BMW X4 poprvé nafoceno v provozu v modré, premiéra nakonec v New Yorku

Nové stylové SUV bude v prodeji od července, třeba i v tomto provedení. Aktuálně můžete objednávat tři dieselové a jednu benzinovou verzi.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

BMW X4 poprvé nafoceno v provozu v modré, premiéra nakonec v New Yorku

11.3.2014 | Petr Prokopec | Přidat příspěvek

BMW X4 poprvé nafoceno v provozu v modré, premiéra nakonec v New Yorku

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Nové stylové SUV bude v prodeji od července, třeba i v tomto provedení. Aktuálně můžete objednávat tři dieselové a jednu benzinovou verzi.

Nové BMW X4 nakonec na ženevském autosalonu chybělo, o slavnostní premiéru jsme však nebyli ochuzeni, neboť německá automobilka své nejnovější SUV představila alespoň virtuálně. Naživo by pak X4 mělo debutovat za měsíc na autosalonu v New Yorku namísto dříve spekulovaného Pekingu. Jelikož ovšem čínská motor show začíná krátce po té americké, dá se přítomnost nového modelu očekávat na obou místech.

Nové fotky pořízené na německé čerpací stanici pak jen dokazují, že X4 se již prohání po silnicích, i když zatím jen ve formě prototypů, se kterými BMW dolaďuje poslední mouchy. Vůz na snímcích se přitom oháknul do modrého metalického laku Deep Sea Blue Metallic, se kterou přichází paket xLine. Ten zahrnuje 18palcová kola a několik metalických doplňků zvenčí, kabinu krášlí polokožené čalounění s kontrastními švy.

Tato sada doplňků podle zvolené motorizace vychází na 1 400 až 2 200 Eur (cca 38 500 až 60 500 Kč), samotný motor ovšem vyfotografovaná verze neodhalila. Dvojice koncovek výfuku by ovšem mohla odkazovat na vrcholnou verzi xDrive35d, která pod kapotou hostí 313 dieselových koní a u našich sousedů vychází na 60 100 Eur.

Vyjma tohoto provedení budou od července letošního roku k mání také tři další motorizace, z nichž verze xDrive20d a xDrive30d rovněž spalují motorovou naftu. Pro milovníky vonnějších výparů je tak k dispozici pouze jediný model, a sice BMW xDrive28i naladěné na 245 koní, za které dáte 51 700 Eur (1 422 000 Kč). Sebevědomá cifra, další najdete v úplném přehledu dosud známých cen...


BMW X4 poprvé nafoceno v provozu v modré, premiéra nakonec v New Yorku - 1 - BMW X4 2014 prvni zive foto 01BMW X4 poprvé nafoceno v provozu v modré, premiéra nakonec v New Yorku - 2 - BMW X4 2014 prvni zive foto 02BMW X4 poprvé nafoceno v provozu v modré, premiéra nakonec v New Yorku - 3 - BMW X4 2014 prvni zive foto 03BMW X4 poprvé nafoceno v provozu v modré, premiéra nakonec v New Yorku - 4 - BMW X4 2014 prvni zive foto 04BMW X4 poprvé nafoceno v provozu v modré, premiéra nakonec v New Yorku - 5 - BMW X4 2014 prvni zive foto 05BMW X4 poprvé nafoceno v provozu v modré, premiéra nakonec v New Yorku - 6 - BMW X4 2014 prvni zive foto 06
BMW X4 se na německé čerpací stanici ukázalo v metalickém modrém laku a s paketem xLine zahrnujícím 18palcová litá kola

Zdroj: Bimmer Today

Petr Prokopec

Diskuze Přidat příspěvek

Všechny články na Autoforum.cz jsou komentáře vyjadřující stanovisko redakce či autora. Vyjma článků označených jako inzerce není obsah sponzorován ani jinak obdobně ovlivněn třetími stranami.