Tesla Cybertruck poprvé natočena v provozu, působí pořád stejně nepatřičně

Zjevení jak z vesmíru překvapilo jednoho z řidičů, který neváhal tasit mobil s kamerou. Nejhranatější auto v dějinách stále nelze ignorovat.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Tesla Cybertruck poprvé natočena v provozu, působí pořád stejně nepatřičně

29.11.2019 | Mirek Mazal

Tesla Cybertruck poprvé natočena v provozu, působí pořád stejně nepatřičně

/

Zjevení jak z vesmíru překvapilo jednoho z řidičů, který neváhal tasit mobil s kamerou. Nejhranatější auto v dějinách stále nelze ignorovat.

Elon Musk diskutabilní prezentací Cybertrucku zažehl rozbušku emocí obestírající nový elektrický pick-up Tesly. Hranatý stroj na pódiu nejprve zaskočil přítomné a záhy vyrazil dech celému světu. Kde kdo měl potřebu na svérázně vyhlížející automobil reagovat, ale nikdo jej zatím neviděl v běžném provozu.

To se změnilo včera, kdy všímavý Američan natočil Cybetruck při jízdě městem nedaleko ústředí jiné Muskovy firmy SpaceX. Ostře řezaný pick-up tiše prosvištěl přímo před kamerou, bylo slyšet jen odvalování terénních pneumatik a udivený komentář kameramana.

Ten měl důvod zírat, protože neobvyklé tvary nové Tesly dál absolutně nezapadají do kontextu pozemského života. Cybertruck vypadal jako by přijel rovnou z vesmíru, doprovodná Tesla Model X rázem nudila rozumnými křivkami a decentními proporcemi, což absolutně říci o prvním shledání s Muskovým pick-upem.

Je zajímavé, že se prototyp vůbec objevil na veřejných silnicích - nemá ani kamery místo vnějších zpětných zrcátek, nemá stěrače, nemá zkrátka spoustu věcí, které by jakékoli auto pohybující se v provozu mělo mít. Problémy to ale nezpůsobilo a pokud bude k vidění častěji, dorazí s ním i inspirace vytvářet provokativní parodie či technicky fungovanou podloženou kritiku.


Tesla Cybertruck poprvé natočena v provozu, působí pořád stejně nepatřičně - 1 - Tesla Cybertruck zachycena v provozu foto 01Tesla Cybertruck poprvé natočena v provozu, působí pořád stejně nepatřičně - 2 - Tesla Cybertruck zachycena v provozu foto 02Tesla Cybertruck poprvé natočena v provozu, působí pořád stejně nepatřičně - 3 - Tesla Cybertruck zachycena v provozu foto 03Tesla Cybertruck poprvé natočena v provozu, působí pořád stejně nepatřičně - 4 - Tesla Cybertruck zachycena v provozu foto 04Tesla Cybertruck poprvé natočena v provozu, působí pořád stejně nepatřičně - 5 - Tesla Cybertruck zachycena v provozu foto 05Tesla Cybertruck poprvé natočena v provozu, působí pořád stejně nepatřičně - 6 - Tesla Cybertruck zachycena v provozu foto 06Tesla Cybertruck poprvé natočena v provozu, působí pořád stejně nepatřičně - 7 - Tesla Cybertruck zachycena v provozu foto 07Tesla Cybertruck poprvé natočena v provozu, působí pořád stejně nepatřičně - 8 - Tesla Cybertruck zachycena v provozu foto 08Tesla Cybertruck poprvé natočena v provozu, působí pořád stejně nepatřičně - 9 - Tesla Cybertruck zachycena v provozu foto 09
Bizarní elektrický pick-up najíždí první ostré kilometry v běžném provozu

Zdroj: chicago_roy@Instagram

Mirek Mazal

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše