Lamborghini Urus: živé fotografie i video z Pekingu

V Pekingu bohužel svého fotografa ani kameramana nemáme, i oficiální živé záběry Lamborghini vám ale mohou trochu rozšířit obzory.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Lamborghini Urus: živé fotografie i video z Pekingu

24.4.2012 | Petr Miler | Přidat příspěvek

Lamborghini Urus: živé fotografie i video z Pekingu

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

V Pekingu bohužel svého fotografa ani kameramana nemáme, i oficiální živé záběry Lamborghini vám ale mohou trochu rozšířit obzory.

Premiéry Lamborghini jsou poslední dobou trochu zpackané. I tentokrát se již několik dní před plánovanou premiérou dostaly ven první fotky SUV Urus a stále více než 24 hodin před oficiálním odhalením jsme měli k dispozici všechny detaily. Někteří ale o tomto voze jakožto o novince hovoří teprve dnes či ji představovali až během včerejška, a protože si chceme udržet jistý informační náskok, máme pro vás zase něco navíc.

Ne snad, že by oficiální fotky nebyly dostatečně výmluvné, byly ale očividně vyumělkované na počítači a to nepůsobí nejlépe - však na jednom záběru je dokonce vůz vidět za jízdy bez řidiče („Rejžo, vždyť jsem to ani neřídil?” - „Neboj, Bolč, to už doděláme na počítači...”). S menším odstupem vám tak nabízíme i pár živých pohledů na Urus tak, jak skutečně vypadá na pekingském výstavišti.

K dispozici máme osm živých fotek a také více než pětiminutové video, které vůz zachycuje celé první čínské odhalení. Zajímavé je, že vůz na něm dokonce i jezdí (což by jako koncept nemusel), skutečné jízdní záběry ale zatím k dispozici nejsou. Snad později.

Pokud by vás o prvním SUV Lamborghini vyrobeném po oddělení od „traktorové divize” firmy zajímalo cokoli dalšího, podívejte se také na podrobné představení, kde najdete vše podstatné.


Lamborghini Urus: živé fotografie i video z Pekingu - 1 - Lamborghini Urus zive 01Lamborghini Urus: živé fotografie i video z Pekingu - 2 - Lamborghini Urus zive 02Lamborghini Urus: živé fotografie i video z Pekingu - 3 - Lamborghini Urus zive 03Lamborghini Urus: živé fotografie i video z Pekingu - 4 - Lamborghini Urus zive 04Lamborghini Urus: živé fotografie i video z Pekingu - 5 - Lamborghini Urus zive 05Lamborghini Urus: živé fotografie i video z Pekingu - 6 - Lamborghini Urus zive 06Lamborghini Urus: živé fotografie i video z Pekingu - 7 - Lamborghini Urus zive 07Lamborghini Urus: živé fotografie i video z Pekingu - 8 - Lamborghini Urus zive 08
První fotky...


...a také video se skutečným Urusem

Petr Miler

Diskuze Přidat příspěvek

Všechny články na Autoforum.cz jsou komentáře vyjadřující stanovisko redakce či autora. Vyjma článků označených jako inzerce není obsah sponzorován ani jinak obdobně ovlivněn třetími stranami.