Nová Škoda Superb může klidně vypadat až takhle odvážně (ilustrace)

Zdá se být až příliš jako kupé, fotky špionů z Číny ale odhalují maskování kryjící velmi podobné tvary.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Nová Škoda Superb může klidně vypadat až takhle odvážně (ilustrace)

7.9.2014 | Petr Miler | 8 příspěvků

Nová Škoda Superb může klidně vypadat až takhle odvážně (ilustrace)

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Zdá se být až příliš jako kupé, fotky špionů z Číny ale odhalují maskování kryjící velmi podobné tvary.

Nenechte se zmást kulisami dříve použitými Škodou, tento obrázek nemá s českou automobilkou nemá nic společného. Není ani úplně nejnovější, ale protože jsme jej dosud neviděli ani my, předpokládáme, že jej nespatřila ani většina z vás. A když nám jej poslal náš německý čtenář Carsten Glass, hned nás zaujal.

Ne pouze proto, že jde o možnou podobu nového Superbu, což je zajímavé z podstaty, ale i proto, jaká ona podoba je. Na první pohled se totiž zdá, že střílí mimo, že novince dopřává příliš „baculatou” záď, která je vlastní spíše „čtyřdvéřovým kupé” než klasickým sedanům či liftbackům. Jenže podívejte se pořádně na nedávné první špionážní fotky vozu z Číny - ty zdánlivě zachycují velmi klasicky střižený vůz, ale prozkoumání okolí sloupku C odhalí maskování, které takovou podobu jen předstírá.

Nedokážeme říci, jestli bude záď novinky až takto výrazně jiná, na stoupající linii spodní hrany oken a o poznání „tučnější” sloupek C si ale můžete vsadit. Zbylé linie už tak nepřekvapí - kráčí povětšinou ve stopách prvků spatřených na studii Vision C, která sice jako celek může naznačovat spíše podobu elegantnější Octavie, její prvky se ale výrazně otiskly už do nové Fabie a další Superb ovlivní podle dostupných zpráv ještě více. Předpokládáme tedy, že Škoda ve výsledku vsadí na trochu méně zkosená hlavní světla a subtilnější mlhovky, přesto může největší (velikostně) novinka škodovka dalších let vypadat klidně nějak takto. A nelekejte se o poznání výraznějšího designu, však novinka má být krasavec.

Za dalšími detaily vás odkážeme do našeho předchozího článku - příchod vozu očekáváme někdy v druhé polovině příštího roku, zřejmě jako model 2016. Technikou překvapí stěží, v tomto ohledu to bude Passat jak vyšitý.

Vielen Dank für die Illustration, Carsten!


Nová Škoda Superb může klidně vypadat až takhle odvážně (ilustrace) - 1 - Skoda Superb 2015 2016 nova III ilustrace 01
Nemůžeme tvrdit, že nový Super bude vypadat přesně takto, reálná podoba docela odvážné zádě bude ale přinejmenším hodně podobná

Nová Škoda Superb může klidně vypadat až takhle odvážně (ilustrace) - 2 - Skoda Superb Cina 2015 01Nová Škoda Superb může klidně vypadat až takhle odvážně (ilustrace) - 3 - Skoda Superb Cina 2015 02Nová Škoda Superb může klidně vypadat až takhle odvážně (ilustrace) - 4 - Skoda Superb Cina 2015 03Nová Škoda Superb může klidně vypadat až takhle odvážně (ilustrace) - 5 - Skoda Superb Cina 2015 04Nová Škoda Superb může klidně vypadat až takhle odvážně (ilustrace) - 6 - Skoda Superb Cina 2015 05Nová Škoda Superb může klidně vypadat až takhle odvážně (ilustrace) - 7 - Skoda Superb Cina 2015 06
Srovnejte si ilustraci s tím, co je vidět na dříve publikovaných spy-fotkách z Číny

Petr Miler

Diskuze 8 příspěvků

Živá témata na fóru

zobrazit vše