Nová Bondovka Spectre má svou autodráhu, s Astonem DB10 i Jaguarem C-X75

Zatím se neví, jak bude autodráha vypadat, jezdit po ní však budou auta hlavních postav nového filmu. A vznikne i speciální model DB5 z Goldfingeru.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Nová Bondovka Spectre má svou autodráhu, s Astonem DB10 i Jaguarem C-X75

26.1.2015 | Marek Bednář | Přidat příspěvek

Nová Bondovka Spectre má svou autodráhu, s Astonem DB10 i Jaguarem C-X75

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Zatím se neví, jak bude autodráha vypadat, jezdit po ní však budou auta hlavních postav nového filmu. A vznikne i speciální model DB5 z Goldfingeru.

Jamese Bonda můžete mít rádi kvůli slečnám, které se kolem něj ve filmech točí i velmi, velmi blízko, kvůli příběhům, které tento velmi schopný a velmi tajný agent prožívá, kvůli hračkám, které mu jeho zaměstnavatel poskytuje - anebo kvůli jeho autům, které mívají pár es v rukávu, ať už tradiční vystřelovací sedadlo spolujezdce, zbraňové systémy či kamufláž, činící auto pro běžné oko téměř neviditelným.

Nová, již čtyřiadvacátá Bondovka s názvem Spectre bude v kinech již letos v listopadu a firma Scalextric už teď oznámila, že při té příležitosti do světa vypustí autodráhu, na které budete moci vy sami v roli Jamese Bonda v Astonu Martin DB10 soupeřit s Franzem Oberhauserem v Jaguaru C-X75. Zda se autodráha tvarem omezí na osmičku na snímcích, zatím není jisté, stejně jako ještě nejsou hotova ani konkrétní autíčka.

Fanoušci agenta 007 si také budou moci koupit speciální edici slavného Astonu DB5 z filmu Goldfinger, který bude údajně mít i otvírací střechu a vysouvací neprůstřelný štít vzadu. Ten na snímcích vidíme; vznikne jich jen 4 500 kusů, takže cena nebude nízká, tím spíše po té, co je budou spekulanti přeprodávat dále. Výše popsaná autodráha však má stát okolo 100 liber (zhruba 3 600 Kč) a počet vyrobených kusů zde omezen nebude.

Roli Jamese Bonda v novém filmu Spectre již počtvrté ztvární Daniel Craig a bude bojovat proti Christophu Waltzovi v roli Franze Oberhausera. Waltz je známý svými rolemi záporáků, zahrál si například v Hanebných Panchartech. Premiéra Spectre je předběžně naplánována na 6. listopadu tohoto roku. Tehdy se také nejspíš rozběhne prodej nové autodráhy i limitované edice Astonu DB5.


Nová Bondovka Spectre má svou autodráhu, s Astonem DB10 i Jaguarem C-X75 - 1 - scalextric bond spectre autodraha 01Nová Bondovka Spectre má svou autodráhu, s Astonem DB10 i Jaguarem C-X75 - 2 - scalextric bond spectre autodraha 02Nová Bondovka Spectre má svou autodráhu, s Astonem DB10 i Jaguarem C-X75 - 3 - scalextric bond spectre autodraha 03Nová Bondovka Spectre má svou autodráhu, s Astonem DB10 i Jaguarem C-X75 - 4 - scalextric bond spectre autodraha 04Nová Bondovka Spectre má svou autodráhu, s Astonem DB10 i Jaguarem C-X75 - 5 - scalextric bond spectre autodraha 05Nová Bondovka Spectre má svou autodráhu, s Astonem DB10 i Jaguarem C-X75 - 6 - scalextric bond spectre autodraha 06
Autodráha nabídne nejnovější auta Bonda i hlavy jeho nepřátel. A k mání bude i speciální Aston Martin DB5

Zdroj: Auto Evolution

Marek Bednář

Diskuze Přidat příspěvek

Všechny články na Autoforum.cz jsou komentáře vyjadřující stanovisko redakce či autora. Vyjma článků označených jako inzerce není obsah sponzorován ani jinak obdobně ovlivněn třetími stranami.