Muž v přímém přenosu zapálil vlastní Mercedes, aby prokázal lásku ke své ženě

Už nás napadly různé způsoby vyznání lásky, ale zapálení auta na pláži v přímém přenosu? To velký smysl nedává a v činu jej zjevně nespatřil ani soudce.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Muž v přímém přenosu zapálil vlastní Mercedes, aby prokázal lásku ke své ženě

28.9.2019 | Petr Miler

Muž v přímém přenosu zapálil vlastní Mercedes, aby prokázal lásku ke své ženě

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Už nás napadly různé způsoby vyznání lásky, ale zapálení auta na pláži v přímém přenosu? To velký smysl nedává a v činu jej zjevně nespatřil ani soudce.

Zoufalí lidé dělají zoufalé věci, říká se. V Irsku žijící Rumun Strugurel Lingurar asi musel být hodně zoufalý, když se rozhodl zapálit svůj starší Mercedes E 220 CDI a vše vysílat v přímém přenosu online. Kdyby to udělal pro chvíli slávy na internetu, nešlo by o nic až tak převratného, on to ale provedl proto, aby prokázal lásku ke své ženě.

To zní naprosto bláznivě, jistou logiku to ale má. Lingurarova manželka jej totiž přistihla, jak ji podvádí s jinou ženou, přičemž ke schůzkám používal právě inkriminovaný Mercedes. Jeho choť se s ním chtěla rozvést a dokonce mu vyhrožovala smrtí, a tak se záletník rozhodl k razantnímu činu.

Své auto tedy odvezl na pláž a za použití benzinu ho zapálil. Vše natočil i s patřičným komentářem a myslel si, že má vyhráno, svědci události ale zavolali policii. Ta pro čin navzdory výše zmíněné motivaci pochopení neměla a soudce nakonec také ne. „Je to tak bizarní a přehnané, že se to vůbec nezdá být možné,” řekl soudce Alan Mitchell s tím, že celý incident byl neuvěřitelně hloupý a motivaci k němu označil za podivnou.

Neprokázal hlubší znalost fyziky, když řekl, že auto mohlo explodovat a ohrozit lidi v širokém okolí, neboť benzin za normálního tlaku a teploty neexploduje a nafta sotva hoří. Auto tak shořelo jen za pomoci dodaného benzinu a soudce nakonec uznal i to, že při incidentu nebyl nikdo zraněn. Lingurara tedy potrestal pokutou 400 €, což je ještě mírný trest, pokud tedy pomineme, že dotyčnému shořelo auto v ceně 100 až 200 tisíc Kč. Přesto působil spokojeně - žena jej skutečně vzala na milost. Snad nikoho nenapadne tento nesmysl opakovat...


Muž v přímém přenosu zapálil vlastní Mercedes, aby prokázal lásku ke své ženě - 1 - Muz zapalil Mercedes kvuli lasce k manzelce 01Muž v přímém přenosu zapálil vlastní Mercedes, aby prokázal lásku ke své ženě - 2 - Muz zapalil Mercedes kvuli lasce k manzelce 02Muž v přímém přenosu zapálil vlastní Mercedes, aby prokázal lásku ke své ženě - 3 - Muz zapalil Mercedes kvuli lasce k manzelce 03Muž v přímém přenosu zapálil vlastní Mercedes, aby prokázal lásku ke své ženě - 4 - Muz zapalil Mercedes kvuli lasce k manzelce 04Muž v přímém přenosu zapálil vlastní Mercedes, aby prokázal lásku ke své ženě - 5 - Muz zapalil Mercedes kvuli lasce k manzelce 05Muž v přímém přenosu zapálil vlastní Mercedes, aby prokázal lásku ke své ženě - 6 - Muz zapalil Mercedes kvuli lasce k manzelce 06Muž v přímém přenosu zapálil vlastní Mercedes, aby prokázal lásku ke své ženě - 7 - Muz zapalil Mercedes kvuli lasce k manzelce 07Muž v přímém přenosu zapálil vlastní Mercedes, aby prokázal lásku ke své ženě - 8 - Muz zapalil Mercedes kvuli lasce k manzelce 08
Strugurel Lingurar se posilnil alkoholem a veřejně spálil svůj Mercedes, který používal při nevěře. Na manželku to evidentně udělalo dojem

Zdroj: Dublin Live

Petr Miler

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše