Home > Rubriky a sekce > Bleskovky > Článek
BMW 1 2012: netradiční průlet výrobním procesem (video)
13.7.2011 | Petr Miler | Přidat příspěvek
Nové BMW řady 1 už jsme vám představili ze všech stran, nyní je na automobilce, aby potenciální zákazníky přesvědčila k investici pár set svých těžce vydělaných tisícovek právě do tohoto vozu. Za prostředek si zvolila i toto vcelku originální video.
Zbrusu novou generaci BMW jsme vám podrobně představili již zkraje minulého měsíce a od té doby přidali i pár dalších materiálů. Nechyběly mezi nimi ani první snímky M paketového provedení nebo jedno z oficiálních videí a katalog vozu ke stažení. Od té doby ale o jedničce mnoho slyšet nebylo, a to nemohlo nechat BMW jen tak být.
Připravilo tedy video, které zachycuje výrobní proces nové jedničky prakticky „od kolébky”. Podobných snímků jsme v poslední době mohli vidět vícero, a tak jej mnichovští, aby byli alespoň trochu originální, opepřili o pár netradičních prvků. Pokusili se záběry z celého procesu poněkud „polidštit” tak, aby přitom nedošlo ke ztrátě autenticity celé podívané z technického hlediska.
Vedle pár na pohled oživlých strojů ale stojí za pozornost i hudební podkres od Jonase Imberyho, který sestává výlučně ze zvuků, jenž vydává samo auto. O „soundtrack” se tak stará signalizace puštěných blikačů, pokyny navigačního systému, zvuk zavírajících se dveří, zapínající se bezpečnostních pásů a další podobné projevy auta.
Výsledek je po patřičné mixáži docela zajímavý, mnohem více se nám ale zamlouvá trochu jinak laděná reklama Hondy, kterou byl dříve uveden model Accord. V té si jednotlivé díly vozu projevují nejen zvukově, ale dokonce si i „zahrají”. Nechceme ale obviňovat BMW z plagiátorství, jde o dva originály svého druhu. Pokud by vás tyto dva klípky zaujaly, podívejte se též do našeho fóra na řadu dalších více i méně povedených automobilových reklam.
Zdroj: YouTube přes Carscoop
Diskuze Přidat příspěvek
Bleskovky
Slovinská basketbalová superstar si lebedí nad svým novým autem. Aby ne, jde o 1000koňovou raketu pro 25 vyvolených
před 6 hodinamiGeorge Russell ukázal své nové služební auto, čekal na něj dlouhých 8 let
dnesNové Mini má ten nejstupidnější možný volič řazení, ukazuje naprostou nesoudnost těch, kteří dnes vymýšlí auta
včera
Nejnovější články
Němci srovnali Škody Elroq a Karoq. Elektromobilu nadržují, přesto neumí zastřít, že je skoro ve všem horší než dožívající spalovák
před 3 hodinamiJeden z největších dodavatelů automobilek potvrdil návrat ke spalovacím motorům, své nové řešení brzy nabídne všem
před 5 hodinamiSlovinská basketbalová superstar si lebedí nad svým novým autem. Aby ne, jde o 1000koňovou raketu pro 25 vyvolených
před 6 hodinamiFerrari za cenu Škody od čínského výrobce mobilů odhalilo interiér a další detaily, tohle budou soupeři rozdýchávat těžko
před 8 hodinamiLidé na elektromobily přejdou sami, říkali. A rádi, říkali. Dnešní realita v Belgii a Nizozemsku ukazuje něco úplně jiného
před 9 hodinami
Živá témata na fóru
- Táhneme na Brusel 04.30. 11:59 - abgx1
- Výběrové RZ - kdo má lepší úlovek? 04.30. 08:43 - řidičBOB
- Cyklistické vlákno 04.29. 21:37 - jerry
- Čínská auta v ČR 04.29. 11:08 - Brus
- VZKAZY 04.28. 20:22 - GeneHawkins
- Jednostopé okénko 04.28. 09:28 - abgx1
- Onboard videa 04.27. 15:24 - brnenska.odchytova
- Fiat a vše kolem nich 04.26. 22:46 - petr_riha