Fandové si pojízdné pick-upy Tesly staví už nyní, s designem auta to jde snadno

Zatímco stavba většiny aut je i ve zmenšené podobě náročným úkolem, v případě designově diskutabilní Tesly to jde snadno. Pojízdný model hotový za pár chvil, jezdit může skoro stovkou.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Fandové si pojízdné pick-upy Tesly staví už nyní, s designem auta to jde snadno

28.12.2019 | Mirek Mazal

Fandové si pojízdné pick-upy Tesly staví už nyní, s designem auta to jde snadno

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Zatímco stavba většiny aut je i ve zmenšené podobě náročným úkolem, v případě designově diskutabilní Tesly to jde snadno. Pojízdný model hotový za pár chvil, jezdit může skoro stovkou.

Zájemci o kontroverzní Teslu Cybertruck mohou už dnes natěšeně vyplňovat objednávkové formuláře, přesto se dočkají sériové výroby nejdříve v roce 2021. Reálný model dříve nebude, ale žádný stres, protože čekání na dodání si lze krátit řízením povedené zmenšeniny na dálkové ovládání.

Manuálně zruční lidé z kanálu FliteTest na Youtube použili terénní podvozek Power Wheels a pomocí tvarovatelného materiálu snadno imitovali dost prvoplánové tvary Cybertrucku. Velice strohý design originálu opravdu není těžké napodobit, stačilo správně ohnout kus měkké struktury, ořezat přečnívající zbytky a zvolit správné zbarvení. S přidanými diodami a plastovými lemy blatníků se na stole brzy zjevila povedená kopie Tesly.

Pojízdná hračka s technikou Traxxasu je schopna dosáhnout rychlosti až 96 km/h, což je fantastické tempo na dálkově ovládaný stroj. Povedená sranda vážně vypadá realisticky, možná lépe než samotná předloha na silnici. Složenina RC vynikne zejména v přírodním prostředí a pobaví i během simulovaného přetahování s americkým pick-upem po vzoru reklamního pokusu Elona Muska.


Fandové si pojízdné pick-upy Tesly staví už nyní, s designem auta to jde snadno - 1 - Tesla Cybertruck RC model foto 01Fandové si pojízdné pick-upy Tesly staví už nyní, s designem auta to jde snadno - 2 - Tesla Cybertruck RC model foto 02Fandové si pojízdné pick-upy Tesly staví už nyní, s designem auta to jde snadno - 3 - Tesla Cybertruck RC model foto 03Fandové si pojízdné pick-upy Tesly staví už nyní, s designem auta to jde snadno - 4 - Tesla Cybertruck RC model foto 04Fandové si pojízdné pick-upy Tesly staví už nyní, s designem auta to jde snadno - 5 - Tesla Cybertruck RC model foto 05Fandové si pojízdné pick-upy Tesly staví už nyní, s designem auta to jde snadno - 6 - Tesla Cybertruck RC model foto 06Fandové si pojízdné pick-upy Tesly staví už nyní, s designem auta to jde snadno - 7 - Tesla Cybertruck RC model foto 07Fandové si pojízdné pick-upy Tesly staví už nyní, s designem auta to jde snadno - 8 - Tesla Cybertruck RC model foto 08Fandové si pojízdné pick-upy Tesly staví už nyní, s designem auta to jde snadno - 9 - Tesla Cybertruck RC model foto 09Fandové si pojízdné pick-upy Tesly staví už nyní, s designem auta to jde snadno - 10 - Tesla Cybertruck RC model foto 10Fandové si pojízdné pick-upy Tesly staví už nyní, s designem auta to jde snadno - 11 - Tesla Cybertruck RC model foto 11Fandové si pojízdné pick-upy Tesly staví už nyní, s designem auta to jde snadno - 12 - Tesla Cybertruck RC model foto 12Fandové si pojízdné pick-upy Tesly staví už nyní, s designem auta to jde snadno - 13 - Tesla Cybertruck RC model foto 13Fandové si pojízdné pick-upy Tesly staví už nyní, s designem auta to jde snadno - 14 - Tesla Cybertruck RC model foto 14Fandové si pojízdné pick-upy Tesly staví už nyní, s designem auta to jde snadno - 15 - Tesla Cybertruck RC model foto 15Fandové si pojízdné pick-upy Tesly staví už nyní, s designem auta to jde snadno - 16 - Tesla Cybertruck RC model foto 16
Tesla Cybertrucky možná designově neohromí, autorům zmenšeného modelu na dálkové ovládání se ale tvarovala velmi dobře

Zdroj: FliteTest@Youtube

Mirek Mazal

Všechny články na Autoforum.cz jsou komentáře vyjadřující stanovisko redakce či autora. Vyjma článků označených jako inzerce není obsah sponzorován ani jinak obdobně ovlivněn třetími stranami.