Kontroverzní pick-up Tesly natočen v provozu i s velmi váženou posádkou

Pick-up Tesly stále vyvolává vášně, a tak neunikl pozornosti během projížďky. Nebyla první, tentokrát ale nebyla ani obyčejná - uvnitř auta byli stěží k přehlédnutí Elon Musk a Jay Leno.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Kontroverzní pick-up Tesly natočen v provozu i s velmi váženou posádkou

28.1.2020 | Mirek Mazal

Kontroverzní pick-up Tesly natočen v provozu i s velmi váženou posádkou

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Pick-up Tesly stále vyvolává vášně, a tak neunikl pozornosti během projížďky. Nebyla první, tentokrát ale nebyla ani obyčejná - uvnitř auta byli stěží k přehlédnutí Elon Musk a Jay Leno.

Slavná televizní osobnost a sběratel aut jménem Jay Leno o víkendu navštívil Elona Muska. Pravděpodobně se tak stalo kvůli natáčení materiálu do dalšího dílu pořadu Jay Leno's Garage, dnes nejznámější Lenovy aktivity. Epizody zaměřené na výjimečné vozy sledují stovky milionů diváků, celkem už má americký moderátor u svých pořadů přes půl miliardy zhlédnutí.

Obsahem nového dílu by mohla být Tesla Cybertruck prezentovaná přímo Elonem Muskem. Náznaky pocházejí od americké řidičky, která natočila víkendovou projížďku Muska s Lenem v jednom ze Cybertrucků. Kontroverzní pick-up se slavnou dvojicí byl spatřen na ulici Crenshaw Boulevard nedaleko sídla SpaceX a designového centra Tesly. Další všímaví občané viděli poblíž elektrického stvoření filmařskou techniku, podle neoficiálních informací se před kamerou objeví také podrobnosti o sériové Tesle Model Y.

Jay Leno by mohl vlastnit jakékoliv auto na světě, ve své sbírce má výjimečné exoty včetně jednoho ze sedmi amerických McLarenů F1, přesto se ani on nebrání elektrické revoluci. Zkušebně provozoval Teslu tři roky a kromě kritiky baterií mluvil chvályhodně o nulové údržbě vozu a zalíbila se dynamika tichého stroje. „Téměř nemáte důvod mít benzínové auto, pokud nejezdíte dálky,“ prohlásil na adresu bezemisních aut Leno. Co řekne na Cybertruck, uvidíme nejspíše už brzy.


Kontroverzní pick-up Tesly natočen v provozu i s velmi váženou posádkou - 1 - Tesla Cybertruck nataceni Jay Lenos Garage 01Kontroverzní pick-up Tesly natočen v provozu i s velmi váženou posádkou - 2 - Tesla Cybertruck nataceni Jay Lenos Garage 02Kontroverzní pick-up Tesly natočen v provozu i s velmi váženou posádkou - 3 - Tesla Cybertruck nataceni Jay Lenos Garage 03Kontroverzní pick-up Tesly natočen v provozu i s velmi váženou posádkou - 4 - Tesla Cybertruck nataceni Jay Lenos Garage 04Kontroverzní pick-up Tesly natočen v provozu i s velmi váženou posádkou - 5 - Tesla Cybertruck nataceni Jay Lenos Garage 05Kontroverzní pick-up Tesly natočen v provozu i s velmi váženou posádkou - 6 - Tesla Cybertruck nataceni Jay Lenos Garage 06Kontroverzní pick-up Tesly natočen v provozu i s velmi váženou posádkou - 7 - Tesla Cybertruck nataceni Jay Lenos Garage 07Kontroverzní pick-up Tesly natočen v provozu i s velmi váženou posádkou - 8 - Tesla Cybertruck nataceni Jay Lenos Garage 08Kontroverzní pick-up Tesly natočen v provozu i s velmi váženou posádkou - 9 - Tesla Cybertruck nataceni Jay Lenos Garage 09Kontroverzní pick-up Tesly natočen v provozu i s velmi váženou posádkou - 10 - Tesla Cybertruck nataceni Jay Lenos Garage 10
Musk svezl Jaye Lena v tolik diskutované novince Tesly

Kontroverzní pick-up Tesly natočen v provozu i s velmi váženou posádkou - 11 - Tesla Cybertruck nataceni Jay Lenos Garage 11Kontroverzní pick-up Tesly natočen v provozu i s velmi váženou posádkou - 12 - Tesla Cybertruck nataceni Jay Lenos Garage 12Kontroverzní pick-up Tesly natočen v provozu i s velmi váženou posádkou - 13 - Tesla Cybertruck nataceni Jay Lenos Garage 13Kontroverzní pick-up Tesly natočen v provozu i s velmi váženou posádkou - 14 - Tesla Cybertruck nataceni Jay Lenos Garage 14Kontroverzní pick-up Tesly natočen v provozu i s velmi váženou posádkou - 15 - Tesla Cybertruck nataceni Jay Lenos Garage 15Kontroverzní pick-up Tesly natočen v provozu i s velmi váženou posádkou - 16 - Tesla Cybertruck nataceni Jay Lenos Garage 16Kontroverzní pick-up Tesly natočen v provozu i s velmi váženou posádkou - 17 - Tesla Cybertruck nataceni Jay Lenos Garage 17
Projížďka byla zřejmě součástí natáčení nové epizody Jay Leno’s Garage

Kontroverzní pick-up Tesly natočen v provozu i s velmi váženou posádkou - 18 - Tesla Cybertruck nataceni Jay Lenos Garage 18Kontroverzní pick-up Tesly natočen v provozu i s velmi váženou posádkou - 19 - Tesla Cybertruck nataceni Jay Lenos Garage 19Kontroverzní pick-up Tesly natočen v provozu i s velmi váženou posádkou - 20 - Tesla Cybertruck nataceni Jay Lenos Garage 20
Filmovací manévry se ve stejný čas odehrávaly na několika místech v blízkosti designového centra Tesly

Zdroj: gorgeouserika@Instagram

Mirek Mazal

Všechny články na Autoforum.cz jsou komentáře vyjadřující stanovisko redakce či autora. Vyjma článků označených jako inzerce není obsah sponzorován ani jinak obdobně ovlivněn třetími stranami.