Mladík schválně utopil nové BMW, které dostal od rodičů, chtěl jiné auto

Rčení „darovanému koni na zuby nehleď” dotyčného zjevně obešlo obloukem. S darem od rodičů, třebaže šlo o BMW, byl tak nespokojený, že ho raději zničil.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Mladík schválně utopil nové BMW, které dostal od rodičů, chtěl jiné auto

12.8.2019 | Mirek Mazal

Mladík schválně utopil nové BMW, které dostal od rodičů, chtěl jiné auto

/

Rčení „darovanému koni na zuby nehleď” dotyčného zjevně obešlo obloukem. S darem od rodičů, třebaže šlo o BMW, byl tak nespokojený, že ho raději zničil.

Mladší generace mají možná už jinou zkušenost, za našeho mládí ale nebylo obvyklé dostávat od rodičů jakkoli honosné dary. V časech komunismu byli v podstatě všichni chudí a i když náhodou nebyli, koupit toho za peníze stejně moc nešlo. Dostat tak k narozeninám po dovršení plnoletosti auto, natož pak nové, natož pak prestižní značky, bylo velmi ojedinělé, pokud se to vůbec někomu stalo.

S touto zkušeností je těžké hledět pozitivně a indického mladíka z města Yamuna Nagar, který ke svým 22. narozeninám dostal od rodičů nové BMW, konkrétně sedan řady 3. Leckdo by z takového daru skákal dva metry vysoko, ne však tento člověk - nebyl to vůz, který si přál, proto se rozhodl ho demonstrativně zničit. Bílý sedan tak nechal sjet do řeky a ještě si vše natočil na kameru, aby se s hrdostí mohl pochlubit svým činem na sociálních sítích.

Plovoucího BMW si rychle všimli místní a neznalí okolností okamžitě zahájili záchrannou akci. Vozidlo se v jednu chvíli zachytilo na travnatém porostu koryta špinavého toku a vypadalo to s ním ještě nadějně, záchranáři ani potápěči na místě už nedokázali auto vytáhnout na souš. Silný proud si poradil po svém, auto po chvíli zaplnila voda a celý dar zmizel pod hladinou.

Rodiče zůstali nemile překvapeni, zatímco si dětinského trucu si všimla indická policie, která neprodleně zahájila vyšetřování. Podezřelý mladík má čas na vymyšlení rozumné obhajoby, zatím je jeho jediným argumentem sdělení, že si k narozeninám přál Jaguar, ne BMW. A zjevně nehodlal tolerovat, aby ho rodiče „týrali” „potupným” bavorákem...


Mladík schválně utopil nové BMW, které dostal od rodičů, chtěl jiné auto - 1 - Muz utopil BMW protoze chtel Jaguar 01Mladík schválně utopil nové BMW, které dostal od rodičů, chtěl jiné auto - 2 - Muz utopil BMW protoze chtel Jaguar 02Mladík schválně utopil nové BMW, které dostal od rodičů, chtěl jiné auto - 3 - Muz utopil BMW protoze chtel Jaguar 03Mladík schválně utopil nové BMW, které dostal od rodičů, chtěl jiné auto - 4 - Muz utopil BMW protoze chtel Jaguar 04Mladík schválně utopil nové BMW, které dostal od rodičů, chtěl jiné auto - 5 - Muz utopil BMW protoze chtel Jaguar 05Mladík schválně utopil nové BMW, které dostal od rodičů, chtěl jiné auto - 6 - Muz utopil BMW protoze chtel Jaguar 06Mladík schválně utopil nové BMW, které dostal od rodičů, chtěl jiné auto - 7 - Muz utopil BMW protoze chtel Jaguar 07Mladík schválně utopil nové BMW, které dostal od rodičů, chtěl jiné auto - 8 - Muz utopil BMW protoze chtel Jaguar 08Mladík schválně utopil nové BMW, které dostal od rodičů, chtěl jiné auto - 9 - Muz utopil BMW protoze chtel Jaguar 09Mladík schválně utopil nové BMW, které dostal od rodičů, chtěl jiné auto - 10 - Muz utopil BMW protoze chtel Jaguar 10
Syna dar od rodičů v podobě nového BMW nepotěšil, chtěl Jaguar

Zdroj: India Today

Mirek Mazal

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše