Lamborghini Aventador: máme fotky prvního kusu pro Českou republiku

Aventador je pro nás jednou z nejvýznamnější automobilových novinek letošního roku. Nechtěli jsme tedy chybět u toho, když první býk tohoto jména dorazil do Česka.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Lamborghini Aventador: máme fotky prvního kusu pro Českou republiku

5.10.2011 | Petr Miler | Přidat příspěvek

Lamborghini Aventador: máme fotky prvního kusu pro Českou republiku

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Aventador je pro nás jednou z nejvýznamnější automobilových novinek letošního roku. Nechtěli jsme tedy chybět u toho, když první býk tohoto jména dorazil do Česka.

Není mnoho jiných aut, kterým bychom letos věnovali tolik pozornosti jako novému Aventadoru. Je tomu již pár měsíců, co se oficiálně představil světu, ještě dlouho předtím a také dlouho poté jsme vás ale seznamovali s jeho snímky, specifikacemi a dalšími zajímavými materiály. Však se podívejte na výčet našich článků o něm, je toho opravdu spousta.

V takové situaci se může zdát další sada fotografií poněkud nadbytečnou, zde nafocený Aventador ale není tak docela obyčejný. Jde totiž o vůbec první oficiálně dovezený kus do České republiky, který teprve včera dorazil do pražského zastoupení Lamborghini. Připravíme pro vás další sadu snímků pořízenou v atraktivnějším prostředí, nechtěli jsme ale chybět už při prvním kontaktu tohoto vozu s českým územím.

Nebudeme vás zdržovat dalšími řečmi kolem, zkrátka si prohlédněte první český Aventador jen pár hodin po vykládce. Za snímky děkujeme Aleši Chytráčkovi, za umožnění samotného focení pak českému zastoupení značky, Lamborghini Praha - dění v něm můžete čerstvě sledovat i na jeho facebookovém profilu.


Lamborghini Aventador: máme fotky prvního kusu pro Českou republiku - 1 - Lamborghini Aventador prvni CR 01
Je čas probudit spícího prince

Lamborghini Aventador: máme fotky prvního kusu pro Českou republiku - 2 - Lamborghini Aventador prvni CR 03Lamborghini Aventador: máme fotky prvního kusu pro Českou republiku - 3 - Lamborghini Aventador prvni CR 04Lamborghini Aventador: máme fotky prvního kusu pro Českou republiku - 4 - Lamborghini Aventador prvni CR 05Lamborghini Aventador: máme fotky prvního kusu pro Českou republiku - 5 - Lamborghini Aventador prvni CR 06Lamborghini Aventador: máme fotky prvního kusu pro Českou republiku - 6 - Lamborghini Aventador prvni CR 07Lamborghini Aventador: máme fotky prvního kusu pro Českou republiku - 7 - Lamborghini Aventador prvni CR 08Lamborghini Aventador: máme fotky prvního kusu pro Českou republiku - 8 - Lamborghini Aventador prvni CR 09Lamborghini Aventador: máme fotky prvního kusu pro Českou republiku - 9 - Lamborghini Aventador prvni CR 10Lamborghini Aventador: máme fotky prvního kusu pro Českou republiku - 10 - Lamborghini Aventador prvni CR 11Lamborghini Aventador: máme fotky prvního kusu pro Českou republiku - 11 - Lamborghini Aventador prvni CR 12Lamborghini Aventador: máme fotky prvního kusu pro Českou republiku - 12 - Lamborghini Aventador prvni CR 13Lamborghini Aventador: máme fotky prvního kusu pro Českou republiku - 13 - Lamborghini Aventador prvni CR 14Lamborghini Aventador: máme fotky prvního kusu pro Českou republiku - 14 - Lamborghini Aventador prvni CR 15Lamborghini Aventador: máme fotky prvního kusu pro Českou republiku - 15 - Lamborghini Aventador prvni CR 16Lamborghini Aventador: máme fotky prvního kusu pro Českou republiku - 16 - Lamborghini Aventador prvni CR 17Lamborghini Aventador: máme fotky prvního kusu pro Českou republiku - 17 - Lamborghini Aventador prvni CR 18Lamborghini Aventador: máme fotky prvního kusu pro Českou republiku - 18 - Lamborghini Aventador prvni CR 19Lamborghini Aventador: máme fotky prvního kusu pro Českou republiku - 19 - Lamborghini Aventador prvni CR 20Lamborghini Aventador: máme fotky prvního kusu pro Českou republiku - 20 - Lamborghini Aventador prvni CR 21Lamborghini Aventador: máme fotky prvního kusu pro Českou republiku - 21 - Lamborghini Aventador prvni CR 22Lamborghini Aventador: máme fotky prvního kusu pro Českou republiku - 22 - Lamborghini Aventador prvni CR 23Lamborghini Aventador: máme fotky prvního kusu pro Českou republiku - 23 - Lamborghini Aventador prvni CR 24Lamborghini Aventador: máme fotky prvního kusu pro Českou republiku - 24 - Lamborghini Aventador prvni CR 25Lamborghini Aventador: máme fotky prvního kusu pro Českou republiku - 25 - Lamborghini Aventador prvni CR 26Lamborghini Aventador: máme fotky prvního kusu pro Českou republiku - 26 - Lamborghini Aventador prvni CR 27Lamborghini Aventador: máme fotky prvního kusu pro Českou republiku - 27 - Lamborghini Aventador prvni CR 28Lamborghini Aventador: máme fotky prvního kusu pro Českou republiku - 28 - Lamborghini Aventador prvni CR 29
Český Aventador poprvé na světle po odstrojení převozních náležitostí

Lamborghini Aventador: máme fotky prvního kusu pro Českou republiku - 29 - Lamborghini Aventador prvni CR 30Lamborghini Aventador: máme fotky prvního kusu pro Českou republiku - 30 - Lamborghini Aventador prvni CR 31Lamborghini Aventador: máme fotky prvního kusu pro Českou republiku - 31 - Lamborghini Aventador prvni CR 02
A zpátky do garáže...

Petr Miler

Diskuze Přidat příspěvek

Všechny články na Autoforum.cz jsou komentáře vyjadřující stanovisko redakce či autora. Vyjma článků označených jako inzerce není obsah sponzorován ani jinak obdobně ovlivněn třetími stranami.