáčky zmíněné trati i oslnivý styl vozu. Krom jízdních záběrů jsou totiz k dispozici i ty statické.
Příjemnou podívanou, tato opravdu stojí za pár minut vašeho času.
Diskuze Přidat příspěvek
Bleskovky
„Bugatti pro chudé” je podle Hagerty nejrychleji akcelerujícím silničním autem světa, i když stojí míň než průměrné Porsche 911
23.3.2026
Moderní nesmysly v autech neberou konce, Číňané začali prodávat auto s otevíráním dveří gesty
21.3.2026
Volha začala odhalovat svůj první moderní vůz, nepřipomíná vám něco? I pod kapotou je starý známý
20.3.2026
Nové na MotoForum.cz
- Triumph Daytona 660 2026: s novým podvozkem a rychlořazením včera 13:53
- Další zastávkou je Austin včera 09:50
- Triumf Aprilie, vítězem Bezzecchi 22.3.2026
- Vítězem Moto2 Holgado, 15. Salač 22.3.2026
- Moto3 vyhrál Maximo Quiles 22.3.2026
Nejnovější články
Majitelé nabouraných elektromobilů platí za odtah v Německu až půl milionu, vyžadují zvláštní péči
před 42 minutami
Levný japonský soupeř Škody Fabia v bazarech okouzlí i kvalitou i výdrží, jen pozor na klasický japonský nešvar
před 6 hodinami
Tento muž říká, že Bugatti by bez něj už neexistovalo. A má pravdu, ale sešlo se to pro něj jako v pohádce
před 8 hodinami
Převratný vynález, který kdysi zabil rozmach elektromobilů, je starý už přes 100 let. Některá auta se bez něj přesto obešla ještě nedávno
před 9 hodinami
Číňané za 438 tisíc Kč prodávají silné pětimetrové luxusní auto se spotřebou 3,3 litru na 100 km
před 11 hodinami
Tiskové zprávy
- Mio MiSentry 12T, tříkanálová autokamera, k níž se připojíte na dálku, pošle vám upozornění a ukládá videa do cloudu
tisková zpráva - MIO uvedlo speciální SD karty pro enormní zátěž v autokamerách
tisková zpráva - Mio MiVue R850T: zrcátková autokamera s 2.5K, antireflexním dotykovým displejem a zadní kamerou
tisková zpráva - Mio MiVue C545: moderní verze 60snímkové autokamery s HDR nočním režimem
tisková zpráva - OMV a Pražská energetika otevřely společně 40. nabíjecí stanici pro elektromobily na odpočívce Mikulášov
tisková zpráva - Mio MiVue C588T: duální autokamera s pozoruhodným natáčením i ve tmě
tisková zpráva
