Lamborghini Centenario si převzali první zákazníci, ukázalo se i v černé či oranžové

Téměř před rokem představený stroj pro hrstku vyvolených se až nyní dostává k prvním zákazníkům. A je na něj docela jiný pohled než zprvu.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Lamborghini Centenario si převzali první zákazníci, ukázalo se i v černé či oranžové

25.2.2017 | Petr Miler | Přidat příspěvek

Lamborghini Centenario si převzali první zákazníci, ukázalo se i v černé či oranžové

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Téměř před rokem představený stroj pro hrstku vyvolených se až nyní dostává k prvním zákazníkům. A je na něj docela jiný pohled než zprvu.

Brzy uběhne přesně rok od chvíle, kdy se světu představilo Lamborghini Centenario LP770-4 coby ztělesnění oslav nedožitých stých narozenin zakladatele automobilky. Tehdy se světu představilo jako kupé, o pár měsíců později Italové vyrukovali i s roadsterem. A ano, obě verze byly dávno před představením vyprodané - o všech 20 a 20 kusů projevili zájem lidé ochotní zaplatit téměř 50 milionů Kč za jeden.

Auto je to jistě zajímavé, byť si nejsme jisti, zda je svou podstatou dostatečně výjimečné na to, aby ospravedlnilo tak vysokou cenovku. Buď jak buď, při obou premiérách nám Lamborghini předvedlo docela decentně zbarvené exempláře, které mohl leckdo považovat za jedinou možnou volbu - u některých dřívějších edic značky tomu tak bylo. Tentokrát je to ale jinak, klienti si mohli barvu zvolit dle chuti, a tak se při příležitosti předání prvních exemplářů ukázalo Centenario hned v několika nových zajímavých odstínech.

Až na dva snímky z ulice byly všechny fotografie pořízeny při této akci poněkud potajmu, nejde o oficiální záběry Lamborghini. Proto nejsou dokonale kvalitní, přesto dávají tušit, že v „nešedé” barvě je Centenario přece jen zajímavějším zjevem. Co byste řekli na oranžovou, černou nebo žlutou? Podívejte se na ně sami...


Lamborghini Centenario si převzali první zákazníci, ukázalo se i v černé či oranžové - 1 - Lamborghiní Centenario prvni predane 01Lamborghini Centenario si převzali první zákazníci, ukázalo se i v černé či oranžové - 2 - Lamborghiní Centenario prvni predane 02Lamborghini Centenario si převzali první zákazníci, ukázalo se i v černé či oranžové - 3 - Lamborghiní Centenario prvni predane 03Lamborghini Centenario si převzali první zákazníci, ukázalo se i v černé či oranžové - 4 - Lamborghiní Centenario prvni predane 04Lamborghini Centenario si převzali první zákazníci, ukázalo se i v černé či oranžové - 5 - Lamborghiní Centenario prvni predane 05Lamborghini Centenario si převzali první zákazníci, ukázalo se i v černé či oranžové - 6 - Lamborghiní Centenario prvni predane 06
Lamborghini Centenario je pozoruhodné auto tak či onak, máme ale pocit, že v jiných než původních barvách mu to sluší přece jen více

Zdroj: Instagram

Petr Miler

Diskuze Přidat příspěvek

Všechny články na Autoforum.cz jsou komentáře vyjadřující stanovisko redakce či autora. Vyjma článků označených jako inzerce není obsah sponzorován ani jinak obdobně ovlivněn třetími stranami.

Živá témata na fóru

zobrazit vše