BMW 435i v akci na okruhu, verze 4 M Performance do detailu na místě (videa)

Pokud se nemůžete zbavit myšlenek na nové BMW řady 4, můžeme vám jej ukázat zase o něco lépe. A to ve standardním provedení i verzi M Performance.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

BMW 435i v akci na okruhu, verze 4 M Performance do detailu na místě (videa)

22.7.2013 | Petr Miler | Přidat příspěvek

BMW 435i v akci na okruhu, verze 4 M Performance do detailu na místě (videa)

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Pokud se nemůžete zbavit myšlenek na nové BMW řady 4, můžeme vám jej ukázat zase o něco lépe. A to ve standardním provedení i verzi M Performance.

Nové BMW řady 4 už je tu s námi déle než měsíc. Za tu dobu jsme se dozvěděli jeho ceny, mohli si jej prohlédnout pod širým nebem a na konci minulého týdne se mrknout i na provedení M Performance, které krom řady známých sportovních doplňků přichází i s továrně nabízeným samosvorným diferenciálem. Nutno dodat, že o samotném příchodu řady 4 se mluvilo ještě podstatně déle a i kdyby se to nestalo, jeho příchod by zase tak přelomovým nebyl - úplně nové je v jejím případě jen jméno, samotné pojetí vozu je totéž, čím bylo po dekády kupé řady 3.

To ale neznamená, že by nešlo o zajímavou novinku. Pokud si to přece jen myslíte, BMW se bude ještě chvíli snažit přesvědčit vás o opaku a nám nezbude, než mu při tom být prodlouženou rukou. Nejnověji vám tak do už beztak slušné partičky materiálů můžeme přidat pár nových kousků.

Tím prvním je oficiální video automobilky, které čtyřkové kupé, konkrétně jeho zatím vrcholnou verzi 435i, ukazuje v akci na okruhu. Není to žádná šílená jízda, o možnostech vozu vám ale jistě napoví více než kterýkoli z dosud publikovaných snímků. Zbytek pozornosti pak dnes bude patřit už zmiňovanému provedení M Performance, které kolegové z BMW Blogu do detailu natočili a nafotili při jeho první statické prezentaci. Lépe tak můžete posoudit, jak moc vážně lze brát slova o tom, že jde o předobraz chystané M4, která by se podle nejnovějších zvěstí měla představit světu na lednové autosalonu v Detroitu. Více následuje...


BMW 435i v akci na okruhu, verze 4 M Performance do detailu na místě (videa) - 1 - BMW 4 M Performance live 01BMW 435i v akci na okruhu, verze 4 M Performance do detailu na místě (videa) - 2 - BMW 4 M Performance live 02BMW 435i v akci na okruhu, verze 4 M Performance do detailu na místě (videa) - 3 - BMW 4 M Performance live 03BMW 435i v akci na okruhu, verze 4 M Performance do detailu na místě (videa) - 4 - BMW 4 M Performance live 04BMW 435i v akci na okruhu, verze 4 M Performance do detailu na místě (videa) - 5 - BMW 4 M Performance live 05BMW 435i v akci na okruhu, verze 4 M Performance do detailu na místě (videa) - 6 - BMW 4 M Performance live 06BMW 435i v akci na okruhu, verze 4 M Performance do detailu na místě (videa) - 7 - BMW 4 M Performance live 07BMW 435i v akci na okruhu, verze 4 M Performance do detailu na místě (videa) - 8 - BMW 4 M Performance live 08BMW 435i v akci na okruhu, verze 4 M Performance do detailu na místě (videa) - 9 - BMW 4 M Performance live 09BMW 435i v akci na okruhu, verze 4 M Performance do detailu na místě (videa) - 10 - BMW 4 M Performance live 10BMW 435i v akci na okruhu, verze 4 M Performance do detailu na místě (videa) - 11 - BMW 4 M Performance live 11BMW 435i v akci na okruhu, verze 4 M Performance do detailu na místě (videa) - 12 - BMW 4 M Performance live 12BMW 435i v akci na okruhu, verze 4 M Performance do detailu na místě (videa) - 13 - BMW 4 M Performance live 13BMW 435i v akci na okruhu, verze 4 M Performance do detailu na místě (videa) - 14 - BMW 4 M Performance live 14BMW 435i v akci na okruhu, verze 4 M Performance do detailu na místě (videa) - 15 - BMW 4 M Performance live 15
Jestliže vás oficiální fotky BMW 4 M Performance neuspokojily, tyhle vám řeknou o něco více

Zdroj: BMW Blog

Petr Miler

Diskuze Přidat příspěvek

Všechny články na Autoforum.cz jsou komentáře vyjadřující stanovisko redakce či autora. Vyjma článků označených jako inzerce není obsah sponzorován ani jinak obdobně ovlivněn třetími stranami.